Opinie o Malbox Szymon Kalinowski w Olkusz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Malbox Szymon Kalinowski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Malbox Szymon Kalinowski o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Malbox Szymon Kalinowski w Olkusz

qwerty

Ja jako kilkunastoletni pracownik pracownik MALBOX mam taka uwagę do kierownictwa i zarządzających każdy koń ciągnie do pewnego momentu a później już żaden bat nie pomaga a jak zostanie sam woźnica to woź już nie pojedzie

Olga
@qwerty

Podpowiedz proszę na ile zmian jest praca i na jaką stawkę można liczyć rozpoczynając pracę w Malbox?

@Olga

Pracuje się na dwie zmiany małymi wyjątkami pojedyncze osoby pracują na noc , ostatnio soboty są wolne ale myślę ze to się zmieni a co to do płacy to zależny na jakim stanowisku ale ogólnie to szału niema

Babcia

Pracowałam w tej firmie. Po umowie o pracę na okres próbny otrzymałam umowę o pracę na czas określony na 3 lata a za miesiąc po wręczeniu mi tej umowy otrzymałam wypowiedzenie. To są dranie. Wypowiedzenie wręczyła mi gruba (usunięte przez administratora) główna księgowa i kadrowa a na pytanie dlaczego odpowiedziała mi taka jest decyzja szefa. Miałam grupę niepełnosprawności dzięki której mieli 1725 zł zwrotu. Kazali mi pracować 8 godzin chociaż obowiązuje mnie 7 godzin. To są gady i wykorzystywacze. Dobrze że istnieją takie choroby jak rak i tego tym gnojom życzę pracodawcom i wszystkim osobom w księgowości i w kadrach czyli wszystkim zarządzającym

szok
@Babcia

Aż przykro się robi po przeczytaniu twojej historii. Jak można tak ludzi traktować? Sami padną ofiarą swoich czynów prędzej czy później.

Babcia2
@Babcia

Kiedy Ciebie zwolnili - w tym roku? Można wiedzieć jaką miałaś stawkę w księgowości?

Babcia
@Babcia2

Bardzo przepraszam, ale takich odpowiedzi nie muszę udzielać. Napisałam dużo, a każdy ma prawo sam podjąć decyzję, czy się zatrudnić w tej firmie, czy nie.

Karol

Niezbyt pozytywnie oceniacie firmę, przymierzam sie aplikować i muszę to przemyśleć.

Kinga
@Karol

Podejmij męską decyzję Karolu :-)

@Karol

Ja nie polecam jak nie przymierasz głodem to szukaj czegoś innego

TEX

Plastmet w ostatnich latach tak odjechał Malboxowi, że stawianie tych dwóch firm obok siebie to jest wielkie nieporozumienie. Ostatni ruch w internecie ma niby zmienic ta opinię, ale to się nie uda. Kto pracował w jednej i w drugiej firmie wie o co chodzi. A gmina Olkusz jest mała....

jacko
@TEX

Co ty wypisujesz za brednie? Całe życie w malboksie robie i jestem zadowolony - firma na najwyższym poziomie!

hhkkll
@jacko

To chyba twój problem to brak porównania. Za długo robisz w tym (usunięte przez administratora) i nie masz porównania. Idź zobacz jak jest gdzie indziej i dopiero coś powiedz.

Jegomość
@jacko

A którą masz grupę?

mrok
@Jegomość

Skoro jeszcze tu pracuje to musi mieć pierwszą :) Pozostałych przyjmują tylko przez agencję pracy tymczasowej! Żenada, idziesz na rozmowę i dowiadujesz się że zatrudniony to może i będziesz ale nie u nich tylko w agencji pracy! Jedna wielka ściema i traktowanie ludzi jak śmieci które można w każdej chwili wyrzucić!!! Nie polecam tego bajzlu!

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Malbox Szymon Kalinowski? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Technik ds. pomiarów?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Olkusz
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Kierownik Utrzymania Ruchu
SMART-HR
logo firmy Inżynier Budowy- Elektrotechnik (Trakcje kolejowe)
Swietelsky Rail Polska
AA

Firma Malbox w Osieku to totalna porażka, jak tu być normalnym jeśli firma ma 3 brygadzistów, 2 mistrzów i 2 kierowników. Dokuczają pracowników na każdym kroku, przyjmują narzędzia od klienta w takim stanie że się płakać chce, a jeszcze do tego mają jakieś wymagania, gdzie sens i logika. Każą pracować w święta a jeśli komuś coś się nie podoba to brygadzista Artur karze (usunięte przez administratora) do domu, no takie podejście to daleko się zajdzie. Każdy niech się zastanowi 50 razy zanim tu przyjdzie, maszyny ledwo działąją, ludzie spoko, ale nadzór chyba nie wie co robi.

qwerty

Jak ci biedacy z plastmetu się pokapują gdzie trafili to ten co im polecił malbox będzie miał wielki (usunięte przez administratora)

koksi
@qwerty

To chyba tej sikorce będą musieli nastukać. Gość to chodząca ściema, Chłop nie wie co robi. Nie wiem jak szefostwo go toleruje.

Herman
@koksi

Jak się gość podstawia i łyka dobrze to za nieróbstwo można kasować pensyjkę( usunięte przez Kierownika M.S.)

AutoMac

Kierownik Tomasz B. Kawał gnoja nie szanuje ludzi zmuszają chodzić w soboty i w święta takie jak np 1 czy 3 maj mówili że to zwykły dzień a produkcja ma isc 24 na dobę A i ten michal S. To dostał awans chyba przez lizanie (usunięte przez administratora) tokajowi, cwaniakuje a nic nie potrafi wymyślić

antena
@AutoMac

Sikoreczka to tylko szumu wokół siebie narobi a tak naprawdę to się tylko (usunięte przez administratora) Cały ten (usunięte przez administratora) się niedługo posypie, co mądrzejsi już uciekli a reszta już spakowana

xyz

nie polecam

Byly

Z rozumi charakterami hahaha Emeryci rencisci i polmozgi ktore tu przyszły bo nie przypuszczaly na co sie piszą. Im szybciej się stad wieje tym lepiej. Ja przeszedłem dobkonkurencji i nie zaluję, o niebo lepiej Pozdrawiam kolegow z malboxu ktorzy dalej toleruja upokarzanie glodowe pensje i brak petspektyw

@Byly

Szefostwo to nieudaczniki i jakichs pajacow zatrudniaja

Yhu
@Nk

Bydło z plasmetu przyszło i myśli że jest lepsze

Iqoos

Jakie jest wynagrodzenie w tej firmie? Jaka jest atmosfera ? Czy weekendy są wolne ? Z góry dziękuję za odpowiedź ;)

Tobias
@Iqoos

Weekendy zazwyczaj są szybkie. Trzeba szybko zasuwac

Bolo
@Tobias

Wynagrodzenie super nie przechwalisz nie wiem co z kasa robić, a atmosfera też spoko leże przy prasie kiero podaje zimne piwko a w w przerwie papierosek , wystarczy ,ze się odbijesz na bramce to już spoko dla szefa. A weekendy to sa wolne zawsze mówie ,że nie przychodzę a kiero spoko nie musisz i życzy spokojnego i pogody. Polecam

Hk
@Bolo

Jutro odbieram jacht na który zarobiłem w jeden miesiąc. Mam 3 baseny i już nie wiem na co kasę wydawac

karierowicz
@Hk

A czy ja również zarobię na obiecany mi przez szefuńcia odrzutowiec? Ile miesięcy na to muszę pracować?

Jup
@karierowicz

2 miesiące i już Cie odrzuca :)

Byly pracownik

Malboxu jako, zakładu pracy nie polecam w żadnym przypadku, kierownictwo czepia się wszystkiego majster jeszcze gorszy szczególnie Artur. K który pastwi się nad pracownikami. Jezeli macie wybór to nie stawiajcie na Malbox, pracownika mają w (usunięte przez administratora) a gdy przyjdziesz z problemem to powiedzą "droga wolna"

@Byly pracownik

Źle pod tym katem wv malboxie

co trzeba tam zrobić żeby się dostać tam do pracy

@anonymous

Zacząć jeść mniej. Później nie będzie cię stać na buleczki

Kora555l

Czy wy też zauważyliście że nasze pełne przenikłości kierownictwo (usunięte przez administratora) Zamiast dać ludziom podwyżki i premie to (usunięte przez administratora)prawdziwe opinie o Malboksie

Olo
@Kora555l

Kierownictwo maduzo kasy a reszcie nie dadzą

CZY SA PRZYJECIA DLA KOBIET?

Dzidek

Sam majster każdą sprawdza czy się nada do pracy ????

lala
@Dzidek

No baaa - na nocnej zmianie za prasami

Elo

Kler w wydaniu Olkusz hava

CNC

Witam operator CNC z Plast-metu na jaką stawke może u was liczyć ?

Henio
@CNC

Stawke głodową innej nie zapłacą

Trox
@CNC

Pare groszy wiekszą niż masz żebyś się zdecydował a potem musisz sie do niej przyzwyczaić bo zostaniesz z nią na długoooo. Pytanie o podwyżki uprzedzam śmiechem hahahahahah Wiem bo niestety sprawdziłem na własnym przykładzie

mk

Bardzo niskie zarobki dla specjalistów przy sporych wymogach. Nieprzyjemna atmosfera "maglowania" podczas rekrutacji. Wertowanie i przeglądanie wszystkich dokumentów. Wrażenie dość negatywne.

Prawy
@mk

Ciągle to samo kierownictwo nic nie robi żeby ludzie nie perzymierali glodem

palladyn

Witam! Mam duże doświadczenie na wózkach czołowych jak i wysokiego składowania na jakie zarobki można liczyć i jaka jest atmosfera w waszej firmie ???

Tomtom
@palladyn

Zalezy czy przed czy po wyplacie. Po jest lipa bo wszyscy w żałobie

Oxi

Praca spoko ludzie z różnymi charakterami płacą nie najgorzej

@Oxi

2100 na rękę to jest żałosne

Tomtom
@231

2100? Chyba jak se złom w kieszeni wyniesie sz I policzysz

robert

Firma jest Super płaci wypłaty zgodnie z umową nadgodziny są płacone co do jednej minuty , monitoring jest 24 H na dobę aby pracownicy czuli się bezpiecznie w zakładzie . Szkolenia są wykonywane co dwa tygodnie dla pracowników . Paczki dla pracowników są zawsze na święta duże talony pieniężne wszyscy pracownicy mają jak w bajce. (usunięte przez administratora)cały czas myśli o Nas opiekuje się nami jest jak ojciec mało jak ojciec , dziadek i mamusia razem wzięci jest naprawdę super. W żadnym zakładzie w Polsce nie ma tak dobrze jak tutaj .

sok marchew brzoskwinia jabłko

Witam, czy istnieje w firmie jakiś dział spawania? Roboty spawalnicze lub ręczne spawanie?

Zostaw merytoryczną opinię o Malbox Szymon Kalinowski - Olkusz

• Jak się pracuje w Malbox Szymon Kalinowski?

Zobacz opinie na temat firmy Malbox Szymon Kalinowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Malbox Szymon Kalinowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Malbox Szymon Kalinowski
1.9/5 Na podstawie 134 ocen.
  • Oskara Kolberga 2 lok. 22
    32-300 Olkusz