PPHU SZKŁO-LUX

Puławy

Opinie o PPHU SZKŁO-LUX

Pol 2016-02-18 06:58
Witam
Od dłuższego czasu firma ta poszukuje pracownika produkcyjnego, specjalisty ds. sprzedaży międzynarodowej oraz kierownika działu. Dziwi mnie fakt że ta oferta pojawia się już od dłuższego czasu, czyżby nie mogli znaleźć pracowników w dobie bezrobocia ? Czy tylko ponawiają ogłoszenia i nic sobie z tego nie robią. Chyba że oferowane warunki pracy są powalające i nikt nie chce skorzystać z ich oferty, aczkolwiek by zostać pracownikiem produkcyjnym należy posiadać min. średnie wykształcenie czym jestem zaskoczony. Rozumiem że należy ukończyć wyższe studia by ciąć szkło na produkcji. Co za czasy. Paranoja.
Magik 2016-02-21 19:54
Szkoda że z tytułem doktora nie poszukują bo bym złożył swoją aplikację.
Wakat 2016-02-25 18:18
Co za firma, już tym pracodawcom palma odbija.
Luka 2016-04-03 07:40
Widzę że nadal poszukują pracowników produkcyjnych. Dziwne że jest tylu chętnych do pracy, a Oni nadal dają ogłoszenie na to stanowisko po raz kolejny. Czyżby nie mogli zdecydować się na odpowiedniego kandydata ? Tylu chętnych, a tu nic. Chyba że robią sobie kpiny po raz kolejny z kandydatów lub szukają z tytułem doktora na produkcje za minimum krajowe.
Były pracownik 2016-08-07 10:26
Najgorsza firma w jakiej miałem NIEprzyjemność pracować, brak słów by opisać co się tam dzieje. Pracownik który myśli o podwyższeniu pensji jest odrazu zwalniany ponieważ każdy kto tam pracuje jest na "umowie śmieciowej" albo BEZ UMOWY!!!!
obecny pracownik 2016-08-17 14:47
co za bzdura
Maks 2016-08-23 05:59
Za dobrze to chyba tam nie ma. jak widzę znów szukają kierownika produkcji, dość często pojawia się to ogłoszenie , to albo jest tak duża rotacja albo dają ogłoszenie celowo bo niby firma rozwijająca. Coś tu nie tak.
emil 2016-08-24 13:37
Mam kolegę który tam pracuje i z tego co mówił to nie jest źle wręcz przeciwnie ciągle jakieś premie, imprezy integracyjne, pensja ok a jak zapytałem o kierownika to skwitował że wszyscy którzy są dobrzy i ogarnięci to już pracują więc z stąd maja problem w znalezieniu. złożyłem CV może będę miał okazję sam sprawdzić się okaże ile w tym wszystkim prawdy :-)
Wielbiciel 2016-09-14 21:26
Nie polecam nawet swoim wrogom. Firma rozwiniętą ale tylko pod siebie a pracownik tam ma robić, tyrać i najlepiej być cicho a najgorzej upomnieć się o swoje. Ogólnie PORAŻKA!!!!!!!
sam 2016-09-19 10:09
witam
możesz mi coś napisać bliżej ,miałem tam pracować ale po tym co czytam to się obawiam
napisz mi na maila 72sam1@wp.pl
kolega miał tam być kierownikiem ale nie wiem co się stało że nie został,co prawda jak się wejdzie do sklepu to te panie z obsługi to wystraszone
Pablo 2016-12-03 21:33
Uwaga! Nie dajcie się zwieść! Panie Ruke, zmiana nazwy nie uchroni Pana od niezapłaconych podatków, konsekwencji kreatywnej księgowości oraz Państwowej Inspekcji Pracy badającej nadużycia wobec pracowników. Szacher-macher z pensjami to już nie te czasy!!!
Wisła 2016-12-13 19:49
Firma w dalszym ciągu poszukuje kierownika produkcji. Ciekawe dlaczego dają to ogłoszenie co jakiś czas już chyba od roku zaraz będzie. To jest niemożliwe by nie mogli znaleźć kierownika produkcji, chyba że znajdują, ktoś popracuje i by by, bo lecą w kulki.
Pulawiak 2016-12-14 17:22
Ludzie z kad wy te teksty bierzecie?? Moze jeszcze napiszcie ze ludzi torturuja hehe. Pracuje w tej firmie kilka lat i zlego slowa nie moge powiedziec. Wyplaty zawsze na czas, umowa o prace i zdrowa atmosfera. Jest bardzo mala rotacja i chyba wlasnie te osoby jak Pablo co mysla ze za udawanie i obijanie pieniadze beda miec to pisza. Masakra ...
nowy 2016-12-19 10:58
pulawiak zgadzam sie z toba, tez tego nie czaje, komu zalezy zeby takie glupoty pisac,
firma sie mocno rozwija i ma uczciwe podejcie, pracuje ty kilka msc a ztrudnila na produkcji juz wiele nowych osob, z reszta kto ty pracuje to wie ile w tych komentarzach prawdy jest
Piotr 2017-04-13 22:19
Widac golym okiem, ze te pochlebne komentarze pisza lizusy wlasciciela. Moja siostra wytrzymala tam 3 dni. Pan wlasiciel mocno zadufany w sobie jest przekonany, ze o jakosci firmy swiadczy samochod zaparkowany przed nia. Ogolnie dziadostwo i tandeta.
ZwykłyKowalski 2017-04-20 12:08
Piotr nie każdy nadaje się do pracy fizycznej, a przychodząc na produkcję niech ludzie nie oczekują, że będą stać z założonymi rękami, a robota sama się zrobi.
Xxx 2017-04-20 19:34
A ja pracuje juz kilka miesiecy i bardzo chwale sobie prace. Prosze rozwinac temat pod jakim wzgledem bylo jej tak ciezko ze zrezygnowala po 3 dniach? Moze panska siostra po prostu nie nadaje sie do pracy na tym stanowisku tylko wstyd sie teraz przyznac do porazki.
lizak 2017-09-02 14:09
Czy coś się zmieniło od roku w firmie ruke ? co możecie powiedzieć o właścicielu i o kierowniku produkcji? czy warto tam podjąć pracę? jak zarobki na produkcji?
Bodzio 2017-09-13 20:17
Ja nie nardzekam, atmosfera jest spoko, bez spiny i nawet podwyzki ostatnio były. Mam nadzieje ze bedzie tak cały czas.
pracownik 2017-09-15 11:07
i premie też są, potwierdzam na własnym przykładzie
Ktoś 2017-09-30 08:30
Nie pieprz bzdur że kilka lat jak umów nie przedłużają tylko zwalniają i kolejnych zaraz zatrudniają
nick 2017-10-09 19:36
o kierowniku produkcji? juz go nie ma :]
RUKE Zbigniew Rus, dawniej Szkło-Lux 2017-10-11 14:08
@Ktoś
Dzień dobry,

Zależy nam na naszych pracownikach, dlatego wszystkim, którzy są zaangażowani i chętni do dalszej współpracy zapewniamy odpowiednie umowy o pracę i dobre wynagrodzenie :-)

Pozdrawiamy ,
Zespół RUKE
Zostaw swoją opinię o PPHU SZKŁO-LUX - Puławy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU SZKŁO-LUX