Opinie o Volmary Sp. z o.o. w Wola Rębkowska

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Volmary Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Volmary Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Płody rolne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Volmary Sp. z o.o. w Wola Rębkowska

Tati Nowy wpis

Słuchajcie, ile zarabia w tym sezonie pracownik szklarniowy? Pisaliście o umowach i czasie pracy, ale nie o kasie. Teraz jeszcze można się załapać, ciekawe? Bo ogłoszeń nie ma, tak się składa...

Jaki jest okres rozliczeniowy w Volmary Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Xxxx Nowy wpis

Na ostatniego

Izabela

No po tym opisie to nie wygląda za fajnie. :( Chociaż i tak byłabym ciekawa perspektywy ten Pani na tę sytuację. Ciekawe czy dostrzega jakie warunki innym ludziom tutaj tworzy? Bo co jeśli ona nie robi tego z premedytacją?

Jadzia Nowy wpis

Potwierdzam, Pani "I" karma wraca ????

POLA

Unikać jak ognia! jedyne co w tej firmie dostać można to ból pleców i zszargane nerwy. Na porządku dziennym są tam krzyki i poganianie. Większość pracowników na śmieciówkach, pracujących po 10h, 7 dni w tygodniu. Socjal był bardzo kiepski.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Volmary Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. produkcji?
Agnieszka

Czy ktoś wybiera się do tej firmy początkiem marca? I czy ktoś może udzielić opinii na temat tej firmy?

Kamila
@Agnieszka

Rozumiem, że Ty zaczynasz pracę na początku marca i dlatego pytasz? Fajnie jakbyś napisała coś więcej na ten temat. Jakie stanowisko Cię interesuje? Super jakbyś podzieliła się też jakimiś informacjami, które udało Ci się zdobyć o pracy w firmie do tej pory.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Volmary Sp. z o.o.?

Becia13

W sumie nie ma żadnych pytań trzeba tylko być dyspozycyjny i chcieć pracować to wszystko

Henryk

Aktualnie firma ma dobre opinie więc jak widać zmienia się na lepsze!!

Niestety żal to przyznać ale te wszystkie komentarze to prawda. Byłem tam i widziałem jak traktowano jednego chłopca na produkcji: krzyczano i przeklinano go, chłopak był już bliski załamania nerwowego. Na szczęście z pracą poprawiło się na rynku i Gawartową Wole znaczy Volmary, można ominąć szerokim łukiem, a jeśli zarządzający tolerują takie rzeczy które tam się dzieją niech zakaszą teraz rękawy i sami pójdą w kamachy, bo tam niestety już nikt nie pójdzie do tego beznadziejnego miejsca. Myślę że mają to na co zasłużyli

Mały

Dobry pracodawca??????? Czy ktoś podstawiony to napisał?????????? To miejsce to najgorszy koszmar, pracowałem tam i wiem co tam było. Każdy kto jest przy zdrowych zmysłach omija to miejsce z daleka!!!!!!!!! Potworne rzeczy tam się działy, każdy to potwierdzi kto tam pracował- mowa o Gawartowej Woli. Niektóre działy były spoko jak : kadry, księgowość, sprzedaż, ale dział produkcji tzn. biuro produkcyjne to potworne miejsce i w ogóle ta produkcja. Ludzie nie idźcie tam do pracy bo jest tam koszmar, zapytajcie miejscowych , którzy tam pracowali jak byli traktowani, to prawdziwe piekło, pomimo starań i tak jesteś żle traktowany. Atmosfera straszna, złe traktowanie pracowników zamiatane pod dywan przez właściciela, on po prostu to toleruje, więc jak ma tam być dobrze ja się pytam??????? Ten pracodawca i ta firma zasłużyła na to, żeby nikt tam nie pracował. Nic tylko splunąć na taką firmę pożal się boże!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lilka

Tak to prawda Gawartowa Wola to koszmar

Bolo

Tak to prawda traktują tam ludzi gorzej niż źle, ta firma to piekło na ziemi jeśli chodzi o pracę, nie idzcie tam, proszę wszystkich.

Angus

Tak właśnie pojawiło się jakieś ogłoszenie w Kampinosie, proszę wszystkich omijajcie to potworne miejsce !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wiktor

Podpowiedzcie czy firma ma jakieś oferty pracy?

beny

Dla osób którzy się nie domyślą co oznacza wykropkowane słowo w komentarzy poprzednim m....g, to nic innego jak masakring jeśli chodzi o traktowanie ludzi, więc przestrzegam wszystkich przed tym miejscem.

Beny

Kilka ważnych informacji dla osób starających się kiedykolwiek o pracę w Volmary Gawartowa Wola Kampinos: tragedia w czystej postaci, atmosfera pracy okropna (pokrzykiwanie na pracowników) i warunki pracy też, latem temperatura dochodzi do 50 stopni w tych szklarniach. Ludzie tam bardzo ciężko pracują a w zamian mają brak szacunku od osób które tam zarządzają. Najgorsza jest brygadzistka, przeokropna osoba jeszcze takiej w życiu nie spotkałem, sypie z rękawa chamskie teksty, do starszych osób tam pracujących i zachowuje się w okropny sposób. Tragedia!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Żal, że w ogóle takie miejsca istnieją na ziemi.

admin

Jak wygląda atmosfera pracy w firmie Volmary Sp. z o.o. ? Trudno jest pracować czy zespół jest zgrany i pomocny? Twoja opinia jest ważna!

Zostaw merytoryczną opinię o Volmary Sp. z o.o. - Wola Rębkowska

• Jak się pracuje w Volmary Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Volmary Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Volmary Sp. z o.o.
  • 3