Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

Nika

Od 8 lat wyjeżdzam tam do pracy. I nie uważam ze ktoś tam zbywa kobiety przecież kobiety przede wszystkim pracują na hali i są też dwie grupy kobiet w polu które świetnie sobie radzą są przypadki że nie jeden facet nie wytnie tyle co kobieta! Owszem wiadomo że facet ma więcej siły niż kobieta ale Thiermann napewno z kobiet nie zrezygnuje bo jest zadowolony z naszej pracy. Ja uważam ze to jest firma godna polecenia kto chce zarobić napewno tam to osiągnie

hinczyk
@Nika

Nika jak tyle tam jezdzisz to odpowiedz mi czy to prawda ze po 2-3tyg wywalaja ludzi i biorą następnych?bo tak sie naczytalem i nie wiem czy jechac.Ile moge tam pracować maks?z gory dzieki

finia

czy to jest normalne że dzwonie sama i dziś się dowiaduję ze jutro wyjazd? dużo potrafię zrozumieć ale to od razu widać jak się podchodzi do sługusa...ręce opadają

kuba
@finia

skad jedziesz 1-raz?? no oni tak traktują ludzi...sam sie zastanawiam czy w ogóle jechać

@finia

A do jakiej miejscowości masz i kiedy mialas termin

@kuba

jestem z podkarpacia, koleżanka miała ze mną jechać, ale jej nie wiedzieć czego nie chcą a ja wczoraj dzwoniłam i pani mi mówi że dziś wyjazd.. i jeszcze że może jeszcze zadzwoni.. ani z kim jechać, ani co a babka nawet swojego nazwiska podać nie chciała, firma agrar lohner gmbg

@nu nu

na świstku niby umowie nie pisało o konkretnym terminie, dowiedzieć się coś bardzo trudno miejscowość chyba inchenhofen, mieli dzwonić.. i tak właśnie zadzwonili

@finia

A to tu nie jedziesz do thiermann a pozatym czym jutro pojedziesz jak wszystkie busy odchodza z pl w piatek i wtorek

@nu nu

wiem, wiem wybrałam zły wątek ale o tej firmie nic w necie nie ma.. szparagi tylko tu coś w miarę aktualnego znalazłam, a o tamtym cichu myślałam że ktoś coś wie

@finia

A wogule byl ktos tam w tej firmie gdzie jedziesz bo jak nic w necie nie ma to czarno to widze

@nu nu

jade z podkarpacia to mozesz jak chcesz jechac ze mna

@nu nu

niby był, jest strona internetowa, ale po niemiecku..z tym,że wszystko co wiem to od tej znajomej a ona mi prawdy nie mówi, miało być ok wszysyko, a teraz nagle się dowiaduję że ona nie jedzie, prócz niej nie znam nikogo i tłumaczyłam to tej pani ale wiesz co konia obchodzi że przewraca sie wóz.. no i dziwne to że tak z dnia na dzień

@finia

A jak ktos juz tam byl to co innego bez obawy

bulik

a musze sie wyrejestrować z urzedu ?jak to jest sprawdzają?

ewa

od kiedy zaczyna się borówka?

Serwisant

OK

Różne

Pilne!!!

hey zachodniopomorskie jedzie ktoś na poniedziałek chetnie zabiore po drodze jedna osobe jade samochodem z mężem przekraczam granice w Kołbaskowie koszt 200zl.są chetni dzwonic 502062239.

ny

jade w niedziele rano z podkarpacia od Rzeszowa do Sacharinghausen - wezmę jedną osobę gdzieś po drodze -proszę dzwonic 691-939-969

Alicja

Moze ktoś wysłac numer do nich bo tu jest usuniety przez admin a chce tam zadzwonic gg 12555360

gybon

ludzie a śa tam te pokoje ogrzewane bo pogoda widze tam nieciekawa nocami przymrozki.Grzeją tam w ogóle?

byłem
@gybon

Grzeja,cieplo jest karmia i poganiaja ;p

kapeć

praca dla kobiet jest tak naprawde przy truskawkach i to jeszcze tych nauczonych roboty,nie ma co sie rzucać na szparage bo wiele z was wróci zawiedziona

szparagi

Podaj cenę z Leszna pytam ponieważ jedziemy zarobić a każdy grosz się liczy Jak to mówią konkurencja nie śpi Z góry dziękujemy

nu nu

o widze ze motzow się obudzilo

pilne

jade w niedziele wieczorem do Motzow moge zabrac jedna osobe z zachodniopomorskiego 200zlkoszt na paliwo

zapierdol

Ja jade jutro do motzow bende oral jak dzik hehe

ny

mam jedno miejsce wolne w samochodzie -jade do Sacharinghausen na poniedzialek rano-z podkarpacia- chętna osoba prosze dzwonic 691-939-969

Anka

z tego co mi wiadomo to niektore kobiety lepiej wykonuja prace niz mezczyzni .. a ja jade i chcer zarobic

finia

jedzie ktoś na sortownie do agrar lohner na szparagi?? ten wyjazd to od Magdy.. już nie wiem co myśleć

finia

a ty kapeć to szowinista męski niestety i owszem niektóre kobiety o wiele lepiej i dokładniej wykonują swoją prace.. z takim podejściem kariery nie wróżę..

finia

czy jedzie ktoś do agrar lohner na szparagi ja tez czekam na telefon, koleżanka mówi że nie wszystkim dzwonią ...z przecieków dowiedziała się że podobno nie jedzie a ja z nią miałam jechac.. jedzie ktoś???

kapeć

kobiet tam za bardzo nie potrzebują bo te co juz są kilka lat to tak łatwo tej pracy nie chcą puscic.A pozatym co taka kobieta potrafi w porównaniu z facetem

kapeć

ale tu nic śmiesznego w tym nie ma co napisałem...jezdze tam troche czasu i wiem jak jest.Myslisz ze dlaczego kobiety zbywają,gdy te dzwonią do biura?

Beata
@kapeć

i wkońcu zaczynasz mówić jak człowiek . Nie ważne czy to będą szparagi czy truskawki czy kij wie co . Nie pojadę nie dowiem się . Jestem ze wsi i mi robota nie straszna a i każdy grosz się przyda . Pozdrawiam

Anka

Jade pierwszy raz na sortownie chce sie dowiedziec ile moge wyciagnac tak srenio na reke ? wiem ze sie robi tam do oporu i jetsem nastawiona na to

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG