Opinie o TABAK POLSKA Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy TABAK POLSKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TABAK POLSKA Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TABAK POLSKA Sp. z o.o. w Wrocław

Emilia

Witam mam propozycję wzięcia punktu traffika na pasażu kaufland. Wypłatę mam liczona od utargu. Czy mozna prosić o jakies opinie czy warto czy wyjdzie sie chociaż na swoje ? Czy to zlodzieje jak kiosk ruchu np czy podobne.. Bardzo proszę o jakas odpowiedź

@Emilia

Witam ja jestem ajentem i jestem zadowolona wiadomo pracować trzeba jak wszędzie ale jak się pilnuje wszystkiego na bieżąco to nie ma żadnych niejasności ... Ja na swoje wychodzę i to na plus i wiem ze pracuje dla siebie wiec mam duża motywacje :)

Ajent87
@Emilia

Witam, wychodzisz na swoje ale trzeba zakasać rękawy i pracować tyle jakby się było na pełnym etacie albo i więcej ( na swojej zmianie pracuje na najwyższych obrotach bo oprócz tego co trzeba robić- obsługa,zamówienia, przyjmowanie dostaw sprawdzam np.stany czy się zgadzają , ja mam zatrudnione tylko dwie osoby na 1 i pół etatu i jest ok , nawet jak nie zrobimy planu to zostaje mi nawet więcej niż zarabiałam w Tabaku Pozdrawiam

@Ajent87

Super dziękuję wam dziewczyny za opinie trochę się boje ale zaryzykuję umówmy się pracujac za najniższa krajowa nigdy nie odloze na samochód czy wkład własny na mieszkanie a ciężkiej pracy się nie boje. Na prawdę dziekuje

@Emilia

Praca dla siebie i u „ siebie „ jest całkiem inna wiadomo trzeba dać z siebie jak najwiecej ale za to można sobie pozwolić na więcej :) Powodzenia

aki80
@Ajent

Zrób dokładny wywiad jeśli chodzi o punkt, jak wygląda sprzedaż produktów wysokomarżowych, kierownik powinien ci udostępnić dane z poprzednich lat jak sklep sobie radził. Przekalkuluj czy warto, czy dasz radę z zatrudnieniem 2 osób + Ty i Twoje składki...Powodzenia.

@aki80

Wynagrodzenie mam procentowe od utargu średnio 10 tysięcy wychodzi na reke wiec 2 osoby watpie żeby zatrudnic niestety..

Iza
@Emilia

Tylko że w tabaku na pewno będziesz pracować za niewiele więcej niż minimalna krajowa . Może wyciągniesz góra 3tys jak będziesz (usunięte przez administratora)sama codziennie po 14 h. Byłam pracownikiem Tabaka przez kilkanaście lat i uwierz mi wiem co mówię. Przerzucili się na franszczyzę właśnie po to aby więcej zostało im w kieszeni. Tak musieli zatrudnić 4 osoby na saloniku , a z agentem mają sprawę prostą dadzą te przykładowo 6- 8tys i niech się agent martwi o zatrudnienie. Do tego wszelkie straty i kradzieże idą też na agenta . W naszym mieście ajentka zrezygnowała po pół roku z długami A pracowała codziennie i pilnowała interesu. Zresztą powinno Ci dac do myślenia to ile jest negatywnych komentarzy tutaj. Przeczytaj je wszystkie . Pracownikom którzy harowali po 10-15 lat wreczali wypowiedzenia z dnia na dzień. bez słowa dziękuję i bez należnych odpraw Sprawy zakończone pozytywnie dla pracownikow w sądach pracy !!! Ja radzę się zastanowić!!!

@Iza

W 100% się z Tobą zgadzam też byłam wieloletnim pracownikiem tej firmy i też znam osoby, które brały w ajencje punkt i rezygnowały. Już o zwolnieniach pracowników nawet nie wspomnę jak zapierniczasz jak mały samochodzik jestes super tylko się wyłam......... A Zobaczysz że nagle nie byłaś takim dobrym pracownikiem to samo z ajentami ale to już sprawa każdego indywidualnie chcecie bierzcie ale popieram przeczytajcie dokładnie wpisy na forum to nie są bajki i hejt zawistnych ludzi.

Czy ktoś z was wie co maseczkami? Czy mamy się zaopatrzyć w nie same czy też firma coś o tym myśli. Zastanawiam się ponieważ do pracy mogę dotrzeć zasłaniając nos i usta chustą, lecz nie wyobrażam sobie aby tak pracować.

Ajent

Możesz kupić maseczki na fakturę wiec żaden problem ????‍♀️

Czy w ktoryms.Z naszych sklepow zmniejszono godziny otwarcia? Czy gdzies na sklepach zostaly dwie lub jedna osoba do pracy?

Ajent

U nas są zmniejszone dlatego ze zostałyśmy we dwie a od pon muszę wysłać pracownika na wolne gdyż jest mały ruch ale przed świetami w pt i sob będziemy mieć dłużej czynne może coś się ruszy :(

qwerty

Tabaka nie stać na zamknięcie punktów? A będzie ich stać na płacenie milionowych odszkodowań za narażenie na utratę zdrowia i życia jeśli ktoś zachoruje? Nie bez powodu zamknięto księgarnie ( które wg definicji sprzedają książki,prasę i art.piśmiennicze) papieru nie zdezynfekujesz!!!! Lotek pozamykał swoje punkty. Ze względów bezpieczeństwa. My nie jesteśmy KIOSKIEM! Kiosk to przenośny mały sklepik! Trafika jest częścią pasażu handlowego i to w obiekcie który ma powyżej 2000 m2! Nie dajcie się mamić tym że sprzedajemy spożywkę! Bo co mamy napoje i batoniki?Spożywkę to sprzedaje Kaufland. I nijak ma się tu tłumaczenie,że Kaufland nałoży karę!!! W momencie wprowadzenia stanu zagrożenia epidemicznego takie kary nie mogą być nakładane ponieważ pracodawca zamyka punkt ze względu na bezpieczeństwo ludzi! I realizując rozporządzenie Ministra Zdrowia , które staje się dokumentem nadrzędnym! Życie i zdrowie ludzkie to wartość nadrzędna!!! A oni chcą żebyśmy ryzykowali za przysłowiową "miskę ryżu"????

@qwerty

Ludzie opamiętajcie się!. W telewizji grzmią, że nadchodzi recesja a co za tym idzie będzie duże bezrobocie. Narzekacie na Tabak, a tak naprawdę powinniście być wdzięczni, że w obecnej sytuacji macie jeszcze pracę, a Tabak wypłaci Wam wynagrodzenie 10 kwietnia. Moi znajomi pracujący w Galerii, takiej pensji nie otrzymają, bo mają umowy śmieciowe i już im podziękowali za pracę. Nie podoba się w Tabaku to zwolnij się. Na Twoje miejsce za miesiąc będzie 100 chętnych i to za najniższą krajową bez premii prowizyjnej. Tylko umiecie narzekać, a nic od siebie nie dajecie, tylko narzekacie. Ja jestem w obecnej sytuacji zadowolona, że mam pracę i dostanę wypłatę na czas. Gdyby Tabak podjąłby decyzję o zamknięciu, to nie miałby pieniędzy na wypłacenie wynagrodzeń. PS .Nie liczcie, że rząd dołoży pieniądze, bo takowych nie ma.

Ala ma kota

Jak sie rozchorujess tez bedziesz tam dziekowac? Myslenie bez myslenia ????

qwerty

Wiesz dla mnie najważniejsze jest zdrowie i zdrowie mojej rodziny.Ja codziennie boję się co do domu zawlokę!I tyle w temacie. Ja mam tylko jedno życie! Tabak kreuje się na taką poważną firmę? Poważna firma ma środki na przetrwanie w razie recesji.Trudno najwyżej właściciel nie zje kawioru i ośmiorniczek.Powinien pomyśleć o ubezpieczeniu na wypadek recesji a nie zmuszać ludzi do pracy i ryzykowania.

@qwerty

Rozumiem, każdy się boi o swoje rodziny, jednak pomyśl sobie, że każdy chciałby mieć wolne. Powiedz to sprzedawcą w markecie, paniom w małych sklepikach. Dlaczego ty chcesz mieć wolne a one mają pracować. W takim razie pozamykajmy wszystko. Ciekawe gdzie w takim razie zrobisz zakupy? U siebie nie chcesz pracować ale po zakupy pewnie pójdziesz? Hipokryzja z Twojej strony. Dziś w telewizji mówili, że prawie 3 mln Polaków straci pracę. Szanuj tą pracę póki jeszcze ją masz. Druga sprawa to i tak przejdziesz tą chorobę, bo wszyscy ją przejdziemy, a zarazić się możesz wszędzie, nawet na zakupach, bo pewnie wiesz,że nawet na workach, kartonach też koronawirus potrafi przetrwać do 10H.

znawcy

10 h ? tak uważasz ? No tak zapomniałam ze jak potrzeba to każdy Polaczek jest znawca medycyny,epidemiologi i budowy wirusa w jednym ... tak jak i znawca ustaw ,przepisów i gospodarki. Recesja to jedno a głupie państwo i polityka firmy to drugie. Konkurencyjne kioski skrócily i to znacznie godziny pracy ... i za to im a nie tabakowi należy się szacunek. Bo w tym momencie to psychicznie ta praca i klienci bez wyobrazni męczą najbardziej.

Telefonicznie pani poinformowała mnie, że w nowootwartym od grudnia tego roku saloniku będę mogła liczyć na około 10000 miesięcznie, konieczna jest działalność gospodarcza. Z tych pieniędzy oczywiście musialabym opłacić pracowników i zus więc nie zostałoby mi nic, 10000 kaucji i wisienka na torcie-weksel in blanco :) Jeśli nie chcesz "pracowac" charytatywnie to zapomnij o współpracy z Tabakiem.

Zasady zatrudnienia

Anonimowa

Witam jestem pracownica Tabaku i to co się tam teraz dzieje to jest jakaś masakra rękawiczki i żele antybakteryjne owszem kupilysmy na fakturę.. Mimo że mamy wyznaczone miejsce dla klientów to i tak na to nie patrzą widzą miejsce to wchodzą bo im się spieszy to prawda że ludzie ślina palce żeby im się lepiej pieniądze brało czy kupony do wpisywania zakładów.. Nasze panie w biurach to widze ze co chwile są na urlopie jak nie jedna tak druga wprowadzanie faktur między czasie jak nie ma ludzi to jakaś masakra i jeszcze jak źle wprowadzisz to cie obciąża większości jest na naszej głowie robimy wszystko zeby wyrobić target żeby była premia na koniec miesiąca ale jak widzą że np w lutym zesmy zrobiły target na 115 procent to w marcu dają nam taki ze nie jesteśmy go wstanie zrobić. Jestem ciekawa czy teraz przez tego koronawirusa nam uwzględnia target bo naprawdę ludzi przychodzi coraz mniej

bleh
@Anonimowa

Nie martw się teraz targetem wywalonym w kosmos bo to zupełnie odrębny temat . u nas tez podnieśli srogo i tez go nie wyrobimy. Bywa . Wole byc zdrowa niz bogata.Martwi tylko brak kontaktu z szanownej centrali. Bo po co z nami szarymi kasjerami gadać . Wg nich nie mamy pewnie nic madrego do powiedzenia . Mamy cisnac sprzedaż i tyle. Ciekawa jestem co zrobią jak wszyscy pracownicy punktu trafia np na kwarantanne.kto wtedy sprzeda zdrapeczkę ?

Zdruzgotana
@Anonimowa

Wy się cieszcie że macie żele antybakteryjne, środki do dezynfekcji czy rękawiczki. My nie mamy NIC. Odpowiedź centrali - zamówione, zostaną dostarczone do punktów. Żart!!!!! A co do tego czasu???? Tylko czekać aż ktoś w TABAK złapie wirusa i dopiero będzie się działo. Ja osobiście nie podaruję. Staram się dbać o siebie, nigdzie nie wychodzę, dziecko w domu siedzi a mąż na chorobowym więc jedynym miejscem gdzie zarazić bym się mogła to praca. Wszystko jest robione dopiero jak już inne firmy dawno mają wprowadzone, pozwolenia na zakup środków jak już dawno nic w sklepach nie ma. I to jest poważna firma???? Wstyd mi jest że pracuję w tej firmie. Pomoc otrzymujemy od K...u, z apteki na pasażu. WSTYD!!!! Każdy kręci głową z niedowierzeniem że firma w ten sposób zostawiła pracowników. I wy chwalicie tą firmę? Za co się pytam??? Ja rozumiem że nie możemy być zamknięci ale zadbajcie o tych ludzi. Oni się boją o swoje życie i życie swoich rodzin. Firmy rekompensują osobom ten stres finansowo. Ja wiem że zdrowia i życia pieniądz nie wróci, ale zawsze to jakiś pozytywny gest. A u nas co? K.. D dodatek 1000 zł, apteka 1000 zł, piekarnia dodatek 800 zł a my? Czym my różnimy się od nich? Tak samo narażamy swoje zdrowie. Ale nasza firma nigdy się z ludźmi nie liczyła....

Agata
@Zdruzgotana

U nas w Kaufland są rękawiczki, wystarczy iść i kupić albo zamówić w aptece na pasażu. Teraz nie liczy się kasa, tylko utrzymanie miejsca pracy. Mój Pracodawca- Partner przekazał mi, że nie wie co będzie za tydzień, dwa, czy będzie wstanie nam wypłacić pensję, gdyby Tabak zdecydowałby się na zamknięcie punktów. Wiele firm zamkniętych już jest i już mają problem z płynnością. Wiele osób straciło już pracę, a Ty tylko premia, z czego mój Partner ma nam ją wypłacić. Ty pewnie masz umowę o pracę, ja umowę zlecenie i ja się martwię, by Partner mi nie podziękował. Pewnie nie oglądasz telewizji, ale wiele ekspertów mówi o dużym bezrobociu.

Zdruzgotana
@Agata

@Agata A u nas nie ma rękawiczek na Kauflandzie, w aptece też nie ma. Tak pracuję na umowę zlecenie. I uważam że to nie ja powinnam biegać po całym mieście szukając rękawiczek. To powinien zapewnić nam pracodawca. Masz szczęście że mieszkasz w takim mieście że nie ma z tym u Ciebie problemu. Tak uważam że pracodawca powinien jakiś dodatek do wypłaty dodać. I takie jest moje zdanie. Wiele firm stara się zrekompensować pracownikom ten ciężki okres. To jest moje zdanie i mam do niego prawo. Wiem że wiele osób uciekło i siedzi w zaciszu domu na zasiłku opiekuńczym. I właśnie to powinno być docenione przez naszą firmę. Ja jestem zatrudniona przez Tabak i to od nich oczekuję jakiegoś stanowiska. Ja nie mówię o ajentach, którym faktycznie w tych czasach może być źle. A to jest dwóch różnych pracodawców....

@Zdruzgotana

Ale Tabak nie daje umów na zlecenie - tylko umowę szkoleniową lub umowę o pracę. . Co ty opowiadasz za (usunięte przez administratora) chyba, że pracujesz u Partnera, a sama nie wiesz dla kogo pracujesz. Po drugie prosisz o dodatek, a skąd ma wziąć na to firma, widziałaś utargi jak spadają, pewnie tak. U mnie obroty spadają. Wolę dostać wypłatę choćby najniższą bez premii ale ją dostać. Chyba nie oglądałaś wczoraj co powiedział nasz Premier rządu, że pracodawca może w trudnych sytuacji obniżyć pensję do 80%. Tylko narzekasz, my w tym czasie robimy porządki w sklepie, bo jest na to czas.

X

Po pierwsze. Jestem pracownikiem Tabak. Mam umowę o pracę. Po drugie. U mnie na sklepie nie ma jak sprzątać. Cały czas chodzą ludzie, grają w lotto a ja mam między nimi sprzątać i narażać swoje zdrowie? Za najniższą krajową? Co za (usunięte przez administratora) wypisujecie? Nie mówię tutaj o tych codziennych rutynowych czynnościach ale o gruntownym sprzątaniu tak jak pisze w poprzedniej wypowiedzi Pracownik. Bez zabezpieczeń bez maseczek, rękawiczek i płynów do dezynf.? Po trzecie. Wszędzie utargi są niższe niż tydzień temu. Czy to spożywka czy trafika. Chyba wszyscy śledzą wypowiedzi rządu ale czytają też e-maile z centrali. Firma szczyci się tym że sytuacja firmy jest opanowana. To czemu firma nie przyzna tym pracownikom z pierwszej lini frontu dodatkowego wynagrodzenia??? Skoro sytuacja firmy jest stabilna to o jakich 80% my mówimy??? Każdy z nas stoi za tą ladą, naraża swoje życie i czeka z nadzieją że chociaż raz firma zachowa się tak jak inne firmy, które dbają o pracowników... Myślę że za kasami stoi masa ludzi, którzy zastanawiają się i czekają na decyzję firmy. Jeżeli firma będzie milczeć a zachorowań będzie w Polsce przybywać podejrzewam że zaczną się ucieczki na chorobowe i inne świadczenia. PS. Mam wrażenie że wiele z tych osób naskakujących na takie wypowiedzi jak moja jest albo Ajentami albo kimś z centrali. Zrozumcie jest różnica między Ajentami, pracownikiem Ajenta a pracownikiem Tabak. Pracownikowi Tabaka płaci Tabak i to oni mają sytuację opanowaną a pracownikowi Ajenta płaci Ajent a tutaj różnie bywa...

qwerty

Serio? Jak ci płaci najniższą krajową to najpierw musiała by być wprowadzona ustawa obniżająca wysokość minimalnego wynagrodzenia! Sam pracodawca nie może ci tego obniżyć. Ale może macie inne wynagrodzenia...Tu się kłania z kolei przepis o równym traktowaniu pracowników...Nie ma znaczenia w jakim mieście pracujesz,bo wszyscy mają ten sam zakres obowiązków!

