Opinie o FEDEX EXPRESS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa Annopol 19

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie FEDEX EXPRESS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FEDEX EXPRESS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FEDEX EXPRESS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa Annopol 19

andrew

Napiszcie coś proszę o zarobkach fakturzysty z jęz niemieckim....czy są jakieś premie itd

bronek

I dlatego co sie dziwic ze sprzedali...nawet reklama nie pomogła.

jooolll

Juz nie ma Tnt zostalo kupione przez FEDEX brawwwwoooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

oczytany
@jooolll

umowa kupna zostanie sfinalizowana do połowy 2016 r

asd

po jakim czasie HR daje ostateczną odpowiedź? Był ktoś z Was na tym całym AC?

@asd

do mnie Pani z HR zadzwoniła po ok 17 dniach (po AC mówiono, że do 14 dni), dlatego, że "była na urlopie". Jeśli masz jakies pytania odnosnie smaego AC, pisz smiało, chętnie odpowiem/

@asd

jak zadzwonią do Ciebie to napisz co Ci powiedzieli, bo mi powiedzielei, że dezycja pozytywna.... jendak w związku z tym, że osoba, która złozyła wypowiedzenie zmieniła zdanie, postanowili dać jej jeszce jedna szanse, wiec rekrutacja jest wstrzymana.

asd
@kandydat

Kolego "Kandydat" Więc pytam dalej: czy po 17 dniach dostałeś odpowiedź już konkretną że chcą Cię przyjąć i jakąś ofertę, czy dopiero prośbę o zgodę za zebranie referencji? AC już mam za sobą. :)

@asd

po 17 dniach po ac zadzwonila i powiedziala to co napisalem wczesniej, "dezycja pozytywna.... jendak w związku z tym, że osoba, która złozyła wypowiedzenie zmieniła zdanie, postanowili dać jej jeszce jedna szanse, wiec rekrutacja jest wstrzymana." Wiec decyzja w sumie negatywna ale... pozytywnny wydzwiek hehe jak juz do Ciebie zadzwonia( a na pewno zadzwonią, badz cierpliwy) to napisz co Ci powiedzieli bo jestem ciekaw

logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
jamłasica

Ciekawi mnie tylko to, dlaczego tak długo nie mogą znaleźć fakturzysty z j.włoskim, też biorę udział w rekrutacji i trochę jestem zainteresowany tym, dlaczego to tak długo trwa... beznadziejne warunki pracy? Proszę o info.

juz od jutra były :)
@jamłasica

bo za takie pieniądze nikt poważny nie przyjdzie?

kandydatka

czy ktoś pracował na stanowisku Handlowca (praca w terenie} w tej firmie? Jakie warunki płacy jesli chodzi o podstawę? Jaka premia? Czy plany realne? Jaka panuje atmosfera w dziale handlowym? jakie mozliwości rozwoju? z góry dziękuje za info. . pozdr

xxx

to chyba swiadczy na minus, skoro czesto sa wystawiane oferty pracy czyli zwalniaja...

kuzynka J.

Zamiast opinii mam kilka pytań, bo zaprosili mnie na rozmowę o pracę w Warszawie (Annopol) jako fakturzystka (język włoski). Czy na tym stanowisku też jest tak niefajnie jak opisano w powyższych komentarzach? Jakie wynagrodzenie? Są nadgodziny?

kalea
@kuzynka J.

mnie tez zaprosili..bylam na rozmowie..teraz zaprosili mnie na testy jezykowe..i jeszcze chca nr tel do moich poprzednich przelozonych z ostatnich 5 lat...tez chetnie poczytam opinie jak jest na stanowisku fakturzystki

nowy

Czy ktoś może podzielić się opinią pracy w TNT w dziale księgowości w Warszawie ?

marcos

Jak praca w tnt jesli chodzi o przedstawiciela handlowego, ile daja podstawy.

nikczemny
@marcos

Praca w dziale handlowym wiąże się z kontrolą absolutna, 6 spotkań dziennie, jeszcze więcej administracji , szefowa sprzedaży RKS to królowa lez: chwieje emocje nią kierują : raz płacz raz śmiech . ... podstawa ok 3000 netto. Jeżeli lubisz wiecznie robić raporty , lub raporty do raportów to idź. Szefowa czasem chowanie w krzakach żeby Cię sprawdzić ;) GPS w aucie codziennie kontrolowany

Nikczemna
@nikczemny

Zgadzam się z nikczemnym. Handlowy to dramat. Panie z nudów już nie mają pomysłów na to jak jeszcze kontrolować ludzi. Gps zestawiany z kalendarzem i dodatkowo telefonem. Biedni handlowcy muszą odstawać pod firmami jak szczury, a królowa łez w każdej chwili może się wyłonić z krzaków. Niestety wszystko zależy od humoru płaczki. Jak ma dobry humor to nawet persem poczęstuje, jak zły to kogoś sobie znajdzie i gnębi. Szkoda czasu.

