Opinie o Malicki Arkadiusz Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Complex w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Malicki Arkadiusz Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Complex. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Malicki Arkadiusz Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Complex na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Malicki Arkadiusz Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Complex w Katowice

Pracownik Nowy wpis

Pracuje od nie dawna i jak widzę jak nie którzy pracownicy wykorzystują to że szef jest normalnym człowiekiem honoru traktując ludzi po partnersku to mnie krew zalewa . Facet płaci w terminie sam wychodzi z rozmowa o podwyżkę a niektórzy pracownicy zwłaszcza pewna rodzinka tylko patrzą jak się nie na robić tylko wykręcić szefa na kolejne godz . Wstyd i hańba .

Michael Nowy wpis

Grudzień był bardzo trudny , sporo godzin i masa pracy ale szef potrafił się odwdzięczyć i za każdym razem kiedy pracowaliśmy w nocy bez naszych próśb pamiętał aby o nas zadbać przywożąc nam ciepłe napoje i jedzenie na budowę . Zadko zdarzaj się tacy ludzie , solidni i uczciwi .

Laski Nowy wpis
@Michael

No wiesz konkurencja hahahah kierownikom pewnie język staje dla swoimi hahha

Kamil

Jest tak jak powinno być , praca od 7-17 wypłata w terminie .

Teresa Nowy wpis
@Kamil

No i pięknie. Powiedz jeszcze czy atmosfera w pracy jest dobra no i czy jesteś zadowolony z wysokości wypłaty bo to też bardzo ważna informacja.

Jacki

Rzeczowy , konkretny człowiek . Jak trzeba (usunięte przez administratora)jak trzeba pochwali . Płaci w terminie .

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Malicki Arkadiusz Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Complex odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Kuba

Prcuje w branzy handlowej u Pana Arka , czlowiek rzeczowy i konkretny , Placi w terminie i wszystko na co sie umowi .

Pracuje na budowie u Pana Arka . Jest wypłacalny i bardzo wporzadku . Wszystko co powie to wypełnia .

Lisa

Człowiek jak najbardziej z zasadami w dwie strony Wypłacalny ,Kompetentny Rzeczowy i szczery Pracuje u Niego aktualnie w branży handlowej ,nie budowlanej i nie ma żadnych zastrzeżeń

Płaci jak najbardziej stawki z przed 2 lat Ubrań Brak Urlopy według umowy 1/2 etatu Chorobowe jak jesteś potrzebny to dostaniesz (usunięte przez administratora)

Andrzej ?
@Andrzej

Kwiecien nie umiesz się podpisać swoim nazwiskiem tylko podszywacz się pod kogoś i kłamiesz ? Szef kupuje ciuchy robocze za każdym razem jak jest potrzeba . Stawki z przed 2 lat ? 18-20 zł to są stawki z przed 2 lat ? Może u ciebie . Każdy dostaje L4 jeśli pracuje i nie oszukuje tak jak ty . U niego pracują ludzie po kilka lat i nikt nigdy nie został bez pieniędzy tak jak u ciebie panie Kwiecien

Zici
@Andrzej

A kim ty jesteś żeby pisać takie brednie ? Bo napewno nie nazywasz się Andrzej bo Andrzej pracował i pracuje tylko jeden i nigdy żaden inny nie pracował . Wiec jak nie masz odwagi się przedstawić tylko kłamiesz jak z nut . Wszystko co napisałeś to jedne wielkie brednie . Ciuchy dostajemy na lato jak i na zimę , wypłaty na czas , stawki zadowalające . Nie znam innego szefa który tak bardzo szanuje swoich pracowników . Tak wiec nie pisz bredni i znikaj z takich stron bo kłamliwych opinii nikt nie chce .

@Andrzej

Co z ciebie za (usunięte przez administratora) ? Co za brednie piszesz ? Chyba mówisz o kimś innym . Jesteś zwykłym (usunięte przez administratora)który podszywa się pod kogoś kogo nawet nie zna . Praca jak praca trzeba pracować ale warunki przyzwoite i wszystko co jest potrzebne to jest .

Wojtas
@Andrzej

Większych bredni nie czytałem od czasów komuny . Szef jest wporządku . To co jest wymagane to daje , wypłaty płaci na czas , zawsze w terminie .

Luki

Jest ok .

Ilona
@Luki

Cześć Luki, może napisałbyś coś więcej na temat pracy w Malicki Arkadiusz Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Complex. Cieszę się, że uważasz, że jest 'ok' ale chciałabym uzyskać jakieś szczegółowe informacje odnośnie tego. Czy nie będzie to dla Ciebie problemem by wypowiedzieć się o warunkach pracy w firmie?

Igor

@jurek a często macie zlecenia?

Jurek
@Igor

Cały rok

Jurek

Gość ma zasady , płaci zgodnie z umowa praca na budowie .

Damian

Pracowałem 2 lata i złego słowa powiedzieć nie mogę . Wypłata zawsze na czas , szanuje ludzi i dobrze ich traktuje .

Snajper

Jest ok , wymaga ale płaci w terminie .

Wiktor

@karol a jak wyglada ten strój roboczy?

Karol
@Wiktor

Dobrze wiesz jak wyglada przecież pracowałeś . Szef jest wporządku tylko czasem trafia na złych pracowników z (usunięte przez administratora)

Siergiej

Pan Arek płaci w terminie . Jest dobry prezes firmy .

Karol

Pracuje od 3 lat , wypłata terminowo . Pracować trzeba jak to w pracy . Nikt nic za darmo nie da . Szef co potrzeba to wszystko dostarcza , buty , spodnie itd . Płaci chorobowe i urlopy .

Darek

Robota jak wszędzie , trzeba robić za darmo nikt Ci kasy nie da ale właściciel jest ok płaci terminowo .

Zbrojarz

Bardzo wporzadku właściciel wypłacalny terminowo

Zostaw merytoryczną opinię o Malicki Arkadiusz Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Complex - Katowice

• Jak się pracuje w Malicki Arkadiusz Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Complex?

Zobacz opinie na temat firmy Malicki Arkadiusz Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Complex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Malicki Arkadiusz Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Complex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Malicki Arkadiusz Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Complex
4.6/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Aleja Roździeńskiego Walentego 88 lok. IV
    40-203 Katowice