Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

Jadę jutro znalazłam busa

@brydzia

jakim busem jedziesz alsatrem moze

@nu nu

Hej ja też miałam termin na 14.04 ale nic nie wiem pierwszy raz wysyłałam do nich papiery i nic jest ktoś z Radomia i okolic i jakim busem najlepiej pojechać

k
@nu nu

ma ktoś namiary na borówke

aśka

Witam miałam termin z koleżanką na 31.03 ale cisza z ich strony Dzwonię nie odbierają tel. Straciłam już kupę kasy Chyba nas zaczynają lekceważyć i odkładają słuchawkę Czy może ktoś mi podać namiary na busa z Leszna chodzi mi min. o przewożnika (usunięte przez administratora) Z góry dziękuję

@aśka

Wyobraz sobie ze wczoraj kolezanka dzwonila do biura od 9 do 15 caly czas dopiero po 16 sie dodzwonila bo zajete lub nie odbieraja tak ze musisz dzwonic caly czas tylko uwazaj ba piczte jak zadludo nie odbieraja a od 12 do 1 maja przerwe

zdesprrowana

Jeżeli ktoś jedzie z Tarnowa lub Krakowa czy innych miejscowości do Scharinghausen proszę o kontakt(usunięte przez administratora)potrzebuje dostać się na poniedziałek 7

@zdesprrowana

Ja tez mialam byc na pn tylko nic wtedy nie jedzie i przelozylam termin na wtore i ztarnowa jedziemy ale do motzow

Asia

Jedzie ktoś po 10-tym kwietnia do Motzow?Dokładnie nie wiem czy 11.04 czy 12.04

@Asia

Jade z kolegą

Serwisant

OK

Różne

brydzia

odnośnie wpisów ja u Thiermanna byłam tak że piszę szczerą prawdę a nie mam zwyczaju pisać o firmach choć trochę ich zaliczyłam ,mam spore doświadczenie jeżeli chodzi o produkcję

@brydzia

A bylas na motzowie na hali jak tam jest bo jezdzilam ale na lehnin a teraz tam jade 1 raz

adel

ma ktoś termin na 22 kwietnia z warmińsko mazurskiego

nu nu

babka mowila mi ze sa wolne miejsca na hali na motzowie na srode jak ktos ma to niech dzwoni dzis dluzej sa w biurze chyba ze zdanie zmienili

kaśka 69
@nu nu

a to ciekawe wolne miejsca to czego do mnie nie dzwonia moje koleżanki wszystkie już pojechały na 31 marca a do mnie jeszcze nikt nie dzwonił -ciekawe bardzo to jest

@kaśka 69

Ja nie wiem trzemu do ciebie nie dzwonia ja z kolezanka jade wtorek a tak naprawde mialybysmy byc w poniedzialek

marmar
@kaśka 69

nie tylko do ciebie nie dzwonią ja też czekam tylko pomału mam już dość. Bo ile można. Tu ludzie piszą że są wolne miejsca a jak się dzwoni PROSZĘ CZEKAĆ !!

34t
@marmar

rozmawialem ostanio z kierowca busa caly czas sciagaja ludzi

brydzia

Tak że nie taki diabeł straszny jak o malują

JACKIEWICZ

Witam. Będę jechał w następny tygodniu do Scharringhausen w dniach 7-11 kwiecień /dokładnie będę wiedział jak zadzwonią . Wyjeżdżam z okolic Iławy WARMINSKO-MAZURSKIE jadę przez Grudziądz Bydgoszcz Szczecin Kiełbaskowo. Mam 6 miejsc wolnych.Zainteresowanych proszę o kontakt (usunięte przez administratora)

mariusz124
@JACKIEWICZ

cześć ,jestem iławy też mam do szarika ale dopiero na 21 kwietnia i czekam na telefon, mariusz.ps;skąd jesteś

brydzia

Podobno w przyszłym tygodniu dowiem się dokładnie to ci odpiszę pozdrawiam

brydzia

Ja mam termin na 31,03 ale jadę w przyszłym tygodniu po prostu odpisywałam ci co jest po 19,05,no myślę że już pojadę ,jestem z małopolski Tarnów

@brydzia

Z tarnowa jestes kiedy jedziesz ja tez jestem ok tarnowa i jade wtorek aty

brydzia

To różnie na początku gdy borówki jest mało tzn gdy się zaczyna to jest droższa ,a później tańsza ,ale jak dobrze zbierasz to zarobisz min 50 kg dziennie,ja byłam w czerwcu i lipcu to dzień zaczyna się wcześniej ,to od 5rano teraz może być od 7,na borówce jest ok,dobrze się zbiera ,tak trzeba czekać na telefon

waldi9A

MAM PYTANIE MOŻE ORJĘTUJESZ SIĘ ILE PŁACILI W TAMTYM ROKU ZA BORÓWKĘ

waldi9A

Wiem tyle że wczoraj pole zaczeło się od godziny 7 rano dwie godz przerwy na obiad i od godz 2 spowrotem na pole do godz 8 wieczorem .Dziś godz wcześniej zaczeli.

brydzia

od rana do wieczora zależy gdzie bo na hali dopóki są zamówienia ,ale jest tyle przerw że się nie odczuwa, robi się codziennie sobota i niedziela też ,zresztą po to się tam jedzie żeby zarobić ,na polu od 5-18 w tym jest 2 godz przerwy na obiad ,warunki mieszkaniowe dobre ,kobiety mieszkają w innych miejscowościach niż faceci ,przyjeżdżają ludzie na poziomie i nie mogę się doczekać wyjazdu ,po 19 maja hala lub truskawki,pracodawca jest wypłacalny ,codziennie są listy zarobkami z dnia poprzedniego można sobie odpisać każdy pracownik dostaje kody ze swoim numerem i sprawdza je na liście płacy ,przykleja się je na skrzynkach z truskawkami i borówkami ,do pracy zawozi się ludzi autobusami ,obiady dobre do zobaczenia

asia

Jadę pierwszy raz do Scharingchausen mógłby mi ktoś napisać ile godzin się pracuje,od której rano?

ulka
@asia

Skąd jesteś ja też mam na 19 maja jestem z mazur

andrzej
@asia

a skad jedziesz ja tez mam na 19 maja niby

@ulka

Jestem z Lubelskiego ale jeszcze nie wiem czym będę jechała Firma thierman ma podpisaną umowę z przewoźnikiem allstar i podobno trzeba do nich zadzwonić i dowoża na miejsce

@andrzej

z Lubelskiego

asia

Ja też mam na 19 maja czy to już zbiór truskawek?

Acha

W tej firmie pracuje sie po 8 godzin, czy po więcej? Jak to wygląda z godzinami?

nu nu

Racowal ktos na hali w motzowie jak tam wyglada i jedzie ktos wtorek

nela

Ju z sama nie wiem czy tam dzwonic czy czekac? termin mialam na 31.03

marmar
@nela

to tak jak ja termin na 31.03 ale jak dzwonie każą czekać ale ile można siedzieć na walizkach

do jakiej miejscowosci masz jechac ja mialam termin na 7 i jade wtorek

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG