Opinie o Malbox Szymon Kalinowski w Olkusz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Malbox Szymon Kalinowski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Malbox Szymon Kalinowski o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Malbox Szymon Kalinowski w Olkusz

Pppp

Jak wygląda praca Malboxie? Czy są przyjęcia?

bubel
@Pppp

Ty tak poważnie czy się najarałeś ?

nick
@Pppp

nie ma przyjęć są zwolnienia praca ciężka jak w manufakturze z ziemi obiecanej środki ochrony osobistej najlepiej prywatne płaca minimalna zgodnie z zarządzeniem ministra pracy umowy czasowe przez pośredników podwyżki po dwóch latach 20 groszy krzyki zastraszanie niepewność jutra dziś pracujesz jutro cię ochrona wyprowadza za bramę

cnc

pomijam zarobki i mobbing przecież to chlew ja już mam to za sobą i dobrze ulga nie rozumiem jak można chcieć pracować w czymś takim za najniższą krajową a z tym wirusem to chyba jednak prawda ciekawe czy na pamiątkę dostałem bo coś jakby mnie dusiło

koleś
@cnc

ciebie to dusi ale chyba sumienie bo tyle fuch i materiału co wywiozłeś z narzędziowni w bagażniku to rekord świata

@koleś

Koleś sam robisz fuchy i wywozisz co się zmieści w bagażniku . Powszechnie wiadomo że alkohol i fuchy to specjalność narzędziowni tylko po co kablować na kolegów z którymi się przed chwilą piło saską i bolsa .

Czy pracownicy Malbox Szymon Kalinowski chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Sir Rowan Atkinson

Tak bardzo często te jak to nazywasz integracje bywają szczególnie na narzędziowym chociaz teraz raczej z partyzanta i miętówki za zagrychę bo razem piją a potem się (usunięte przez administratora)

Pienkna

no bez żartów poza tym firma zwolniła większość pracowików nie po to żeby teraz przyjmować zresztą rozmowa jest ryzykowna poieważ doszły mnie i chyba ie tylko mie że jak narazie dwóch pracowników choć już niepracujących ma wynik pozytywy na koronę a to może być wierzchołek góry lodowej lepiej trzymać się z daleka

Oki
@Pienkna

Masz potwierdzone informacje z sanepidu czy to tylko domysly

Pienkna
@Oki

Jak się ludzie znają to się kontaktują dwie osoby obecnie hospitalizowane w jednym z krakowskich szpitali

Oki
@Pienkna

Jakieś konkrety nie ogólnie jeśli możesz

@Pienkna

Jaka masz pewność że są chorzy? To na kwarantannę wszyscy

Jaka atmosfera jest między działami w Malbox Szymon Kalinowski?

Sir Rowan Atkison

Jakimi działami tu nie ma żadnych działów jaka atmosfera tu nie ma żadnej atmosfery

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Malbox Szymon Kalinowski? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Technik ds. pomiarów?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Olkusz
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Olkusz
logo firmy Inżynier Budowy- Elektrotechnik (Trakcje kolejowe)
Swietelsky Rail Polska
logo firmy Specjalista ds. Planowania
Olkusz
Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.
duda kobza

dajcie już spokój to firma na glinie i piasku budowna i to dosłownie wystarczy wejść i popatrzeć ściay gumami z taśmociągów obłożone wszędzie cieknący olej halas nie do zniesienia maszyny z lat 60 70 kilka nowszych ale gównianych bo za psie pieniądze ich awaryjnosc masakryczna tylko elektrycy i doswiadczni mechanicy trzymali to (usunięte przez administratora) w ruchu i zostali zwolnieni trasport wewnetrzny to stare zezłomowane wózki które działały dzięki mechanikom których juz nie ma bo jakiś (usunięte przez administratora) ich z roboty teraz jako były ustawiacz zapytam (usunięte przez administratora) gdzie jest suwnica a tu powiny byc nawet dwie na hale co to (usunięte przez administratora) jest a no odpowiadam to (usunięte przez administratora) noie firma piasek i glina aby dzis aby do jutra firma bez przyszłości to zwykła lepianka no i dział kadr tego nie rozumiem a miiejscu szefa albo dyrektora (usunięte przez administratora) bym te puste łby na zbity pysk handlować marchewką i cebulą na targu itd itp ............

