Opinie o Hunter Douglas Fabrication Sp. z o.o. w Chludowo

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Hunter Douglas Fabrication Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Hunter Douglas Fabrication Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hunter Douglas Fabrication Sp. z o.o. w Chludowo

Zdecydowana większość osób pracujących na produkcji to Ukraina. Polacy nie przychodzą, bo są marne wynagrodzenie, a wymagania duże. System wynagrodzeniowy ROCZNY. Nie płatne nadgodziny chyba, ze 9h nie będzie w grafiku zaplanowane.(usunięte przez administratora)Procenty wydajnościowe na niektórych stanowiskach są tak zaniżone, ze pracownicy z dłuższym stażem nie są w stanie ich wyrobić a co dopiero nowa osoba. (usunięte przez administratora) Kary dla zmian, jeśli nie zrobisz normy. Jedna zmiana 8h a druga, która normy nie zrobiła 9h. Doszło nawet do tego, ze na hali produkcyjnej przez pewien czas na roletach stało biurko szefostwa i patrzyli ci na ręce przy pracy. Wszystkie wyjścia do toalety są monitorowane. Musisz zaznaczać pauzę w komputerze, a jak przyjedzie szef to się spowiadać co tak długo robiłeś/as w toalecie. Czas pomiędzy świetami a nowym rokiem firma jest zamknięta, ale musisz wyłożyć swój urlop żeby pokryć wolne. Schodzisz z drugiej zmiany o 22:30 a na drugi dzien jest inwentura? (usunięte przez administratora) Brak klimatyzacji na hali, w lato temperatura sięga do 27/8 stopni. Zdążały sie omdlenia, karetki itp. Podsumowując: nie płatne nadgodziny, soboty nie płatne, szantaże emocjonalne, ze kto nie przyjdzie w sobotę do pracy może nie przychodzić już w ogóle są standardem w tej firmie (usunięte przez administratora)

Byly pracownik

Praca w tej firmie jest straszna i nikomu nie polecam takiej przygody. Płaca marna, a wymagania jakby dwa razy tyle płacili. Rób szybciej nie dlatego zebys otrzymał nagrodę tylko pracuj szybciej bo tak musisz. Pracownicy są przemęczeni wiecznym wyzyskiem. Do tego zaczynają straszyć ludzi aby zniechecić ich do brania zwolnienia lekarskiego. Straszą kontrolami, czy przebywasz na zwolnieniu w domu czy nie. Zapomnieli chyba że to lekarz decyduje czy otrzymujesz zwolnienie "chodzące" czy leżące.... nie mają żadnych argumentów które zmotywowały by pracownika, tylko straszą i straszą. Nie polecam pracy w tej firmie, zabiera in zdrowie psychiczne i fizyczne. A pani pionek szachowy nie szanuje swoich pracowników, traktuje ich z wyższością i pogardą. Bo liczy się tylko sukces jej i firmy , a ceną jest zdrowie pracowników.

Z zakładce praca też jest o tym, że oferują prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe w - jak to określono - atrakcyjnych wariantach. Na czym w takim razie polega ich atrakcyjność, są w 100% opłacane przez pracodawcę?

Pati

Czy naprawdę firma jest dumna z tego jak traktuje pracowników. My naprawdę dajemy z siebie 100% A pracodawca ciągle wymaga więcej i więcej Pracować na pełnych obrotach co do minuty ,nie jesteśmy robotami. Więcej szacunku i zaufania . To procentuje zawsze

Patrycja
@Iwona

Ja nikogo nie bronie. Tylko uważam że każdy mądry jest w internecie. A szczerością nie grzeszy :) wszyscy krzyczą co im się nie podoba po kątach a jak jest zebranie nikt się nie odezwie. A jak mnie zwolnią to mnie zwolnią :) Nie ja pierwsza nie ostatnia :D Na HD świat się nie kończy.

