Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

adam

Jesdzie ktos na spargel z malopolski lub slonska w kwietniu

Art

A co to za roznica ?rejstracja moze byc w kazdy dzien tyg .od tego te babki tam są.bywalec moze i duzo wiesz ale nie wszystko.

Pracownik hali

Arek masz rację tam jak jest potrzeba to i w niedziele będzie rejestracja

dawid

Ktoś z Jarocina jedzie w środę wieczorem?

@dawid

Mogę Cię zabrac z Jarocina jadę na czwartek

Serwisant

OK

Różne

aeee

Z podkarpackiego ktoś jedzie jutro o 9

niktciekawy

jest możliwosc ze przyjda papiery jeszcze na szparage ?

@niktciekawy

Zabieram jedna osobe z lubina z dolnego slaska to jak co to mam jeszcze miejsce,jak co to moj nr.788166138.pozdrawiam

bywalec
@arek

W czwartek nie ma rejestracji

ass
@niktciekawy

Napewnoo ja tez czekam na papiery na kwiecien..... musisz zadzwonic do nich i sie dopytac czy wyslali Ci list... ;)

niktciekawy
@ass

a ty dzwoniłas powiedzieli ci cos bo ja sie nie moge dodzwonic od wczoraj ?

Witam !
@ass

Jestem z Małopolski i dostałam papiery na szparagi na 11 - go kwietnia 2016 r.Dostałam też jeszcze jeden list ostatnio (w piątek) Zwischen Arbeitgeber und Arbeitnehmer ( pomiędzy pracodawcą i pracobiorcą) i nie wiem co mam z nim zrobić. Trzeba ten list odesłać czy zabrać ze sobą jadąc do pracy. Proszę o radę, pozdrowienia :)

Art

Jedzie ktos z dolnego slaska ?mam byc na czwartek czyli w srode musze wyjechac ,wszyskie firmy ktore znam wyjezdzaja w srody z samego rana co ja bede tam robil tyle czasu?

P

Kto jutro jedzie z Lubelskiego??

Folia

Arek ja chetnie bym sie zabral jestem z Lubina dolny slask

@Folia

Zastanów sę co piszesz!!!!Skoro pisze że dzwonili dziś i że mam byc na czwartek to tak jest,nie mam powodow by ściemniać

jogii

Do nikogo jeszcze nie dzwonili i nie mają zamiaru narazie dzwonić sciemniają na tym forum jak nie wiem

Ona

Widzę ze nie jesteś na czasie od ubiegłego roku można pracować 3 miesiące.ogarnij się ją byłam to wiem.

arek

No wreszcie dzwonili że mam być na czwartek,jadę autem z Wielkopolski,mogę zabrac 2 osoby,moj nr.788166138.

n

Co ty bredzisz jakie 3 miesiace nie cale 2 i wysylaja do domu dziewczyny chcialy dluzej to nie wolno bylo na motzowie tak bylo

Ona

To jedz złapiesz się na koniec foli i zostaniesz na cięciu szparagi tam można pracować 3miesiace.

Live

Do mnie przed chwilą dzwoniła z biura miałem termin na luty chciałem jechać na cięcie szparagi bo juz teraz na folię nie opłaca sie jechać powiedziała ze nie ma takiej możliwości i muszę tam już być na środę kurde ...

abc
@Live

Ja też miałem termin na 8 luty ale jakoś nikt nie dzwoni ja dzwoniłem tam juz 4 razy i czekać cały czas a skąd jedziesz? z tego co wiem to dużo osób jeszcze z lutego nie pojechało

Pracownik hali

Ludzie cisza!!!!!!to akurat mało ważne ważne kiedy to ruszy a nie bzdury wypisujecie!!?

Bywalec

W poniedzialek masz wyjazdy i przyjazdy w srody i w piatki zawsze tak bylo.

xyz
@Bywalec

coś ci się pomyliło rejestracja planowa od wieków jest w poniedziałki środy i piątki....a rozliczenia planowe środy i piątki ....nie mówię o przypadkach jeden na milion bo takie losowe też się zdarzają...ale jeśli ktoś na własne życzenie to i tak musi czekać....ty jako bywalec powinieneś być w topie...

bywalec
@xyz

akurat w seznonie borowkowym ludzie i w poniedzialek wyjezdzali...wiec jak jest zapotrzebowanie to i wyjezdzali.

Bywalec

Allstar czy nawet z leszna busy wyjezdzaja w niedziele wtorki i czwartki. Rejestracje masz poniedzialek sroda piatek jak potrzeba ludzi.

ad
@Bywalec

nie lej wody od 10 lat nie było rejestracji w poniedziałki

zxy
@ad

ale od 20lat na pewno rejestracja jest w poniedziałki...zawsze jadę tam w niedziele...

arek

A tak właściwie to ile jest grup na foli,ponoć jesienią były tylko 2 bo kolega był i mówił ze Adam i Wiesław byli grupowymi.

ok
@arek

zgadza się były dwie grupy po około 30 osób ja byłem u Malika

Ja dzisiaj zadzwonilem pani mnie sprawdzila w kompie pytala z kad jestem i muwila ze pon-wtorek beda do mnie dzwonic bo bedzie jechal autokar allstara z zamoscia i ludzi zbieral,ciekawe...........

kAPITAN
@Gość

NO TO CIEKAWE BO JA JESTEM Z PODKARPACIA A Z TEGO CO WIEM TO ON TAK JEDZIE WE WTOREK.

,hen
@kAPITAN

ona coś zakręciła allstar jedzie we wtorekn i piątek a oni nygdy nie dzwonią w ostatniej chwili musiała by dzwon..w piątek zeby we wtorek jechać daje sobie głowę uciąć ze nie zadzwoni mi powiedziała ze nie ma wyjazdów narazie i nikogo nie biorą wiec

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG