Opinie o PPHU SZKŁO-LUX w Puławy Juliusza Słowackiego 11

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PPHU SZKŁO-LUX. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PPHU SZKŁO-LUX o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU SZKŁO-LUX w Puławy Juliusza Słowackiego 11

Agata Nowy wpis

Czy firma zmieniała może swoją nazwę ?

Dam Nowy wpis
@Agata

Oczywiście na RUKE

Wiki Nowy wpis

Czy jest jakiś powód tej ciszy?

Ja Nowy wpis
@Wiki

Temat przeniosl sie pod inną nazwę

Ja też bym chciała wiedzieć, chodzi mi o stanowisko biurowe

Grzesiek

Dobrze słyszeć , że jest dobrze. Szkoda jednak , że nie piszecie ponieważ nowi szukają info

Czy rozmowa kwalifikacyjna w PPHU SZKŁO-LUX odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Puławy
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Категория C Водитель
Profesjonalny kierowca
logo firmy Asystent Kierownika Sklepu
Puławy
ACTION Poland Sp. z o. o.
Wiktor

Jaki jest powód, że od dawna nikt nie pisał?

PULAWIAK
@Wiktor

widocznie nie ma o czym, jest ok i tyle

Wisła

Firma w dalszym ciągu poszukuje kierownika produkcji. Ciekawe dlaczego dają to ogłoszenie co jakiś czas już chyba od roku zaraz będzie. To jest niemożliwe by nie mogli znaleźć kierownika produkcji, chyba że znajdują, ktoś popracuje i by by, bo lecą w kulki.

Prezes
@Wisła

Powinni wybrać między sobą k.produkcji.Czy chcecie żeby ktos z zewnątrz kierował.

RUKE Zbigniew Rus, dawniej Szkło-Lux

@Ktoś Dzień dobry, Zależy nam na naszych pracownikach, dlatego wszystkim, którzy są zaangażowani i chętni do dalszej współpracy zapewniamy odpowiednie umowy o pracę i dobre wynagrodzenie :-) Pozdrawiamy , Zespół RUKE

i premie też są, potwierdzam na własnym przykładzie

Bodzio

Ja nie nardzekam, atmosfera jest spoko, bez spiny i nawet podwyzki ostatnio były. Mam nadzieje ze bedzie tak cały czas.

lizak

Czy coś się zmieniło od roku w firmie ruke ? co możecie powiedzieć o właścicielu i o kierowniku produkcji? czy warto tam podjąć pracę? jak zarobki na produkcji?

nick
@lizak

o kierowniku produkcji? juz go nie ma :]

Xxx

A ja pracuje juz kilka miesiecy i bardzo chwale sobie prace. Prosze rozwinac temat pod jakim wzgledem bylo jej tak ciezko ze zrezygnowala po 3 dniach? Moze panska siostra po prostu nie nadaje sie do pracy na tym stanowisku tylko wstyd sie teraz przyznac do porazki.

Widac golym okiem, ze te pochlebne komentarze pisza lizusy wlasciciela. Moja siostra wytrzymala tam 3 dni. Pan wlasiciel mocno zadufany w sobie jest przekonany, ze o jakosci firmy swiadczy samochod zaparkowany przed nia. Ogolnie dziadostwo i tandeta.

ZwykłyKowalski
@Piotr

Piotr nie każdy nadaje się do pracy fizycznej, a przychodząc na produkcję niech ludzie nie oczekują, że będą stać z założonymi rękami, a robota sama się zrobi.

nowy

pulawiak zgadzam sie z toba, tez tego nie czaje, komu zalezy zeby takie glupoty pisac, firma sie mocno rozwija i ma uczciwe podejcie, pracuje ty kilka msc a ztrudnila na produkcji juz wiele nowych osob, z reszta kto ty pracuje to wie ile w tych komentarzach prawdy jest

Pablo

Uwaga! Nie dajcie się zwieść! Panie Ruke, zmiana nazwy nie uchroni Pana od niezapłaconych podatków, konsekwencji kreatywnej księgowości oraz Państwowej Inspekcji Pracy badającej nadużycia wobec pracowników. Szacher-macher z pensjami to już nie te czasy!!!

Pulawiak
@Pablo

Ludzie z kad wy te teksty bierzecie?? Moze jeszcze napiszcie ze ludzi torturuja hehe. Pracuje w tej firmie kilka lat i zlego slowa nie moge powiedziec. Wyplaty zawsze na czas, umowa o prace i zdrowa atmosfera. Jest bardzo mala rotacja i chyba wlasnie te osoby jak Pablo co mysla ze za udawanie i obijanie pieniadze beda miec to pisza. Masakra ...

Ktoś
@Pulawiak

Nie pieprz bzdur że kilka lat jak umów nie przedłużają tylko zwalniają i kolejnych zaraz zatrudniają

Wielbiciel

Nie polecam nawet swoim wrogom. Firma rozwiniętą ale tylko pod siebie a pracownik tam ma robić, tyrać i najlepiej być cicho a najgorzej upomnieć się o swoje. Ogólnie PORAŻKA!!!!!!!

sam
@Wielbiciel

witam możesz mi coś napisać bliżej ,miałem tam pracować ale po tym co czytam to się obawiam napisz mi na maila 72sam1@wp.pl kolega miał tam być kierownikiem ale nie wiem co się stało że nie został,co prawda jak się wejdzie do sklepu to te panie z obsługi to wystraszone

emil

Mam kolegę który tam pracuje i z tego co mówił to nie jest źle wręcz przeciwnie ciągle jakieś premie, imprezy integracyjne, pensja ok a jak zapytałem o kierownika to skwitował że wszyscy którzy są dobrzy i ogarnięci to już pracują więc z stąd maja problem w znalezieniu. złożyłem CV może będę miał okazję sam sprawdzić się okaże ile w tym wszystkim prawdy :-)

Maks

Za dobrze to chyba tam nie ma. jak widzę znów szukają kierownika produkcji, dość często pojawia się to ogłoszenie , to albo jest tak duża rotacja albo dają ogłoszenie celowo bo niby firma rozwijająca. Coś tu nie tak.

Najgorsza firma w jakiej miałem NIEprzyjemność pracować, brak słów by opisać co się tam dzieje. Pracownik który myśli o podwyższeniu pensji jest odrazu zwalniany ponieważ każdy kto tam pracuje jest na "umowie śmieciowej" albo BEZ UMOWY!!!!

obecny pracownik

co za bzdura

Luka

Widzę że nadal poszukują pracowników produkcyjnych. Dziwne że jest tylu chętnych do pracy, a Oni nadal dają ogłoszenie na to stanowisko po raz kolejny. Czyżby nie mogli zdecydować się na odpowiedniego kandydata ? Tylu chętnych, a tu nic. Chyba że robią sobie kpiny po raz kolejny z kandydatów lub szukają z tytułem doktora na produkcje za minimum krajowe.

Wakat

Co za firma, już tym pracodawcom palma odbija.

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU SZKŁO-LUX - Puławy

PPHU SZKŁO-LUX