Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

n

Czeba bylo wczesniej forum przeczytac bo tak wydales pieniadze na wyjazd i nic nie zarobiles pozatym tak tam sie zarabia na hali jest to samo robi sie ponad 12 h a zarobki od 40 do 70 e jak czasami 80 wpadnie to jest cud taka prawda

@n

forum czytałem byłem na jesieni najlepsza dniówka to 83.57 euro było inaczej wiosna to wysyp starych pracowników inna atmosfera warunki gorsze niż na jesieni Pozdrawiam

n

Moge wiedziec jak dlugo byłeś i dlaczego wruciles wiesz ze juz w tym sezonie 2 raz pojedziesz

@n

byłem 3 tygodnie i więcej nie pojade za takie pieniądze od 7 do 18 za 50 euro w wodzie i błocie to jest (usunięte przez administratora)

Nie musi być sucho helikopterem rajki sie formuje u thiermanna

jatoja

panowwie powiem tak ziemia na polach jest mokra w tamtym roku juz bylo dawno zakryte pole w tym roku dalej czekam az folia ruszy sezon prawdopodobnie ruszy w polowie kwietnia jak nie pozniej zalezy od pogody nie gadajcie glupot bo jak juz to niedawno zaczeli rozwijac folie na pole i powoli pewnie sciagaja do pomocy ludzi ja jade we wtorek jade prywatnie do holendra i dopiero zaczyna być folia i nie gadajcie glupot ludziom ze nakrywaja juz od stycznia bo maszyna ktora forumie rajki musi miec suchutka ziemie zeby ten kopiec uformowac wiec cierpliwosci pojedziecie na poczatku tyg wtedy ruszy folia na amen a co do sezonu to panowie gruboooo po swietach pozdrawiam

@jatoja

jestes mało zorientowany,rajki były robione jesienia i przykrywane czarna folia,zostały te gdzie było mokro od 27 stycznia jest naciągana biala folia,jest mokro tak jak piszesz tam gdzie mokro ciagniki nie wjadą wiem bo byłem i juz wróciłem Pozdrawiam

Serwisant

OK

Różne

nina

W papierach co od nich dostałam jest napisane że gwarantowany czas pracy to 6tyg.Czy trzeba przepracować te 6tyg.żeby móc zjechać czy mogę być np.4tyg.

skrzypek
@nina

Nina tam rozliczenia są w każdy wtorek i piątek, więc możesz zjechać w każdej chwili po rozliczeniu. I czasem może się zdarzyć, że chociaż chcesz zostać to Ci podziekują.

@skrzypek

rozliczenia srody i piątki Pozdrawiam

Bywalec

Tu nikt z nikim sie nie kloci tylko po prostu nie wszyscy znaja sie na harmonogramie prac u Thiermana. Folia ruszyla a ktos sie burzy ze mokro i to jeszcze kobieta. W biurze tak jest ze raz mowia tak a innym inaczej. Folia to przewalona sprawa bylem 4 razy na folii ale jak sie dalo to jezdze na wode teraz.

miro

W tamtym roku ze znajomymi zoprbilismy eksperyment ja z woj. mazowieckiego kolega z mazurskiego kolezanki z leszna i kielc zadzownilismy tego samego dnia w lipcu bo mielismy termin na 6 lipca zadzwonilismy 8 z pytaniem kiedy pojedziemy...Jedna pani z biura powiedziala kolezance ze musi poczkeac zadzwonila druga kolezanka powiedzieli jej zeby przyjezdzalal bo ludzi brakuje no i my zadzownilismy mu powiedziala zebym przyjezdzal a koledze ze nie bo jest zimno i musi poczkeać, Wiec nie obrazajcie sie bo zament jaki sieja to tylko z biura. Pogódzcie sie Pozdrawiam

bywalec

pierwsi ludzie w tym sezonie na Szariku pojawili sie w połowie stycznia. traktorzysci i inni. Folia zaczela zjezdzac pod koniec stycznia. Co w tygodniu porzyjezdzaja w poniedzialek i w srody ludzie i w piatek czasami. Narazie duzo ludzi tam nie ma ale juz są. Systematycznie zjezdzaja sie ci co sa potrzebni. Stali są ci co mieli być.

bywalec

kolejna co kultury nie ma. nie odrozniasz stałych ludzi od sezonowych? a z folii to jest już troche ludzi...