Danka Nowy wpis

No rzeczywiście na ich stronie brak ofert pracy biurowej jak i tej na produkcji. Można wysłać formularz zgłoszeniowy, ale czy to coś pewnego? Odezwą się, jak pojawi się wolny wakat? Mi zależy bardziej na pracy na produkcji, ale nie wiadomo jak to będzie, zresztą sporo osób pisało o zwolnieniach....

Głos produkcji Nowy wpis

Lider na produkcji rolet to zwykły (usunięte przez administratora) odkąd pojawił się komentarz z opinią o jego żonie atmosfera się zagęściła, jest nie miły podejrzliwy i arogancki. Zamiast pracować i pomagać chodzi i prowadzi śledztwo kto za tym stoi. Niech zrozumie że chcemy poprostu przyjść zrobić dobrze swoją pracę a nie znosić uwagi i głupie teksty. Jak nie umiesz tego zaakceptować to spadaj i nie psuj atmosfery. Jesteśmy zgraną ekipą i nie potrzebny nam szowinista. I daruj sobie udawanie przyjaciela po to żeby wyciągnąć informacje. Zrozum że nas nie interesuje co kto napisał praca to praca. Daj żyć

Ktoś tu słusznie zauważył, że na HD świat się nie kończy, gdyby nawet zwolnili. Bo tak wyszło w toku dyskusji, jakby teraz w firmie jakaś kolejka ludzi do zwolnienia była. Jeśli tak, to najwyraźniej kiepsko trafiłam rozglądając się tu za pracą. Zresztą nawet na stronie firmy brak ofert z pracą na produkcji. Szkoda, bo pisali o stabilnym zatrudnienie na umowę o pracę, o pracy od poniedziałku do piątku, czy dofinansowaniu dojazdów. Więc jeśli coś jest na rzeczy z tymi zwolnieniami, to w jaki sposób decydują komu wręczyć wypowiedzenie? I w jakim stylu to robią (jakaś odprawa choćby)?

Pati

@Pati

Dobrze, musimy walczyć o swoje prawa Kobitki tyle lat pracy a zero szacunku. A nie że wszyscy tyle samo zarabiamy czy pracujesz 5, 10, 15 lat pensje odbieramy takie same a przyjdzie ktoś na sezon normy nie wyrobi a dostaje tyle samo, mało tego musimy wszystko pokazywać i szkolić ludzi bo Beata to nic nie wyjaśni bo nie umie, liderzy też nie pomagają wszystko na naszych głowach bo jak się nowy nie wyrabia to psuje nam wynik

Patrycja M
@Pati

Jestem pracownikiem tej firmy z działu rolety i ja nie pisałam tej opinii !!!! Nie życzę sobie aby ktoś podpisywał się na forum moim imieniem !!!!!!!!!!

Iwona

Co się Pati tak denerwujesz, chyba się nie boisz że Cię zwolnią? Dobrze pracujesz tylko dużo gadasz. Trochę wiary w swoje umiejętności i wiedzę bo za to co robisz należy się Tobie więcej niż najniższa krajowa. Nie myśl sobie że jak publicznie będziesz bronić szefowej to coś zmieni. Jakbyś nie wycinała na stole tkanin to też byś stała w kolejce do zwolnienia.

Patrycja Nowy wpis
@Iwona

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hunter Douglas Fabrication Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Record to Report Specialist.
Leszno

Justyna

Mi jest żal Ciebie że tak długo tam pracujesz, ale to zrozumiałe nie masz ambicji i do końca życia będziesz pracować za marną pensje. Prawa jazdy też pewnie nie masz to pewnie ciężko gdziekolwiek dojechać. Takie mało miasteczkowe myślenie zamyka Tobie horyzonty ale to nie znaczy że każdemu. A takie opinie mogą kogoś ustrzec przed stratą czasu, mam na myśli kogoś bardziej ambitnego.

Kandydat.

Aplikuje do tej firmy na stanowisko kierownika produkcji , czekam na odzew i rozmowę. Drodzy pracownicy proszę odpowiedzieć szczerze czy warto starać się u Was o pracę ? Czy naprawdę jest tak źle jak piszecie ?

Marzena
@Kandydat.

@Kandydat Jak lubisz dawać się poniżać, wykonywać polecenia bez swojego zdania no i nie szanujesz ludzi to stanowisko idealne dla Ciebie. Tam jest tylko jedna kierowniczka Beata i zapomnij że cokolwiek zdziałasz. Idzie lato wzrost zamówień to potrzebują kogoś na drugą zmianę. Nie jesteś pierwszy i nie ostatni na to stanowisko. Dostaniesz umowę na 3 msc lato się skończy i do widzenia. Wiem co mówię bo troszkę już tu pracuje. Dobra rada szukaj szczęścia gdzie indziej.

Pracownica
@Kandydat.

Śmiało składaj CV! Jeśli jesteś człowiekiem i umiesz słuchać swoich podwładnych -zapraszamy. Uważaj tylko na niedocenione które zrobią wszystko by się Ciebie pozbyć bo chciały by zająć Twoje miejsce. Uważaj komu ufasz bo na początku wszystkie będą dla Ciebie mile żeby wybadać grunt a potem zrobią swoje. Badz ludzki to wystarczy. I nie daj się.

Agnieszka
@Pracownica

Widać że HR,y dbają o dobre imię firmy, niestety to nie wystarczy bo aktualnie zamiast atmosfery rodzinnej która rzekomo tam panuje bliżej do niewolnictwa. Zarządzacie tą firmą to walczcie o swoich ludzi i dobrą atmosferę a nie o swoje posady. Bo macie gacie pełne strachu i zrobicie wszystko co wam szef powie. Takie z was cwane Kobitki mądre i inteligentne a tak naprawdę jesteście tylko pionkami i boicie się walczyć o swoich. Co z wami się stało zwalniacie ludzi bez mrugnięcia okiem jakby to było naturalne, często bez powodu.

Aga

Praca na dziale rolet to dramat! Sam rodzaj pracy super. Ale zarządzanie leży pod każdym względem!!! Dziś doszły do nas osoby które na co dzień nie pracują na naszym dziale i przez nie nie mamy wydajności . Owe osoby przez brak doświadczenia spowalniały produkcję ,a my czekaliśmy nie mając co wsiąść w ręce. Po co tak nieprzemyślane decyzję -tego nie mogę zrozumieć. Nie pozdrawiam osób zarządzających! Brawo dla nas dział rolet

Staszek

Długoletnie doświadczenie, dobry pracodawca spokojnie można polecić pracę!

Maja
@Staszek

Super! Napisz proszę więcej o warunkach pracy. Czy firma oferuje jakieś dodatki pozapłacowe?

Grażyna
@Staszek

Nie zgodzę się. Ostatnio to chyba rządzącym myli się zarządzanie z (usunięte przez administratora). Rozliczają pracowników z każdej sekundy. Gdy wyjdziesz z hali na koniec dnia parę sekund przez 14:15 to zaraz dlaczego Co najmniej jak byś zdezerterował A nie widzą że niektórym pracownika notorycznie zdarza się spóźniać do pracy I to napewno nie przez korki na drodze Chcecie kontrolować Róbcie to sprawiedliwie !

Dystansu trochę
@Byly pracownik

Ciekawe skąd były pracownik wiedział co wydarzyło sie w firmie 1.03. Uderz w stół , a norzyce sie odezwą... Pewne przygody kończą się gdy komuś praca albo stanowisko jest nie na rękę. Nie ma ludzi nie zastapionych, nikt nie będzie z nikim bawił sie jak w przedszkolu. A ''pionek'' wykonuje swoje obowiązki i nikogo w pracy na produkcji nie posadzi przy biurku, bo to nie praca biurowa tylko produkcyjna. Trzeba być elastycznym albo szukac pracy gdzie indziej. Fakt , praca nie jest praca marzeń , ale pracować trzeba wszedzie. Wszedzie dobrze gdzie nas nie ma. Trochę dystansu. Pozdrawiam.

@Dystansu trochę

Pamiętaj, że firma nie leży na obrzeżach dużego miasta tylko w małej wsi a pracownicy to zazwyczaj lokalsi. To co powiesz o 13 na zebraniu, to o 15 pół miejscowości wie. Bardzo hermetyczne środowisko.

Jest bardzo dużo benefitow -Zupy w wtorki i czwartki -Owocowe środy -Słodkie przy świętach tematycznych no.tłusty czwartek -Refundacja ubezpieczenia . -opieka zdrowotna -Pakiet multi sport

Edyta

Tyle lat co pracuje w tej firmie tak źle jeszcze nie było, kadra rządząca ulega wpływom (usunięte przez administratora) który za nic nie szanuje ludzi zwłaszcza ich samych. (usunięte przez administratora) tej firmie liczy się tylko wynik nie człowiek. Zdumiewające jest to że ludzie za najniższą krajową pozwalają sobą tak pomiatać. Praca z systemem który monitoruje to co robisz i liczy tobie czas. System działa na starym sprzęcie który się ciągle zawiesza. Masz pracować szybko i wydajnie, na dane stanowisko masz ustalony czas i jak się nie wyrabiasz zaraz przybiega (usunięte przez administratora)i pyta co tak wolno a sama potrafi stać i gadać. Grafik jest ustalany w zależności od zamówień średnio 3 razy w tygodniu coś zmieniają raz pracujesz 8 h raz 9 h a jak nie ma pracy to wolne albo zwalniają. Atmosfera jest napięta, zaczynają wpływać zamówienia i już straszą ludzi że jak ktoś pójdzie na L4 to bedą to weryfikować i sprawdzać tak jakby nikt się nie mógł po prostu rozchorować. W firmie jest system premiowy np za wydajność można dostać 200 zł brutto a jak się nie wyrabiasz w czasie to zapomnij że dostaniesz ten bonus. Chyba że jesteś ulubieńcem I (usunięte przez administratora) Ogólnie to praca sezonowa, więc jak ktoś szuka czegoś pewnego i na dłużej to odradzam. Nie można ufać nikomu trzeba uważać co się mówi no i najlepiej siedzieć cicho. Atmosfera 1/10 nie polecam firmy szkoda czasu!!! Jeszcze trochę i znowu idę na L4 nic tu po mnie nie mam tyle siły co młodzi ludzie

