Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

waldi

no niestety nie tylko Ty zjechałaś paranoja ludzie tylko kase tracą naściągają ludzi niepotrzebnie i potem wychodzi jak wychodzi.Z pól panowie też zjeżdzają mają tanią siłę roboczą myślą że ludzie będą im za darmo robić .Tak jak pisałem wcześniej szparaga jak na lekarstwo przynajmniej jeszcze półtora tygodnia zanim coś będzie się zarabiac pod warunkiem że będzie pogoda.Nowa nie ciesz się za bardzo sama zobaczysz ile cię nerwów będzie cię kosztowało jak nie będziesz zarabiać albo zarobisz tylko na opłaty .Im póżniejpojedziecie to znaczy bliżej 20 tym lepiej wtedy mozna liczyć na zarobek.

dari

również niewiem jakie kalosze kupić...:(ale chyba dłuższe powinny być,apropos Dziewczyny,dzwońcie tam częśto ,ja dzwoniłam 3 razy odkąd miałam termin na 31.03,pozdrawiam

dari

Gdy zadzwoniła kobitka to ja byłam u córki w szkole,więc był niesamowity hałas ,w sumie niewiem do jakiej miejscowości jadę:(próbuję się tam dziś dodzwonić....

własnie przyjechalem, nie ma szparaga, zarabialem po 25-30 euro, zjechalem.. siedzialem 1,5 tygodnia.

Serwisant

OK

Różne

Alka

pytanko do stalych bywalcow- kobiet ;) pisze odnosnie kaloszy, ktore mamy zabrac;p czy moga byc takie krotkie za kostki, czy lepsze beda dluzsze ( do lydki np). Albo czy w ogole sa potrzebne:) dostalam kartke z infromacja, ze trzeba niby zabrac

ada
@Alka

Kobietki to jakie te kaloszki, bo tez nie wiem jakie kupic;p a w sumie na hale tez sa potrzebne?

@ada

ja kupiłam dłuższe kalosze i na hali na 100% sa potrzebne mówiła mi babka przez telefon

nowa

Dari ty masz farta ja jeszcze czekam

waldi

Narazie wyjazdy odwołane aż pogoda się zmieni szparaga tyle co na lekarstwo ludzie nie zarabiają tylko tracą albo wychodzą na zero .Mam nadzieję że to się zmieni i będzie lepiej!

nowa

Hej Dari nie wiesz ile będziemy jeszcze czekać

@nowa

hej Nowa:)JA DZIŚ DOSTAŁAM TELEFON,JADĘ W NIEDZIELĘ NA PONIEDZIAŁEK MAM BYĆ

gonia38
@dari

Dari a do jakiej miejscowości jedziesz.

Dostałam termin wyjazdu na 5 maj 2014 do Scharringhausen czy ktoś ma też ten termin? I jak ktoś jest z podkarpacja to proszę o kontak e-mail:ewelina01_19@o2.pl.

gosc24

tam to jest (usunięte przez administratora)tylko grupowi i kontrolerzy zarabiaja po 3000 euro na miesiac oni nie dbaja o ludzi tylko o wlasna kieszen kierowcy autobusow tez nic nie robia szkoda tych ludzi na polu

aletak
@gosc24

witam..moj mąż właśnie zjezdza do domu...caly czas psda deszcz szparagow nie ma kontrolerzy wydrzeraja sie ze nie sa wydajny....wczoraj zjechalo 10 osob ,...w sumie od srody tam tego tygodnia zjechalo 15 osob.....uwazajcie

@aletak

Hej. Ja tez mam na 5 maja. Jestem z podkarpacja. To mój e-mail ewelina01_19@o2.pl

aras
@0119

ja mam też na maja

jedzie ktos 14.04 do motzow jest nas 2 na poniedziałek mamy być ,jak by ktoś jechał swoim autem to sie zabierzemy

dari

hej Nowa ,do mnie tez nie dzwonili a mialam termin na 31.o3:(z tego co wiem to jest załamanie pogody w Niemczech....:(

gosc24
@dari

(usunięte przez administratora)e.Jedna zasada masz zrobic pole a czy zarobisz czy nie to jest malo istotne .Pracujesz od rana do wieczora z przerwa na obiad. jak dojezdzasz z Lehnina to wstajesz o 4 rano wracasz o 19 albo pozniej.OBIAD na hali po nawozach.tak Thiermann dba o ludzi.Ta umowa to jest fikcja realia sa szare i ponure.Niewydajni i chorzy jada do domu po 3 dniach nikt nie patrzy jakie koszty ktos poniosl

nowa

Hej co się tam dzieje że jeszcze do nas nie dzwonią jeszcze sue szparagi nie zaczęły ile jeszcze będziemy czekać

adel

a pojechał ktoś dz Lehnina

Aga

Hej!pojechał koś do Kirchdorf??

szparag

mam na 21 kwietnia do szarika -czy do kogos z ta data już dzwonili?

andrzej

ja tez ze swietokrzyskiego ale jade jutro

ula

witam czy jedzie ktos w piatek do motzow z ok tarnowa?

andrzej
@ula

zadzwonili wczoraj chcieli zebym jechał dzisjaj ale nie załatwiłem busa i jade jutro tj sroda bede podejrzewam w nocy z srody na czwartek jade do motzow na co dokładnie niewiem ale zobaczymy

asia

Mam jeszcze pytanie czy przed wyjazdem trzeba wyrejestrować się z urzędu pracy/

Karola

hej. dostalam od nich jakies zwrotne papiery i dlaczego mam tam napisane ze zarobie 850 euro? troche malo co nie;/

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG