Opinie o AISTA Construction w Poznań

Jesteśmy gwarantem rzetelnego, godnego zaufania partnera optymalizującego parametry ekonomiczne i

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AISTA Construction w Poznań

chyba jedyny adres gdzie można ich spotkać to ich pub na Mielżyńskiego 19... Często stoi tam ich land rover...

negatywna

beznadzieja

********

oooo!!!! to szybko wynieśli sie z [usunięte przez moderatora] .Czyżby znów kłopoty z realizacją przetargu ..... Aktualny adres powinna znać Państwowa Inspekcja pracy ,która prowadzi kontrole już kilka miesięcy

expoinstal

[usunięte przez moderatora] Proszę wszystkich poszkodowanych przez tą firmę o kontakt adres: expoinstal@wp.pl - nie można tego wszystkiego tak zostawić

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w AISTA Construction spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
***

Czy mozna sie dowiedziec kiedy odbyla sie rozprawa

stawili sie w pile oby dwoje i sa bardzo zdrowi

poiu

witam ja mam sprawe przeciwko aista jak ktos jest chetny na przybycie na sprawe to zapraszam do pily

contex

Witam Państwa. Dzisiaj miała odbyć się kolejna rozprawa przeciwko Aiście. Niestety Pan Prezes jest chory. Bardzo,bardzo współczujemy. Jeśli jednak ktoś widział by go w lepszym stanie, to proszę podzielic sie z nami tą radosną nowiną. Czy ktoś już złożył doniesienie do Prokuratury?

oszukany podwykonawca

jak mogą startować w przetargach skoro są już wpisani do KRD????

Oszukany

W świetle prawa, na dzień dzisiejszy oni są jeszcze czyści. My na 100% będziemy ich ścigać do samego końca. Następna rozprawa już w krótce. Pozdrawiam.

Robert

Czy w ogóle komuś udało się od nich odzyskać jakieś pieniądze. Mojej firmie wisi też całkiem niezłą sumę, ale powiem szczerze, że nie wiem czy jest jakiś sens poświęcać czas i pieniądze na sprawy sądowe jak i tak nie da się z nich tego ściągnąć. Powiem szczerze, że jednej rzeczy nie rozumiem. Jak taka firma, mająca sprawy w sądach i mająca tylu wierzycieli jeszcze może startować w przetargach. Rozumiem, że jeszcze żadne ze spraw się nie skończyła ……

***

Rzeczywiście, są na zdjęciach z Klubu i widać, że świetnie się bawią. [usunięte przez admina] http://www.facebook.com/pages/Poznan-Poland/Brooklyn-Bridge-Club/176853658231

***

Z ulicy Lotosowej zostali już wyrzuceni. Obecnie urzędują chyba na ul. Szamarzewskiego.

info

Pan Prezes prowadzi na ulicy Mielżyńskiego 19 w Poznaniu Brooklyn Bridge Club i często tam bywa. Na facebooku mają galerię zdjęć.

...

życzę powodzenia

kuri

ja mam z nimi teraz sprawe mam nadzieje ze wygram

podwykonawca

I tak się nie stawią! My też tam byliśmy już raz. W ogóle żaden z prezesików sie nie pojawił. Zostali już wpisani przez nas do KRD

Oszukany

Wygrali kolejne małe przetargi. Ciekawe czy uda im się jeszcze Kogoś zwerbowac do Pracy. Mam nadzieję, że juz nikt sie nie nabierze. Omijajcie ich z daleka. [usunięte przez admina]

Lala

Najlepiej sprawdzić adres tej firmy na poczcie tzn. zapytać czy adres tej firmy z ul. Lotosowej 5 został przeniesiony gdzie indziej. Mnie też oszukali do dnia dzisiejszego nie otrzymałam (to już 3 misiące) wynagrodzenia za tydzień pracy (żenujące). Naszczęście moja sprawą zajmuje się Inspekcja Pracy.

podwykonawca

czy ktoś ma jakies aktualne namiary na tych [usunięte przez admina]chciałam ich z satysfakcją poinforomować że wpisuję ich do krd ale pozmieniali nr tel strona www też nie istnieje. Czy ktoś wie co sie teraz z nimi dzieje?

Zostaw merytoryczną opinię o AISTA Construction - Poznań

AISTA Construction
2.4/5 Na podstawie 97 ocen.

AISTA Construction