Mietek

Dzień dobry dzisiaj pani do mnie dzwoniła wyjazd na wtorek Allstarem moze ktoś wie jak jest na folii i czy dużo jedzenia brać z domu??

@Mietek

widze że jedziesz pierwszy raz jedzenia nie bież dużo dostaniesz na początek 100euro zaliczki lepiej przygotuj się dobrze pzyhicznie i fizycznie musisz mieć dobrą psyhę bo inaczej nie wytrzymasz

art

nie no wkurwilem sie ,jade do holandi huj z tym szwabem

Kiper

Cos mi sie wydaje ze ja sie szybciej załapie na wycinanie szparagi niz na tą folie heh niezły mają tam bałagan dzwoniłem i nie ma pracy teraz i nawet nie wie kiedy będzie to jest jakaś porażka

wojtek
@Kiper

ale co muwila dokladnie co z ta folia bedzie jeszcze czy juz nie

@wojtek

narazie pracy nie ma czekać na tel..ale do kiedy bo jak mam czekać jeszcze miesiąc to ja coś innego znajdę tam tak jest ze termin 1 luty a wyjazd 1 kwiecień może maj

art

w papierach mam scharringhausen nic nie siejeje zamentu tylko muwie co mi pobiedziala pani z biura ,mialem na 8 luty i mam czekac a ile jeszcze to niewiem

majster
@art

najszybciej2 lub 8 kwietnia pojedziemy z tych co terminy mieli na 8 luty bo dzwoniłem wczoraj i powiedzieli mi ze nie ma sesu do nich dzwonić teraz gdzieś tak za 2 tyg..

arii

a jak miewa sie sytuacja na Scharringhausen ?

bywalec

Szanowni mili ktorzy piszecie o tym ze czekacie na telefony i wogole ze jedziecie na folie i szparag i piszecie o mokrych polach piszcie ze na motzow jedziecie lenin lub szarik. Na szariku jest juz duzo ludzi. Piszcie dokladnie gdzie jedziecie bo siejecie zamęt.

arii

witam jak miewa sie sytuacja na polach szparagowych mokro zimno ?? i zapowiada sie duzo pracy na kwiecien ? Pozdrawiam

art

tez siedze na wlizce dzwonilem w tamtym tyg ,muwia ze pola mokre a ludzie ktorzy tam juz sa sa malo roboty maja i zeby byc cierpliwym i czekac na tel . (usunięte przez administratora)

Kiper

Hej.ktoś moze wie kiedy folia na dobre ruszy siedzę na walizce od 8 lutego a tu cisza wiem ze to jest przybliżony termin ale zaraz marzec i nie wiem co robić

@Kiper

najlepiej to dzwon co tydzien i sie przypominaj skoro miales taki termin. oni maja tam wiecznie młyn i duzo roboty.

Bywalec

Zaznacz w tamtej rubryce ze jestes gospodyni domowa od 2015 roku i tyle. Odeslij z pieczatkami i nie zaznaczaj ze pracujesz skoro w trakcie wyjazdu juz nie bedziesz mial pracy w polsce. Ubezpieczony bedziesz tam od dnia rejestracji tam. A to czy pojedziesz 11 kwietnia to tez nie wiadomo do konca bo mozesz jechac wczesniej albo pozniej wszystko zalezy od pogody.

konik

Witam dostalem papiery (formularz) na szparage i mam taki dylemat ze pracuje i mam zamiar zakonczyc prace 1 kwietnia a wyjazd mam 11 kwietnia....i problem polega na tym czy musze sie ubezpieczyc w Polsce czy dostane tam ubezpieczenie ? i czy odsylajajac im papiery mam napisac gospodarz ?

bywalec

znałem jedną ramone ale to z szarika.

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG