Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

David

To dziewczyny teraz juz biora?

Filip

Witam właśnie przed chwilą otrzymałem tel..z biura kto jedzie z Lubelskiego na folie???

AMAROS

Jaka jest atmosfera pracy?

k

Przeciesz sama tam nie bedziesz zawsze pare osob bedzie z tobo to bedziesz szla za nimi to cie poprowadza a na motzowie zawsze przywoza nas ok 1 w nocy i kieruja na poczekalnie lub na mieszkania zeby przeczekac do rana wiec nie panikuj za wczasu

Serwisant

OK

Różne

Egon

Ja dalej czekam,jedziesz pierwszy raz?

xxx

Mam pytanie,jak dlugo mozna tam pracowac,czy tylko 6 tygodni i zjazd

abi
@xxx

Jeżeli jest tylko praca to można pracować dłużej

Egon

Lukasz miales tel?

lukasz
@Egon

tak jadę w piątek allstarem

@lukasz

a po co jedziesz w piatek jak w piatek rano jest rejestracja.

daria

Od której oni otwierają biuro i zaczyna się rejestracja ludzi na szariku.Czy jeśli busem zajadę np.na 4-5rano to jest gdzie tam poczekac.

@daria

jest poczekalnia gdzie jest cieplo i telewizor krzesal stoly wiec jest gdzie czekac...

@bywalec

A ta poczekalnia jest gdzieś obok biur,łatwo trafić będę wiedziała gdzie to jest,pytam bo pierwszy raz mam jechac i nie wiem jak to wszystko na miejscu wygląda.

@daria

podaj maila to sie odezwe do ciebie i wszystko ci wytlumacze

dariakus77@wp.pl

Otrzymałem dzisiaj telefon od biura jadę autem z Kielc mogę zabrać dwie osoby jutro wyjadę o 9 rano mój nr.tel(usunięte przez administratora)

n

Oni zawsze to samo mowia kazdemu ze nikogo nie biorą jak maja komplet

abi

Ta Ana jest okropna. Nie ma pojęcia o organizacji pracy a uważa się za kogoś lepszego i uważa że może pomiatać ludzmi. Mam nadzieję że stary ją w końcu wykurzy

Henek

Witam dostałem tel..na folie może ktoś jedzie z dolnego śląska?

Mietek
@Henek

To ciekawe bo ja dzisiaj dzwoniłem i powiedzieli mi ze nikogo jeszcze nie biorą wiec ktoś tu kłamie.

Daro

Jedziecie do obozu pracy .po kolana w błocie robić za 50 euro na dzień na miesiąc nawet 2000 nie wyciągnięcie totalny wyzysk

wyzysk
@Daro

50 razy 30 dni bo w niedziele też się pracuje praca od 7 do 18 t0 daje 1500euro minus300 zaliczki minus social 180 minus podróz 120 minus gumiaki płaszcz odzież robocza60 zostaje 840euro za prace w wodzie po kolana miłej pracy

@wyzysk

Folia to folia....jest na akord. Wszystko jest na akord praktycznie. Na godzine zarobisz 50 euro na czysto po odjeciu socjalu. pracujac 0d 7 do 19. Nie piszcie o wyzysku bo na akord dniowki sa po 60 euro albo i wiecej. to wszystko zalezy od samego czlowieka.

lodz
@wyzysk

W polsce nie odlozy 900 euro za miesiac a tam odlozy

jestem
@bywalec

hej 50 euro ????chyba 5 na godzinę???!!!

@jestem

o dniowkach mowilem

bywalec

bodajrze 3 rok jest zakaz wożenia wieprzowiny. Każdy bierze kiełbasy i inne kupione ze sklepu. A po drugie po co brać jedzenie jak dostajesz zaliczke i sklep blisko a po drugie obiady są dobre.

folia

Witam wszystkich miałem dzisiaj tel..od firmy Thiermann na folie chciałem zabrać co nieco wyrobów z prosiaka ale nie wiem czy mogę bo na ich stronie pisze ze jest zakaz na wyroby z wiep..wie ktoś może jak to jest naprawdę?Pozdrawiam

nowy

Baba z biura mówiła dziś ze wysłali mi papiery z terminem na szparagi.bede tam pierwszy raz ale dzwoniłem po 3 razy na tydzień w końcu wysłali znajoma tam jeździ długo ma termin na 04 kwietnia bynajmniej tak mówiła i ze nowych biorą bo dużo osób nie pojechalo

@nowy

jak tylko folia jak narazie jest i traktorzysci facet. Hala i reszta zjedzie jak szparag ruszy. Dzwonienie o papiery a dzwonienie o wyjazd to jest co innego.

bywalec

Jedno mnie nie dziwi..czemu bierzecie urlopy zwalniacie się z pracy skoro nie nie dzwonili z biura. Nie ma co pochopnie działać.

Juri

Mi to samo muwili 2 tyg temu leci trzeci ,nie pare osob tylko ponad setka

Ełgeniusz

Parę osób tylko jest dużo ludzi nie pojechało ale z tego co dzwoniłem w tamtym tyg..do biura to powiedzieli ze do dwóch tygodni wszyscy pojadą z tymi umowami na luty.

Pan J

Tak jak muwisz ,jesli maja komplet na foli to po co pierdola te farmazony o pogodzie ,niech powie jasno ze ci z 8 luty co do tej pory nie pojechali sa w rezerwie w razie w ,a reszta pojedzie na sparaga i kropka ,nikt by sie nie wkurwial, na tyg jeszcze tam zadzwonie ,jak bedzie dalej ta spiewka to zjebie dziwke i tyle

@Pan J

numery widze uusuneli ktore wam podałem. Wiecie tak to jest w tym biurze w koncu sie przekonaliscie co niektorzy. Zganiaja na pgoogde bo gora im tak karze mowic...mimo ze ludze juz są. Ci to teraz nie pojechali na folii to pojada na ciecie szparaga.

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG