Opinie o Invest Komfort S.A. w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Invest Komfort S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Invest Komfort S.A. o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Invest Komfort S.A. w Gdynia

Ag.M.

Super atmosfera na rozmowie, w ogóle nie czułam stresu, choć miewam z nim problem w przypadku oficjalnych spotkań. Od samego początku czułam się zaopiekowana i mega dziękuję

Jasmine

jestem mega zadowolona z atmosfery i warunków, z perspektywy roku uważam, że to była dobra decyzja porzucić poprzednią pracę i spróbować sił w IK, bo to co robię mnie wreszcie satysfakcjonuje, mam super znajomych i to nie tylko takich przez osiem godzin pracy, gdzie w poprzedniej firmie X miałam w ogóle problem, by podnieść się z łóżka na samą myśl o biurze. Zmiana na plus :)

Kama

Jestem mega zadowolona z jakości wykonania, projektu i współpracy. Odebraliśmy piękne mieszkanie, które posłuży na lata. Inwestycja trawiona w dziesiątkę. Dziękuję! <3

@Kama

Jak w ujęciu procesowym mogło to przebiegać? Ilu pracowników brało udział w całej usłudze i co tak w sumie mogło zachęcić do wybrania akurat tej firmy? Ktoś polecał? Jest ruch?

Krystyna

Był poruszony kiedyś na forum temat podwyżek i "ambitnych" projektów. Wiadomo jakie konkretnie mogły tu być realizowane jeszcze dwa lata temu a na jakie można nastawiać się obecnie? Ile osób do tego się zatrudnia i czy ich liczba wzrosła przez te lata?

Kierownik Budowy

Rekrutacja jest długa, mnóstwo niezwiązanych pytań z przyszłą pracą, czynnikiem decydującym o zatrudnieniu są oczekiwania finansowe. Jeżeli nisko się cenisz to dostaniesz pracę.

Większość bezsensownych, typowych. Najważniejsze to czy jesteś gotowy pracować na B2B.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Jakie wartości są cenione w Invest Komfort S.A.?

Majk

Stan konta Pana Prezesa

Iwona
@Majk

Jakieś szczegóły co do warunków zatrudnienia w Invest Komfort? Konkretnie młodszego specjalista ds. sprzedaży. Warto poświęcić czas na aplikowanie?

Majk
@Iwona

Nie warto, sprzedawcy w Invest Komfort zarabiają gorzej niż na kasie w Lidlu.

@Majk

Warto! Ja pracuję u nich jako sprzedawca od 2016 i mam bardzo pozytywne doświadczenia. Wcześniej pracowałam na takim samym stanowisku u innego dewelopera i warunki były znacznie gorsze.

Niestety nie wiem ile zarabiają kasjerzy w Lidlu, ale jeśli więcej niż ja to chylę czoła. :D Tylko w takim układzie nie wiem po co kończyłam studia i zdobywałam doświadczenie przez kilka lat - wystarczyło iść na kasę. ;) A tak na poważnie: proszę nie pouczaj mnie proszę o szanowaniu siebie tylko dlatego, że jestem zadowolona ze swoich zarobków. Pozdrowienia. ;)

Ona
@Gość

No tak, w lidlu na umowę o prace a w invest na własnej dzialanosci.

@Gość

Nikt Ci nie broni pracować za ten ochłap; aczkolwiek zgodnie z moją klauzulą sumienia muszę uświadamiać kolegów z branży że nie warto poniżać się za tak małe pieniądze. Można robić wiele rzeczy, zarabiając lepiej, nie stresując się i nie wchodząc w .... prezesowi.

Kończę ten spór bo chyba się nie dogadamy. Ja cały czas próbuję normalnie i otwarcie przedstawić swoje stanowisko, a pan/pani mnie po prostu atakuje i obraża. Jaka klauzula sumienia? To co robisz to czysty hejt, a jeśli ktoś się nie zgadza - to jego też hejtujesz. Może lepiej, że już nie pracujemy w tej samej firmie: wnioskuję, że byłaby to wątpliwa przyjemność. Pozdrawiam.