agnes

pracownicy którzy pozostali w firmie po masowych zwolnieniach podpisali umowę o obniżce zarobków od 20 do 50 procent ciekawe jak się to odbije na zatrudnieniu bo 2380 minus 20 procent to przy dzisiejszych cenach głodówka 50 procent chyba dotyczy najwyżej zarabiających na przykład 3500 plus może to być wybieg firmy do następnych zwolnień grupowych osób zatrudnionych powyżej kilku lat bo oczywiście chodzi o odprawy w zwolnieniach grupowych to koniec firmy wystarczy pomyśleć

ages

koniec firmy masowe zwolnienia zero inwestycji nawet najdrobniejszych jak rękawiczki czy środki czystości nie wspomnę o ubraniach pozostało kilka osób pracujących powyżej kilku lat bo chodzi o odprawy ale i tak firma się ich pozbędzie w inny sposób to koniec i kropka

Waldemar

Firma jak najbardziej jest dobrym miejscem do pracy choć zawsze znajdzie się ktoś komu zabrakło chęci do pracy i pozostało narzekanie.

Hejka Jakie mamy zarobki w Malbox w kontroli bo myślę o złożeniu C.v ? No i jaka atmosfera ?

@Ania

Dwa tyś z przecinkiem ale do kontroli na niby czego

mamm

jakie dwa coś kolllllllllllo 1700

terr

Witam, Czy coś się zmieniło w tej firmie? Warto się tam starać o pracę?

terr

Możesz napisać jak wygląda praca ogólnie? Na czym polega? Czy bardzo ciężka? I przede wszystkim jak zarobki się kształtują? :) Thx :)

mamm
@terr

nigdy nie , masakra przez pierwsze dni jest ok a potem to wielka masakra tylko wyzwiska poganianie najlepiej omijac ta firmę szerokim łukiem

axx

(usunięte przez administratora) człowiek jedzie na rozmowe i nawet stawki nie podadzą.... szkoda czasu na takie "firmy"

prasiarz

Witam. kiedy w naszej firmie możemy spodziewać się podwyżki płac? od 15 miesięcy mamy to same wynagrodzenie.. czy ktoś coś wie?

Zarobki małe jak na przemysł ciężki. A atmosfera różna zależy na którą zmianę trafisz .

TEX

Nie czepiać się ustawiacza G.C !!!! Pracowałem z nim, fachowiec z niego zacny.

solarz
@TEX

Może ci coś obiecał ,że tak bronisz gościa ..... Na mieście każdy wie co to za typ.... FILOZOF :-)..hahhaha

Luk
@TEX

Ha ha dobrze napisane!!! Fachowiec z niego zacny!!!!

Kolega
@TEX

(usunięte przez administratora) typ się sadzi jakby był najmądrzejszy! Skąd on biorą takich aparatów? Ta firma schodzi na psy!

Aparacik
@Kolega

Aparaty spod ciemnej gwiazdy :))

Mati
@Aparacik

Nie wiem spod jakiej gwiazdy ale pachnie to czymś mocniejszym niż alkohol... To już koniec tej firemki jak zaczynają przyjmować uzależnionych i to niekoniecznie od alkoholu...

