Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

Beata

miałam termin na 31marca . Jestem ze świętokrzyskiego . Mam być na sobotę .

gosia

witam czy ktos ma na 28 kwietnia

nu nu

Ja ma na motzow ja mialam byc tydz temu ale na pole ale im odmowilam bo juz 2 razy na hali bylam i teraz niby tez mam byc na hale tak mi mowili a zobaczymy jak będzie na miejscu

harcerka
@nu nu

ja dzwoniłam w sobotę ,i dziś i na Motzow potrzebują tylko w pole,zbierają brygade

@harcerka

Do mbie w piatek dzwonila i 2 razy mi mowila ze na hale zobaczymy na miejscu

scharinghausen a ty ?

gonia38
@Beata

Beata a ty jaki miałas termin i na kiedy masz być w scharinghausen i skąd jesteś.

Serwisant

OK

Różne

Beata

Ada wysłali mi jakiś papier o tym co mam tam zabrać i tyle . No musicie czekać ja ostatnio dzwoniłam w piątek i tak jak pisałam tutaj powiedziała mi że ustali nowy termin i się wkońcu doczekałam . Chcieli żebym przyjechała w czwartek ale dopiero jutro będę dzwonić do przewoźnika . I pojadę w piątek .

@Beata

Ty do jakiej miejscowości masz

andrzej
@nu nu

ja ze swietokrzyskiego do motzow a ty gdzie miałem jechac we wtorek ale niemiałem busa i jade w srode

ada

Beata a ty jak odeslalas wypelnione papiery to pozniej cos jeszcze ci przyslali? bo nie wiem czy czekac na cos jeszcze czy dzwonic sie pytac o robote :)

Beata

do mnie dzisiaj dzwonili i jadę w piątek aby być tam już na sobotę . Wkońcu :)

marmar

Witam dzwonili dzisiaj do kogoś? Wie ktoś jak się przedstawia sytuacja? jest jakaś szansa na pracę czy nie bardzo ?

,.ll,
@marmar

ja dzisiaj zadwonie do znajomego co tnie szparagi w scharinghausen i dokladnie opisze jak wyglada sytauacja dopiero wieczorem jak wroca z pola

mikusia

ja mam termin na 14.04, ale też jeszcze nie dzwonili. Wstepnie rozmawialam z przewoznikami i znalazalam takiego do ktorego mozesz zadzwonic i zabieraja nastepnego dnia, a jezdza codziennie, wiec zawsze to jakies ulatwienie. Jestem z okolic Drawska pomorskiego, (usunięte przez administratora)

gonia38
@mikusia

ja tez mam na 14 termin a jestem z okolic Piły a mogła byś mi podać namiary na tego busa który jeżdzi codziennie.Czy to są busy z Wałcza.

mikusia
@gonia38

Oni są z Jastrowie, podałam strone(usunięte przez administratora) Interbus się nazywają

nati

Mąż na szparagach w thierman pojechał na 31 marca nie ma wysypu nie ma co zbierać więc słaby zarobek czekają na pogode ciekawe jak długo po co tak wcześnie ściągają..szkoda nerwów

k
@nati

W jakie miejscowości jest

irena

Dzwonili do kogoś miałam termin na 31.03 i cisza

ani
@irena

Ja tez mialam na 31.03 i nic, zaczynam juz sie denerwowac ze wogle nie zadzwonia

dari
@ani

hej:)ja też miałam termin na 31.03 jak dzisiaj dzwoniłam to Pani powiedziała proszę czekać.......

kujawso pomorskie

poda mi ktoś namiary na busy z kujawsko pomorskiego którzy wożą do thirmana lub na te z leszna

jedzie ktos we wtorek

andrzej
@nu nu

a skad jestes i czym jedziesz

@andrzej

Jutro o 11 30 z tarnowa z malopolski jade alstarem

Ma ktoś może nr tel do Krzyśka Banasik,on wozi ludzi z Leszna.proszę o nr

waldi9A

Nie panikujcie z tymi wyjazdami narazie nie ma szparaga jest tam klapa za wcześnie za zimno .Będziecie tam siedzieć i się denerwować że tracicie kase jak ci co ta pojechali.

aggag2

Ludziska dajcie spokoj ci zorientowani wiedza ze maja komplet wiec dlatego nie odbieraja......Za rok zalapiecie sie. a jezeli ktos pojedzie to polowe czasu lub wiecej przesiedzi w kwaterze.

harcerka

ja dzis dzwoniłam do biura w Motzowie i nie ma żadnych wolnych miejsc wszystko obsadzone

ania

a do mnie nie zadzw:( mialam termin na 31.03 i cisza. odeslalam papiery, dostalam "wstepna umowe" i cisza...nie bd przeciez czekac. podjelam prace tu w pl. za rok pojade

kaja

A ja tak z innej beczki, ktoś zamierza wracac z Motzow koło 12 maja w okolice malopolskiego, podkarpackiego? Może ktoś jakąs komunie ma i zjezdza na weekend czy cos ;)

brydzia

Nie z Krakowa

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG