Opinie o FEDEX EXPRESS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa Annopol 19

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie FEDEX EXPRESS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FEDEX EXPRESS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FEDEX EXPRESS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa Annopol 19

smialy

OJ proszę państwa zmieńcie prace ,wtedy dopiero zobaczycie co to jest wyzysk wykorzystywanie i brak kompetencji . Pracowałem w tnt przez 12 lat ( pamiątka zegarek ) zaczynałem od magazyniera było różnie raz ja cos zawiniłem raz przełożonego poniosły emocje ale zawsze można było osiagnać konsensus . Na pracownika patrzono jak na człowieka , biorąc pod uwagę jego sytuacje np. jak ktoś miał kłopoty z chorym dzieckiem , miał wypadek , zachorował zawsze mógł liczyć na pomoc firmy . o opiece medycznej , kartach multi sportu , imprezach firmowych dla całej firmy , prezentach na swieta bonach ,dofinansowania nauki , szkoleniach rozwojowych nie wspomnę .Pisze tu o latach 97 do 2008 a wszyscy pamietamy jakie to były czasy i jakie było bezrobocie , mimo tego oni inwestowali w ludzi juz wtedy TNT miało standardy europejskie Jezeli ktoś chciał pracować to pracowałe był zadowolony . Zapytacie dla czego tam już nie pracuje po prosotu skusiły mnie pieniadze w innej firmie :) Na koniec chciał bym powiedziec że jestem dumny ze tam pracowałem i wiele im zawdzieczam

Anonimus
@smialy

No wlasnie pracowales w lepszych latach swietnosci tej firmy po 2008 bylo juz tylko gorzej czym zaowocowalo upadkiem i wchlonieciem przez Fedex :D

@smialy

Hej, zgadzam się w 100% przepracowałem tam 7 lat i to tam nauczyłem się solidnej pracy. Po 7 latach zrobiłem tak samo jak Pan. Bardzo miło wspominam i pracę i ludzi.

zły Paweł !

(usunięte przez administratora) i kłamcy. Czekam na ważną przesyłkę z częściami bez których nie mogę dokończyć montażu . Mają (usunięte przez administratora) w systemie u siebie taki, że nawet nie wiedzą na jaki adres przywieść przesyłkę! od 5 dni czekam na kuriera i dzisiaj dostałem telefon, że jest ale pod innym adresem na drugim końcu Warszawy. Najgorsza firma z jaką kiedykolwiek miałem do czynienia. Jeżeli ktoś z firmy TNT to czyta to z chęcią pomogę firmie w znalezieniu i dobraniu nowego personelu( zajmuje się tym zawodowo) który profesionalnie zajmie się tematem ogarniania sytemu, klientów oraz dostaw. Wasi pracownicy na infolinii nie umieją pomóc i kłamią aż miło.... jak chce porozmawiać z przełożonym to słyszę, że nie ma takiej potrzeby itp itd. Jak na co dzień jestem spokojny i opanowany tak już dzisiaj nie wytrzymałem ! dziękuję TNT ! Profesjonalizm pełną gębą!!

Iza

Na wątku obecnie większość wypowiedzi pochodzi od klientów firmy. Jednak czy jest na forum ktoś, kto chciałby wyrazić opinie na temat pracy w TNT Express World Wide? Czy konieczna jest praca po godzinach? Czy jest ona dodatkowo płatna w takiej sytuacji? Jaki typ umowy jest zagwarantowany na początek współpracy? Zapraszam do wypowiedzi, gdyż są one cenną wskazówką dla osób zainteresowanych pracą w tej branży.

mikuś

TNT to jedna wielka porażka. Kurierzy nie przyjeżdżają w systemie jest że odbiorca niedostępny jak 5 dni siedziałem w domu jak głupek i czekałem aż łaskawcy przyjadą z przesyłką z Polsatu a i tak nie przyjechali. Kurier napisał że nikogo nie było w domu. Mam monitoring przed furtką i bramą w HD 2 kamery i nagrywanie 24 godz. Żaden samochód nie podjechał. Na infolinii też kłamią Brak możliwości kontaktu z kurierem. Okazuje się że paczka po 5 dniach jest na magazynie i po moich wielokrotnych telefonach i tak nic się nie dowiedziałem kiedy będzie dostawa. Jest to oszustwo i potwierdzanie nieprawdy. Zastanawiam się nad podaniem TNT do prokuratury. Ciekawe kto ludziom zwróci pieniądze za czas zamiast w pracy to czekanie na kuriera. Nie polecam oszustów.

bepo
@mikuś

Potwierdza w 100%. Firma nieodpowiedzialna! Przesyłka miała być dostarczona we środę po południu (16-18). O godz. 11:40 adnotacja w systemie, że klienta nie było w domu. Telefon do centrali i przekierowanie na dzień następny (czwartek) w godz. 16 - 18. We czwartek telefon od kuriera o godz. 11:30, że ma przesyłkę i twierdzi, że czas dostawy jest od 11-13. Tym razem przekierowanie przez kuriera na dzień następny (piątek, bo nie jeżdżą w ten sam dzień dwa razy do tego samego klienta) na godz. 17. W piątek o godz. 17 kuriera brak! Dzwonię na numer kuriera z dnia wczorajszego: "ja dzisiaj już nie jeżdżę, inny kurier będzie, jeździ do 22:00". Oczywiście kurier nie przyjechał! W sobotę dzwonię do nadawcy (Polkomtel) i składam reklamację na brak przesyłki. Kolejny telefon do centrali TNT i kolejne przekierowanie na poniedziałek na godz. 18 . Przesyłka nie została dostarczona, w poniedziałek w centrali powiedzieli, że przesyłka została reklamowana (?) i jest w magazynie! "Podziękowałam" za usługę i kazałam odesłać do nadawcy. Umowę z Polkomtelem anulowałam. A w systemie śledzenia paczki historia urywa się we czwartek na magazynie lokalnym! Odradzam korzystanie z usług tej firmy.

wok
@mikuś

Na bieżąco, siedzę i czekam na dostawę od wtorku, jutro będzie tydzień. Kiedy dzwonie i pytam to zawsze odpowiadają dzisiaj, ale to dzisiaj nigdy nie nadchodzi. Wielkie oszustwo, a Firma wolniejsza od żółwia. Tylko kasują duze pieniądze za transport.

wok
@mikuś

Od Firmy TNT i morowego powietrza zachowaj nas Panie. Ostrzegam wszystkich, unikajcie jak ognia transportu przez TNT.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Iza

@Były pracownik, a czy coś pozytywnego możesz napisać o firmie? Czy jest umowa o pracę? Może dodatkowe benefity pozapłacowe? Kto jeszcze może wyrazić swoją opinię o TNT Express? Czekamy.

Oświecony
@Iza

Dobra firma na uksztaltowanie , przygotowanie sie oraz poznanie realiow zycia pracy w Polsce . Pozytywy : - umowa wstepna o prace na 3 miesiace - po okresie probnym na czas okreslony ( 1 rok , 2 lata) - statystycznie po pieciu latach na czas nie okreslony - prywatna opieka medyczna ( dla chetnych 13 zl ociagane z pensji ) - karty multi sport zasilane w postaci 50 zl na miesiac czyli jeden najtanszy karnecik na silownie badz kilka wejsc na basen - dofinansowanie na wakacje - dofinansowanie na swieta - wyplata na czas - czasami zdarzy sie podwyzka inflacyjna - szkolenia stanowiskowe Negatywy : - brak awansu - niskie pensje jak na tak bogata korporacje - charytatywne zostawanie po godzinach pracy tzw . nadgodziny odbierane za wolny dzien ? - mnóstwo obowiazkow - praca pod presja czasu i stresu - po latach wypalenie zawodowe , pogorszenie fizyczne i psychiczne stanu zdrowia - brak pozytywnej i rodzinej atmosfery - wyscig szczurów by za wszelka cene wypelniac statystyki

Darek
@Iza

IZA a ty przypadkiem nie działasz jako osoba badająca satysfakcję byłych pracowników TNT bo coś zaczęto się pytasz i dociekasz...

Byly pracownik

Pracowalem w TNT 2 lata w oddzane Warszawski na Annopolu i musze przyznac ze ludzie z którymi Pracowalem byli sumienie i jeden drugiemu pomagala jak bylo ciezko, to bylo cos, ale od kiedy wyszlo ze Fedex przejmuje oficjalnie tnt wszystko zaczelo sie sypac. Smiesznie tabletki robicie wyniku pod fipletowych wymyslanie nowych statusow do "czarnucha" aby tylko procenty sie zgadzalay. Nowa lokalizacja WYPIERDY oraz błedne decyzji kadrowej spowodowaly ze ta firma idzie po rowni pochylej na dno niestety. Nie liczy sie czlowiek tylko wynik, a przeciez ten wynik robia ludzie a nie tabelki. Na moje szczescie ocknalem sie dosc szybko i znalazlem normalna prace, gdzie doceniaja czlowieka

Waldemar T.

Witam.Wydawać by się mogło, że Firma jest O.K. ale jest jeden problem.Co prawda jedna jaskółka wiosny nie czyni ale...Kurier miał dostarczyć przesyłkę a czwartek,ale mu coś nie pasowało i twierdząc że,nie może odnaleźć adresu doręczenia ani połączyć się ze mną telefoniczne co do miejsca doręczenia zwrócił przesyłkę w piątek do magazynu TNT o godz 5.15.Jednocześnie informuję, że NIE odpowiada to prawdzie.Adres był poprawny. a nie było żadnej próby nawiązania kontaktu telefonicznego co można sprawdzić w bilingach.Gdy interweniowałem w BOK TNT poinformowano mnie łaskawie , że przesyłkę mogę otrzymać w poniedziałek?.

jumi
@Waldemar T.

ja miałem podobną sytuację, wpisałem odbiór przesyłki w sobotę na odbiór w poniedziałek , w sobotę też przygotowałem paczkę do odbioru, w poniedziałek zadzwoniłem w poniedziałek dodatkowo z prosbą aby kurier skontaktował sie ze mną w sprawie godziny odbioru paczki, konsultant potwierdził że skontaktuje sie ze mną kurier. Paczka czekała na odbiór od godz 17 przy paczce czekał syn który zamiast pouczyć sie to tracił czas bo czeka na kuriera, ok rozumiem, kurier ma przedział czasowy 90 minut więc syn czeka, a kontaktu nie ma. zadzwoniłem ponownie na infolinie a kobieta siedzaca na infolini poinformowała mnie ze kurier napisał o 17:16 ze paczka nie była gotowa. Kolejna sprawa którą z nią ostro przedyskutowałem to stwierdziła za kurier nie ma obowiązku dzwonić do klienta w sprawie odbioru paczki i nie zadzwonił. Pani Joanna na infolini zawzięcie broniła kolegi który nawet nie podjechał po odbiór paczki bo o 17:00 skończył pracę i miał głęboko w (usunięte przez administratora) czy ta paczka będzie odebrana czy nie będzie. Nawet nie chciało mu się przebić zlecenia na drugą zmianę kurierowi który zbiera po południu przesyłki aby drugi kurier mógł zabrać przesyłke bo wówczas drugi kurier by zarobił a nie on a on przyjedzie jutro lub innego dnia po tą samą paczkę, co się będzie sprężał. Sprawdziłem na monitoringu i nie było auta kuriera co potwierdza że na sztukę odbiją w systemie że nie przygotowana paczka i jadą do domu. Jak współpracować z firmą którą kurierzy kłamią w oczy. Firma tnt to już nie ta sama firma sprzed przejęcia przez fedex, jest jeszcze kilku kurierów którzy dbają o towar i nie niszczą paczek ale niestety jest już ich resztka już. nie polecam usług firmy TNT, będę po kilku latach współpracy z tą firmą zmieniał kuriera niestety

Zwolnienia grupowe

Czy ktoś z pracowników może wyrazić swoją opinię na temat zwolnień grupowych, które dotknęły dział handlowy w ubiegłym miesiącu?

Antypomaranczowy
@Zwolnienia grupowe

Ten dzial nie jest potrzebny ? Nareszcie zwolnią tych darmozjadow , niczego nie potrafią zalatwic , generuja tylko koszty i cale dnie spedzaja w palarni na pogaduchach , ktos mądry w koncu to zauwazyl i podjal sluszna decyzje :)