gryzipiór

praca w biurze ok (stanowisko podstawowe) jeżeli po studiach urządza cię 2000zł na rękę, atmosfera fajna, robisz swoje i wypad do domu o 16

szoszon

pracę na magazynie w TNT na Annopolu można określić dnem i kupą mułu. Atmosfera pracy tragiczna, pieniądze śmieszne jak na nocne godziny ok 1800zl na rękę. Brak mozliwości jakiegokolwiek rozwoju. Pracownicy nie są doceniani wręcz traktowani jak śmiecie. Nie polecam pracy w TNT no chyba że ktoś jest totalnym desperatem

oleole

Ja jestem zadowolony teraz wiecej o wiele zarabiam i współczuje ci laska ;) ze tam nosisz ciezary za prawie free :) Ale musisz sie czyms pocieszac to sie pocieszaj :D

laska2

Ale można znaleźć za jeszcze lepszą prace, widzisz jedni pracują w siodemce jak piszesz i żle, drudzy w tnt i zle a mozna skonczyc całkiem dobrze. Nie trzeba sie od razu brać za pierwsza "lepsza" propozycję.

laska

Zawsze możecie powiększyć procent bezrobocia w Polsce. Tylko kto będzie płacił raty kredytu. Nie ma tragedii przynajmniej jest sprzęt a nie jak w siódemce paleciaki i praca na najniższą stawke.

ktosik

Musza sie reklamowac a niby tak super. Haha.

:/TNT:/

Pracowałem niecały rok jako kurier pod tą masakrycznie nie odpowiedzialną firmą!!! Siedzisz jak jakaś ich własność i czekasz na jakieś zlecenie a jak już dostaniesz zlecenie (czasem trasa np katowice-warszawa albo kurs ok 10 km) to się powinieneś cieszyć bo jak to Tomuś i reszta spółki(dyspozytorzy co nie mają pojęcia o prowadzeniu i kosztów własnej działalności)oraz prze gigant Grześ i kolega zatrudniający co oszukuje w żywe oczy wszystkich(by twoją rodzinę spotkało coś podobnego w życiu!!!)Kudra W.Odradzam wam naprawdę tą firmę nic tylko wielkie chamy (usunięte przez administratora) itd. nawet Pani kierownik nic wam nie pomoże. Oddział Katowice najgorszy dla pracy (ale nie w oczach właścicieli niestety:///)

zdybi

Pracowałem w TNT jako pracownik podwykonawcy (nie każdy wie, ze kurierzy i samochody liniowe to podwykonawcy nikt nie jest zatrudniony w TNT) jako kierowca na trasie Katowice - Rzeszów (600km dziennie) miło tej pracy nei wspominam ciągła gonitwa, miliony telefonów o której będziesz, za ile będziesz, 4,5 do 5,5 godziny jazdy w jedna stronę jak dobrze poszło to 30 minut przerwy i z powrotem czas pracy 8.00 załadunek (własnoręcznie) rozładunek 18.45 (własnoręcznie). Wynagrodzenie 1800 po wielu negocjacjach 2000 na rękę (na umowie najniższa krajowa). Dodam, ze i tka miałem dobrze bo miałem cały etat inni mieli 0.5. Pracowałem tak 5-6 lat zdecydowanie nie polecam. Na koniec dodam, ze kurierzy maja jeszcze gorzej.

byłyiszczesliwypracownik

Zgadzam sie z innymi postami a praca ciezka, paki po 80-100 kg recznie sie nosiło. Teraz pracuję w innej firmie, na ręke mam 2500 na dzien dobry a praca znacznie lzejsza. Także mi zmiana pracy wyszła na dobre czego i wam życzę. Oceny dają niskie Wszyscy wiedzą jaka jest atmosfera. Jak ktos się chce zaczepic na krótko to dobra płaca i 1700-1800 na dłuższa mete wysiadają stawy od pracy fizycznej, a i tak nikt tego nie doceni ze zdrowie tracicie.

bródno

Śmiech na sali. Imprezy dla dyrektorów w drogich hotelach, kampania reklamowa także w tv a pracownicy tyrają za 2000 zł bez podwyżki.

Zostaw merytoryczną opinię o FEDEX EXPRESS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w FEDEX EXPRESS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy FEDEX EXPRESS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FEDEX EXPRESS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FEDEX EXPRESS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w FEDEX EXPRESS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FEDEX EXPRESS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4/5 Na podstawie 259 ocen.

FEDEX EXPRESS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