Opinie o Hunter Douglas Fabrication Sp. z o.o. w Chludowo

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Hunter Douglas Fabrication Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Hunter Douglas Fabrication Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hunter Douglas Fabrication Sp. z o.o. w Chludowo

Irys

Potwierdzam opinie o firmie Hunter Douglas - kto (usunięte przez administratora) nie lize Wiolecie K.ten ma przesrane! fałszywi,obludni ludzie! Nie polecam tam pracy! Nerwicy idzie się nabawic!

@Irys

Teraz mam inną pracę, ta firma co tak promuje się w mediach, nazwy nie wymienię (wiadomo o kogo chodzi), tam to przynajmniej ludzie z HR-u odnoszą się do mnie jak do swojego. Ludzie z HR-u W HD 3x im mówiłem dzień dobry to za trzecim razem odezwali się. Pieniądze w nowej firmie zarabiam lepsze niż w HD.

@Toto

w HR to spoko były dwie babki, ale od bhp

Toto

Ja słuchaj, jak ja pracowałem do końca swojej umowy, to była jedna pani od bhp, która jak zobaczyła że firma mnie zwalnia to sama złożyła wypowiedzenie po mojej umowie.

Toto

Nie mam na to żadnych dowodów ale podejrzewam, że jakieś osoby maczały palce w tym, żebym wyleciał. Dziwnym trafem niektóre osoby wiedziały o zwolnieniu mnie wcześniej ode mnie.

Toto

Tak, to ja znowu. Niestety, firma rozstała się ze mną w sposób skandaliczny. O Rozwiązaniu umowy dowiedziałem się w ostatni dzień istnienia mojej umowy z pośrednikiem Randstad. Nikt z biura nie miał mi odwagi o tym powiedzieć, więc zrobiła to pani z Randstad, która do mnie zadzwoniła. Fakt jest taki, że drugi raz mnie ta firma wyrolowała . I raz był 2 lata temu, kiedy miałem zostać zatrudniony na magazynie. Kierowniczka magazynu była na urlopie a Randstad wysłał mnie na badanie przed zatrudnieniem. Lekarz wystawił mi zaświadczenie, że mogę wózkami widłowymi jezdzić do sięgających do 1,5m wysokości. Wróciła kierownicza i od razu wypowiedzenie do ręki dostałem. Druga sprawa, zostałem zatrudniony na dziale tkanin . Moja praca przypominała pracę magazyniera. Umowę dostałem od 24,04 tego roku. Zanim przyjęli mnie tam do pracy pani z Randstad jak fajnie opowiadała, że jak będę sumiennym pracownikiem blablabla, to dostanę umowę od firmy HD bezpośrednio. Dzisiaj musiałem się z tą firmą rozstać, ,,za mała produktywność'' przecież to jest kpina. Jaka produktywność ?Jak moja praca nie polegała na produkowaniu? Sposób organizacji pracy też jakiś dziwny, przed zakończeniem mojej pracy dorzucili coś jeszcze, wczoraj jeszcze coś dodali. Wyrzucanie odpadów po tkaninach do specjalnej zgniatarki . Ten wasz uśmiech i uprzejmość, to wszystko takie udawane i sztuczne. W grze pozoru jesteście najlepsi. Ja wiem, będziecie bronić tej firmy po moim wpisie, być może postaracie się o skasowanie mojego komentarza. Aha, żadnego ostrzeżenia czy żadnej uwagi nie usłyszałem, że zle coś robię itd. Koleżanki, które współpracowały ze mną, nie miały do mnie zastrzeżeń. Ludzie pracujący tam jako pracownicy produkcyjni, ci z najniższego szczebla naprawdę są mili i pomocni. Wielkie oczy zrobiły, kiedy dowiedziały się o tej całej zaistniej sytuacji. Na prawdę nie polecam tej firmy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Toto

Warunki pracy nienajgorsze, pracowałem w innych zakładach i tutaj jest spokój w porównaniu z innymi. Mogliby tylko troszkę więcej płacić ale i tak żadnych więcej zastrzeżeń nie mam.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hunter Douglas Fabrication Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Record to Report Specialist.
zgorszony

sposób wynagradzania w tej firmie jest co najmniej dziwny jak nie podejrzany jak kto komu cztery litery liże tak jest nagradzany nie liczy się oddanie długoletni staż czy doświadczenie niby listy do dyra mogą pisać ale żadnego stosunku do listów nie ma pewnie wszystko w koszu ląduje listy powstały żeby na forum nie pisać chyba nie chcą pogarszać tak złej pozycji na rynku ta firma to porażka i to widać po frekwencji nowych pracowników zainteresowanie dość duże po bliższym poznaniu prawie zerowe

Irys
@zgorszony

Zgadzam się z Twoją wypowiedzią w 100 proc.

zielony2101

widzę że wiele negatywnych opinii o pani w.k. dziwnie znikło... przykre że tak się rozwiązuje problemy, czyli zamiatając je pod dywan...

gość

muszę przyznać że zakład ten był kiedyś wymarzonym miejscem do pracy nazywał się faber zarobki były nie najgorsze a pracownik był szanowany i ten szacunek odwzajemniał teraz w nowym zakładzie z nazwą HD z roku na jest coraz gorzej zarobki najniższe w okolicy brak szacunku do pracownika ciągła rotacja bo albo nowi pracownicy odchodzą sami nie wytrzymując presji albo zostaje im podziękowane bo nie spełniają wymagań drogie kierownictwo jeżeli wróci szacunek i podniesiecie zarobki myślę ze nie będziecie musieli szukać dobrych pracowników z przysłowiową świecą a stała i zadowolona ekipa zaowocuje efektywnościom i jakościom produktów

Dawnotemu

Ja najlepiej wspominam vvb. Najlepszy dzial pod słońcem. Rb, hmmm w 100% zgadzam sie z powyzszymi postami.

