Opinie o Szalkowski Sp.j. Miejska Górka w Miejska Górka

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Szalkowski Sp.j. Miejska Górka. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Szalkowski Sp.j. Miejska Górka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szalkowski Sp.j. Miejska Górka w Miejska Górka

bronek Nowy wpis

pracuje tu od ponad roku i powiem ze nie wiem skad te negatywy. Mi tam sie dobrze pracuje, nie narzekam bo w poprzedniej robocie było duzo gożej!

Kalina Nowy wpis

Hej, nas tronie firmowej jest formularz z rekrutacją dla kierowców. Chłopak ma zamiar iść na Cysterny. Możecie dać znać ile by teraz zarobił i jakie tak w ogóle są trasy?

volvo-gun Nowy wpis

Ja jestem zadowolony spedycja w porządku można się dogadać

haha Nowy wpis

dobre, brawo kierowca, kierowca prawde powie. a tak to wyszczekani wszedzie.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Szalkowski Sp.j. Miejska Górka? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Janko Muzykant

Jak się nie chce pracować to nigdzie sie nie będzie podobalo... Dla mnie firma jest w porzadku, można się dogadać ze Spedytorem

Szymon
@Janko Muzykant

Zgadzam się, zawsze się znajdzie powód do narzekania! A ty ile już tu pracujesz? Podwyżki się często zdarzają?

Niktv

Ani nowe auta .trudno to prosić się o zrobienie czegoś. Nie mycie aut na myślach tylko wiaderko i może przejdzie .nikt nie informuje że są wewnętrzne przepisy .nie polecam tej firmy

Volvo

Firma w porzadku, a te pierdoly pewnie pisza ci co po miesiacu uciekaja do nowej firmy i tak w kolko

Johny

Dobra atmosfera!

Ogier

Jest ok, na wywrotkach od poniedziałku do piatku, sporadycznie zjezdzam w sobotę- trasy sie powtarzaja.

Orzeł

Pewnie piszą je te chłopki co pracuja dwa miesiace w jednej firmie i zaraz zmieniają na nową :P

Orzeł

Dziwne te opinie, ja pracuje już od dawna i jest gitara.

Były

Firma tragedia. Dramat. Nie polecam nikomu. Praca jako kierowca w tej pseudo firmie to (usunięte przez administratora). Praca. Od niedzieli do soboty. Wyplaty marne. Szefostwo chwali sie na roznych portalach ze sponsoruje i zaopatruje m. in. w wode szpital itd. A swoim pracownikom nie dadza nawet jednej butleki wody na miesiac. O maseczkach na covid zapomnij, wszystko we wlasnym zakresie, wypowiadam sie o pracy jako kierowca. TRAGEDIA.

MG
@Były

Od początku pandemii firma rozdawała kierowcom maseczki, wystarczy pójść i zapytać i zapytać

Kaczy

Powiem TYLE zarobki jak za jazdę po zachodzie porażka tak jak u nas po Polsce Do tego dziady potracaja za paliwo nie stać ich na płatne parkingi auto jak ma awarie to ponad miesiadz naprawiaja bo szkoda Nie mówię już o oponach jak są lyse to dopiero jak boss spojrzy i powie wymienić dopiero wymieniom(usunięte przez administratora)

Andre

Firma w porządku! Pracuje się dobrze juz kilka lat. Negatywne komentarze tutaj piszą tylko ściemniacze. Nie pracowałem jeszcze w firmie gdzie wstawiają za szybkę i za to płacą. Jeśli ktoś taką znajdzie proszę dać znać ????

Jak szefostwo w Szalkowski Sp.j. Miejska Górka? Spoko traktują ludzi?

Odpowiedź

Uciekaj póki możesz od tej firmy. Na silosie 47 gr, a na wywrotce 50 gr jak nie przekroczysz normy paliwowej. Z (usunięte przez administratora)nie zamienisz ani słowa, chyba że coś rozwalisz.zdecydowanie firma na niee

Otolina

Witam. Ja pracowalem w tej firmie rok,zwolnilem sie z powodów osobistych. Co do wyplaty zawsze byla na czas i o koperte prosic sie tez nie musialem. Na Miejskiej Górce nigdy nie bylem zle traktowany. A co do kierownika z Kutna, to gościu w porządku do ktorego mam ogromny szacunek. Dla mnie tam bylo wiecej plusow jak minusow.

Tracker

Firma katastrofa totalne (usunięte przez administratora) nawet nie bierzcie tej firmy pod uwage naprawde nie warto.Na rozmowie ładnie mówią ale to w większości kłamstwa. Auta Stare trupy silosy (usunięte przez administratora)pamiętają płaca gołe km dużo się stoi i traci czas na mycie silosa i pieniedzy z tego nie ma o opony na zastaw trzeba sie prosic.. a jak sie nie odezwiesz to jeździsz na łysych i czekasz do wystrzalu .Spedycja wogole się z tobą nie liczy traktują jak (usunięte przez administratora).Najlepiej robić 24h nie mylić z jazdą.. Cały czas szukają kierowców do tego (usunięte przez administratora). Nie polecam .

Wiktoria

Naprawdę aż tak obcinane są wypłaty w tej firmie?

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Szalkowski Sp.j. Miejska Górka? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Józef

Skrócone godziny lub wolne

Stefano

@nie polecam Jeśli ktoś robi taki wpis to dobrze jest go uzasadnić. Jedynie konkurencja tego nie zrobi.

Zostaw merytoryczną opinię o Szalkowski Sp.j. Miejska Górka - Miejska Górka

• Jak się pracuje w Szalkowski Sp.j. Miejska Górka?

Zobacz opinie na temat firmy Szalkowski Sp.j. Miejska Górka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szalkowski Sp.j. Miejska Górka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 6 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Szalkowski Sp.j. Miejska Górka
  • Kobylińska 39