Puławy

Opinie o PHU ZBYSZKO NZOZ Ośrodek Diagnostyki Radiologicznej i USG Pan Zbigniew Wacławski

Janina 2014-09-28 21:06:00
Bardzo profesjonalny zakład diagnostyczny.Lekarze polecają ten ośrodek, jako jedyny z tak precyzyjną diagnostyką.Drogo, ale naprawdę dobrze.
Polecam
Janusz 2014-10-20 18:05:18
Podobnie jak wypowiedź Pani Janiny pochwalam ośrodek za pełną profesjonalność.Wykonane badania wzbudziły duże uznanie wśród profesorów, za co serdecznie dziękuję.Jakość niestety kosztuje
Zdzisław 2014-11-04 20:20:29
Pana Zbyszka spotkałem w latach 90-tych w jednej z klinik we Francji.Moja żona podczas wakacji doznała poważnego zatrucia przewodu pokarmowego.Trafiliśmy do kliniki w Bordeaux.Trudności językowe w nawiązaniu kontaktu z personelem medycznym były nie do pokonania, aż tu nagle pojawił się Pan Zbyszek radiolog.Słuchał jak próbowaliśmy dogadać się z dyżurnym lekarzem.Po chwili wszystko ułożyło się, jak w bajce.Wykonał badania, służył pomocą, opiekował się nami jak najbliższą rodziną.To wspaniały człowiek, którego po latach odnalazłem w Puławach.Świetny fachowiec, doskonale prowadzi swoją klinikę.Serdecznie polecam wszystkim pacjentom
staszek 2016-04-29 09:46:15
no i na pewno jest to polska firma medyczna specjalizująca się w diagnostyce, mają sporo pacjentów jak widze.
Zostaw swoją opinię o PHU ZBYSZKO NZOZ Ośrodek Diagnostyki Radiologicznej i USG Pan Zbigniew Wacławski - Puławy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU ZBYSZKO NZOZ Ośrodek Diagnostyki Radiologicznej i USG Pan Zbigniew Wacławski