Ajentt

Czy firma tabak nie powinna zamknąć się według nowych ustaleń ze zamykane zostaje galerie oraz pasaże ? Bo u mnie w kaufe wszyscy mówią ze powinnismy być zamknięci według nowego rozporządzenia przez ministra ... chyba ze ta firma jak zwykle ma wszystko gdzieś i po zyskami nie liczy się nic

X
@Ajentt

Kioski ruchu mają być otwarte. Nie liczcie na to że zamkną nasze punkty, chyba że nasza firma pójdzie po rozum do głowy i jakoś dogada się z Kaufl. I innymi firmami. PS. Dzisiaj w wiadomościach podali że we Włoszech otwarte są tylko sklepy spożywcze, apteki i KIOSKI.

Ano
@Ajentt

Kioski nie podlegają zamknieciu,wg starych i nowych ustaleń.

Ajent

Witam wszystkich w tym trudnym dla nas sprzedawców czasie U nas tez mały ruch wyznaczyliśmy miejsca tak samo gdzie maja stać i przy ladzie a jak ktoś się nie stosuje to poprostu mówimy ze prosimy stać za linia i stosować się do naszych zaleceń niektórzy marudzą ale większość się stosuje Również obsługujemy w rękawiczkach staramy się jak najadalej być klientów ale tez się boimy ale jak nie będziemy pracować to niestety nie będzie wypłaty My dostałyśmy zgode na skrócenie godz pracy wiec chociaż dobre i to ale i tak codziennie jesteśmy w saloniku to za dużo nam to nie pomoże Trzymajcie się i dużo wytrwałości i zdrówka dla was :)

gdjg
@Ajent

Kto dał zgodę na skrocenie godzin pracy ? Nam nikt nawet tego nie zaproponowal ???? Wszystko załatwiane na własną rękę bo firma wczas się obudzila. Na miejscu władców z centrali nie umiałabym sobie spojrzeć w twarz . Zero wsparcia ,zero zainteresowania ,zero doceniana . Tej firmie empatia jest pojęciem nieznanym. Całe popołudnie pustki i idzie oszalec samemu słuchając tylko buczenia lottomatu :/ Wszystkim skracają godziny ,oferują premie a u nas nawet (usunięte przez administratora) tyle . Szkoda słów na ta "firme"

@gdjg

Nam dał zgode kierownik wiec warto zadzwonić do swojego i poprosić o skrócenie godz u nas tak było .. a nie wyżalać się tutaj wystarczy rozmowa i prośba

Partner
@Ajent

Również uważam, że trzeba pracować, przecież wypłatę każdy chce otrzymać. W telewizji już dudnią, że nadchodzi recesja, co za tym idzie będzie spore bezrobocie. Pracujmy póki jeszcze mamy tą pracę, bo za chwilę może być tak, że ciężko o nią będzie.

M.

Witam Wszystkich. Jak u Was wygląda sytuacja z godzinami otwarcia punktu? Ja pracuje w Tabaku na Kauflandzie, nam nie skrocili godzin :/ wszystkie inne punkty pozamykane albo krocej czynne. A my zero zrozumienia. Malutko klientow jest, spokojnie moglibysmy zamykac wczesniej :/ Druga rzecz, to czy dostaliscie od centrali jakies plyny antybakteryjne, dezynfekujące czy cokolwiek? My nic. Kazali nam kupic na koszt firmy, jak nic juz w sklepach nie bylo, nawet spirytusu. Tak wlasnie firma o nas dba. Ze wzgledu na mala liczbe klientow targetu nie wyrobimy i dostaniemy golą wyplace. Inne sklepy maja zapewniona premie, jak ktos nie pojdzie na l4. Jednym slowem wstyd, ze pracuje w takiej firmie..

Smutek

Tak. Ze względu na to, że to branża rozrywkowa to musieli

ABC
@Smutek

Czy w takim razie wszystkim czy tylko wybranym ? Bo nas nikt nie informował. Wiecie coś?

@ABC

Pracuje w zakładach bukmacherskich i Do nas w sobotę przyszedł mail że od niedzieli do 27 włącznie mamy zamknięte

@Smutek

Zapomniałam dodać w pierwszej wiadomości ze pracuje w branży rozrywkowej

Ala ma kota

Poniekad sie narazamy ? Ha ha ha dobre sobie. Ludzie nic tylko o pieniadzach az szkoda gadac.

Pracownik Tabak

Byłam wczoraj w pracy. Mój punkt znajduje się w Kaufland. Wszystkie punkty w pasażu pracowały do końca. Nie było żadnej paniki. Wystarczy zastosować się do zaleceń wysłanych przez centralę i inspekcję sanitarną. Ja miałam założone rękawiczki, a co pół godziny przecierałam ladę. Jeżeli chodzi o Lotto, to taki sam produkt jak papierosy czy słodycze. Przestańcie panikować, bo przez to ludzie popadają w strach i obawę. Też mam rodzinę, ale jeżeli będę przestrzegała zasad to nie powinnam się zarazić. Od poniedziałku wszystko wraca do normy, tylko będą zamknięte Galerię, restaurację inne punkty które wyznaczył nas rząd.

oi
@Pracownik Tabak

Jeżeli dla ciebie kupony lotto od klientów to taki sam towar jak fajki to gratuluje. Liżą kupony i bankiety żeby je rozdzielac .To już zagrożenie samo w sobie. zdrapki przechodza z rąk do rąk również pomiędzy kolekturami.

obcy
@Pracownik Tabak

Czyżby ktoś z Zarządu...? Tak ładnie i przekonująco napisał...

Sławomir
@obcy

Czy aktualnie wszyscy pracownicy zatrudnieni w firmie TABAK POLSKA są zobowiązani przychodzić do pracy, czy może z uwagi na panującą pandemię są dyżury? Dajcie znać, proszę.

@Sławomir

Wszyscy są zobowiązani chodzić do pracy normalnie na ten moment.

Załamana

Problem polega na tym że Premier zamyka tylko i wyłącznie galerie. W czym pracownicy obiektów np wolnostojących jest gorszą od pracowników galerii? Wszystko powinno być zamknięte poza bankami aptekami i spożywka

Załamana 2
@Załamana

Według mnie powinni zamknąć wszystkie punkty handlowe które nie są zbytni potrzebne czyli z gazetkami totolotkami bo do lotto walą tylko emeryci, 7.02 i proszę zdrapke i keno 6 bo akurat dzisiaj wygram i będę miał/a na wakacje-to że za moment może padnę ale kasa kasa dzisiaj się liczy

Ola

To proszę drogi ajencie sam stanąć to nie poniesiesz strat kasa tylko się dla was liczy a nie zdrowie pracowników a jak nie daj boże wasz pracownik się zarazi i umrze to co woli pan/pani ajencje mieć dług finansowy czy czyjaś śmierć na sumieniu? Chyba nie musze tłumaczyć że młodzi ludzie również są narażeni nie tylko osoby starsze. Poza tym ministerstwo ma pomóc pokryć straty finansowe jeśli tabak jest tak poważna firma to chyba nie ma się czegos bać.

Awz

Jako pracownik boję się i nie mam ochoty chodzić do pracy w czasie kwarantanny, gdzie naszymi klientami są przede wszystkim osoby starsze, które muszą zagrać w Lotto i kupić gazetkę. Czy jest mozliwosc zgłoszenia tego do centrali i w jaki sposób żeby to do nich dotarło? Czy centrala ma kwarantannę i nie pracuje?

szok

Obłuda tej firmy to skandal . Niech mi ktoś pokaże gdzie w naszych "salonikach prasowych" bo przecież tak nas nazywacie jest przewaga art spożywczych i leków lub jakichkolwiek towarów niezbędnych na codzień ? Czy dla was "droga"centralo liczy się tylko potencjalny zysk który przyniosą wam pracownicy i ajenci ? Dajecie o sobie okropne i nieludzkie świadectwo . Cały rok staramy się prowadzić SALONIKI tak aby obie strony były usatysfakcjonowane ,targety wyrobione a polki uginaly się od towaru . Pokażcie ze jesteście firma która dba nie tylko o pracowników biura ale też o tych którzy wypełniają wasze tabelki liczbami na ktore MY pracujemy ! Bądźcie ludźmi bo jak na razie nie zrobiliście NIC ! czemu jako firma nie kupiliscie większej ilości żeli ,rekawiczek i nie rozeslaliscie na punkty ?Ale tonę badziewia ,zabawek potraficie rozeslac migiem nie raz! piszecie maile pro forma bo trzeba dla przyzwoitości .. Pokazujecie teraz doskonale ze dla was zwykłymi robolami. A wam koleżanki i koledzy życzę wytrwalosci i zdrowia . Bo jak nie my to nikt o nas nie zadba.

Pracownik Tabak

Będąc wczoraj w pracy (Pracuje w wolnostojącym budynku Kaufland) dostając co chwilę wiadomości od moich współpracowników, którzy w galeriach i centrach pracują aż mnie zgrzalo. Ja po 5-ciu latach w pracy wiem, że Tabak różne rzeczy stosował w stosunku pracowników, ale lekceważenie rozporządzenia ministra to już leki SKANDAL. Ale najgorsze jest to, że otrzymałam e-mail od władz Tabak, że nie mieścimy się w żadnej grupie wykluczonych branż i nie powinniśmy mieć wolnego. To wtedy mnie zagotowało, jak Oni mogą tak zlewać zwykłych szarych pracowników, którzy pracują im na PENSJE.

Dzwoniłam do radcy prawnego i z tego co się dowiedziałam tabak powinien być zamknięty bo nie jesteśmy pralnią, sklepem spożywczym ani drogerią i też nie apteka chyba że o czyms niewiem, jeżeli będzie trzeba to zadzwonię do ministra i się dowiem jak to wygląda

Ekspedientka

Wczoraj byłam w pracy, to czego doświadczyłam wzburzyło mnie do granic możliwości. Na terenie naszej galerii pod koniec dnia jedynymi otwartymi punktami był sklep spożywczy, apteka i oczywiście Tabak. Punkt z e-papierosami został zamknięty z powodu decyzji szefostwa jeszcze przed 14, Hebe zamknęło się koło 18. Decyzja góry o dalszym funkcjonowaniu saloników Tabaka wzbudziła we wszystkich pracownikach sporo negatywnych emocji, ludzie dzielili się swoimi przemyśleniami i obawami. Odpowiedzi od szefostwa były natomiast po prostu śmieszne. Najpierw okazało się, że jesteśmy punktem usługowym (w końcu mamy lotto i doładowania telefonów, to wystarczający powód). Potem zaczęli tłumaczyć, że przecież w naszym SALONIKU PRASOWYM prasa nie jest głównym towarem. Nie wiem od kiedy, ale podobno sprzedajemy głównie artykuły spożywcze (batoniki rzeczywiście są niezbędne w prawidłowej diecie każdego polaka) i wyroby tytoniowe. Co śmieszniejsze, na nasze obawy odpowiadali, że zapewnili nam wszelkie środki ostrożności i proszą o zgłaszanie kolejnych propozycji. Wiecie jakie to środki ostrożności? Pozwolenie na zakup na fakturę. Bardzo ciekawe biorąc pod uwagę, że w niektórych miejscach nie można dostać już ani rękawiczek, ani środków do dezynfekcji. Wiem, że w niektórych punktach skończyło się nawet mydło (a wiadomo, że teraz to towar deficytowy). A ostatnim, koronnym argumentem o nie zamykaniu saloników było stwierdzenie, że Tabak jest POWAŻNĄ FIRMĄ i nie mogą podejmować takich decyzji na podstawie próśb pojedynczych osób. Klienci, którzy przychodzą obecnie do naszych salonów to w większości ludzie grający sobie w lotto i kupujący zdrapeczki. Jeśli zostaniemy otwarci będzie jeszcze gorzej, ponieważ Totalizator Sportowy informuje na oficjalnej stronie o zamknięciu punktów sieci własnej LOTTO we wszystkich galeriach handlowych, a także części Salonów gier na automatach.Więc wszyscy hazardziści z braku innych opcji przypuszczą szturm na Tabak. Nie mogę się doczekać, aż będę ich obsługiwać w moich rękawiczkach, wyposażona w mały płyn do dezynfekcji rąk, które kupiłam na własny koszt i to chyba tylko jakimś cudem.

qwerty

Tabak jest w zależności od potrzeb raz trafiką raz salonem prasowym.Narażanie pracowników na ryzyko zakażenia to przestępstwo.Sam fakt,że musimy korzystać z PUBLICZNEJ toalety na terenie Kauflandu rodzi już obawy o zdrowie pracowników.Moja rada piszcie wszyscy na messenger Kancelarii Premiera.Piszcie bo warto.Im nas więcej tym lepiej. W zarządzeniu ujęto księgarnie ale nie salony prasowe i na to się powołuje Tabak. Nie ma różnicy bo papieru nie zdezynfekujesz a klienci ślinią paluchy!!!

Jak Wam nie wstyd narażać setki pracowników i ich rodzitn na takie ryzyko!? W jaki sposób nasze salony sprzedają towary pierwszej potrzeby? Zdrapki czy gazety? Co za obłuda! Cynizm! Ruszcie tyłki zza swoich biurek i stańcie za ladą jednego z Waszych punktów. Niech Wam też strach zajrzy w oczy tak jak nam! Cały świat boi się oddychać, a Wy to bagatelizujecie?! Tylko czy za jakiś czas będziecie umieli spojrzeć w oczy tym, którzy zanieśli te chorobę do domu, zarazili swoich bliskich. Wstyd mi, że dla Was pracuje. Oby już niedługo. Mam tylko nadzieję, że inspekcja pracy dowali Wam taką karę, że się nie pozbieracie.

straszne

Tabak polska jakie jest wasze stanowisko ? A moze ktoś z centrali chętny stanąć i puscic parę totolotków bo to przecież towar pierwszej potrzeby . jesteście odpowiedzialni za setki osób które pracują w punktach ! Ale dla was liczą się targety i tabelki . wstyd firmo !

Klient Namysłów

Namysłów Tabak : stały klient. Witam! Jestem stałym klientem tego punktu który znajduję się w Namysłowie. Zastanawiam się nad jedną rzeczą dlaczego ludzie bez kompetencji zostają kierownikiem sklepu? , zachowują się bezczelnie? Jestem świadkiem wielu sytuacji gdzie pani z za lady odzywa się w sposób bezczelny do ludzi starszych oraz nie potrafi się normalnie odezwać tylko ciągle z,, buzią skacze,, traktuje innych jakby zjadła wszystkie rozumy. Moja żona przestała tam chodzić bo pewnej pani nie chce się nawet podejść i podać gazety która leży wyżej! Wiecznie strzela dziwne miny i mruczy coś pod nosem. Wstyd, że tak młode osoby i to w dodatku kobiety zachowują się będąc w pracy. Już nie raz napisałem skargę do firmy,ale jak widać nikomu to nie przeszkadza, że owe osoby z takim podejściem tam są. Ogólnie sklep jest zadbany i pozostałe panie bardzo miłe lecz na widok tej jednej człowiekowi odechciewa się wejścia tam i kupienia czegokolwiek. Mam nadzieję iż ta pani pewnego dnia zostanie w jakiś sposób usunięta ze swojego stanowiska! Niech dziewczyna najpierw nauczy się szacunku do ludzi oraz pracy, bo na chwilę obecną widać co Sobą prezentuje.

Agawa
@Klient Namysłów

Mając za sobą kilka wypchanych po brzegi kartonów z dostawą, koniecznością jak najszybszego tego wyłożenia aby móc normalnie i komfortowo sprzedawać, wprowadzając i zatwierdzając milion dostaw które w danym dniu przyszły i będąc na zmianie jako jedynej ciężko nadskakiwać każdemu klientowi. 'a ile to kosztuje, a dlaczego tak drogo, a dlaczego taki błagam, a dlaczego nie ma tego, jakto nie macie na stanie 50 kartonów rothmansow'. Klient niech się zastanowi 2 razy zanim poprosi i zapyta o coś kompletnie absurdalnego. Wieczne pretensje i roszczenia klientów na coś na co nie mamy wpływu. Proszę zacząć najpierw od zmiany siebie a później tego wymagać od innych. Polecam zatrudnić się w handlu, wtedy by Pan zrozumiał... Pozdrawiam - były długoletni pracownik tabaku

bardzo trafne ,popieram

@Agawa

Dokładnie zgadzam się a klienci przechodzą samych siebie dosłownie święte krowy zapraszam na taki tydzień do Tabaku to zobaczą czy będą też tacy mili jak połowa ludzi do wariatkowa się nadaje nie na zakupy ????

Klient
@Agawa

Chyba nie do końca rozumie Pani co @Klient Namysłów miał na myśli. Z jego wpisu wynika że ewidentnie chodzi mu o zachowanie pracującej tam osoby względem klientów, a nie o natłok obowiązków jakie tam są. Rozumiem że mogą być dni gdzie nie wiadomo w co włożyć ręce ale nie zmienia to faktu że owa pracownica ma być bezczelna wobec klientów. Natomiast z Pani wpisu wynika że ma do do tego prawo. Praca w handlu to praca z klientem, czasami nawet i uciążliwym ale jednak szacunek względem drugiej osoby powinien być, a tej pracownicy najwidoczniej tego brakuje.

@Klient

szacunek jak najbardziej , ale obustronny,,,,,,,,,,,karma wraca . jaki klient taka obsługa ..............

szybki811
@Klient Namysłów

To na pewno ajent

Aga
@szybki811

Albo ktoś mądry z centrali :) a nawet pół dnia nie wytrzymali by na naszym miejscu przewracać papierki w biurze spoko robota a sami jak telefony odbierają to z wielką laska i oburzeniem po ostatnim telefonie jestem wręcz zniesmaczona a dzwoniłam w naprawdę ważnej sprawie ale cóż. I co gdzie ta kultura????????

Zostaw merytoryczną opinię o TABAK POLSKA Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w TABAK POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TABAK POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TABAK POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 8 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TABAK POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TABAK POLSKA Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TABAK POLSKA Sp. z o.o.