Opinie o Malbox Szymon Kalinowski w Olkusz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Malbox Szymon Kalinowski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Malbox Szymon Kalinowski o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Malbox Szymon Kalinowski w Olkusz

Witam, czy miałby może ktoś opinie z pracy jako elektryk? widzę, że właśnie jest on poszukiwany. doświadczenie to warunek konieczny ale nie określono ile go potrzeba. czy wpłynie ono w ogóle na oferowana stawkę? Ona sama ile wynosi?

jeśli odpowiedź udzielona na to zapytanie będzie pozytywna to możecie dać znać czy osoba bez doświadczenia ma szanse by dostać się do zespołu? wczoraj ktoś w googlach napisał, że są tu dobrzy ludzie, ciekawią mnie szczegóły

Monko Nowy wpis

Witam jak się pracuje na liniach produkcyjnych jest bardzo ciężko ?

Jaka atmosfera panuje w dziale inżynieryjnym? Czy jest tam duża rotacja pracowników? Czy wynagrodzenie też jest na niskim poziomie?

@Kasia

I czy w dziale inżynieryjnym sa możliwości rozwojowe? Awansować można? To tak w nawiązaniu do pytania o rotacja, bo jeśli jest duża, to jak pojawia sie wakat na lepszej posadzie, to wtedy jest rekrutacja wewnętrzna?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Malbox Szymon Kalinowski? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Technik ds. pomiarów?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Olkusz
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Kierownik Utrzymania Ruchu
SMART-HR
logo firmy Inżynier Budowy- Elektrotechnik (Trakcje kolejowe)
Swietelsky Rail Polska

Jaka atmosfera panuje w firmie Malbox Szymon Kalinowski? Są ogłoszenia na Pracuj.pl z 8 czerwca. Czy jest rotacja?

Czarek

Atmosfera w firmie jest bardzo dobra. Pracownicy bardzo chętnie pomagają i dobrze tłumacza nowym osobom. Przyjmują ludzi do pracy . Pracuje tutaj od 10 lat i naprawdę polecam .

Maja
@Czarek

10 lat? czy to jakkolwiek odzwierciedla się w zarobkach? Widziałam poprzednie opinie dotyczące braku podwyżek i dobrze byłoby mieć pewność. Zamiast finansów może przyznawane są inne przywileje? Co do tej całej pomocy czy wtedy pozostałym nie spadają normy? Jakie aktualne są do wyrobienia?

Aplikowaliście do pracy w firmie Malbox Szymon Kalinowski? Jak oceniacie proponowane warunki? Zarobki oferowane na stanowisku Magazynier są korzystne?

JoNy

Płaca słabo na te czasy zarobki poniżej 4 tys netto to porażka . pozdrawiam

A

Pan o nazwisku na T przejął to firmę, a teraz skrupulatnie i powoli bardzo ją niszczy, gdyż ma zbyt wygórowane ego, szkoda tylko że szef ją oddał osobie nie nadającej się do prowadzenia firmy. Nie wiem ostatnio to co się dzieje to w krótkim opisie można streścić wszystko. Raz jest lepiej, a raz gorzej, chociaż aktualnie jest jakaś masakra... Bałagan i tyle. Nastroje w firmie są tak negatywne, że wszyscy się zastanawiają co oni tu robią, a starzy pracownicy uciekają do konkurencji, która potrafi docenić pracownika i płaci więcej, bo osoba, która pracuje dosyć troszkę i nie zarabia powyżej 3000 netto to jakiś śmiech. Zerowy system nagród, o podwyżkach można zapomnieć, a wypłata 5-8 letniego pracownika, który już sporo potrafi nie przebija kwoty 3k netto na rękę - bez nadgodzin, chociaż słyszy się, że kierownictwo walczy, ale czy aby na pewno? W konkurencyjnych firmach płacą więcej, bo wiedzą że opłaca się inwestować w inżynierów i dobrych pracowników, którzy coś potrafią, a tutaj ktoś w zarządzie chyba pozjadał rozum i pozwala innym zasilać szeregi konkurencji. Osoba by coś ugrać musi rzucić wypowiedzeniem, by znalazł się jakiś marny grosz, a pracowników produkcji przenoszą do biura, w sumie nie wiem dlaczego, a słyszy się, że ciągle brakuje ludzi na produkcji. Z takim podejściem to firma padnie w 5 lat i stanie się niewypłacalna. Nawet ludzie z Ukrainy zaczynają uciekać, gdyż widzą co się dzieje.

