Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

Acha

Jedzie ktos w następnym tygodniu do Uchte?

waldi9A

nie panikujcie narazie jest mało szparaga więc dlatego płacą godzinówki więcej latania po polu i szukania szparaga jeszcze tydzień dwa i się zacznie harówka

nu nu

Dzwonili do mnie jade wevwtorek na hale na motzow mielam byc w poniedzialek ale nie mam jak czy ktos tez jedzie

Beata

No właśnie . To nie jest mało . Jeżeli jeszcze jest pogoda i wszystko sprawnie idzie to można przywieźć ładna sumke na która w polsce trzeba zapier.... Kilka miesięcy .

Serwisant

OK

Różne

marmar

Według mnie 40 euro na czysto to wcale nie mało w szczególności jeżeli ktoś nie ma pracy w Polsce. A dla tych co mają to może jest i mało. Ja zarabiając te 40 e pojechała bym bez wachanai

Beata

Rozumiem . Ale dzięki za informacje . Może będzie lepiej :)

ehh

warunki jak warunki nie ma sie czego spodziewac cudownego. nie jest zle ale dobrze tez nie jest. o kobietach nic nie wiem one pracuja na hali, nie na polu (zazwyczaj) wiec nic mi nie wiadomo... znajomym trafil sie pokoj 6osobowy

Beata

wiesz może czy są już tam jakieś kobiety ? Jakie są tam warunki ?

40euro chyba juz po odliczeniu obiadu i hotelu

nu nu
@ehh

40 e na czysto to nie jest tak zle jak sa 1 raz a jak wysyp jest duzy czy maly i w jakiej miejsciwosci sa pozatym praca na hali tyle samo zarabiaja w granicy 40 . 60 e bywa mniej i wiecej o 100 mozna zapomniec tam kokosow nie ma

Beata

a ile wynosi ta dniowka ?

mam tam aktualnie 2 znajomych

ehh

i aktualenie jest stawka dzienna nie akord;/

@ehh

szukam na dzien 11.04 moze ktos tez wraca?

@ehh

a skąd masz takie informacje ?

ehh

tam jest masakra ludzie odchodza codziennie nie daja rady. wraca moze ktos w piatek z scharringhausen? poszukuje transportu dla 2 chlopakow;/ busy sa strasznie drogie a jak zarabiaja po 160zl dnowki to jest ma-sak-ra. prosze o info

ij
@ehh

jak potarnujesz z kierowcami busa moze cie taniej zawiaza i tak wracaja pusto do polski moze cos skorasz

nowa

A możesz mi podać numer bo ten co mam to nie odpowiada

Beata

Ja dzwoniłam dzisiaj i powiedziałam jej że miałam termin na 31 marca a ona zdziwiona powiedziała - to chyba panią pominelismy i powiedziała jeszcze że zmieni mi termin i że oddzwoni . Więc czekam .

marmar
@Beata

A to dziwne każdemu mówią co innego ja też miałam termin na 31.03 dzwoniłam dziś dosłownie przed chwlilą i usłyszałam PROSZĘ CZEKAĆ !!!!!!! o żadnym pominięciu nie bło mowy

@marmar

więc czekamy :) może w tym samym czasie pojedziemy :)

andrzej

mam na 19 maj niby jestem z swietokrzyskiego jest ktos z taka data

.;//

jak ruszy 2 etap czyli czarna folia ruszy albo ktos zjedzie albo pojedziesz dopiero na truskawke i to na pole

rrrr

ciezko to jest Racja. i ta pogoda albo jest upal albo pada nie licz na lekka robote 99% bedziesz wycinal szparagi na uchte sa przewaznie kobiety wiec tam nie trafisz. w barakach nie bedziesz mieszkal w baraku tylko w hotelu nie licz na konfort jak wyciagniesz srednia za 2 miesiace 50 euro dziennie to bedzie dobrze na poczatkujacego tam jest akord wszysko zalezy od ciebie

@rrrr

należe do grupy kobiet:) jade do Uchte z bratem i jeszcze jednym znajomym. Czy oni nas rozdzielą, chodzi mi o to, że mnie wsadzą do Uchte a ich wywiozą do innej miejscowości, bo jak twierdzisz to raczej są tam same kobiety. Czy w tych hotelach jest pralka, lodówka, łazienka?Myślę, że damy rade, jesteśmy dobrej myśli:)

rrrr
@Acha

kobiety na uchte facetow napewno tam nie bedzie Maja swoje hotele. To wszysko dla zachowania porzadku. to dla dobra kobiet. wsrod facetow istnieje patologia oprocz normalnych ludzi przyjezdza tez margines spoleczny. Nie sadze zebys byla zadowolana jak jakis pijak cie zaczepia

@rrrr

Ja wiem, ze w osobnym hotelu bedziemy, mi o cos innego chodziło... Dzięki bardzo za informacje:)

Acha

Czy naprawde jest ciężko przy zbiorze szparagi? Czytam, że ludzie po tygodniu zjeżdżają do domu, bo nie dają rady. Ja z bratem jedziemy do miejscowości Uchte pierwszy raz i zaryzykujmy, a nóż to będzie w miarę lekka robota:) Czy w barakach bedzie pralka, lodówka i łazienka? Brać jakies śpiwory, jakie są tam najpotrzebniejsze rzeczy? Ile euro mniej wiecej może wyciągnąc osoba która jedzie tam pierwszy raz? PROSZĘ O KONKRETNA ODPOWIEDZ! :)

Acha

Jedzie ktos do miejscowości Uchte z Leszna?

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG