Opinie o Sprint S.A. w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Sprint S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sprint S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sprint S.A. w Olsztyn

złodziej

Może ktoś z Dyrektorów lub Prezesów zajął by się sprawą haraczu za instalacje Vdsl za które płaci Orange nie Sprint za którę jeden z kierowników każe sobie płacić ,,,,,coś z tym zrobicie wy na stołkach.

gal

monter - 2013-08-07 09:59:14 pozwalniali ludzi i teraz muszę wziąć się do roboty,nie podoba mi się to, że mam już większy teren,nie lubię długi tras szczególnie w takie upały,a samochody nie mają nawet klimy,będę rozglądał się za nową pracą,dodatkowo nie ma już premii!

monter

obserwator

ktosiek - 2013-07-27 23:07:38 Mamy "złoty" certyfikat a [usunięte przez moderatora] w portfelu - gratulacje premii nie ma, ale złoto mamy, panowie z zarządu - chcecie mieć [usunięte przez moderatora] certyfikat - tak dalej - ja się już szykujęWasze śmieszne pensje powoli się zbliżają do najniższej krajowej , tylko bezmózgi pracują za 350-400 Euro przy kosztach życia jak z europy zachodniej gdzie ludzie zarabiają 2000-5000 euro , prawda jest taka że nie jesteście pracownikami tylko niewolnikami Sprint

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Sprint S.A. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Specjalista ds. Serwisu. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Test Automation Engineer
SMART-HR
ktosiek

ttt

nie pieprz głupot i weź się za robotę bo od 1 czerwca 2013 robimy wszystko włącznie na sieci i sprzęcie abonenta,tak wynegocjowali nowe umowy szefowie Sprintu nie mając pojęcia co podpisali,chyba sami będą to robili !!!!!!!!!!!!!!! i czy w ogóle mają pojęcie że trzeba być informatykiem żeby pewne rzeczy ogarnąć w tym temacie,a żaden informatyk za takie pieniądze nie kiwnie nawet palcem !!!!! dziki kraj!

antysprint

ttt - 2013-06-10 16:27:44 wszyscy którzy wyciągają kable które są własnością TP SA to [usunięte przez moderatora] !!!!SPRINT ta firma też jest (usunięte przez administratora) ze względu na niskie płace jak z krajów 3 świata , TP S.A. to nie jest już polskla firma więc nie ma co ich żałować [usunięte przez moderatora]

ttt

uj

pomimo powyższego śmiem narzekać na zarobki, to, te, czy jak zwał powiedzmy przekroczenia to jest KROPLA w morzu, a poza tym masz zryty łeb jak [usunięte przez moderatora]

haha

mont - 2013-05-23 09:08:24 ja muszę tutaj pracować bo nic innego nie umiem a do innej pracy nikt mnie nie weźmie ale oczywiście też narzekam ... 400 euro plus kasa ze złomu hahahahaza wyciąganie nieczynnych kabli .jak cie złapią możesz dostać do 8 lat więzienia ,.....

mont

fff

a to wy jeszcze pracujecie za te 400 euro w tym Spricie 7 dni w tygodniu ? mogę tylko wam współczuć ,....albo od razu polecam psychiatryka

telemonter

ciekawe co wymyślił prezes,jakie nastąpią zmiany

gość

będę podwyżki kosztem zwolnionych

antysprinter

zarobki w sprincie na poziomie sprzątaczki + praca w soboty i niedziele ,[usunięte przez moderatora]

monter

Co za [usunięte przez moderatora] pisze że [usunięte przez moderatora] najgorszych ja sobie nie mam nic do zarzucenia,nie wożę żony do pracy a nawet nie jeżdżę do pracy służbowym autem,[usunięte przez moderatora] ponadto co powinienem.Mam [usunięte przez moderatora] na tą firmę i cieszę się że odchodzę. A propo,że się nie zwolniłem wcześniej, miałem nadzieję, że się poprawi a tu z roku na rok coraz gorzej ,zarobki nędzne'' pozdrawiam monterów

lala

któraś strefa podpisała już nowe umowy?

dred

(usunięte przez administratora)W TP dobrze się zarabiało po po pierwsze państwówka która kasy nie liczyła,po drugie przychody TP nie są porównywalne z przychodami Sprintu,więc jakim cudem zarobki mogą oscylować wokół zarobków pracowników TP którzy i tak mają obcięte zarobki no ale mają 2x tyle co w Sprincie.Nie rozumiem nad czym tu debatować jeżeli ktoś czuje się wyzyskiwany czy oszukiwany niech zmieni prace,życie nie kończy się na Sprincie.Tylko problem w tym że nie umie się nic innego.Ludzie są śmieszni,chcą żeby prywaciarz płacił kokosy.Trzeba było uczyć się a nie chodzić na wagary to pracowałbyś teraz dla jakiegoś molocha za 10tys. zł!!!

CCC

dred - 2013-05-11 11:11:33 ccc widać że jesteś ze wsi i masz góra skończoną zawodówe,widać po słownictwie, że jesteś prymitywem czyli fizolem i tacy zarabiają najmniej,liczysz że będziesz zarabiał tyle co w TP te czasy już się skończyły alkoholików i całe szczęście,nie podoba się to idź do budżetówki tylko kto cię przyjmie z twoim wykształceniem hehe może będziesz cieciem hehejełopie a od kiedy ci się tpsa z alkoholikami kojarzy ? , jakość wykonywanych prac przez firemke sprint którą tak bardzo wychwalasz to poziom krajów z 3 świata , kim ty (usunięte przez administratora) jesteś że udzielasz tu się na forum i bronisz(usunięte przez administratora)sprintu , i na jakiej podstawie wyrażasz opinie o ludziach którym nawet do pięt nie dorosłeś , widać że jesteś burakiem ze wsi któremu słoma z butów wystaje,...

dred

Zostaw merytoryczną opinię o Sprint S.A. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Sprint S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Sprint S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sprint S.A.?

Sprint S.A.