Gezsiu S
@A

Firma jest Super płaci wypłaty zgodnie z umową nadgodziny są płacone co do jednej minuty , monitoring jest 24 H na dobę aby pracownicy czuli się bezpiecznie w zakładzie . Szkolenia są wykonywane co dwa tygodnie dla pracowników . Paczki dla pracowników są zawsze na święta duże talony pieniężne wszyscy pracownicy mają jak w bajce. Prezes cały czas myśli o Nas opiekuje się nami ostatnio dodał wszystkim pracownikom do opłat domowych takich jak gaz oraz opłaty za pobór prądu jest jak ojciec mało jak ojciec , dziadek i mamusia razem wzięci jest naprawdę super, mało tego na rok 2022 dopłaca jeszcze do czynszu 50 % dla pracowników co maja umowę na stałe oraz daje pod koniec roku 13 pensję !!! W żadnym zakładzie w Polsce nie ma tak dobrze jak tutaj .

@Gezsiu S

To ile mogę na start dostać jak praca jak w bajce?

Edek

Jakie zarobki na produkcji?

automaciarz

witam czy zarząd planuję podwyżkę płac dla produkcji? czy pora odejść?

Banan

Kiedy w końcu dostaniemy podwyżki ? Ktoś coś wie ?

artur
@Banan

podwyżki normy się szykują więc będziesz zadowolony..dyr uważa że za dużo zarabiamy

@artur

No bo ile można czekać na podwyżkę jak człowiek tyle lat pracuje za grosze

Magdalena
@Banan

Sądząc po Waszych opiniach - w Malbox wcale nie jest tak łatwo otrzymać. Ja jednak, mimo wszystko, chciałabym Was dopytać o to, czy firma planuje w najbliższym czasie przyjęcie nowych pracowników? Szukałam ofert w sieci, lecz nic nie znalazłam i stąd to pytanie do Was.

@Magdalena

Są przyjęcia do firmy , cały czas kogoś nowego przyjmują

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Malbox Szymon Kalinowski?

Xyz

Tak

spawacz

jest tam u was spawanie na robotach albo czy bendzie?

Szef
@spawacz

Tu jest wydzielony teren spawalniczy coś w rodzaju kącika dla majsterkowicza ogacony foliami bez odciągów a roboty owszem są jeśli cię przyjmą do pracy będziesz jednym z nich jak się nawdychasz tych oparów i mózg ci wypali będziesz robotem

bartku
@Szef

a czym tam spawią? tigiem migiem co tam spawiecie w ogóle?

Długi
@bartku

Dwa zdezelowane migomaty spawanie drobnicy kilku odeszło bo obietnice zarobków okazały się jedną wielką ściema

Długi
@bartku

A tak w ogóle nie ma roboty większość już zwolniona wiatr chula dach przecieka znajdź sobie normalną robotę

Major Zagłoba
@bartku

MAG i z tego co słyszałem to czasami ktoś robi TIGiem

Allan

@12345 skąd takie wnioski że niedługo upadnie?

Firma za nie długo upadnie . Szkoda tylko właściciela. Budował ja od garażu.

Qqqq

Firma bez przyszłości szkoda składać C.v. kadra beznadziejna , jak złożysz podanie o podwyżkę to zarząd odpisze że nie ma kasy żenada.

12345 pakownia

Totalny mobbing na pakowni na zmianie u Pani M. Nie ma jakiegokolwiek szacunku dla pracowników. Będzie (usunięte przez administratora) i zganiać różne rzeczy na osoby, których nie lubi. Jak człowiek zapyta co ma robić po skończeniu danej pracy albo łaskawie odpowie, albo zleje.(usunięte przez administratora)

54321 pakuj
@12345 pakownia

Weź się do roboty kobieto lepiej, a nie wypisuj tylko na necie głupoty. Do pracy się idzie po to żeby pracować. Ty piszesz o szacunku a (usunięte przez administratora) komuś obrabiasz na necie. Idź i w oczy powiedz.

Zxcvbnm
@12345 pakownia

Po pierwsze Ty koleżanko chyba nie wiesz co oznacza Mobbing . Po drugie dlaczego oczerniasz Panią M w internecie ? Chyba za krótko pracowałaś na Pakowni aby poznać Tą Miłą i sympatyczną Kobietę .