Категорически не советую тут работать! Сезонная работа. Когда идут заказы, набирают толпы людей,люди работают по 9 и по 10 часов,так же в субботы,а когда заканчивается сезон -увольняют по 10-15 человек разом,как украинцев так и поляков. Для этой компании не имеет значения хорошо ты работаешь или нет. Законные выходные получить невозможно. Главная в цеху по производству роллет "Пани Беата" только нервно моргает глазами и говорит,что её твой выходной не интересует, некому работать. Она в принципе не умеет руководить и по сути не разбирается в этой работе и должности. Когда рабочие прямо у неё спрашивали будут ли увольнять,она им глядя в глаза лгала,что нет,а спустя пол месяца увольняла. Трусливая женщина ,которая переживает только за свой зад,на остальных плевать. Работаешь как в тюрьме, потому что начальство зациклено на твоей эффективности,которая указана в твоём компьютере в виде зеленой или желтой полосе. И если чтото не так,бегут к тебе с претензиями. На некоторых рабочих процессах сделать норму нереально. Одни получаю премию всегда,а другие нет.Есть еще любимчики,которым подкручивают эффективность на компьютере и у него всегда 100 и больше процентов. Если ты хоть какое-то время стоишь и ждешь роллету, процент со скоростью света падает,а потом его нереально поднять. Чаще всего кидают с места на место, компьютеры и программы постоянно зависают. Нервная и напряжённая обстановка. За тобой всегда следят,могут даже в наглую. Когда нет работы,заставляют брать выходной, или делают 7-6 часовой рабочий день ,за которые ты потом должен отработать по 9 часов. Нет оплаты за сверхурочные. Зарплата смешная. Самое главное,вас на этой работе никто не будет ценить и уважать,как только вы станете ненужными,вас тут же уволят. Absolutnie nie polecam pracy tutaj! Praca sezonowa. Gdy przychodzą zamówienia, gromadzą się tłumy, ludzie pracują po 9, 10 godzin, także w soboty, a gdy kończy się sezon, zwalnia się od razu 10-15 osób, zarówno Ukraińców, jak i Polaków. Dla tej firmy nie ma znaczenia, czy pracujesz dobrze, czy nie. Nie ma możliwości wzięcia legalnego dnia wolnego. Szefowa w warsztacie produkcji rolet „Pani Beata” tylko nerwowo mruga oczami i mówi, że nie interesuje ją Twój dzień wolny, nie ma kto pracować. W zasadzie nie wie, jak przewodzić i zasadniczo nie rozumie tej pracy i stanowiska. Kiedy pracownicy zapytali ją wprost, czy zostaną zwolnieni, skłamała, patrząc im w oczy, że nie, i po pół miesiącu ich zwolniła. Tchórzliwa kobieta, która dba tylko o swój (usunięte przez administratora) i nie przejmuje się innymi. Pracujesz jak w więzieniu, bo szefowie mają obsesję na punkcie Twojej efektywności, co na Twoim komputerze jest sygnalizowane zielonym lub żółtym paskiem. A jeśli coś jest nie tak, biegną do Ciebie ze skargami. W niektórych procesach pracy nie da się stworzyć normy. Niektórzy zawsze dostają premię, inni nie. Są też ulubieńcy, których wydajność jest podkręcana na komputerze i zawsze osiągają 100 procent lub więcej. Jeśli stoisz chwilę i czekasz na roletę, procent spada z prędkością światła, a potem nie da się go podnieść. Najczęściej są one wyrzucane z miejsca na miejsce, komputery i programy ciągle się zawieszają. Nerwowa i napięta atmosfera. Zawsze cię obserwują, może nawet bezczelnie. Kiedy nie ma pracy, zmuszają cię do wzięcia dnia wolnego lub zmuszają cię do pracy po 7-6 godzin dziennie, przez co musisz pracować 9 godzin. Brak wynagrodzenia za nadgodziny. Wynagrodzenie jest śmieszne. Najważniejsze jest to, że nikt nie będzie Cię cenił i szanował w tej pracy; gdy tylko staniesz się niepotrzebny, zostaniesz natychmiast zwolniony.

Jolanta

Ale w sezonie idzie chyba dobrze zarobić, skoro jest tyle pracy? Jak już każą wziąć dzień wolny to odliczają go wtedy z urlopu czy jest to dzień nie płatny? Co można zrobić, żeby zostać tym ulubieńcem, bo nie ukrywam, że też bym chciała dostawać premie. Tak w ogóle ile dostają jej Ci najlepsi?

@Jolanta
@Jolanta

Zarabianie dobrych pieniędzy zależy od Twoich potrzeb. Bonus za wydajność maksymalnie 250 zł netto, od nowego roku stawka minimalna wzrosła, tak naprawdę będziesz miała 3600 netto + premia za wydajność, jeśli uda Ci się ją zrobić. Więcej nie będzie pieniądzów((. Musisz sama załatwić dojazd do pracy ,jak nie masz samochód.Jeśli nie ma pracy, są 2 opcje. Po pierwsze, musisz przepracować ten dzień wolny, jak nadgodziny. Po drugie, możesz oddać (podpisać) swój urlop za ten dzień wolny. Ulubieńcami mogą zostać ci ludzie, którzy zgadzają się ze wszystkim, uśmiechają się, nie kłócą i są gotowi do pracy siedem dni w tygodniu.

@@Jolanta

Czyli stawka wzrosła tylko do poziomu nowej minimalnej krajowej? Tak się zastanawiam czy jednak da się więcej zarobić. Może po przepracowaniu jakiegoś okresu podwyżki stają się dużo wyższe? Ta premia za wydajność od czego tak właściwie zależy? Ciężko normę wyrobić? Bo tak piszesz jakby było to mało osiągalne.

