Opinie o Malbox Szymon Kalinowski w Olkusz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Malbox Szymon Kalinowski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Malbox Szymon Kalinowski o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Malbox Szymon Kalinowski w Olkusz

goryl

Witam. W dniu dzisiejszym (18.01.2019) dostałem wypowiedzenie po tygodniowej pracy z powodu błachych spraw np. siedząca praca piłowanie tuneli przy których chciałem wyprostować na moment nogi by było lepiej mi ale brygadzista oczywiście z pretensjami. A na samym początku pracy 1 dzień idę nie wiem gdzie nikt mi się nie przedstawił kim kto jest że lista jest na obecność. A przy wypowiedzeniu tłumaczenie że wiele razy mi zwracano uwagę a było ich tak koło 3 dwa razy o tą pracę siedzącą i drugi raz że się rozglądam oczywiście mój przełożony nie chciał wysłuchać mojego zdania tylko postawił na swoim oraz później na koniec dniówki pretensje o listę to mówię im że nic o tym nie wiedziałem i od razu zmiana tematu. Pracownicy są godni polecenia ale całe kierownictwo do bani

Operator

Witam. Napisze ktos obiektywna opinie o firmie? Mysle nad zlozeniem tam CV. Pracuje na produkcji ponad 10 lat. Jako operator lini automatycznych okolo 8lat (linie nowoczesne-nowe). Doswiadczenie w ustawianiu procesu tłoczenia od zera. Posiadam wozki widlowe, suwnice. Ile mozna dostac na start? Wyplata zawiera jakies dziwne dodatki i premie ktore pracodawca moze w kazdej chwili zabrac?

Aaa

Praca jak w każdym innym zakładzie produkcyjnym co trzeba zrobić to trzeba . Atmosfera fajna , ludzie spoko jak i kadra kierownicza . Zarobki bardzo dobre .

@Aaa

Dobrze, że atmosfera w pracy jest korzystna, a ludzie w porządku - to obecnie najważniejsze w pracy czynniki - w końcu spędzamy w miejscu pracy ogromną część naszego życia. Czy możesz napisać jeszcze, na jakiej zasadzie odbywa się praca w PPHU „Malbox” ZPChr? Interesuje mnie, czy pracuje się tutaj w systemie zmianowym. A jeśli tak w rzeczywistości jest, to po ile godzin one trwają?

Nowy PW

Cześć. Chce się przyjąć do firmy na narzedziwnie, powiedzcie mi jakiego moge sie spodziewac wynagrodzenia ? Istniej w tej firmie socjal ? Talony na świat, wczasy pod gruszą ? Polecacie ten zaklad ?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Malbox Szymon Kalinowski? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Technik ds. pomiarów?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Olkusz
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Olkusz
logo firmy Inżynier Budowy- Elektrotechnik (Trakcje kolejowe)
Swietelsky Rail Polska
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
nickoś

rzeczywiście było tu dużo negatywnych opinii i cudownie znikniecie. Gowork- komu służycie? rozumie ze tylko pracodawcy :-(

Olga

Chciałabym przypomnieć niektórym osobom wypowiadającym się na forum, że piszemy tutaj ogólnie o pracodawcach i oferowanych przez nich warunkach, a nie, na przykład o konkretnych osobach w firmie i ich "uchybieniach", czy innego rodzaju tego typu rzeczach. Czy są na forum osoby, które chciałyby aplikować do pracy w PPHU „Malbox” ZPChr? Jeśli tak, to tutaj znajdziecie aktualne oferty pracy: http://www.malbox.com.pl/pl/firma/kariera .Co o nich sądzicie?

Olga

@Z., wygląda na to, że jesteś żywo zainteresowany podjęciem pracy w PPHU „Malbox” ZPChr. Piszesz, że interesuje Cię praca biurowa w tej firmie - a czy jakieś stanowisko Cię konkretnie interesuje? Daj znać, czy zdecydujesz się aplikować do pracy w tym miejscu.

Z.

Proszę o opinie jak wygląda praca biurowa w Malbox. Czy atmosfera jest swobodna? Czy przełożeni patrzą cały czas na ręce pracownikom?

Olga

@mk, a jakie wymagania stawia przed osobami zainteresowanymi pracą ten pracodawca? Rozumiem, że aplikowałeś niedawno do pracy w PPHU „Malbox” ZPChr i byłeś na rozmowie rekrutacyjnej. Czy miałeś podczas niej do wykonania jakieś szczególne zadania? Gdybyś mógł napisać coś na ten temat, to byłoby naprawdę super!

Olga

@Kocjan Arkadiusz, czy obecnie pracujesz w PPHU „Malbox” ZPChr? Jeśli tak, to napisz proszę więcej o pracy w tym miejscu - czy warunki oferowane przez tego pracodawcę są według Ciebie OK? I oczywiście masz rację, że warto samemu spróbować. Dzięki temu można samemu wyklarować własną opinię. Na forum nie ma zbyt wielu opinii na temat pracy w PPHU „Malbox” ZPChr - może czas to zmienić? Zachęcam do wypowiadania się!

ona

NIE POLECAM NAJWIĘKSZEMU WROGOWI !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kocjan Arkadiusz
@ona

Zalezy czego szukasz i jakiem masz nastawienie.NAJLEPIEJ samemu sprobowac i wyrobic sobie zdanie.TO nie wiezienie.

Ślusarz międzynarodowy

Interesuje mnie praca w tej firmie ale przed podjęciem decyzji i ewentualnym spotkaniu na rozmowie kwalifikacyjnej warto czegoś więcej się dowiedzieć. Może mi w tym pomożecie? Jestem ślusarzem narzędziowym z wieloletnim stażem więc sami wiecie:) Mam kilka pytań odnośnie codziennej pracy a mianowicie: -czy to praca zmianowa? -czy firma proponuje jakiś socjal,jaki? -czy to jest praca przez agencję czy bez? Zaraz ktoś się zniecierpliwi i zapyta kiedy on w końcu zapyta o wypłatę :) wspomnę ,że na końcu :) Czy w firmie można palić papierosy jeżeli tak to jaki jest tego efekt lub jego brak. Ile trwa przerwa w przeciągu 8h pracy? -Jak wygląda czas pracy (czy to jest praca 5 dni w tygodniu?) soboty za wyższą stawkę może do odbioru?Nadgodziny? jak płacone? Jakie szkolenia firma proponuje pracownikom i którym?Pytam którym ponieważ nie wszyscy mogą brać udział w szkoleniach :) Jakie warunki umowy czyli zaczynając od dziś pierwsza,druga itd umowy..Chodzi mi o czas trwania zaczynając od etapu umowy na okres próbny. Chciałbym żebyście mi wy pracownicy bądź nawet kadra pomogli podjąć słuszną decyzję składając cv.. No i ta najciekawsza chwila-zarobki :) Na jaką stawkę godzinową lub miesięczną można liczyć na start,oczywiście netto gwarantowane. Pominąwszy wszystkie premie i dodatki..

loczek
@Ślusarz międzynarodowy

Rysiek?

PK

Praca jak praca wszędzie trzeba robić ja nie narzekam polecam niech każdy spróbuje na razie to pod agencja ludzi zatrudniają stawki godzinowe są oka 15 lub 16 zł brutto

box

ale tutaj było z tysiąc negatywnych opinii i wszystko jak widze posprzątane - a kto , jak i czemu?

rad 5
@box

dokładnie gdzie te opinie moderatorzy

rad 5
@rad 5

napiszę jeszcze raz zobaczymy czy wyświetlą odradzam syf i tyle ulegniecie wypadkowi i wont nie jedna osoba tak miała do zwolnienia albo nie przedłużą wam umowy PIP i tyle a soboty będziecie robić za 90 złociszy

Cerezka
@rad 5

jakie wypadki tam się zdarzają?

Toomi

Polecam, fajna firma, ciekawi ludzie, kierownictwo też spoko, nawet dobrze płacą jak na dzisiejsze warunki. Jeśli ktoś się bardzo stara to jest szansa pracy na dłużej, ale pod agencją.

pacynka
@Toomi

kierownictwo spoko ? dobrze płacą ? praca na dłużej ale pod agencją? no no ..... czyli dwa tysiaki przy dzisiejszych cenach pod agencją z umowami po pół roku i stały opiedol ad zygmunta to warte polecia :D

biały

Napisz coś więcej o tej firmie!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Malbox Szymon Kalinowski - Olkusz

• Jak się pracuje w Malbox Szymon Kalinowski?

Zobacz opinie na temat firmy Malbox Szymon Kalinowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Malbox Szymon Kalinowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Malbox Szymon Kalinowski
1.9/5 Na podstawie 134 ocen.
  • Oskara Kolberga 2 lok. 22
    32-300 Olkusz