Zxcvbnm
@54321 pakuj

Masz racje ! Dlaczego nie powie w oczy ? Tylko oczernia w internecie? . Mam nadzieje że wróci do niej Karma z podwójna siłą .

Ursus

Chciałbym powiedzieć kilka słów o tej firmie bo jak czytam tutaj opinie to nie wiem czy się śmiać czy płakać . A więc uważam że atmosferę w tej firmie tworzą ludzie , co do ludzi są sympatyczni aczkolwiek trzeba uważać bo są co poniektóre osoby kretami . Co do pracy czasami jest ciężko wiadomo bo to praca fizyczna ale jak najbardziej polecam . Co do wynagrodzenia nie narzekam. Pracuje już kilka lat w tej firmie .

Cisza

To co jest w tej firmie to jest jakaś masakra...nazart rudniali Ukraińców od groma i jeszcze ich wiza i odwożą do do pracy i lepiej traktują niż Polaków...nic nie wytłumaczą odrazu wymagają dra ryja na ciebie...i pełno kabli i popierdalaczy...ogólnie (usunięte przez administratora) i zero szacunku dla pracownika...totalny mobbing...zwłaszcza brygadzistka z pracowni...pani M....suuu.. a.. nie polecam nikomu tej firmy totalna porażka..

Qwerty
@Cisza

Dziwisz się że ich tak traktują ? Przecież przyjechali do Polski aby zarobić sobie. Aby poczuli się lepiej bo na Ukrainie mają biedę . To jest tak jakbym pojechał sobie do Innego Kraju zarobić i by pewnie też tak mnie traktowali. Poza tym Oni są podobno z jakieś firmy więc jakieś pieniądze firma dostaje , to źle że ich traktują dobrze ? Właśnie chyba o to chodzi aby pokazać innym ludziom ze świata że Polska traktuje ludzi lepiej . Brygadzistka Mhm ..... O kim mowa ? Można się domyśleć ja Do tej Pani nic nie mam , zawsze odpowiada z uśmiechem Dzień dobry. Ja to bym się dowalił do innych osób z produkcji i nie tylko .... bo co poniektórzy pracują tak jakby nie chcieli a zarabiają więcej od ludzi którzy coś chociaż robią .

Cisza
@Qwerty

Aha i poruszę jeszcze jedna kwestie mówisz ze u nich bieda...a u nas przepraszam bardzo co jest? Dobrobyt? Ilu ludzi jest na bezrobociu i nie może znaleźć pracy ilu jest zarejestrowanych w urzędzie i ciągle szukają pracy...a przez takich jak oni nasi rodacy tracą możliwość zarobku...i zamiast wspierać naszą gospodarkę to oczywiście wspieramy cudzą bo Polacy sa łakomi na kasiore za nich...tyle w temacie

Czy dużo osób z Ukrainy pracuje w firmie?

Xxxxx
@Paweł

Obecnie tak jest grupka osób z Ukrainy

Ponczek

Składasz CV idziesz na rozmowę nic z niej nie wiesz zaczynasz pracę przez pośrednika na czas określony ciągle ktoś na ciebie krzyczy i straszy zwolnieniem wypłata nie ma nic wspólnego z obietnicami mijają dwa lata zmieniasz pośrednika podwyżka 20 groszy myślisz co ja tu robię ale masz nadzieję na stałą stabilną pracę przyzwyczajasz się do wrzasków cienkiej wypłaty hałasu po którym huczy w głowie umorusany w kapiącym zewsząd oleju i pokaleczony po kilku latach i dwóch podwyżkach po 20 groszy masz nadzieję na choćby dobre traktowanie a tu bync trach masz się zgłosić do kadr i do szatni a potem za bramę myślisz po co mi to było przez ten czas kilka okazji mi uciekło chcesz ocenić ten okres pozytywnie patrzysz na kufnometr a na skali wskazanie sięga 10 na 10 chyba gownomierz ma. za małą podziałkę

Zostaw merytoryczną opinię o Malbox Szymon Kalinowski - Olkusz

• Jak się pracuje w Malbox Szymon Kalinowski?

Zobacz opinie na temat firmy Malbox Szymon Kalinowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Malbox Szymon Kalinowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Malbox Szymon Kalinowski
1.9/5 Na podstawie 134 ocen.
  • Oskara Kolberga 2 lok. 22
    32-300 Olkusz