Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

bywalec

nawet jak Ci przez telefon powiedza ze na hale to po przyjezdzie mozesz byc nie mile rozczarowana. Ale tam nie tylko się tnie szparag...a na hali tez nie jest lekko bo tez jest akord.

@bywalec

A co jeszcze można robić oprócz tego cięcia szparaga,mam papiery na Scharinghausenn jeśli to ma jakieś znaczenie.

@ela

no ma znaczenie gdzie jedziesz bo jeszcze jest lenin i motzow. Teraz to tylko będa grupy szparagowe ciecie no i hala. jak bedzie duzy wysyp to i sporo kobiet potrzeba bedzie na hale. teraz to nie bedzie innych grup.

dawid

Czy ktoś z Jarocina w najbliższym czasie jedzie?

tak

@ciekawa

a nba co jezdzisz? w jakim okresie?

ciekawa

ja jezdze na hale ale róznie biorą zalezy od zapotrzebowania

na szarik jezdzisz?

@ciekawa

A może mi Pani jeszcze napisać,jak ktoś jedzie pierwszy raz to gdzie lepiej jest na hali czy na polu,dodam że nigdy nie wycinałam szparagów,więc nie wiem czy jest bardzo cięzko i lepiej bym sobie na hali poradziła,jak Pani może powiedzieć coś z własnego doświadczenia.

@ela

ale jak jedziesz to nie wiesz na co jedziesz...dopiero przy rejestracji sie dowiadujesz dkoro jedziesz pierwszy raz. na hale ciezko sie dostac ale tez masz akord jak na polu. jak pisalem wczesniej jak jest wysyp spzaraga to kobitki sa potrzebne....jak nie na darlaten to na szariku na hali.Cięcie szparaga nalezy do ciezkich prac a zwlaszcza dla tych co jada pierwszy raz.

@bywalec

Dopiero przy rejestracji będę wiedziała gdzie mam pracować,a nie mówią tego jak dzwonią żeby przyjechać,wtedy bym mogła podjąc decyzję czy jadę,to na cięcie raczej sobie odpuszcze,może na truskawkę,chyba że na halę mnie bedą chcieli.Ale gdzie będzie się pracować to powinni informować już w rozmowie telefonicznej tak misię wydaje,

Serwisant

OK

Różne

ciekawa

napisała ze w kwietniu chce jechac

@ciekawa

no to powinna niedlugo dostac

ciekawa

nie ja już byłam i dostałam chodzi mi o znajoma ktora 1 raz jedzie i nie dostala nic jeszcze

@ciekawa

z tym to jest na co napisałą...bo jak na borówke to w maju dostanie...a jak na spzarag ( teraz powinna juz dostac) czy truskawke to w marcu powinna dostac

@ciekawa

A na czym była Pani kiedyś na szparagach czy na czymś innym i na polu czy hali,bo ja dostałam od nich papiery chyba na szparag z terminem 29marca,i mam pierwszy raz jechać.

@ela

Jak jest wysyp szparaga to sporo kobiet jest potrzebnych na hale wiec niekoniecznie w pole mozesz isc.

Bywalec

A co pierwszy raz jedziesz? Papiery tym co byli wysylane sa do kwietnia zalezy tez na co kto jezdzil.

ciekawa

hej wiecie może czy wysyłaja jeszcze papiery?czy już nie ?

niepewny

Witam. Mam termin na lipca ale chcialbym wczesniej jechac. Czy to mozliwe?

@niepewny

WŁAŚNIE DZWONIŁEM DO NICH I KAŻĄ CZEKAĆ CIERPLIWIE NA TELEFON TE TERMINY NA 8 LUTY TO NAJSZYBCIEJ 8 MARCA BO TAM ZAWSZE MYŚLĄ MIESIĄC WSTECZ.

Tomcio

To ty taki francuski piesek? W wojsku nie byles... Tam takie same koce byly.

skrzypek
@Tomcio

Masz racje nie byłem w wojsku, takie czasy nastały, że nie biorą do woja. Chociaż to może i szkoda. Tak żebym był od razu "francuski piesek" to też nie

KTO MA INFORMACJE KIEDY FOLIA RUSZY

był
@MISZTRZ

mistrzu folia to ruszyła 27 stycznia

@był

to dziwne bo termin miałem na początek lutego i tu nic ale wszyscy jeszcze chyba nie pojechali bo pisali ze pogoda do bani i mokro

był
@MISZTRZ

fakt pogoda jest zła mokro termin był przewarznie na 8 lutego wzywają po pare osób tworzą nowe grupy przypominaj śię to wczesniej pojedziesz

Mirooo

Oj to szkoda...

Ona

Miro zmartwie Cię ja na Motzow pracuje.

skrzypek
@Ona

Ja też na Motzow i biorę swoją kołdrę :-) Te ich koce samym wyglądem straszą takie szare jak jakieś wykładziny

Bywalec

Wlasnie i niech ludzie ktorzy narzekaja na prace w polsce to niech nie narzekaja u henia. U henia jest dobrze pracowac a w akordzie wiadomo ze wiecej sie zarobi niz na godzine. Traktorzysci hala buliki i ci co na wode jezdza wiadomo ze maja wieksze stawki ale juz zaliczyli nawet kilkanascie sezonow. Ci co jada pierwszy raz niech nie biora pol domu ze soba bo nie ma sensu tyle bagazu brac. Najwazniejsze to deszczak gumowce rekawiczki i drugie wygodne buty, talerz rondelek sztućce kubeczeki nie duzo jedzenia jak juz cos musicie brac.

Miro

No to czekam na ciebie na szariku

Ona

Chociaż jeden mężczyzna to zauważył.

Ona

Haha tak pachną tona piachu i kurzu z nich się sypie,każdy zrobi co uważa ja lubię spać w czystej pościeli.

miro
@Ona

możesz ze mna spać pod moją pachnąca pościelą

abi
@Ona

Zgadzam się z koleżanka tona kurzu i piachu w tych kocach. Ale każdy robi jak uważa. Ja też wole wziąsc własny spiwór...

xxx

To ja juz nie wiem czy to ciecie tego szparaga jest takie trudne ze trzeba kilku sezonow zeby dojsc do wprawy i zarobic w miare przyzwoite pieniadze.Nie wiem nigdy tego nie robilem,ale mysle ze jak ktos chce pracowac i jest w miare kumaty to szybko sie nauczy

bywalec

7 tygodni to masz 49 tygodni więc byś msuial ciąć 100 kg dziennie by na brudno miec te 2000 euro. odejmij sobie socjal 5.90 i zaliczki w tym wypadku 4 wiec rachunek masz prosty -700 euro wychodzi

@bywalec

nie kumam tej twojej matematyki

@ja

na czysto zebys mial 2000 euro to bys musial ciac 150 kg szparagu a tyle nie utniesz jak pierwszy raz jedziesz.

dzięki

Mariusz

Jak wypełnić formularz o prace w tej firmie? jestem bezrobotny to muszę dzwonić do nich czy mogę załatwić sobie lewą pieczątke?

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG