Opinie o Skanem Introl w Swadzim

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Skanem Introl. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Skanem Introl o rekrutacji.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skanem Introl w Swadzim

nn

Szkoda ze ktoś się tu źle orientuje ile zarabiają rotoflexy. Mało powiedziane ze troszkę zawyżone stawki. 5 z przodu to chyba na rotoflexach nikt nie widział.

PITI

Zmeczony??? tylko czy nie jest tak ze wszedzie dobrze gdzie nas niema??? U nas dziewczyny na rotoflexach mialy ostatnio 5 z przodu na wyplate a u Pana S niecale 2 a nasi drukarze ktorzy poszli do tego Pana drukuja za 3500 na łape no i faktycznie rozwija sie tyle ze portfel PANA S!!!

zmęczony

fatalnie się tu dzieje. ja mam już dość. w tej firmie nie ma żadnego rozwoju, nie ma nowych maszyn jest tylko wygryzanie stołków i zbieranie karierowiczów, na których utrzymanie nasze to coraz mniejsze pensje idą. Na szczęście nasza konkurencja się dobrze rozwija i podobno budują drugą halę produkcyjną. Syn Pana Szperlińskiego wie jak prowadzić solidną firmę. Koledzy polecam wam się tym zainteresować, bo ja będę się z nimi rozwijał

PITI

Ludzie opamietajcie sie i piszcie cała prawde. Robert To nie dosc ze pijak to poprostu jeszcze zwyczajny zlodziej!!! Gdy pracowal na surowie to jego kolega z firmy kurierskiej regularnie podjezdzal pod magazyn i sprzedawali E-PAL ale w dyrekcji slepy zyzol to co tam on sie doliczy;-))) Facet jest obrotny umnie zalatwic sobie sporo nadgodzin wiec nadaje sie na kierownicze stanowisko i powoli to i Motylowa wygryzie;-)))

nn
@PITI

No i miałeś rację ,tylko dziwi mnie że jednak tak długo złodzieja trzymali. Ale chyba był potrzebny zezolowi i motylowej najpierw do spuszczenia Olka a później pewnie sami w tym złodziejstwie całych transportów palet uczestniczyli a na końcu Roberta spuścili jak wyszło wszystko najaw.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
goma

Fajnie widać że wiosna tuż tuż

Pracownik "skanemu"

Chyba kogoś o nicku "jag" bardzo d*pa zabolała, że ktoś robi "karierę". Ciekawe czy był by tak odważny i to powiedział Robertowi prosto w twarz. A nie jako bohater anonimowy zza klawiatury. I tak "jag" reprezentuje typowe podejście skanemowskiej szuji co sama nie zeżre a nikomu nie da. A jeśli ktoś uważa, że to takie "cudowne" stanowisko w biurze z Ptakiem to niech się sam przekona, ciekawe ile wytrzyma, starczy do mintaja uderzyć :).

były
@Pracownik "skanemu"

Czyli teraz pracownicy dzielą się na Pracownik "skanemu" i skanemowskie (usunięte przez administratora) yczę kolejnych szczebli w karierze .I uwaga im wyżej tym upadek bardziej boli .

PRACOWNIK
@Pracownik "skanemu"

PANI AGNIESZKO I KOGO TERAZ DUPA BOLI:) HA HA

jag

na MWG przeniesli pijaka z MS płacą mu 5000 nie wiadomo za co przynajmniej tak się chwali i że Olka wygryzie a Ani marne grosze płacili za tą samą robotę nadgodzin robi nie wiadomo ile a Motylowa mu pozwala a my jak chcemy jakieś nadgodziny to zakaz. kabluje Motylowej ile się da to też i córeczke jago przyjeli i do Kj awansowali a dziewczyny z wieloletnim stażem dalej na pakowni ciężko pracują.

goma

No fajnie jest aż chce się pić :)

kakuka-kabana

Dziś natrafiłem w necie na oferte pracy w Skanem. Ubolewam nad ludźmi którzy pojdą drukować za 3000 zł brutto podstawy. W obecnej chwili obowiązuje w firmie zagmatwany system wynagradzania. Premia dodawana do podstawy jest zaszeregowana w 7 grupach. Trzeba sie wykazać i być lepszym od innych, co i tak nie gwarantuje przeskoku na wyższą grupe premiowania. Zapewne nowym praciwnikom HRy będą obiecywać "złote góry". Ludzie nie dajcie się oszukać! Firma widocznie ma kase na zatrudnianie i szkolenie nowych drukarzy, ale nie ma juz kasy na tych którzy pracują tam już od lat. Ciągłe kombinowanie jak tu poobcinać pensje...