Babcia
@solarz

To widocznie jest lizus a oni lubią takich co się wślizgują do ich (usunięte przez administratora) wazeliniarzy

iiiiiiiiii hahahahahahaha !!!!!!!!

rekruter

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej. Żeby się pojawić obiecują cuda, na rozmowie okazuje się że to co naprawdę oferują to mniej niż mam teraz ale za to z obietnicą totalnego braku możliwości rozwoju... wszystko tu aż od samej bramy pachnie niespełnionymi obietnicami. A teraz najlepsze: tak naprawdę to nie oni zatrudniajà tylko zatrudnia jakaś agencja i podstawia im ludzi do pracy! Oszustwo jakich mało a wszystko okazuje się dopiero pod koniec rozmowy kwalifikacyjnej prowadzonej w stylu „my cię wyruchamy a ty się wypnij” Jak ktoś nie ma do siebie szacunku to polecam przyjść tu do pracy będzie się tu czuł jak w domu...

Operator
@rekruter

Dokladnie, tez mi zaproponowali zatrudnienie trzez agencje. I juz wiedzialem ze nie ma sensu sie tam pchac

Głos rozsądku
@Operator

Obiecują gruszki na wierzbie a po 1,5 roku zmieniasz agencje lub Ci dziękują .........

Prasowy
@Głos rozsądku

Tak to jest jak prywaciarz chce oszukać na podatkach i robi zakład pracy chronionej a praca ciężka jak cholera - który niepełnosprawny jest w stanie przerzucać to żelaztwo przez prasy???? Ja po dniówce padam z nóg a grupy inwalidzkiej nie mam... Ciekawe kiedy skarbówka się pokapuje i zamknie prezesostwo w pierdlu za te przekręty!

Ślusarz międzynarodowy...
@rekruter

Witam serdecznie Jestem slusarzem narzedziowy z doświadczeniem dość dużym w procesie budowy narzędzi. Czy pomimo tych negatywnych opinii ktoś rozsądny może się wypowiedzieć w kwestii zapotrzebowania na takie stanowisko? Plastmet to duża firma o dużych możliwościach ale czy Malbox może i ma warunki by zaoferować coś interesującego? Moje wymagania nie są duże co chodzi o finanse dolna granicą jest dochód miesięczny w wysokości 5300 zł netto za 168 godzin.Wiem może dla was to wirtualna pensja ale ja oczekuję zapłaty nie za mój wygląd czy świadectwa ja oczekuję otrzymać wynagrodzenie za moją wiedzę i doświadczenie..Jeżeli czyta to zarząd jestem gotów na podjęcie rozmów w tej kwestii..

Rolka
@Ślusarz międzynarodowy...

Dziwię się że wogóle bierzesz pod uwagę tą firemkę... kombinowane umowy, cuda na kiju... Lepiej wybrać każdą inną firmę. Jeżeli chodzi o twoje oczekiwania to życzę powodzenia, tutaj nawet kierownictwo tyle nie zarabia patrząc po ich kompetencjach - takiego zestawu tumanów jeszcze nigdzie nie widziałem. Tak że wal śmiało i wskakuj na tonący okręt.

pozdro Przemo
@Ślusarz międzynarodowy...

Raczej szanujacy się pracownik nie zagaduje zarządu na forum, ponieważ ONI nie czytają takich propozycji w takich miejscach

Oj chłopie chyba nie ten adres albo nie 5300 a 3500 miałeś napisać hehe

zalmam

Poprzyjmowali jakieś pajacostwo zwolnione z plastmetu. Szefostwo stopy im całuje, nosie na rekach a nikt sie nie zastanowil dlaczego zostali zwolnieni Świat sie konczy teraz odpady z plastmetu sa wazniejsze niz starzy doswiadczeni pracownicy ktorych juz od dawna sie tu nie szanuje

praser
@zalmam

I wielki ustawiacz G.C. tylko sie lansuje co to zniego za fahowiec a tylko łapy w kieszeni i bajerka . to sa ci fahofcy z plastmetu. A strego pracownika już się niedocenia i powiedzą jak ci nie pasuje to droga wolna....