Obecny pracownik
@Antypomaranczowy

Coś czuję, że „antypomarańczowy” to ta sama osoba, co „Były handlowiec”. Rzadko kiedy zdążą się, aby ktoś stawiał spacje przed i po znaku interpunkcyjnym. ;) Piszesz chyba o konkretnej lokalizacji, a ja chcę odnieść się do całego kraju. Co do zwolnień.... Jest to następstwo integracji z FedEx. W mojej opinii firma podjęła najgorszą decyzję, jaką mogła. Powodów jest wiele: 1. Zwolniono tylko i wyłącznie ludzi z pionu Indoor Sales Z CAŁEGO KRAJU! Nikt nie weryfikował kompetencji. Po prostu - Ty masz takie stanowisko - żegnaj! 2. Zostawili handlowców mobilnych, którzy w znacznej większości reprezentują brak kompetencji, a traktuje się ich jak bogów tylko dlatego, że w umówię mają Handlowiec. W tym gronie zwolnionych ponad połowa dałaby sobie radę zdecydowanie lepiej, niż Ci którzy pozostali i teraz z zadartymi głowami panoszą się po oddziałach. 3. To co jest najsmutniejsze. Ludzie pracowali w tej firmie nawet po kilkanaście lat. Fuzja z FedEx spowodowała, że TNT przestało patrzeć na ludzi. Kiedyś TNT wyróżniało się tym na rynku, a teraz nie patrzy się na nich, tylko na tabelki tak, aby fioletowa matka była zadowolona. 4. Jeszcze do niedawna to właśnie Indoor Sales wyciągnęło firmę z cyber ataku podczas, gdy handlowcy „jeździli na spotkania”, a w rzeczywistości siedzieli w domu. Byle nic nie robić, bo jeszcze ktoś zauważy, że nic się nie umie. 5. Zmiana struktury pociągnie za sobą ogromne straty. Raz - zabraknie ludzi zaangażowanych, pracujących sumiennie i dla dobra firmy. Dwa - zostaną hieny, którymi zarządzać będą niekompetentni managerowie z którego grona niektórzy nie mają pojęcia o tym, jak wyglada proces transportu przesyłek kurierskich, a o szczegółach nie wspomnę. 6. Smutne też, że za chwilę sytuacja może się powtórzyć, bo z plotek wynika, że kolejni do zwolnienia są kierownicy oddziału. Śmiech na sali - ludzie, którzy poświęcili tej firmie całe życie zostaną potraktowani jak śmieci tylko ze względu na pełnione funkcje. Nie ma się co dziwić więc takim decyzjom, skoro tą firmą zarządzają ludzie bez praktycznej wiedzy, czujący się ponad wszystkimi. Mam tylko nadzieję, że konkurencja szybko zareaguje i przejmie tak wartościowy zespół, a Ci którzy tyle namieszali w końcu dostaną za swoje.

Hit
@Obecny pracownik

Całkowicie zgadzam się z Twoją opinią Obecny pracownik. Szkoda cennych pracowników. Zostaną tylko handlowcy, których głównym zadaniem na całe dnie jest wybieranie sobie nowych samochodów...bo ich szef rks już wybrał...No chyba że w tym czasie posypywal głowę popiołem...

@Hit

Niestety każda z dwóch firm (TNT i FedEx) zaprzecza wartościom jakie wyznają. Z jednej strony mamy The People Network w TNT i zasadę równych szans w FedEx. Kto je odczul? Nikt. Firma po prostu zwolniła ludzi wbrew wszelkim zapewnieniom, że „dla każdego będzie praca”. Rzeczywiście jest - Katowice i Warszawa to nie jest rozwiązanie nawet dla osób z Warszawy. Jeszcze rok temu zmienialiśmy lokalizacje i traciliśmy ludzi tylko po to, by teraz znowu powtórzyć proces. Gdyby chcieli potraktować wszystkich równo, na każde stanowisko ruszyłyby rekrutacje i osoby o wysokich umiejętnościach nie miałyby się czego obawiać. A tak? Nawet jeżeli ktoś chciałby dalej rozwijać się w tych strukturach to firma tego nie umożliwia. Wywrócenie życia do góry nogami to nie jest rozwiązanie. Przykre to, bo niektórzy rzeczywiście oddali tej firmie kilkanaście lat, a teraz zostają na lodzie. O poziomie kompetencji osób, które zostają lepiej nie mówić, ale firma nie zdaje chyba sobie sprawy z tego, że pozbywają się tego, co wyróżniało ich na rynku i co trzymało klientów mimo wysokich cen i beznadziejnej jakości, jaką obecnie reprezentujemy. Tłumaczenie decyzją korporacyjną jest śmieszne, gdyż w innych krajach ludzie podobno pozostają w swoich lokalizacjach i nikt nie bawi się w centralizację.

Iza

@Zuza, napiszesz coś o TNT, jak praca? Polecasz? A jak przebiegała rekrutacja? Można liczyć na umowę o pracę? Czy firma aktualnie rekrutuje? Kto jeszcze wypowie się? Czy można liczyć na dodatkowe benefity, premie? Jaka jest atmosfera w pracy? @Taatgan, napiszesz konkretnie, z jakich obietnic wywiązuje się firma?

Tom

22.03.2018 Przesyłka z cyfrowego Polsatu jest w TNT. Dzień później dostaję sms, że będzie pomiędzy 9.00 a 16.00. Przekładam spotkanie i wyjście a kuriera nie ma. Mieszkam w Otwocku 45 minut drogi do centrum Warszawy. Poniedziałek 26.03.2018 czytam na stronie, że kurier wyjechał o 9.15. Czekam i nie ma ani telefonu ani dzwonka do drzwi. Czytam na stronie, że kurier był o 12.57. Śmieszne kłamstwo. Waruję w domu jak pies. Pani na linii powiedziała, że dzisiaj nie wyjechała i będzie jutro. Kolejne kłamstwo? Tydzień czasu z Warszawy? Do Otwocka? Pseudo-kurier. Nigdy w żadnej firmie kurierskiej nie było nawet najmniejszych problemów a jeśli to zawsze byłem poinformowany a w TNT pierwszy raz i mam nadzieję że ostatni bo będę odradzał wszystkim . Porażka. Nie polecam. Kompletne DNO. Coś strasznego. Makabra. WG śledzenia przesyłek to paczka 4 razy okrążyła Warszawę i nadal nie ma.

Pablosz
@Tom

To jest forum dla osób zainteresowanych opiniami na temat pracodawcy, a nie opiniami na temat jakości usług firmy kurierskiej. Generalnie rynek usług firm kurierskich w polsce to dno, ale to niekoniecznie musi oznaczać, że w TNT pracuje się źle

Zuza

Witam, dostałam pracę na stanowisku młodszego konsultanta obsługi klienta. Zależy mi na opinii osoby pracującej na tym stanowisku i czy firma wywiązuje się ze składanych obietnic rozwoju i podwyżek?

@Zuza

Nie

Tatgaan

A ja mam inne zdanie i potwierdzam że firma z obietnic się wywiązuje.

Dawid

Jak komuś nie po drodze z pracą to zawsze narzeka.

Były handlowiec

Wypowiem się jako były handlowiec ... plany bardzo wysokie , wymagania jeszcze większe dot. Ilości spotkań itp. Handlowcy stacjonarni to hieny , siedzą i plotkują na stop . Zarządzanie w Warszawie : powiem krótko Pani HT powinna przejść terapie w zakładzie zamkniętym dla obłąkanych . Oprócz grymasu na jej twarzy to tylko tępy wzrok.

Janek

Dobry pracownik potrafi tak pracować , że będzie zadowolony!!!

Klient

Jestem przedsiębiorcą i załatwić coś w tej firmie graniczy z cudem- może trochę przegiąłem bo cuda jednak się zdarzają. Na infolinii nikt nic nie wie, zostaję odsyłany od telefonu do telefonu (wykonałem 15 telefonów po czym zostałem przekierowany do osoby która wróci z urlopu za 2 lata. Osoba kontaktowa nie odbiera ode mnie telefonu a na odpisanie na maila nie doczekałem się przez 3 tygodnie. No cóż, może trzeba poczekać... ja rezygnuję z jej usług bo są do du*y.

Byly dyspozytor na szczescie

Jestem byly dyspozytorem tej firmy na szczescie moje. Praca teoretycznie po 8 Godz. Za smiesznie pieniadze, jak nie wyrabiales sie ze swoimi zadaniami to zostawales az nie zrobiles, a o wystawieniu nadgodzin zapomnij poprostu jesteś mało wydajny, odrzuca wniosek. Połowe czasu spedzasz na magazynie noszac paczki kurierow jak jakis fizol a i tak na smiesznym STEND UP Cie Truskawa z Bartuniem wypunktuje dlacZego nie wyjechaly przesylki??? Przerwa na lunch nie ma jeszce przy kompie, nawet czasami niw bylo czasu do Wc pojsc. Brak kuriera w grupie to Twoj problem, awarie, Twoj problem, a kurierow nie ma bo kasa smiesznie, na pomoc kierownika nie licz masz sobie sam dac rade, pozniej ci to frajer wypomni przy oceny pólrocznej, co juz dyskwalifikuje Cie o podjade do premi, smiech na sali. Premie nie dostaniesz zapomnij chyba ze jedziesz caly czas na kolanach lub jesteś kumplem z nadania kierownictwa. Praca wykancza psychicznie czlowieka na kazdym kroku jest gnojony za wszystko nawet jak nic nie zrobil, chyba taki maja cel żebys czuł sie jak (usunięte przez administratora) Zarzat o wszystkim wie ale maja wszystko w (usunięte przez administratora) karuzela sie kreci i wszystko gra. Odradzam po moim odejsciu zrezygnowalo juz conajmniej 5 dyspozytorow. To zle swiadczy o tej firmie

Antypomaranczowy

Wartosciowych pracownoikow w tej firmie mozna policzyc na palcach jednej reki ? Ogolnie jest to zbiorowisko ludzi tzw. wyksztalconych ktorzy nie posiadaja umiejetnosci i kwalifikacji . Ogolnie potwierdzam jezeli jestes zatrudniony po znajomosci masz dobrze , mozesz robic co chcesz , natomiast jezeli pokazesz swoje umiejetnosci lub jestes z ogloszenia robisz za kilka osob i nikt tego nie doceni. O awansie czy podwyzce mozna pomazyc poniewaz kierownictwo niższego szczebla chce pokazac tym wyzej ze wypelnia statystyki kosztem samopoczucia i zdrowia pracownikow a pozniej zdiwienie ze nie ma fajnej atmosfery. Smieszne polowki czy 3/4 etatu dla pracowitych ludzi ktorzy ciagna te firme od przepasci ktore sa slabo platne a ludzie z handlowego lub kierownictwo na calych etatach pierdza w stolki , wieczne pogaduchy , najprostrze czynnosci sprawiaja klopoty az zal patrzec na tych nieudacznikow . Oczywiscie dla nich zawsze znajda sie premie i dodatki za pisanie emaili , wypelnianie rubryk i statystyk oraz wykonanie kilka telefonow do klientow ? Ogolnie przez ta prace mozna zwariowac psychicznie i miec pogorszenie stanu zdrowia , szkolenia stanowiskowe niczego nie ucza sa robione z musu , o rozwoju mozna zapomniec firma eksploatuje i wykancza a jak sie postawisz to slyszysz jak sie nie podoba tam sa drzwi .

Wkurzony

TNT nie wiem czy jako jedyna firma w D to mam ale nie posiada żadnej możliwości na kontakt z kurierem. W momencie gdy Przesyłka okazuję się pilna bo sa ku temu powodu musisz KUR**** czekać aż łaskawie pojawi się kurier. czy to jest średniowiecze by być przykuty do biurka w oczekiwaniu na przesyłkę !>?

alojzy

praca po 10 11 lub 12 godzin jak kurier to standard w TNT płaca taka sobie podwykonawcy kombinują jak mogą , bardzo wielka zmienność pracowników , urlop płatny w roku to 10 dni według standardów podwykonawców . żenada , żenada i nic więcej zatrudnienie na najniższej krajowej to norma reszta kasy pod stołem . zarząd TNT wie o wszystkim ale udaje że to sprawa indywidualna .

były co za ulga

Ja sie nie spodobałem kierownikowi magazynu bo za dużo pracowałem, po dwóch umowach wywalili. Teraz od roku mam inną pracę i nagle znowu dzwonią żeby pracować z podwyżką, jakiś żart. To najpierw wyrzucają bo się w tyłek nie włazi a poźniej sami proszą. Pokazałem gest ...Kozakiewicza :) teraz pracuję w firmie gdzie doceniają, zarobki o 120% większe i ludzie nie są traktowani jw.

Zostaw merytoryczną opinię o FEDEX EXPRESS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w FEDEX EXPRESS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy FEDEX EXPRESS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FEDEX EXPRESS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FEDEX EXPRESS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w FEDEX EXPRESS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FEDEX EXPRESS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4/5 Na podstawie 257 ocen.

FEDEX EXPRESS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