O co chodzi z tymi, że widziałam info o tym, że jest wykreślona z rejestru? Bo widziałam jednocześnie aktualną rekrutację na posadę Record to Report Specialist. No i czy jakby miała być wykreślona, to chyba by nie szukali nowych pracowników, no nie? I co do samej pracy, oferują pracę hybrydową, czyli ile dni jest wymagane do pracy w biurze stacjonarnie?

A

Do mnie zadzwonili w tamtym tygodniu ze jednak rekrutacja wstrzymana. Moze beda nazwe zmieniac??

@A

Chciałeś / chciałaś się dostać na rozmowę w sprawie tego Record to Report Specialist? Określili telefonicznie do kiedy wstrzymują rekrutację i z jakich powodów? Ostatecznie zawieszenie, to nie anulowanie.

Czy Hunter Douglas Fabrication Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Czy w Hunter Douglas Fabrication Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

????

Nie

Nie, tutaj nie za bardzo dba się o pracowników,

Barbara
@były pracownik

Nie za bardzo piszesz, czyli jakieś tam plusy się jednak znajdą? Wynagrodzenie np jest terminowe i adekwatne do obowiązków obecnie?

Ela

Witam jak się pracuje na produkcji?? Jaka atmosfera?

obcy

Planowe 9h w grafiku?.. zmuszanie do nadgodzin w zamian za wolne a nie kase? Jak nie w tygodniu to w sobote za (usunięte przez administratora) albo wolne? A urlopu nie ma kiedy wykorzystac? Podwyzka minimalnej krajowej wiec obligatoryjnie zapomnij o innej podwyzce... Ogolnie nie polecam! Serio sie zrobil kołhoz i poniewieranie pracownika!

Rododendron
@obcy

Cała prawda. I tylko prawda. Jeszcze ci powiedzą jak dadzą zerówkę że płacą Ci za leżenie. Wymagania ogromne a pensja tragiczna. Co do traktowania ludzi zmiany. Nowy koordynator ze świeżym podejściem do sprawy i pracy. Podchodzi, tłumaczy nie odzywa się ordynarnie. Zawsze pomoże i za pomyłkę nie zgani. Myślę że to wiele zmieni na dziale rolet. Pracuje się od 2 tygodni naprawdę inaczej. Jest wesoło. Za śmiechy nikt na nikogo nie krzyczy a żarty to teraz sprawa naturalna i cel zrobiony mimo wesołej atmosfery która panuje cały dzień. Odziwo nikt nikogo nie pogania nie krzyczy przyspieszamy co było na porządku dziennym. Myślę że będzie co raz lepiej.

zibi

@Toto a czemu aż takie zwolnienia?

Antek

Przestaliście być aktywni na tym forum dlatego, że dobrze się pracuje?

Milena
@Antek

Dobrze tam się nigdy pracować nie będzie:D słyszałam że jest coraz gorzej :/

Toto
@Antek

Tylu pracowników zwalniają, to niema kto komentować DG hihi. Ludzie machnęli ręką i poszli do innych firm.

Nic dodać

Nierowne traktowanie pracowników ,próba upokorzenia przez przełożonego pokazując że jest kim gorszym ,tylko dlatego że nie daje się sobą manipulować.Pokazuje brak kompetencji że strony przełożonych. Ale takie życie kto się nie podlizuje musi być tym gorszym nawet wykonując swoje obowiązki na 100%

Asia
@Nic dodać

Oj tak. Zgadzam się u wiem o kim mowa. Zresztą każdy wie. Ta baba zawsze manipuluje i każdego upokarza.

Zostaw merytoryczną opinię o Hunter Douglas Fabrication Sp. z o.o. - Chludowo

• Jak się pracuje w Hunter Douglas Fabrication Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hunter Douglas Fabrication Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hunter Douglas Fabrication Sp. z o.o.?

Hunter Douglas Fabrication Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 40 ocen.
  • Poznańska 31
    62-001 Chludowo

Hunter Douglas Fabrication Sp. z o.o.