Opinie o TW Metals Polska Sp. z o.o. w Rudna Mała

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie TW Metals Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie TW Metals Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Działalność w zakresie zarządzania infrastrukturą IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TW Metals Polska Sp. z o.o. w Rudna Mała

Marta Nowy wpis

Hej, widzieliśmy z chłopakiem dawniejsze ogłoszenie dla magazyniera / operatora maszyn. jeśli już kiedyś zarobki sięgały 4 200 zł to w tym roku mógłby zacząć na spokojnie od 5 000 zł?

Administrator Nowy wpis

Jak wygląda praca na stanowisku Specjalista? Mogłaby osoba z tego stanowiska opowiedzieć o swoich obowiązkach i ogólnie o pracy w TW Metals Polska Sp. z o.o.?

asdf Nowy wpis

Witam. W ofercie dla Specjalisty ds. obsługi kluczowego klienta było napisane, że znajomość branży lotniczej byłaby po prostu mile widziana, jeśli tak to na jakie konkretnie wsparcie merytoryczne i szkoleniowe z opisu można liczyć? Zajęcia są w trakcie godzin pracy?

Roma

Umowy nie są przedłużane ze względu na liczbę błędów? A wiecie może o jakie stanowisko komuś chodziło i o jakie właściwie błędy? Występuje ich jakiś próg akceptowalny? Otrzymuje się ostrzeżenia? Ile czasu przed wygaśnięciem umowy możesz już znać te decyzje?

Ktokolwiek Nowy wpis
@Roma

Jeśli pracujesz normalnie to nie ma się oco martwić. Jeżeli są z Tobą problemy, kilkukrotne rozmowy nie skutkują to można się zacząć zastanawiać czy przedłuża Ci umowę.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Handlowiec w firmie TW Metals Polska Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Leszno

Co o tych wspomnianych z rok temu redukcjach wam wiadomo? Dalej trudno utrzymać stanowisko czy raczej cos się uspokoiło, skoro nikt w tym roku już niczego takiego nie pisze? Kiedyś w internecie widniało ogłoszenie dla handlowca od firmy, stad moje zainteresowanie nią. Nie jestem jednak na bieżąco z warunkami. Możecie mi je wiec opisać?

Kaziuk

Nie było żadnej redukcji, z jedną osobą nie została przedłużona umowa ze względu na min. ilość błędów jaka ta osoba popełniała.

Ktoś

Człowiek stara się i pracuje podnosi kwalifikacje jest uczciwy, podnosi się z dołka i stawia czoła wyzwaniom w pracy a oni dziękują mu za współpracę bo jest trochę wolniejszy. Jeden jest taki a drugi taki i to wcale nie powód żeby się z nim żegnać.Za to może być lepszy w innej rzeczy niż ten drugi. Według nich każdy ma być wspaniały. Zawiodłem się na osobach zarządzających tą firmą. Miałem o nich inne zdanie ale się myliłem

Dawid
@Ktoś

Wolniejszy? To znaczy że nie wyrabiałeś się z robotą i nie robiłeś narzuconej normy? Nie wystarczyło że obetną premie zamiast zwalniać? W ogóle jak tu płacili?

HT &AMS ünd naleśnik
@Ktoś

Kilka dobrych lat wstecz, pracowałem w tej firmie. Mnie zwolnili z dnia na dzień....Byłem młodziutki i głupiutki że dałem sobie wmówić że źle pracuje. Ogółem jest tam jeden taki na magazynie ,, pobożny wyznawca herezji " co się boi że ktoś ma lepsze pomysły i może mu zagrozić utratą stanowiska....Powiem ci Kolego tak, nie nie straciłeś a tylko zyskałeś. Zobaczyłeś jak wygląda firma w której jest (za mojej kadencji był)dobry socjal . Tak to szkoda się z takimi osobami waflować

Zastanawia mnie czy ta firma jest normalna. Bylem na rozmowie na magazyniera i bardziej przypomniała rozmowę do sekty niż do pracy. Kierownik po 10 minutach normalniej rozmowy zaczyna wywody o swojej religii, że odszedł z kościoła i odechciało mi się z nim rozmawiać. Ciekawe jak atmosfera w pracy?