goma

do grona zwolnionych może trafić każdy z nas, a tekst należy czytać ze zrozumieniem nadinterpretacja nie jest wskazana :)

Wolny

Przecież w kj zostali sami fachowcy ;)

b
@Wolny

oj widzę ,że kogoś tu bardzo boli zwolnienie co po niektórych osób :)

goma

Pewnie jest w tym trochę racji lecz to że zwalniają fachowców ze szkodą dla firmy to prawda mamy przykład kj gdzie niekompetencja działa na naszą szkodę tam naprawdę przydał by się ktoś ŚWIEŻY z wiedzą tak jak Pani Basia ,bo gwizdek to potrafi powiedzieć za co mu nie płacą a cała reszta ech szkoda gadać.

drukarz
@goma

Z jaką wiedzą? Bo chyba nie o poligrafie chodzi. Tylko patrzy kto czasem je przy maszynie i podkabluje do dyrektora a na swoim biurku pełen bufet! Wiecznie zarobiona nie majaca czasu na nic nawet zatrzymań i reklamacji nie potrafi pokazać produkcji.

z zewnątrz

Tak czytam i czytam.. Wiele oskarżeń, nerwów, obraźliwych zwrotów. Nie Jesteście obiektywni, nie można Waszej oceny brać w 100% do siebie. A nie przyszło Wam do głowy, że użytkownik "HR" może być trollem, który się pod HR faktycznie podszywa i tylko dolewa oliwy do ognia, żeby zniechęcić resztę? Nie chce mi się wierzyć, żeby "góra" wdawałaby się w taką polemikę i do tego groziła zwolnieniami. Aż takie tępe kierownictwo chyba nie jest nigdzie.

introlowiec

ILMA nie była taka zła, zgadzam się to była pierwsza nowoczesna maszyna w firmie, swoje zrobiła, zobaczymy jak sobie w skanemie poradzą nowe nabytki personalne z konkurencji CHEMES

Z tym, że tam było tak dobrze kiedyś to bym uważał. Pamiętam jak 15 lat temu pracowałem tam i jakie były nastroje. zwolnienia ludzi. Maszyna która miała być skokiem cywlizacyjnym okazała się problemem.

Drukarz
@ja

ILMA przecież nie jest taka zła :)

introlowiec

pracowałem wiele lat w tej firmir i kiedyś było naprawdę bardzo dobrze, teraz nie polecam, ludzie się zwalniają i są zwalniani z doświadczeniem, firma sama sobie szkodzi traci prawdziwych fachowców, ale wszystko do czasu, za czasów Pana Romualda i potem Pani Zimniak firma funkcjonowała a teraz Ci co wydaje się że zarządzają firmą to faktycznie polego to na tym że im się wydaje a to najgorsze co może być, OMIJAJCIE TĘ FIRMĘ SZEROKIM ŁUKIEM, fatalni lidzi sprawują władzę, przykre to niestety

drukarz

Gdyby tylko to elyta była wykształcona... Pomocnik ma większą wiedze o poligrafii niż oni razem wzięci!

Oberwator

Oszczędzanie dotyczy tylko najniższych ogniw "łańcucha pokarmowego". Elyta może chłapać ile chce i fundować sobie wycieczki np do Norwegi całą ekipą. A wy musicie jako niewykształcona masa na to pracować....

Wolny

Bez komentarza :)

Drukarz

A kto mówi, że ona jest na kierowniczym stanowisku? Jej się wydaje tylko, że tak jest. Po prostu dobrze robi liskowi, to jest na topie.

Zostaw merytoryczną opinię o Skanem Introl - Swadzim

• Jak się pracuje w Skanem Introl?

Zobacz opinie na temat firmy Skanem Introl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skanem Introl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 1 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Skanem Introl?

Kandydaci do pracy w Skanem Introl napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Skanem Introl