Janusz

Żadne. A czego spodziewać się od byłych funkcjonariuszy służb. (usunięte przez administratora)

Abc
@Janusz

No tak nie mieli gdzie się podziać to przyjechali do Gdyni.

Mii

żadne, przecież to (usunięte przez administratora)

Mii
@Mii

żadne, to przecież (usunięte przez administratora)

Lord
@Gość

konkrety ? jak z kasą ? przedział ?

Co jaki czas w Invest Komfort S.A. można ubiegać się o podwyżkę?

Podwyżka ?? Nie wystarczy Ci praca w "ambitnych" projektach?

Beata

Super rozmowa kwalifikacyjna, miała trwać max 20 minut, trwała prawie godzinę :D widać, że fajni ludzie

Zoja

ja bardzo polecam, faktycznie, kiedy trzeba działać albo oddać projekt, jest mobilizacja, ale to świadczy tylko o tym, że niczego nie robi się "na odwal". firma bardzo stabilna, nie to co Januszwexy, które co chwilę robią roszady, zwalniają pracowników jeszcze przed zakończeniem umowy (a niestety mam takie doświadczenia za sobą w innych firmach). Nie ma stresu zwiążanego z tym "ojej, inflacja, nie przetrwamy". atmosfera bardzo spoko, a pracownicy starsi stażem byli mega pomocni w okresie wdrożenia. Teraz ja tak samo staram się pomagać :)

Żi

Super rozmowa kwalifikacyjna podobnie jak warunki zatrudnienia na start, od razu umowa, bez śmieciówek :)

@Żi

Te warunki to jakieś elastyczne czy raczej każdy ma to samo? Było pole do negocjacji? Dali tę sposobność? I jak do dziś praca może się układać, dalej tak pozytywnie jak na starcie?

Pio

Po kilku latach współpracy z przyczyn osobistych musiałem zmienić miejsce zamieszkania. Piszę te słowa jako swoiste podziękowania dla ekipy IK za atmosferę i doświadczenie które nabyłem. Każdy kto dopiero szuka pierwszej poważnej pracy lub rozważa zmianę pracy z ręką na sercu mogę polecić. Uczciwe warunki zatrudnienia, otoczenie profesjonalistów którzy znajda czas by wyjaśnić niuanse.

Były
@Pio

Pierwsza praca ok - wg mnie zawsze lepiej stawiać poprzeczkę wyżej a potem obniżyć. Dobrze też żę dają szanse młodym. Atmosfera - ? Trochę "sekta " że poza Ik nie umieją budować, strach przed odejściem do barbarzyńskiego świata. Plusy : Najbardziej wymagające budowy w 3miescie, sporo można się nauczyć, spora kadra, wąski zakres działania, warta nauki praca pod presją, wysokie standardy BHP, firma wypłacalna nie trzeba się wstydzić ;) Minusy : Kasa (żeby Orlex płacił więcej wstyd...) , forma zatrudnienia (B2B powyżej pewnego pułapu), i najważniejsze wpier... się dyr i prezesa w czasie budowania . Podsumowanie : Ci którzy zostali nie narzekają, ale nie znam tych którzy odeszli i by tęsknili, także jest życie poza Invest komfort :)

Atramentowa

Okres próbny na plus. Sporo się nauczyłam od bardziej doświadczonych, wdrożyłam. W ramach pierwszej umowy dostałam naprawdę korzystne warunki. Nastrój i atmosfera ok, nie mam żadnych zastrzeżeń i jestem zadowolona.

@Atramentowa

Zabrzmiało to całkiem w porządku, pewnie dalej tu pracujesz? Zastanawiam się jak miałam tu z umowami a raczej czasem ich trwania, tu każdy ma tak samo czy to kwestia indywidualna raczej?

Albert

Atmosfera w biurze jest tak gęsta że można ją kroić nożem, ale niedługo uwolnię się od tej firmy. Nigdy więcej !

Zgadzam się
@Albert

Atmosfera jest nie zaciekawa. Kamery w pomieszczeniu kuchni też nie pomagają. (usunięte przez administratora)

nick
@Zgadzam się

no fakt, można się kawą zakrztusić, wiedząc że nawet ktoś cię w kuchni na przerwie podgląda.

@nick

Kamery nie służą do tego, żeby podglądać ludzi... Pracowałam w życiu w kilku biurach, zarówno w Trójmieście, jak i Warszawie. Kamery na korytarzach oraz kuchniach były w każdym z nich.

nick
@Kasia

są inne rozwiązania, a tak można się „udławić” podczas lunchu. Pozatym w umowie z pracownikiem o ile się orientuję nie ma zapisu o stałym monitoringu również w przestrzeni socjalnej. Ciekawe czy w toalecie też jest kamera ? Ktoś sprawdzał ?

paw
@Albert

Gęsty to jest układ , w jaki uwikłani są Ci ludzie.

Mamdość
@paw

W mózgu masz gęsty układ. Każdy komentarz o tym samym, w kółko i bez przerwy wałkowanie swojej paranoi. A admin zamiast reagować siedzi na grillu lub śliwkach.

Edward

Co robią? XD Ale spodziewam się, że to coś związanego z robieniem w balona? Opowiedz coś więcej i napisz czy dobrze kombinuję ;d

Marian
@Edward

Kogo pytasz?

@Zgadzam się

a o tych kamerach to jest info w umowie ze nagrywaja ?

Kinga

Bardzo ciekawe i angażujące projekty, przy których można się wiele nauczyć, dobra pensja, atmosfera również.

Katarzyna
@Kinga

A w jakich projektach miałaś okazję uczestniczyć? :)

Bartek Bartkowski

Dla mnie wszystko spoko, brak chaosu w planowaniu projektów, naprawde duży plus. Wszystko zawsze wiadomo. Portfel zadowolony, tak samo jak rozrywkowa część mnie, bo benefity też są.

Bartolomeo
@Bartek Bartkowski

Smutne masz życie skoro rozrywkową częścią Ciebie jest karta multisport ...

Agata
@Bartolomeo

A to jedyny benefit który dają pracownikom? Czy są jeszcze jakieś inne, mniej rozrywkowe? :D

Bart
@Bartolomeo

Smutni to są incele którzy z zazdrością stukają w klawisze. Skąd w tobie tyle frustracji, kolego? Może mogę ci jakoś pomóc? ;]

@Bart

Pewnie oprócz multisportu jeszcze więcej by chciał, chociaż to może również nie pomoże. A jakieś inne motywatory tutaj jeszcze są czy takim burkom musi to wystarczyć? :(

Bartek
@Bart

kto to incel?

studentka

Jako stażystka jestem mega zadowolona. Zazwyczaj stażystów zostawia się samych sobie i „róbcie”, a tu czuje się po prostu zaopiekowana, wdrożona. Zero zagubienia (no, może pierwsze dni, jak to w nowym miejscu, ale to była chwilka :D). Wszyscy z otoczenia są bardzo pomocni i otwarci, wyrozumiali dla uczących się.

Rob

Dużo projektów, więc nie ma miejsca dla tych, co chcą „zarobić i się przy tym nie narobić”, ale wiemy wszyscy, że nie o to chodzi. Ja jestem zadowolony i ani razu nie poczułem, że stoję w miejscu z samorozwojem, doświadczeniem, skillem w czymś itp. Zrobiłem dzięki IK mega fajny progres i wciąż robię, bo o to mi cały czas chodzi. Przy tym nie ma vibe korpo-życia, którym gardzę. Jedno i drugie nie zawsze musi iść w parze, ale to już zależy jaki kto jest i jakie ma priorytety ????

Elo
@Rob

co to vibe korpo-życia?

Eli

Rozmowa w odbyta i było naprawde super. Mam nadzieję, że się uda!

Elo
@Eli

"Rozmowa w odbyta" ?? co Ci tam robili przyjacielu?

:D

Dobre warunki na start i miły team. Zapowiada się dobrze^^

Miejsce dla ambitnych, które stawia na rozwój.

Alicja
@Ewa

Ambitnych którzy nie chcą za dużo zarabiać :)

@Alicja

Mów o sobie :)

Alicja
@Ewa

Ewo, powiedz ile zarabiasz, czy to temat TABU ?

@Alicja

TABU to za dużo powiedziane, ale nie mam zamiaru spowiadać się z zarobków publicznie na portalu internetowym :D

A.
@Ewa

Skoro mówienie anonimowo o zarobkach nazywasz spowiadaniem to niezły musicie mieć tam klimat. Pozdrawiam

@A.

Ależ skąd, chętnie udostępnię anonimowemu hejterowi pełne zeznanie majątkowe, łącznie z kosztem wynajmu mieszkania, czesnym za szkołę dla dzieci i zbiorem paragonów z Biedronki :D

A.
@Ewa

Kogos pytanie o zarobki zabolało, sorki ;)

Jakub
@Ewa

Pani hejterko, Nikogo nie obchodzi ile płacisz za szkołę dzieci i wynajem mieszkania. Twoje zeznania podatkowe też zachowaj dla siebie. GoWork jest portalem gdzie można znaleźć opinie i/lub informacje na temat danego pracodawcy, a oferowane zarobki są takowa informacja. Czemu więc pytana o to przychodzisz do ofensywy i obrażasz ? Czy takie wartości reprezentują wszyscy pracownicy twojej firmy ? Większość czytających odbiera cię jako kiepsko opłaconego marketingowca. W swoich wypowiedziach operujesz hejtem. Postaraj się napisać coś innego niż "praca dla ambitnych " "wymagające i ambitne projekty" "inni mają kompleks na punkcie IK" Cały czas te same komentarze, śmierdzi fejkiem.

@Jakub

Uspokój się człowieku, ja tu nigdy nikogo nie hejtowałam (w przeciwieństwie do osób obrażających pracowników czy szefów po imieniu albo i nazwisku...). Nie będę zwierzać się z zarobków bo to równie osobista sprawa, co zeznanie podatkowe albo koszt wynajmu mieszkania. Takie teksty tym bardziej tego na mnie nie wymuszą. :) Pozdrawiam i kończę tę rozmowę.

Tom
@Ewa

Miejsce dla ambitnych ? Cinkciarzy jak Ciomek profesor cinkciarstwa PRL przenosi swoje zasady na dzisiejsze czasy oszukuje i udaje ,ze nie wie o co chodzi …

@Tom

Poważne oskarżenia - jak zawsze bez pokrycia. :D Pachnie obrażoną konkurencją.

Sudoku
@Ewa

jak pachnie obrażona konkurencja ? często ją wąchacie ?

@Sudoku

Też jestem ciekawa! Człowiek nic nie może napisać bo jest wyzywany od konkurencji albo (usunięte przez administratora)

Miki

Spoko miejsce i spoko warunki zatrudnienia - nawet na start. Kasa też. To moje pierwsze święta na umowie tam, a oczy się ucieszyły jak przyszła wypłata ze świątecznym plusikiem :D

@Miki

To jak duży był ten plusik że tak Ci się oczy zaświeciły? 1000zł? Mnie mniej by nie cieszyło, trzeba się cenić :D

Ciomek
@Iza

Ta firma jest nastawiona i ma zasady Cinkciarskie klient/podwykonawca musi być wyciomkowany…

@Ciomek

No spoko, szkoda że nie wiele z tego zrozumiałam a po drugie nie takie było moje pytanie...

Zostaw merytoryczną opinię o Invest Komfort S.A. - Gdynia

• Jak się pracuje w Invest Komfort S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Invest Komfort S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Invest Komfort S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 31 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Invest Komfort S.A.?

Kandydaci do pracy w Invest Komfort S.A. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Invest Komfort S.A.
3.3/5 Na podstawie 100 ocen.
  • Hryniewickiego 6 C lok. 47
    81-340 Gdynia