Były z kiedyś
@Kandydat

Kierownik?Czyżby Piotr S.?Tam to atmosfera jest na wejściu OK. A za plecami obrabiają ci tyłek aż miło.

Mirek
@Kandydat

Z początku myślałem, że ktoś sobie żartuje we wpisie, ale sam byłem tam na rozmowie i po kilku pytaniach stricte zawodowych dostałem pytanie czy jestem osobą wierzącą, a potem kwadrans wykładu.

@Mirek

Czyli komuś już tam bije na głowę....Jeden były dyrektor, fascynował się amputacją kończyn ...

Zbigniew
@Mirek

I co jeśli ktoś będzie innej wiary niż kierownik? Bo chyba niewiele to zmienia, co? :)

@Zbigniew

Zmienia i to dużo....Co kogoś obchodzi czyjaś wiara czy wyznanie?!Jak ktoś na wejściu pierniczyć takie bzdury to znaczy że potrzeba psychiatry bo coś się ma ze zwojami mózgowymi.....Ten kierownik za spanie w szatni na starej hali (dawne WSK) został kierownikiem a wcześniej magazynier w DHL....

Nanka
@Zbigniew

W teorii nie powinno to zmieniać NIC

Sabina

@Były można prosić o adres w Dworzysku?

@Sabina

Wystarczy poszukać w Google

Teresa
@Były

Faktycznie - adres firmy TW Metals bez problemu można znaleźć w Internecie. Jesteś może pracownikiem tej firmy? Jeśli tak, to były świetnie, jakbyś powiedział coś odnośnie warunków zatrudnienia, jakie tam oferują. Co z dostępem do prywatnej opieki lekarskiej? Macie go?

@Teresa

Jaka opieka?Wczasy pod gruszą ewentualnie max. 2 razy do roku wyjście integracyjne. Szału na wypłacie też nie ma

Teresa

Widzę, że TW Metals aktualnie nikogo nie szuka, ale może Wy wiecie, co ile czasu odbywają się w rekrutacje tutaj? Jak jest tutaj z rotacją i na jakie stanowiska najczęściej poszukują? Będę wdzięczna za pomoc z Waszej strony.

Co powiecie na temat zarobków w TW METALS? Czy ich wysokość od dodania ostatniej opinii zmieniła się?

Zestresowany

Podwyżki są ale nawet pracując 5 lat możesz zarabiać mniej niż nowo przyjęta osoba. Dobrze ze deptak drzewny bo inaczej zimy bym nie przeżył

Agnieszka
@Zestresowany

To w takim razie od czego zależy wysokość wynagrodzenia w TW Metalsie? Dlaczego nowe osoby mogą mieć wyższą stawkę? Może warto po prostu porozmawiać z pracodawcą na temat tych podwyżek, by były większe?

@Były a to gdzie obecnie jest siedziba?

@Piotr

Była Rudna a teraz Dworzysko

Były

Pracowałem w tej firmie jescze jak siedziba była na terenie dawnego WSK I było w porzadku.Obecnie z wiedzy jaką posiadam to nic ekstra. Goście z którymi pracowałem wskoczyli do papierkowej pracy.

benek

ty56, nie przesadzaj, znajomości czasem pomagają, ale tez przyjmują ludzi nieznany. Najwazniejsze to spełniac ich wymagania i miec już co najmniej 2 lata doświadczenia.

ty56

wszyscy przyjeci po znajomosci

ty56

a kierownik pob kloszem chowany

HI HI HI

Zgadza się

Zostaw merytoryczną opinię o TW Metals Polska Sp. z o.o. - Rudna Mała

• Jak się pracuje w TW Metals Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TW Metals Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

TW Metals Polska Sp. z o.o.
  • 42 C
    36-060 Rudna Mała
  • NIP: 8133343921 REGON: 691772055 KRS: 0000184535

TW Metals Polska Sp. z o.o.