Heiko
@zalmam

100% sie zgadzam, już widze ten rozwój malboxu z tą kupą odpadów, opłacanych 3x lepiej niż stara załoga. Ale jak kierownictwo płytkie to sie tak dzieje. Szkoda gadać.

zbychu
@Heiko

Czyli co? Płacą tym nowym więcej niż nam? Tyle lat pracy i mam zarabiać mniej niż nowi? Tak wygląda szacunek i wdzięczność za tyle lat pracy i stracone zdrowie?

wrrrrr
@zbychu

Jasne że płacą im więcej! Kto normalny by tu przyszedł do roboty za te głodowe pensje!

Olek
@zalmam

Ciekawe ile ci nowi i wspaniali tu zabawią jak się pokapuję jak ich szefostwo w butelke nabije. Życzmy im szczęścia może chociaż oni dostaną to co szanowne kierownictwo obiecuje podczas rekrutacji.

(Lolo)
@praser

g.c. ustawiacz? Z tego co ludzie mówię to dyscyplinarkę za BHP dostał zanim do nas trafił taki z niego ustawiacz

Elo
@(Lolo)

Sami tacy tu przychodza

@zalmam

Dlaczego zostali zwolnieni powiadasz? A może inaczej dlaczego się zwolnili, odpowiedź jest prosta pieniądze i nie wierzę że gdybyś ty czy inny pracownik malboxu dostali ofertę przykładowo 500 PLN więcej za tą samą prace 5 dni w tygodniu a nie 6 to nie zmieniłbyście pracy ? Bo ja w to nie wierzę. I bardzo nie ładnie że nazywasz innych ludzi odpadami , sam mam sytuacje w swoim zakładzie że przyszli nowi i dostali więcej, owszem jestem o to zły ale nie nazywam ich odpadami, troszkę szacunku dla drugiego człowieka

ananas
@Xxxx

Szacunku? W tej firmie to go nigdy nie było i nie będzie. Kierownictwo tylko ludźmi pomiata i atmosfera w pracy przy tym jest tragedia Przychodzisz na swoją zmianę i od samej bramy ci się nie chce żyć.

Ola
@ananas

Istne łagry

@ananas

Zawsze można zmienić pracę, dziś jest jej dużo także w zawodzie cnc ;-) jak się umie postawić na swoim i ma się cele to się je dostanie. Dostałem ofertę pracy z innego zakładu i powiedziałem jak człowiek do kierownictwa słuchajcie dostałem tyle i tyle w innej firmie zostanę jeśli dacie mi conajmniej tyle... I w przeciągu 3 dni dostałem podwyżkę ;-)

@Xxxx

No chyba że nie robicie swojej roboty z poświęceniem i dokładnością to tu już nic nie pomoże ;) bo powiedzmy sobie szczerze robisz coś dobrze to bezproblemu dostaniesz godziwe wynagrodzenie , taka polityka jest w wielu firmach.

tata
@Xxxx

Jedyna opcja dostać podwyżkę w tym malcyrku to (usunięte przez administratora) wypowiedzeniem i wtedy szefuńcio za tobą gania prosząc żebyś został i sypiąc piniędzmi. Zero szacunku dla pracownika. Jak się prosiłem o podwyżkę miesiącami nic. Jeden papierek i wszystko się dało

Fachowiec
@zalmam

To pajactwo o którym piszesz nie zostało zwolnione lecz sami odeszli... Słysząc o fachowcach w malboksie to szacunek dla kadry że mając takich jeszcze istnieje:) Z drugiej strony wasza firma musi dobrze zapłacić za nasze uslugi by uzyskać wymierzony cel..W innym razie nikt więcej z pośród fachowców nie będzie zainteresowany pracą.. My oczekujemy wynagrodzenia 4 tys netto plus na początek bo wiedza kosztuje a jak się nie cenisz to masz jak masz....

