Opinie o Premco s.c. Piotr Muszyński Ewa Wyspiańska-Muszyńska w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Premco s.c. Piotr Muszyński Ewa Wyspiańska-Muszyńska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Premco s.c. Piotr Muszyński Ewa Wyspiańska-Muszyńska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Premco s.c. Piotr Muszyński Ewa Wyspiańska-Muszyńska w Sosnowiec

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Premco s.c. Piotr Muszyński Ewa Wyspiańska-Muszyńska na stanowisku Magazynier? 24 lipca pojawiły się ich ogłoszenia na Pracuj.pl.

Niedoszły pracownik Nowy wpis

Byłem tylko na rozmowie Piotrus zapomniał o niej i czekałem godzinę na niego Wielki nieogsar na całym placu, pracownicy (usunięte przez administratora), szefowa biegala i wszystkich (usunięte przez administratora) Na rozmowie pana Piotrusia interesuje czy masz dziewczynę, ile ważysz Więcej nie trzeba było, jak szukasz pracy w ludzkich warunkach, to nie tu

Były pracownik Nowy wpis

Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Dzięki "szefowej" pracującej w Gdańsku na ul. Ku ujściu. Ta osoba nie zna się na zarzadzaniu ludźmi i pracy w zespole. Ciągle zjebki nawet wtedy kiedy robisz to co ci karzą. Uważaj: nie idź na chorobowe ponieważ nikt nie opłacił za ciebie Zusu. Kierowcy ciężarówek i wózków widłowych: pełna kulturka, zabawni, otwarci i bardzo ciężko pracują, ale tylko 8h bo z płatnością za nadgodziny jest bardzo ciealzko"Pani" ???? Ewa nie zaloguję na takich ludzi. UNIKAĆ Z DALEKO !

Jaki jest wkład kierownictwa Premco s.c. Piotr Muszyński Ewa Wyspiańska-Muszyńska w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Premco s.c. Piotr Muszyński Ewa Wyspiańska-Muszyńska padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Koordynator / Koordynatorka ds. administracyjno-operacyjnych.
Sosnowiec
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Przewoźnik

Zlecają transporty, zero organizacji, potym trzeba dzwonić i prosic o swoje pieniądze, (kwota to 738 zl transport oraz składowania, manipulacje sztakiera 2*40 kontenerow), ktore i tak nie wyplacaja..... Porażka, informacja dla przewoźników - omijac tą firme szerokim łukiem. Nie polecam.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Grzegorz

05.09.2023 05:09

Grzegorz ikona wywiad

Historia ta to ponad 7-letnia współpraca z firmą PREMCO.

Na jakim stanowisku pracowałeś/aś i na czym ono polegało?

Kierownik magazynu.

Co było powodem zakończenia współpracy z firmą?

Grzegorz ikona wywiad

Podstawowym powodem był fakt, że w firmie panował bałagan i brakowało kompetentnych ludzi zatrudnionych na właściwych stanowiskach.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?

3800-5000 złotych netto.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

Ponad 7 lat.

Grzegorz ikona wywiad

Nie, nigdy. Praca nie jest adekwatna do zarobków. Trzeba upominać się o pieniądze za nadgodziny (które ciągle się zdarzają). Nie poleciłbym także ze względu na ogólny bałagan panujący w sprawach kadrowych, jak i płacowo-magazynowych. Brakuje skutecznego planowania, wszystko odbywa się w chaosie i spartańskich warunkach.

Grzegorz ikona wywiad

Rozwoju nie było żadnego. Wręcz przeciwnie - łatwo o głębokie zacofanie.

Grzegorz ikona wywiad

Jedyne szkolenia, jakie miały miejsce, to sporadyczne kursy na obsługę wózków widłowych.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynikało?

Grzegorz ikona wywiad

Atmosfera od dłuższego czasu była bardzo zła. Wynikało to głównie z faktu okłamywania pracowników i braku kompetentnych osób, które objęłyby odpowiednie stanowiska.

Grzegorz ikona wywiad

Oceniam je na zero. Wszystkie procedury, jakie stworzyliśmy, były przestrzegane tylko w jedną stronę. Oznaczało to tyle, że tylko pracownicy byli rozliczani z przestrzegania procedur przed pracodawcą, a były one egzekwowane dopiero wtedy, kiedy było już za późno.

Grzegorz ikona wywiad

Jedyne, co mogę zasugerować, to zamknięcie firmy i odpuszczenie takiej działalności. Pracodawca nie potrafi zarządzać firmą i raczej się tego nie nauczy.

Siwy

Witam tez tam pracowałem pare dobrych lat, i nie polecam nikomu u nich pracy po prostu dramat . (usunięte przez administratora). Premie obiecują ale tylko obiecują.

Na stronie internetowej Pracuj.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy Premco s.c. Piotr Muszyński Ewa Wyspiańska-Muszyńska. Poszukiwani są Magazynier. Co sądzicie o warunkach zatrudnienia zaproponowanych przez pracodawcę?

Grzegorz Buchta

Pracowałem w firmie ponad 7 lat. Zwolniłem się o przynajmniej 6 lat za późno . Nie liczą się kompletnie z ludźmi . Trzeba latać , przypominać i prosić się o pieniądze jak i o inne tematy . Maja problem nawet z prostymi wnioskami do ZUS jak pracownik zachoruje a już nie daj Boże ulegnie wypadkowi . Człowiek latał trzy miesiące za właścicielka firmy żeby złożyła odpowiednie i dobrze wypełnione druki aby dostał z ZUS zasiłek chorobowy i wypadkowy . Ja osobiście już drugi miesiąc upominam się o zamknięcie sprawy z ZUS abym mógł otrzymać zasiłek chorobowy . W pierwszej kolejności musiałem wyprosić złożenie druku który został w efekcie końcowym złe wypełniony . Zus kazał zrobić korektę do dnia 11 lipca mamy 19 lipca i korekty nadal nie ma a ja muszę czekać na pieniądze gdzie w czasach jakie mamy obecnie każdy grosz się liczy . Dostaje odpowiedzi jutro będzie zrobione i tak wiecznie bez wyjątków było i jest . Wszystkim obiecuje i nie dotrzymuje słowa . Dramat . Jak można tak traktować ludzi . Odradzam wszystkim podejmowanie pracy u tego pracodawcy .

Bylypracownik

Firma nie posiada nawet struktory normalnie funkcjonującej firmy typu dział ,kadr,płac itp. Zajmuje się tym właścicielka firmy która zajmuje się wszystkim przez co ludzie czekają miesiącami na wypłaty świadczeń z ZUS np. Wypadkowego . Kasa nie adekwatna do wykonywanej pracy . Wieczne Nadgodziny i wszystko pod presją czasu brak organizacji każdy robi co i jak umie, o pieniądze za nadgodziny trzeba się prosić tygodniami. Ogólnie nie polecam pracodawcy chyba ze ktoś ma konskie zdrowie i naprawdę mocna psychikę

Zostaw merytoryczną opinię o Premco s.c. Piotr Muszyński Ewa Wyspiańska-Muszyńska - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Premco s.c. Piotr Muszyński Ewa Wyspiańska-Muszyńska?

Zobacz opinie na temat firmy Premco s.c. Piotr Muszyński Ewa Wyspiańska-Muszyńska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Premco s.c. Piotr Muszyński Ewa Wyspiańska-Muszyńska
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • 3 Maja 15/I lok. 6
    41-200 Sosnowiec