Po przeczytaniu swojego postu zauważyłam, iż popełniłam błąd w zdaniu . Panie liderki to też wspaniałe koleżanki :)

Nie każdego przełożonego mierzy się jedną miarą. Ja osobiście mam przyjemność pracować na dziale, którym kieruje wyjątkową kobieta, wspaniała przełożona. Potrafi docenić pracę ludzi na swoim dziale. Zawsze można na nią liczyć. Panie koordynatorki to też wspaniałe koleżanki. Atmosfera na dziale jest bardzo miła. Zarobki mogłyby być wyższe. Szkoda, że ten dział nigdy nie jest brany pod uwagę jeśli chodzi o podwyżki czy jakiekolwiek nagrody. Pracownicy tego działu czują się niedocenieni.

......

Wydaje mi sie ze opinie tych ludzi z nikąd się nie biorą. Poza tym nikt nikogo za darmo nie obraża. Jednak zaslepienie jest tak duże ze Ci biedni pracownicy nie mają szans na progres. Ręce opadają 21 wiek... O jakimkolwiek szacunku nie ma nowy. Jedno wielkie szyderstwo.

Córka Margaritty

Ludzie jesteście nie poważni, jak można człowieka tak mieszać z błotem? Nie podobało wam sie? Ok-zakonczyliscie tam pracę i na tym zakonczyla sie wasza przygoda z Hunter Dauglas a co do W.K ona jest tylko człowiekiem, jest koordynatorem ma swoje zadania i musi sie z nich wywiazywać jak kazdy z nas. Praca dlla mnie jest w porządku a zarobki? Jak na taka prace która nie jest ciężka są ok. Ps zastanowcie sie co piszecie bo nawet nie zdajecie sobie sprawy jak słowami można ranić człowieka. Opinia opinią ale z kulturą. Nie pozdrawiam

Lolka
@Córka Margaritty

Właśnie opinie z nikąd się nie biorą . pracujesz w HD to pracuj dalej . nikt nie narzeka na prace a na panią koordynator !!! Wszyscy wiedzą jaka ona jest tylko każdemu zależy na pracy i nikt się nie odezwie !!

zupelnieobcy

Forum sluzy do wydawania swojej opini o pracodawcy, ewentualnych uwagach, tych pozytywnych i negatywnych zarazem! Wiadomo ze krytyke sie ciezko znosi i nikt z nas. tez tego by nie chcial by pisano o nas zle!! Ale doszukiwanie sie lub domyslanie kto i co napisal nie ma najmniejszego sensu, czy w pracy czy na zwolnieniu czy na urlopie czy cholera wie gdzie tam jeszcze sie ktos znajduje! Ludzie gadaja i beda gadac a od zawsze jest wiadome ze anonimowo jest latwiej. Pozdrawiam pracownikow tej firmy i zycze wytrwalosci!

Widze ze niektorym sie nudzi na zwolnieniu....

Stokrotka

Nie pracuje tam już ponad rok . mam świetna prace, wiec nie martw się o mnie :-)

Robic z ludzi (usunięte przez administratora) Sam nie raz slyszalem jak nadstawiala nad przelozonymi swoj tylek zeby nie bylo upomniem,zwolnien. Bronila i taka wdziecznosc.....

@11

Sam?. Slyszalem?? To pewnie jakis facet ktorych u nas malo, ba bardzo malo zeby nie powiedziec jeden na milion!! Wiec pewnie jesli "slyszales" to tylko z opowiadan!

Motylek

Nikt nikogo na sile nie trzyma....

Misia

Pensja w tej firmie szału nie robi. Trochę dziwny system godzin, nadgodzin i niedogodzin ... ale na to nie mamy wpływu. Jak ktoś chce to może startować bo pewnie szukają.

Eh jak widać zazdrosc ludzi nie zna granic. Koordynatorka ktora wywalczyla dla ludzi bonusy pracuje na linii obsługuje linie produkcyjna ale dla niektorych to za malo. Żal mi co po niektorych.

Faktycznie, jest czego zazdrościć. Robić z ludzi (usunięte przez administratora) i nierobów, a sobie przypisać wszystkie zasługi.

oni

O chwytach i zachowaniach owej pani wiedza wszyscy juz od dawna!! Zastanawia tylko fakt, ze do tej pory wszyscy na ten temat milcza???!!

Produkcja

Szkoda ze brak Ci odwagi zeby porozmawiac jak czlowiek a nie pisac na forum....

zuza
@Produkcja

Widac nie ma juz o czym i z kim rozmawiac ! Swoja droga to co? Koordynator jednego dzialu wywalczyl bonusy dla calego zakladu???? Wow widac ma wplyw lub powinna siedziec dwa stolki wyzej!

Zostaw merytoryczną opinię o Hunter Douglas Fabrication Sp. z o.o. - Chludowo

• Jak się pracuje w Hunter Douglas Fabrication Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hunter Douglas Fabrication Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hunter Douglas Fabrication Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hunter Douglas Fabrication Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 40 ocen.
  • Poznańska 31
    62-001 Chludowo

Hunter Douglas Fabrication Sp. z o.o.