Fil
@praser

U nas jest jeszcze dwóch panów Calików nie chcecie do kompletu taty i brata dopiero robota będzie szła!!!!

Prim
@Fil

Kolego Fil, jeżeli masz coś do Calikow i jestes taki odważny i w ten sposób piszesz, to zapraszam na rozmowę. Czekam..mam nadzieję, że mam jaja

Prim
@Fil

Masz jaja? Wiesz gdzie jestem...

Olga
@wrrrrr

A jakie proponują wynagrodzenie na początek? I jakiego wymagają doświadczenia?

buka
@Olga

nic nie proponują, jedna z tych firm w której wynagrodzenie to temat tabu, jak powiesz wystarczająco niską kwotę na rozmowie kwalifikacyjnej to dostaniesz pracę, a jak masz doświadczenie i się cenisz to zapomnij o tym zakładzie...

@Prim

no panie caliku ja chętnie pogadam szczególnie dialogu z anglikami kiedy to błazna z siebie zrobiłeś i stałeś się pośmiwiskiem

krempy

Dużo by tu pisać , ogólny bałagan rupieciarnia i bajzel . Zarobki na poziomie przeciętnym produkcja dwa tyś z hakiem ustawiacze lepiej ale szału nie ma bo na dzień dzisiejszy 3 tyś to chyba cienko. Mechanicy i elektrycy może odrobinę lepiej tego nie wiem , ale wiecznie pokaleczeni i umorusani nic tylko współczuć chłopakom . Narzędziowcy na szczycie chociaż zawsze ręce w kieszeni i leciutka robota a i flaszka w zakamarku zawsze jest . Kadra kierownicza trudna do opisania , są osoby kompletnie nie znające się na technice i nadrabiają swoją niewiedzę szybkim chodem pyskatą naturą bo trzeba się czymś wykazać nie ważne czym . Dział kadr to skandal trzy baby pierdzą w stołki na facebooku i nie mają czasu dla pracownika ! Atmosfera zależy jak kto przeżywa ja mam wywalone i nie stresuję się więc nie oceniam źle. Dużo tu o niejakim Caliku i tu mam coś do powiedzenia . To zwykły dywersant , celowo coś pokręci coś rozłączy coś niby zauważy i już leci do szefa że on to zauważył że on da radę i tak mydli oczy w nadziei na nie wiem co . Zawsze jak się po nim wchodzi na maszynę coś celowo rozregulowane coś zepsute i dziwi mnie że jeszcze nikt tego nie zgłosił . Pomijam już fakt że pali papierosy na hali chowając się za maszynami . Ogólnie nie ma na co narzekać firma jak firma są wady i zalety .

Edzio

czy malbox zatrudnia osoby niepełnosprawne?

buka
@Edzio

w pierwszej kolejności ; )

Edzio

witam wszystkich,jestem osobą niepełnosprawną,mam pytanie,czy warto iśćdo pracy do malboxu

gg

Przerażające jest to co tu ludzie wypisujecie. Jak jest tam tak źle to czemu nie zgłosicie do PIPY i do sądu pracy??? Bo wam się nie chce ? Ludzie jak by w rzeczywistości tak było jak opisujecie to macie wygraną sprawę i wiem to z własnego doświadczenia tylko jest podstawowa kwestia albo wam się nie chce albo specjalnie wypisujecie głupoty

gość66
@gg

A może po prostu ci ludzie cenią sobie spokój i zdrowie psychiczne - dlatego nie chcą chodzić po sądach itp.

Zostaw merytoryczną opinię o Malbox Szymon Kalinowski - Olkusz

• Jak się pracuje w Malbox Szymon Kalinowski?

Zobacz opinie na temat firmy Malbox Szymon Kalinowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Malbox Szymon Kalinowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Malbox Szymon Kalinowski
1.9/5 Na podstawie 134 ocen.
  • Oskara Kolberga 2 lok. 22
    32-300 Olkusz