Opinie o Drewpol s.c. w Osina

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Drewpol s.c.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Drewpol s.c. o rekrutacji.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drewpol s.c. w Osina

mam wrazenie ze forum przyniosło pewne efekty ....mianowicie pewne osoby wkońcu wzieły sie za swoja robote, czego efektem są zmiany chyba na dobre , mam tu na mysli lipiec na plus , system w firmie zaczął funkcjonowac na wszystkich wydzialał , ludzie dostali troche kasy z premii , do tego urlopy ...po prostu super oby tak dalej :)

??

2500 tys.zł na reke plus dodatek!!!!

???

chciałem spytac o pieniądze, wynagrodzenie dla brygadzistów ...

popieram

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Drewpol s.c. na stanowisko PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Anonimus

Witam jak ja czytam tego gościa ??? co pracuje trzy miesiąca i Nas krytykuje to właśnie mi żal takich jak on ,proponowałbym aby w ogóle się nie wypowiadał na temat Naszej Firmy bo niema zielonego pojęcia o czym my tutaj piszemy .Pracujemy po kilka kilkanaście lat i My wiemy jak rządzono Firma i jak prosperowała pod dobrym gospodarzem więc myślę nie pisz więcej tutaj na forum jeżeli nie masz rozeznania w tej kwestii .

piękna

a co potrawisz zrobic juz sam po 3 miesiacach pracy ty zadowolony pracowniku z swedwodu.pwenie tylko sie tylko przygladac i narzekac jak to ciezko trzeba pracowac.a teraz do wystapienia do pana prezesa i calej reszty CYRK CYRK CYRK!!!!!!!!!proponuje aby doprawic kółka i obwozic ja po calym swiecie firma i pokazac jakie małpki mam posłuszne w tym cyrku.panie prezesi koncz pan z ta farsa i wstydu juz oszczedz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A czy sms-owanie przez caly dzien, to tez kontakt z handlowcami?

piękna

7 co masz na mysli ze nie ktorzy duzo lepsi od kierownikow. czy chodzi ci proces produkcyjny,jezeli tak to przyznaje ci racje.nawet nie ma do kogo sie zwrocic o pomoc tylko odsylaja do zwyklego pracownika bo twierdza ze on jest bardziej zorientowany w tym temacie.ale kase potrawia liczyc.

niektorzy duzo lepsi od swoich kierowników ...

:D

a to nie pani ... :D

maślana

spostrzegawczy pracownik? - to chyba nie z Drewpolu hahaha

to chyba wszyscy wiedzą ... nie liczy sie praca, to co sie potrafi czy zaangazowanie liczy sie prywata i niechęć coniektórych do coniektórych ...ale moze ktos wkoncu sie tego dopatrzy i zrobi z tym cos dla dobra firmy i ludzi co tam pracuja

pakowacze

może jak postoimy nad jednym frontem godzinę to będzie idealny !!! tylko,że my nie mamy na to tyle czasu...

Odpowiedni kierownik wlasnie juz byl ,niestety nie dano mu szansy,oddelegowany na lakiernie.Duzy błąd!

zmiany ogólnie duzo wniosą... nowy kierownik, nowy brygadzista zaraz jeszcze ktoś nowy ...ciekawe czy ogarną ??jak myslicie ??chciałabym zeby kazdy sie wypowiedział to wazne

zły robol

no niby pracuje krotko ksiegowa ale jak sie przyjmowała do pracy to ktos ja poinformował jakie beda nalezały do nie obowiazki,no tak ale co nie którzy pracownicy z biura ciagle sie ucza i jest ok bo oni moga popełniac bledy a konsekwencjie kto ponosi z tego tytułu pracownicy z produkcji.a co tam do programu ktory firma miala wdrozyc w prodykcje to kto to mial niby zrobic,informatyk nie ma czasu bo zajmuje sie ulepszaniem produkcji a te pare zlotych ktore na to poszły to sie odrobi nasza premia to tak to bedzie wygladało.a i dale bedzi sie nam wciskac ze firma ciagle jest w kryzysie albo reklamacje były wieksze bo pakowacze dogadali sie z panem prezesem ze spakuja 10000 tys.metrow a a pozniej sa tego efekty(usunięte przez administratora)

masz racje, cofam, trzeba dać się wykazać Księgowej, program nie wiadomo ile kosztował, ale nie działa, więc w sumie nie ma narzędzi do pracy. Więc poniekąd przyjaciel wpakował ją na minę którą zostawił. (usunięte przez administratora) Do zobaczenia ;)

co wy tak sie czepiacie tej ksiegowej jest mila,fajna i zna sie na swojej robocie

To nie jest nasze marudzenie,tu pisze sie prawde ktorej duzo ludzi nie zna, czas najwyzszy wziazc sprawy w swoje rece .Ludzie dopisujcie sie ,i piszcie co was boli,bo trzeba cos z tym wszystkim zrobic a razem jestesmy w stanie tego dokonac.Widac ze bardzo duzo osob czyta to forum .

...

a zaległosci sobie będą rosły w siłe heeheh

Zostaw merytoryczną opinię o Drewpol s.c. - Osina

Drewpol s.c.