Opinie o FEDEX EXPRESS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa Annopol 19

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie FEDEX EXPRESS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FEDEX EXPRESS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FEDEX EXPRESS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa Annopol 19

Domonion

Moze mi ktos powiedzieć jakie są warunki w call center na annopolu. Chca mnie zatrudnic kadry będą mnie weryfikować. Nie wiem co to oznacza. Nigdy tak nie miałem. Specjaliście takie praktyki. Jakie są płace ?

Bartek2
@Domonion

Napisałem poniżej (Bartek2)

Kolo

Domyślam się, że jesteś od Iwony aby "ocieplić" wizerunek firmy... Zwolniliscie kierownika który przyszedł z DPD chwilę po przejściu na Wypedy. Zresztą wystarczy zobaczyć po ogłoszeniach, że ciągle brakuje Magazynierow, kurierow i dyspozytorów... Dajcie zarobić ludziom to będą chętni.

Rybson

Tylko że ten chaos trwa od kiedy firma przeniosła się na Wypierdy tracąc z dnia na dzień dobrych pracowników. Już nie wspomnę co zrobili ze starą załogą która odmówiła pracy na Wypędach ( 1/3 pracowników była z prawobrzeżnej strony Wisły). tak więc Czarek nie oszukuj samego siebie i innych. Ciągłe ogłoszenia o prace w charakterze: dyspozytora, kuriera, itp. mówiące o wielkiej rotacji i nie jest prawda że ludzie się nie nadają, po prostu szybko się poznają co jest nie tak w tej korpo.

Erat

Pracowałam w tej firmie ponad 16 lat. Firma w roku 2000 i firma. teraz to dzień i noc. Kadra zarządzająca w PL to chyba najsłabsze ogniwo, bo wg mnie chcą po prostu przetrwać bezpiecznie do emerytury. Mobbing niestety jest i przymyka się na to oko. Pensje słabe, możliwości rozwoju słabe, manager słaby.

Oo
@Erat

Widzę, że to ogólnopolska tendencja - w Krakowie podobnie jeśli chodzi o kadrę, pensje i całą resztę.

Jeszcze pracuje :)
@Erat

Mistrzem mobingu jest (usunięte przez administratora) Zastanawiam się co ta osoba robi w tej firmie? Nikt nie zwraca uwagi na jej dokonania. Owszem zrobiono spotkanie w tej sprawie i na chwile się uspokoiła. Po kilku miesiącach ciszy wrócił ze zdwojoną siłą! Tak jak ktoś wyżej pisał czeka dwa lata do okresu ochronnego. Szczerze odradzam tam pracować.

Bartek2

Typowa korporacja. Jesteś tylko wykresem i wyliczany z każdej minuty. Ciągły nacisk na sprzedaż. Płaca kiepska....nawet z premią, którą może wyrobisz......(infolinia)

@Bartek2

Oczywiście możecie powiedzieć, że były pracownik pluje na swojego byłego pracodawce. Być może i tak. Pracowałam jednak wiele lat w tej Firmie i doskonale ją znam. Chciałam napisać moją opinię o Agnieszce, która w mojej ocenie niesamowicie mobinguje swoich pracowników. W tej chwili w związku z fuzją jej stary dział przechodzi reorganizacje. Nie zmienia to faktu, że prostota tej Pani, podejście do ludzi i mobing jaki stosuje jest niesamowity. Co więcej każdy w Firmie wie o jej poczynaniach i nikt z tym nic nie robi. (mowa tutaj o Warszawie). Szczerze odradzam. Tym bardziej, że Agnieszce zostały cztery lata do emerytury. Przez ten okres nie próbowała bym zaczynać pracy w TNT czy Fedexie z którym się łączą......

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Kolo

To i ja dodam kilka słów odnośnie pracy "Agenta operacyjnego" czyli Magazyniera. Pracowałem w 2016 jeszcze na Annopolu i później przez moment na Wypedach. Według mnie przejęcie Tnt przez Fedexa okazało się mega klapą... Zmiana lokalizacji "centrum logistycznego" okazała się dobiciem tej firmy... Roboty od groma,ciągła rotacja pracowników, faworyzowanie obiboków przez kierowników, brak premii na Depocie... Atmosfera wśród chłopaków ratowała ten bajzel. Z tego co słyszałem ostatnio to poodchodzili najbardziej oddani kurierzy. Dzięki Tnt doceniłem ciężka pracę za te marne 1800zl na rękę. Pozdrawiam Mańka, Pawła, Patryka, Jarka, Daniela, Łysego Radka i chłopaków z nocki i Hubu.

Ula

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie jaką umowę proponują na początek?

mencanta

Brak słów. Brak próby doręczenia. Brak jakichkolwiek informacji ze strony infolinii. Nie korzystać z usług tej firmy!!

kingweay

Jak można coś o firmie napisać i pracy jako magazynier na wypędach skoro wpisy są usuwane? Coś czuję że Iza ma coś z tym wspólnego.. A teraz czekam na zdanie, ja jestem moderatorem.. Może ale tnt. Bo wartościowe wpisy są usuwane.

Eryk

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać?

Tak
@Eryk

Tak. TNT niestety już nie istnieje. To, co jest obecnie to FedEx i ich spojrzenie na biznes. Co więcej, nie jest to typowe, amerykańskie podejście tylko niestety OPEK, który nadal jest w głowach nieudolnie zarządzających menadżerów.

Uciekajcie
@Eryk

firma słaba i to na upadku od wielu wielu lat, teraz po prostu przypada punkt kulminacyjny gdy wszystko się wali i w tym momencie nic już się niestety nie da zrobić

ufff

Nie polecam pracy w tym kołchozie. Marna pensja, brak socjalu. Przez kilka miesięcy pracy nie dostałem nawet ubrania roboczego !!! Jeśli chcecie nabawić się kontuzji ewentualnie utraty zdrowia to pracujcie tam. Ciągłe braki pracowników, ciągłe nagabywanie zmianowych, żeby nie rzec kapo ( bo kierownicy muszą mieć plan wykonany ) na nadgodziny. Lizusostwo i włażenie w 4 litery. Praca na własną odpowiedzialność jeśli chcecie marnie zarabiać i stracić zdrowie. ODRADZAM.

Iza

@Observer czy poza wyglądem biurowca jest jeszcze coś za co mógłbyś polecić tego pracodawce? Warunki socjalne i/lub wypłata zawsze na czas? Czy TNT Express Worldwide przewiduje jakieś premie dla swoich pracowników?

Iza

@byly możesz określić jak z perspektywy czasu oceniasz pracę w TNT Express Worldwide? Czy poleciłbyś tu pracę innym zainteresowanym kandydatom? Czy są na forum użytkownicy, zainteresowani pracą lub pracujący w TNT Express Worldwide, którzy mogą wypowiedzieć się na temat obecnej sytuacji w tej firmie? Zapraszam do dyskusji na wątku.

Observer
@Iza

Nie poleciłbym pracy w TNT-FEDEX, to kołchoz, z bardzo mierną kadrą kierowniczą, wszyscy zasiadają w " kóleczku " i (usunięte przez administratora) na temat procedur, jedna sala 400 m2, ogólnie jak ktoś pracował, gdzieś , gdzie nic nie było, to biurowiec ładny, zatem warto

Iza

@ciekawy, po zakończeniu rekrutacji, zachęcam Ciebie do podzielenia się jej wynikami. Myślę, że pomocne dla innych użytkowników byłoby podzielenie się przez Ciebie doświadczeniem z nią związanym. W jakiej atmosferze przebiegła rozmowa o pracę? Na jakie stanowisko aplikowałeś? Jakie zostały przedstawione Tobie warunki zatrudnienia?

Ciekawy
@Iza

Iza, oczywiście, że wypowiem się jeśli tylko będę coś wiedzieć. Na chwilę obecną nie potrafię napisać dosłownie nic ponieważ wysłałem dokumenty i na razie cisza. Ja tam nie pracowałem, także nie potrafię wypowiedzieć się o pracy w tej firmie. O atmosferze czy warunkach zatrudnienia także wypowiem się, lecz najpierw muszę być na rozmowie ;) Ja aplikowałem na stanowisko "kurier". Treść ogłoszenia, zadania i wiele innych informacji podane w poprzednim komentarzu ;)

ciekawy

Znalazłem takie ogłoszenie. Napisałem zapytanie o dane firmy i adres, otrzymałem "TNT Worldwide Sp. z o.o. Ul. Wybieg 8" Treść ogłoszenia to: "Zatrudnię dwóch kierowców do pracy jako kurier w jednej z największych międzynarodowych firm kurierskich w Polsce - oddział Poznań. Firma otrzymała nowy projekt, który docelowo ma zakończyć się zbudowaniem dużego zespołu kierowców obsługujący region Leszna, Kościana, Gostynia, Wschowy, Wolsztyna, Grodziska Wlkp. itd. Praca do podjęcia z możliwością ustalenia ścieżki zawodowej i awansów w firmie dla ambitnych osób, chcących udowadniając swoją przydatność, awansować na koordynatora zespołu lub zastępcy kilku lub kilkunastu kierowców. Obecnie wolne dwa miejsca na początek projektu: - Leszno (centrum miasta) - Miejscowości wokół Leszna (Lipno, Rydzyna, Krzemieniewo, Poniec, Osieczna, Gostyń) Flota samochodów z roczników 2015/2018, atrakcyjne wynagrodzenie, po pozytywnym okresie próbnym umowa o pracę na pełen etat, każdy weekend wolny, telefon, nawigacja i odzież służbowa. Wymagania: - orzeczenie o niekaralności - punktualność - odpowiedzialność - pozytywne nastawienie do pracy - komunikatywność - dobra organizacja - samodzielność - gotowość do pomocy koledze z zespołu Rozpoczęcie pracy po 2-dniowym szkoleniu, które odbędzie się 28-29.06.2018r. w Poznaniu. Warunki finansowe: podstawa + prowizja + premia uznaniowa. Zarobki na rękę od 2800 - 3800 tys. zł. Proszę o przesyłanie CV ze zdjęciem poprzez formularz z możliwą datą rozpoczęcia pracy. Jeśli chcesz trafić do firmy w której chcesz się rozwijać, gwarantujemy czytelną formę awansu na: - Zastępca koordynatora kierowców floty i kierowców - Koordynator floty i grupy kierowców w danym regionie Polski - Zastępca kierownika regionalnego kilku oddziałów w Polsce - Kierownik regionalny kilku oddziałów w Polsce Szukamy ludzi dwóch kategorii: 1. Którzy chcą się rozwijać udowadniając swoją przydatność uczciwą codzienną pracą i nastawionych na wynik. 2. Odpowiedzialnych kierowców zmęczonych brakiem możliwości poukładania pracy, regionu i obowiązków wg własnego planu." To ta sama firma, lecz inny oddział ? Warto tam pracować ? Z ogłoszenia wnioskuję, że tak, lecz mnie ciekawi rzeczywistość. Poproszę o porady bo właśnie wysłałem CV, a nie chcę wpakować się na minę. Z góry dziękuję ;)

Iza

Forum dotyczy tego jak TNT Express Worldwide prezentuje się jako pracodawca. Czy ktoś z obecnych chciałby wypowiedzieć się jakie posiada zdanie w tej kwestii? Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma? Jaka atmosfera panuje w niej? Każda merytoryczna wypowiedź pozwoli osobom podjąć decyzję o podjęciu pracy w TNT Express Worldwide.

byly

tytanie czy pan erat zna pojecie mobingu mjm zdaniem urzywa słów ktorych nie rozumie

Maja

Od tygodnia czekam ma dostarczenie mi przez tnt waznych dokumentow. Na infini kłamią. Przesylka ciagle u kuriera. Telefonu do kuriera nie chcą podac. Najgorsza firma kurierska z jaką sie spotkałam. Co robić?

klient
@Maja

tak a potem sie okazuje ze pewnie adresat podał zly adres i kurier sie kreci po całej dzielnicy . oczywiscie powinno byc tak -kurirer za 20 pln odbiera przysyłke od adresata we wrocławiu pedzi z nia do białegostoku zeby zdarzyc na czas i rano wypachniony ogolony z kwiatami oddaje klientowi w białymstoku troche powagi ludzie proponuje sie zastanowic co było nie tak w adresie ze przesyłka nie dotarła

Iza

@Erat, pamiętajmy, że wypowiadamy się na forum publicznym, a mobbing to poważny zarzut. Ma na celu poniżenie, ośmieszenie, zaniżenie samooceny lub wyeliminowanie albo odizolowanie pracownika od współpracowników. Czy takie sytuacje miały rzeczywiście miejsce w TNT Express Worldwide?

ADAM

Najgorsza firma kurierska w Warszawie nie dotrzymują terminów doręczeń przesyłka miała być 4 czerwca 2018 do godziny 18.Dzwonię kilka razy do nich z zapytaniem kiedy będzie kurier po 6 telefonie powiedzieli ze 5 czerwca 2018, Paczka była u nich 1 czerwca 2018 4 dni czekam i jej nie ma.Firma nie poważna.Bardzo zły klient na ich usługi nie polecam.Adam P z WARSZAWy

Iza

@Były pracownik, kiedy zakończyłeś pracować w TNT Express Worldwide. Myślę, że jest to istotne dla osób, które poszukują informacji o aktualnej sytuacji w firmie. Na jakim typie umowy byłeś zatrudniony? Czy istniała możliwość otrzymania awansu lub premii? Zachęcam Cię do udzielenia wyczerpującej wypowiedzi, gdyż jest to cenna wskazówka dla zainteresowanych pracą w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o FEDEX EXPRESS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w FEDEX EXPRESS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy FEDEX EXPRESS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FEDEX EXPRESS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FEDEX EXPRESS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w FEDEX EXPRESS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FEDEX EXPRESS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4/5 Na podstawie 257 ocen.

FEDEX EXPRESS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