Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

zoska

Hej. Czy wie ktoś może jaka stawka płatnicza jest na hali a jaka na polu?

FFF
@zoska

AKORD WSZRDZIE AKORD

waldi9A

możliwe że nie dają rady mój brat dziś rano tam dotarł i widział ludzi którzy po tygodniu pracy zrezygnowali i wracali do domu

df
@waldi9A

bo to jest tak ludzie pchaja sie tam na sile nie wiedzac co to szparag i wracaja po tygodniu. szparag to nie sa jablka gruszki czy tez sliwki bo to nie typowe warzywo co trzeba go wyciac jeszcze jak jest pod ziemia i tu zaczyna sie problem jak cos wyciac skoro go nie widac i w tym momencie wazne jest doswiadczenie zaciencie do pracy i sila

@df

Zgadzam sie z toba ja mialam dzis jechac wna pole chociaz bylam 2 razy ba hali i teraz tez mialam jechac wiec wolale czekac na miejsce na hali niz po tyg wraca do domu

@nu nu

Jak myślisz długo jeszcze będzie trzeba czekać na pracę na hali? Zależy mi na tej pracy, ale ile można czekać miałam termin na 31.03 i liczyłam że o tej porze to będę już pracować

@marmar

Babka co do mnie dzwonila 1 to mowila ze tylko pole chce a na hale to mowila ze moze za tydz bedzie dzwonic a to zalezy gdzie ty masz zgloszenie bo jak na motzow to niby za tydz chyba ze cos sie zmieni tak mi mowila

rafii

Niedobrze mi jak to wszystko czytam!!!

xxx

zabiorę na szparagi do scharringhausen. mam wolnych 5 miejsc. kontakt. (usunięte przez administratora)

Serwisant

OK

Różne

nowa

To co mam zrobić bo niewiem

jola

powie ktoś jeszcze jakie są zarobki przy borówce, ile wysyp borówki trwa?

waldi9A

Witam nie wiem co się tam dzieje ale ludzie po tygodniu pracy tam dziś wracają do domu o co chodzi pracy nie ma czy co

@waldi9A

a skąd masz takie informacje że wracają?

@waldi9A

poprostu nie daja rady i po tyg wracaja normalka zawsze tak jest jak ktos nie da rady i jedzie 1 raz taka prawda niestety i wtedy nastpni jada norma

nowa

Hej możecie mi podać numer do thirmana na szparagi

xxxxxxxxxxxxxx
@nowa

możemy poprostu wpisz w przegladarkę thiermann ale strona zawiera złosliwe oprogramowanie więc nie radzę(usunięte przez administratora) jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś o firmie poza forum

jola

czy ktoś dostał już dokumenty proponowanego terminu na borówke? jakie są zarobi przy borówce na akord czy godzinowo? ile trwa borówka?

jajade

kto jutro z rzeszowa jedzie na szpargulca o 20.00

dan

kto jutro z podkarpacia wyjezdza na szparage od pilata z tarnogrodu

a gdzie?

docelowo do lohner ale na poczatek podobno 2 tyg. w polsce

@dan

inchenhofen? jak to w polsce

@finia

nie wiem dzwonil facet i zapowiedzial na jutro na 20 wyjazd na poczatek w kraju dlubac cos a pozniej przerzut na niemcy, a ty sie wybierasz jutro ,ja jeszcze rano na biuro dzwonic bede

@dan

nie to ja od kogo innego i nic o robocie w pl nie było mowy, jeszcze czekam na tel,powodzenia, a płaciłeś coś temu gościowi za pośrednictwo?

za posrednictwo standardowo

@dan

no ale ja nie wiem ile dlatego pytam, przez telefon mówił czy jak bo ja nic nie płacę niby

@dan

to ja jade też w to samo miejsce i dziś z jarosławia:)

nowa

Hej możecie mi podać numer do hermana

jola

czy ktoś powie kiedy zaczyna się borówka?? już od początku lipca czy później?

@jola

Jak ładna pogoda to pod koniec czerwca ale to takie początki.Prawdziwy wysyp na początku lipca lub w połowie-

ewelka15913

hej jedzie ktoś jutro do niemiec (scharringhausen 23) z podkarpacia?

bercik

Hej. Miałem termin na 14 kwietnia. Zadzwonili dzisiaj do mnie. Jutro wyjazd.

@bercik

jutro?to dziwnie chyba ze wlasnym srodkiem jedziesz ;p

bercik
@wojtek

jadę z Wrocławia autokarem ok. 20.00, dostałem tel. z firmy, już się umówiłem i zamówiłem miejsce

wojtek

no to dzis wyjazd z leszna ;D kto jeszcze jedzie?

tomasz

ja pierd.le a kiedy ja sie wyspie mam jechac tam w nocy autokarem a przeciez w autokarze nie da sie spać prawda?a po przyjezdzie pewnie od razu do roboty...

jedzie ktoś jutro o 21.30 z Leszna? ;]

Czesc ja też jestem z okolic radomia i jade 1 raz o ile zadzwonią do mnie mam termin na 14.04 jakim busem jedziecie z radomia

@Monika

Allstarem firma jest bodajże z Zamościa. Mają 3trasy do niemiec. Trasa 3 jest przez radom wsiada się na jakimś CPN-ie. Wejdź sobie na ich strone. Wyjazdy są we worki i w piątki.

finia

a czy ktoś słyszał o kimś kto do inchenhofen jedzie?

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG