Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

zainteresowany

JA TAM BYŁEM DWA LATA TEMU UMOWĘ MIAŁEM NA 25 MARCA POJECHAŁEM DOPIERO 5 MAJA DZWONIŁEM KILKA RAZY A JAK ZADZWON..POD KONIEC KWIETNIA TO MI KAZAŁA PRZYJECHAĆ BO SOBIE ZAPOMNIAŁA O MNIE POLA JUZ ZRYTE BYŁEM 3 TYG..TAM JAST JEDEN WIELKI (usunięte przez administratora) Z TYMI UMOWAMI I Z TYMI TERMINAMI JESZCZE CHWILĘ TO BEDĄ WYSYŁAĆ TERMINY NA CIĘCIE SZPARAGI NA 1 STYCZEŃ A WY ITAK POJEDZIECIE 1 MAJA

Czy ktoś wrócił z foli i wie kiedy może zacząć się wycinka szparaga,jaka tam pogoda.Czy będzie to jeszcze w marcu czy raczej szykować się na kwiecień.

Malik
@ja

witam ja właśnie w tantym tyg,wróciłem nie polecam mokro zimno 30 40 euro dniówka pijaństwo dziadostwo...a tak dla czekających na tel..to oni juz dawno mają komplet najszybciej pojedziecie na wycinkę szparagi jak ktoś mi nie wierzy to niech sobie zadzwoni.

byłem
@Malik

u kogo byłes? ja tez z tego bagna wróciłem możemy popisac

@Malik

Ja pisałem tutaj ludziom że komplet już dawno ale nie wierzą.

folia 2016

dzwonili jeszcze do kogos dzisiaj??

aa
@folia 2016

Do mnie dzisiaj z biura dzwonili mam we wtorek jechać na folie i póniej na szparagę

Damian
@aa

A ja zadzw,.przed chwilą i mi powiedziała ze proszę czekać na tel..od firmy ludzi wybierają czy co lub losowanie

@Damian

Tak już w tym biurze jest. Kiedyś z koleżankami zadzwonilismy pierwszy ja powiedziedzieli zebym przyjezdzal bo ludzi brakuje kolega zadzwonil zaraz po mnie i mu powiedzieli ze nie biora kolezanka zadzwoniła i powiedzieli zeby przyjechała i to bylo tego samego dnia w odstepie 10 minut....nastpena kolezanka zadzownila i tej jej powiedzieli że nie biorą narazie. Loteria i tyle.

iga

Jeśli zgłosiłaś się na borówki to papiery mogą przyjść do Ciebie w marcu a nawet w kwietniu,ale zawsze warto zadzwonić i dopytać.

Serwisant

OK

Różne

Art

W ciagu mies dostaniesz list z data i papierami do podbici w urzedzie miasta w sumie 2pieczatki

Witajcie, mam pytanie. W internecie widnieje teraz oferta pracy na borówki. Wysłałam zgłoszenie ale nie dostałam żadnej odpowiedzi. Nie wiem czy zgłoszenie dotarło. Powinnam zadzwonić? Po jakim czasie firma dzwoni do mnie? Dziękuję za pomoc.

thier..

Dobre folia sie kończy heh..ty chyba najwyrazniej nie masz pojęcia ile tam jest hektarów do szykowania jeszcze cały marzec i trochę kwietnia pomału nawet jeśli jest komplet to itak zaczną się wykruszać nie dawać rady i w to miejsce wy pojedziecie.

Mdm

Niech ktos w koncu sie wypowie kto byl albo tam jest jak naprawde wyglada sprawa na foli i konczymy temat bo czytajac tylko ta podstrone mozna odniesc wrazenie ze kazdy wie co innego i sie wymadrza, pisze to co mu sie podoba ,jeszcze masa ludzi czeka na tel z 8luty.

Art

Jeden pisze ze nie biora drugi ze dnpiero sie zaczelo inny muwi ze jeszcze nikt nie jedzie ...ochujec idzie

jarek
@Art

Niedługo folia się bedzie konczyc a wy piszecie o tym ze jedziecie na folie no paranoja. Zaraz będzie cięcie szparaga 2 do 3 tygodni ciepła i będzie szparag.

jacek

Na folie panowie już nikogo nie biorą bywalec ma rację ja tylko to potwierdzam. Jutro ostatnie grupy na folie się rejestrują.

Bartek
@jacek

A 50 ponad osób z terminami na luty??

Stanisław
@Bartek

człowieku trzeba dzwonić do nich bo tu sie niczego nie dowiesz o ja zadzwoniłem i mam wyjazd we wtorek o 9 rano z biura mi powiedziała może i faktycznie ze resztki biorą.

Bartek

Do mnie miała Anka dzwonic 2 tyg..temu powiedziała mi ze albo w piątek lub ponie..i na tym się skończyło a to juz czas najwyzszy na folie

arek
@Bartek

około tyg.temu

Lisu

Arek kiedy ostatnio dzwonileś?ja 2 tyg temu ponad.to samo mi muwila.

hagen

ludzie folia sie dopiero jeszcze dobrze nie rozpoczeła a wy piszecie ze nie biorą już ciekawe kto tu taki zamęt sieje nie dzwonią i wymyślają bajki dopiero w tym tyg ruszyła bo za mokro było

bywalec

jak uwazasz...jedni wiozą całego świniaka a jedni jadą z jedną torbą...jak chcesz robić z siebie idiote to bierz wałówe a jak nie chcesz to wez troche bo i tak dostajesz 100 euro. Deszczak gumowce kubek maly garnek wygodne drugie buty rekawiczki i tyle.

bywalec

przykładowo jeżeli masz termin na 11 kwietnia załóżmy wyjezdzasz z Polski 10 kwietnia o godzienie 18 a 11 kwietnia jestes na placu Scharringhausen o godzinie 5 czekasz a rejestracje do godziny 8. o godzinie 8 czy nawet kolo 9 sie rejestrujesz podpisujesz umowe dostajesz 100 euro po czym czekasz na grupowego lub kierowce i jedziesz na hotel na hotelu sie rozpakowujesz. 12 kwietnia zaczynasz prace.

@bywalec

Bywalec :) Dziekuje za odpowiedz :) a czy brac duzo jedzienia czy nie warto ? Pozdrawiam :)

lodz
@bywalec

Moim zdaniem niema czego sie chwalic ze jestes stalym bywalcem firmy thiermann Chyba ze jestes grupowym

bywalec

na folie juz nikogo nie biorą...wzieli teraz 10 osob bo zrezygnowalo 8 osob i pojechali do polski

@bywalec

jestem w polsce jeszcze i mam sugerowany wyjazd na 11 kwietnia :P a jade 1 raz i nie wiem czy ten sugerowany termin co mam 11 kwietnia to mam juz pracowac jesli by zadzwonili do mnie czy dopiero mam przyjechac na 11 kwietnia ?

n

Nie rozumiem jestes juz tam bez rejestracji czy w pl pracujesz

ass

Witam jak mam termin na 11 kwietnia sugerowany to 11 kwienia zaczynam juz prace czy musze sie tam wstawic do rejestracji ? Pozdrawiam

@ass

co ty bredzisz?

michalik

ja szukam coś innego nawet nie czekam na ich telefon byłem na folii w tamtym roku miałem termin na 15 luty pojechałem 24 a teraz można czekać ale bez przesady tyle czasu zaczną zjechać to bedą po kolei was brać tak jak w tamtym roku było jak by nikt nie zjechał to nie było by szans jechać muszą sie zabezpieczać .

arek
@michalik

A dzwonisz do nich?Ja tez mam na 8 luty termin ,dzwoniłem pare razy i wciaz mowia ze czekac i czekac,a inni piszą prawie codziennie ,że dostają tel.z wiadomościa o przyjezdzie,to o co chodzi w koncu się pytam?

@arek

nie wierz do konca tym co pisza ze juz jada....wczoraj była rejestracja paru osob i jutro ma byc jeszcze i na folie koniec ludzi nie beda brac. folia za niedlugo sie konczy a wy o folii piszecie.

n

Dziewczyny na folie nigdy nie jezdzily i nie jezdza ale glupoty wymyslacie

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG