Opinie o B1 w Czeladź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie B1. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie B1 o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o B1 w Czeladź

Co wchodzi w socjal Hipermarket Real?

Dudek

(usunięte przez administratora). bony na Święta w grudniu bony na Święta Wielkanocne wczasy pod gruszą

Ta
@Dudek

Dokladnie,ale potem suma bonów jeat zabierana z wypłaty czyli np fostajesz bon 200 zloty na swieta, ale nastepnego miesiaca dostaniesz -200 z wyplaty :)

♡ Anna

Jeśli chodzi o zdrowie bardzo polecam skorzystanie jednego z benefitu tj. szybki dostęp do lekarzy specjalistow. Warto. Naprawde. Sama jestem pod opieką dwóch specjalistów mimo iż mam trudniejsza od pani pracę i stanowisko.

♡ Anna

Również wiem jak to jest być z perspektywy klienta. Przecież Pani również była klientka po pracy. Ostatnio odwiedziłam hipermarket bi1na Dolnym Śląsku. Byłam na dziale sport. Niemal błyskawicznie odnalazłam wybrany przez siebie produkt . Przy kasie bardzo miła obsługa. Obslugowal mnie bardzo sympatyczny Pan. Zrobilo mi się bardzo przyjemnie ciepło bardzo dobrze się poczułam. Samopoczucie bardzo mi się poprawiło przez tak przemiła obsługę tego Pana aż chce się wrócić. Myślę że częściej będę robić zakupy w bi1 po ostatniej mojej wizycie.

♡ Anna

Jestem bardzo zdruzgotana z powodu tak negatywnego wpisu pani niżej wymienionej. Ja też pracowałam w bi1 Wiem jak to jest pracować na kasie i na dziale. Z uwagi na tak mała ilość pracowników trzeba pomagać zwłaszcza liniowym one są same mają odpowiedzialność za całą linię kas i was kasjerki. Każdy jest człowiekiem każdy ma prawo i one również źle się poczuć czy być w innej niedyspozycji. Owszem. (usunięte przez administratora) Dlatego właśnie najlepszy i najzdrowszy jest ruch i dlatego Pani powinna tym bardziej pomoc w tych zwrotach towaru czy choćby wywiezienia wozkow

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie B1. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Magazynier/Operator wózka widłowego UDT
Czeladź
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Mechanik Serwisu
Czeladź
Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o.
Misia123

Potwierdzam wszystko co tu napisane pracowałam tam pół roku ale i tak miałam dość żero szacunku do pracownika każą zapieprzać za 5 osób a jeszcze na kasie chodź nie ma tego w umowie pozbieraj zwroty i wywieź na działy chodź ta praca należy do liniowych i pozbieraj kosze i wózki poukładaj a kręgosłup boli od samego siedzenia na tej kasie. Nie wolno się spóźnić nawet minuty bo już krzyczą i szybko musisz się rozpakować na stanowisku jak robót i tyle. A najgorsze by wyjść do toalety trzeba się prosić i czekać aż łaskawie ktoś podejdzie i ci pozwoli ale masz iść biegiem z motorkiem w (usunięte przez administratora) bo klienci nie będą czekać. Nie polecam tam pracy jeśli naprawdę chcecie być szanowani i nie schorowani. Pozdrawiam

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Hipermarket Real?

Hancs

Nie istnieja

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Hipermarket Real?

Be

Nawet nie mysl o pojsciu tam, odradzam

balu

no. Zadzwon na 32 296 26 16 do adm i powiedz że chcesz pogadać o zasadach i warunkach, napewno cie umówi.

@Be

To prawda ja odchodzę stamtąd ????

S.S

Nie polecam, najniższa krajowa, brak szacunku do pracownika.

Bardzo się cieszę że macie tak fajnie. A co mi pozostało? Odwiedzać sklep i z ogromną radością robić zakupy. Mam nadzieję że będę miło obsluzona a za tak miła obsługa i ja się odwdziecze :-) bardzo przemilo

Gogol

Po zmianie właściciela nie było większych zawirowań w firmie, teraz jest spoko!!

balu

Niezbyt wysokie zarobki, premia kwartalna.ZFŚS, fajni ludzie . Zaleta tylko tydzień dwójek w miesiącu, żadko nadgodziny, praca niezbyt męcząca. Spokojne kierownictwo, z którym zawsze można się dogadać.

bol
@balu

A nie zopomnijmy ciągle jakieś przebudowy, zmiany implantacji. i oczywiście standardowo w okresie urlopowym. Daje 100 zł, że za rok znów wymyślą nową koncepcje.

@balu

Dzień Dobry!! To bardzo miło że tak pozytywnie oceniasz tego Pracodawcę. Serdecznie Ci gratuluję i życzę kontynuacji pracy w tej firmie. O pieniądze się nie martw bo jeśli masz fajnych ludzi koło siebie to i kasa się znajdzie. Pożycza Tobie wesprze Cię.

BH

W B1 - praca jest na wariackich papierach stale są jakieś przemeblowania towaru ,stale panika kontroli z zewnątrz ,problemy od samego rana nawet z prostym sprzątaniem przed otwarciem sklepu.Kierownictwo raczej zadufane w sobie liczy tylko na rosnącą cały czas sprzedaż tylko dla swoich korzyści.Jeśli chodzi o wynagrodzenie jest to najniższa krajowa i nie ważne jak długo tam pracujesz.Nie ma szans zarobić tam jakąś godziwą kasę .Odradzam wszystkim

Mirosław
@BH

W swoim komentarzu wspomniałeś o zarobkach, które oferuje Hipermarket Real zatrudnionym pracownikom. Ciekawi mnie, czy poza stałą stawką wynagrodzenia można liczyć również na jakieś ewentualne dodatki? Występują premie bądź nagrody dla najlepszych pracowników? Jeżeli możesz, to uzupełnij, jak to wygląda.

@Mirosław

Premie są w wielkiej teorii Ogromnego planu sprzedaży w danym dziale-raczej nie wykonalnym ,a nagrody cóż przez rok o nich nie słyszałem od nikogo...

Mirosław
@BH

Rozumiem, a mógłbyś napisać jeszcze, jak wyglądają możliwości awansu na wyższe stanowisko w strukturach firmy Hipermarket Real? Zaangażowani i sumienni pracownicy mają realne szanse na to, aby otrzymać od pracodawcy awans? Znasz przypadki osób, które zaczynając od najniższego stanowiska, awansowały na stanowiska kierownicze? Proszę, abyś opisał, jak to wygląda na podstawie Twoich doświadczeń.

@BH

To Ty nie wiesz, że Reala to już nie ma kilka dobrych lat?????????????????

Ama
@Mirosław

Ta, 30 zloty za (usunięte przez administratora) 3 miesiace

bol

Praca w Bi1 (dawniej Real), ogólnie jesteś zatrudniony na danym dziale, ale w sytuacjach kryzysowych, czy to nieobecność pracowników, urlopy itd masz latać i pomagać na inne działy, a przede wszystkim na kasy, chodź nie ma płaconego za wykonanie dodatkowej roboty po za zakresem swojego działu. Wynagrodzenie w stosunku do obowiązków słabe. Niezależnie ile pracujesz czy to rok, 3 lata, dopiero zacząłeś, wszyscy (zależności od stanowiska) mają tyle samo. Czyli pracownik który przez 3 lata zasuwa jak głupi dostaje tyle samo co nowy nabytek opierający się o filar. Były przeprowadzane ankiety oceny pracowników, w celu wyrównania płac i co temat ucichł, zrobiono w balona pracowników ubaw w centrali pewnie nie mały. Praca w Bi1 jedynie w celu zdobycia doświadczenia, na dłuższą metę nie. Pracuje w jednym z tych sklepów pod tym szyldem i jedyną pozytywną cechą tego sklepu są ludzie z którymi mam przyjemność pracować, cała reszta a szczególnie płaca jest do d...y. U mnie do września i pażdziernika br odejdzie z 6-8 osób. Bardzo szkoda, że Schiever nie docenia swoich pracowników, że nie widzi problemu, że wielu dobrych pracowników ucieka do konkurencji, a jedyną śmieszną wymówką są jak zawsze obroty, "Na chwilę obecną nie mamy nic dla Pana/Pani do zaproponowania". Pracownik traktowany jest jak (usunięte przez administratora) chcesz odejść droga wolna znajdziemy kogoś na twoje miejsce. Tylko czekać, aż obudzą się ręką w nocniku.

Niki

Czy ta sieć nie została sprzedana? Podpowiedzcie jak to jest?

Gabriela

Podpowiecie jak można aplikować do REAL? Nie widziałam żadnej zakładki na stronie internetowej. Trochę dziwne, bo na pewno są prowadzone rozmowy, jest to sieć dużych sklepów. Jakie macie opinie o Realu w Czeladźi? Coś zmieniło się od ostatnich wpisów?

@Gabriela

Ty się już u nas zatrudniłaś. To jest Twoja praktyka, zatrudniacie nieroba, który w pracy jest 5 dni a potem się ulatnia na l4. Potem znika do prac sezonowych wraca do Polski i znowu idzie żerować na innym pracodawcy. Mam nadzieję, że nigdy w zyciu nie znajdziesz satysfakcjonujacej pracy...

O premiach w Bi1 można zapomnieć . Jeśli ktoś jest nowy i zaczyna pracę to dopiero po 6miesiacach od podjęcia pracy tobie cokolwiek przysługuje . Jeżeli chodzi o premierze to jazdy dział ma co innego za niewielkie straty na dziale jest około 100 zł kolejne to zgodność cen z towarem też 100 zł na kolejne to utarg z działu miesięczny planowany Ale to początkującego pracownika nie obowiązuje...

:):)

Jestem po kilkumiesięcznej pracy tym hipermarkecie i powiem krótko WZOROWO :) Kierownictwo oraz pracownicy the best :) Atmosfera extra co w pracy jest najważniejsze - wiadomo nie zawsze bo czasem się zdarzają gorsze dni ale gdzie takich gorszych dni nie znajdziemy ???? W każdej pracy one są :) Jeżeli ktoś się tam wybiera polecam w 100 % :))

@:):)

Jakaś propaganda niby sukcesu .... Prawda jest taka że pracuje się przez lata na najniższej krajowej praktycznie bez szans na poprawę tam swojego bytu...

Gabriela

@Były, jak dobrze zrozumiałam to pracownik, który jest zatrudniony w firmie Hipermarket Real przez cały okres zatrudnienia nie ma szans na podwyżkę wynagrodzenia? Jak wyglądają ewentualne dodatki do pensji? Możliwe jest otrzymanie premii bądź bonusów, które podnoszą wynagrodzenie zasadnicze? Przedstaw bardziej szczegółowo, jak wygląda ta kwestia.

Były

Praca właściwie zapieprz na Maxa za najniższą krajową bez szans na póżniejsze podwyżki .Nie polecam

Gabriela

@balu, czemu twierdzisz, że jest to jakiegoś rodzaju "podjudzanie"? Masz jakieś informacje odnośnie obecnych warunków pracy w firmie Hipermarket Real? Wyraź swoje zdanie na temat tego miejsca pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o B1 - Czeladź

• Jak się pracuje w B1?

Zobacz opinie na temat firmy B1 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w B1?

B1