Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

ok dzwon ciekawe heheh ,

ŻŁY

Zaraz zadzwonię do nich .

dostales termin i jechales

gogo

w tamtym roku bylem w firmie malhman niedaleko thiermana na liscie mialem date i koniec zero telefonow potwierdzajacych przyjazd

Serwisant

OK

Różne

ŻŁY

Jeżeli w tym tygodniu nie będą dzwonić to szkoda sobie (usunięte przez administratora) zawracać tą pracą to jest wszystko ściema z tymi terminami ludzi wprowadzają w błąd a jak ktoś urlop wziął ??to jest tak ze nawet nie wiadomo czy na szparag zadzwonią .

arnold

jak nie teraz to kiedy beda brac? jak sie szparag zacznie? to ja mam ich w (usunięte przez administratora) w takim razie

Pawlo

To jak myślicie kiedy będą wydzwaniać zeby przyjechać na folie?

@Pawlo

trzy grupy na szariku są a kiedy dalsze to nie wiem bo kumpel dzwonil do mnie to mowil ze pogoda jest podobna jak u nas.

Antek
@bywalec

Ciekawe skkkkkkkkkkąd masz takie info..bo ja dzwoniłem w piątek i mi powiedziano ze na razie jest paru traktorzystów tylko a pracowników jeszcze nie biorą .

@Antek

jak bym słuchał biura to bym w zime w sandałach chodził.

bywalec

Tak jeżdzisz pare sozownow i zjezdzasz po 3 tygodniach. Tam leserów nie potrzebuja. A tam jedziesz zarobic a nie z jakas psychika wyskakujes. Nie jest zle czlowqieku ty jakis słaby musisz być i wszystko do siebie brac. Wez sobie daj na luz. A jak jest naprawde wysyp to dniowki kazdy ma prawie po 100 euro i nawet przez 2 tygodnie i pozniej 60 do 70 nie mniej. A czego ty wymagasz o jakich ty warunkach piszesz? Masz co jesc zaliczki dostajesz dach nad glowa wiec nie wiem czego ty oczekujesz? SPA sauny masaży? To nie wakacje. Widac ze tylko udajesz ze jezdziesz do pracy za granice a tak naprawde nie znasz zycia.

@bywalec

to jest tylko twoja opinia ja wiem swoje inie mam zamiaru tego dalej komentowac ,życze ci miłej pracy

bywalec

ja nie mieszam w mozgach tylko mowie o dziewczynach ile moga czasami wyciagnac na hali. jezeli chodzi o pole typowo to folia ma srednio 44 euro na czysto woda 50 a inne grupy tez 44 euro wychodzi po odcieciu socjalun na czysto. Ciecie szparaga to juz kazdy indwywidualnie jeden utnie za 20 euro drugi 40 a trzeci jeszcze utnie 100 euro dziennie. Nie chcecie to tam nie jezdzijcie nikt was tam nie zmusza jezdzic..

gut
@bywalec

co to znaczy woda 50?

@gut

Ciebie nie dotyczy...

był

LUDZIE TAK CZYTAM TE WASZE OPINIE JEZDZIŁEM KILKA SEZONÓW INIE PISZCIE GŁUPOT NIE RUBCIE DOBREJ OPINI ZŁEJ FIRMIE NIE CHCE MI SIE SŁUCHAC TYCH BZDUR O ZAROBKACH I WARUNKACH,ZGADZAM SIĘ BYŁY DNIÓWKI PO 100 EURO ALE TO PODEJSCIE PSYCHOLOGICZNE PRZELICZCIE SOBIE KOLEJNE 30 DNI I WYJDZIE WAM SREDNIA 50-60 EURO DNIÓWKA TO JEST NAJNIŻSZA STAWKA GODZINOWA ZA TAKĄ PRACE W TAKICH WARUNKACH TO CHYBA COŚ NIE TAK PRZEMYSLCIE TO SOBIE NA SPOKOJNIE POZDRAWIAM

Bywalec

No dokladnie Ola masz racje.

n

Slyszalam ze tam lepiej placa ja zawsze bylam w najlepszej grupie ale 100 e nie mialam

olka

Na Szariku na hali miałam nie raz po 100 e dniowka a zdarzyło sie nawet 115 e ale naginać trzeba niestety ;)

n

Bylam na hali na lehninie 2 razy na motzowie 1 wiec jest grupa nie pamietam ok 12 osob i jest to robota na maszynach przy sortowaniu lub pakowaniu szparagi i dniuwka polega na tym im szybciej grupa zrobi zamowienie i bedzie miala ich najwiecej to lepiej placa na motzowie mialam lepsze dniowki najwiecej niecale 80 e a na lehninie byly mniejsze tam duzej sie robi przerwy zaleza od grupowej nieraz po 6 h byla przerwa nieraz 5 min zeby szybciej skonczyc i nie siedziec po nocy a 100 e to nie slyszalam zeby ktos mial wiec

@n

na szariku tak dziewczyny miały dwa trzy dni ale to zawsze cos.

Arthur

Kiedy dzwoniles?i co ci powiedziala?tez czekam na tel

kama

A jak tam zarabia się na hali,chodzi mi o to bo na polu jest akord i płacą ile zbierzesz,a na hali za ilośc przerobionego szparaga czy jak.I na polu jest akord indywidualny a na hali grupowy,może mi ktos powiedzieć.

@kama

poczytaj forum to wszystko pisze

kama
@n

Czytam to forum,ale ludzie pisza że na polu jest praca na akord i płacą za ilośc zebranych warzyw,ale o hali nic nie znalazłam na jakiej zasadzie tam jest płacone no też jest akord tak,ale pracuje się samemu na siebie czy to jest akord grupowy,pracuje się w grupach,i płacone jest za ileść przerobionego szparaga czy jak.

@kama

Kama jest spostrzegawcza :) Fakt nie napisał nikt o tym. Jest akord na hali na polu na polu indywidualny (nie dotyczy sadzenia szparaga i folii) a na hali grupowy masz grupy sa tworzone grypu !,2,3,4 i tak dalej i tak dalej. Akord grupowy wychodzi dniowki różne ale jest 60 euro i wiecej nie raz nawet maja po 100 euro ale to zalezy od pracy tempa i wogole jakie na tasmiach jest wiec tragedii nie ma.

Mały

W poniedziałek dostaniecie telefon z wyjazdem na folie w tym tygodniu co przyjdzie zaczynają duże grupy tworzyć.

Ona

Nie martwcie się jak wszystko ruszy to was zawolaja pojedziecie ciąć szparag.

Grzes

Ja miałem na 8 lutego.Dzwoniłem i to samo mi powiedziała,straciłem już nadzieję ,że pojadę

arek

Czeka ktoś za telefonem na folie co miał termin na 8 luty?bo juz nie wiem czy ta firma to sciema czy co,jedni pisza zę folia trwa od dawna ,jak dzwonie to pani mi mówi że jest jedna grupa i maja utworzyć nastepna wtedy będa wzywać tzn 2tyg.temu mi mowiła,no i czekam na tel. i nic

n

Tylko nie wiem czy wiesz ze jak byles teraz i byles tylko 3 tyg to juz nigdy wiecej tam juz nie pojedziesz bo dostales w biurze n czy jakos tak to byl wyrzucenie dyscyplinarne inaczej mowiac ale jak nigdy nie masz zamiaru tam jechac to ok

@n

Właśnie "enka" to już finito. Za minusy jak się dostalo poprzedniego sezonu prędzej się pojedzie niż za "enke".

@bywalec

nie pisz głupot na jesieni dwóch gosci było po dwa tygodnie i teraz pracują,w 2o14 byłem 2 tygodnie i teraz jesien i wiosna tam przyjmuja wszystkich ludzie ciągle się zmieniają

@był

my piszemy o "enkach" a nie o twoim przypadku...czytaj dokladnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG