Opinie o Cooper Standard Automotive w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Cooper Standard Automotive. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Cooper Standard Automotive o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cooper Standard Automotive w Bielsko-Biała

Czy to prawda że od 1 marca likwidują parking na Towarowej

Dobro duszny

Tak to prawda parkingu na towarowej od 1marca nie będzie

Dobry
@Dobro duszny

Ciekawe czy gdzieś coś będzie czy będzie z parkowaniem jeszcze większą tragedia.

@Dobry

Inne zakłady wszystko robią żeby zapewnić miejsca parkingowe dla pracowników albo organizują bezplatny transport a ciekawe co oni wymyślą.Zobaczymy czy im zależy na pracownikach

warszawiak

Też jestem za tym. bezpłatny parking ,darmowe bułki, i jeszcze w piątki darmowy alkohol ,bezpłatny transport , kartki na mięso. AAA zapomniałem jeszcze mogliby załatwić darmowy internet wi-fi na hali.

Beton
@warszawiak

Przeciez wifi jest na hali

nie sieje panki ale w poniedziałek możemy nie iść już do pracy( stan wyjatkowy)

on bojacy

nie ma zartow tak duze firmy powinni pozamykac bo skonczymy jak Włosi

Spokojny
@on bojacy

Nam nic nie grozi, mamy płyn do dezynfekcji i papier w toaletach, możemy pracować spokojnie.

@on bojacy

pozamykają firmy i skąd wezmą pieniadze na 500 plus i inne wydatki Ludzie mają kredyty do spłaty nie mogą wziąść 3 tygodnie bezpłatnego

spokojny
@ja

W dobrym guście jest odkładać 10% swojego zarobku na różne takie sytuacje, a jak sie szasta na lewo i prawo, po wypłacie pyta się ile Bielsko kosztuje to teraz lipa.

Witam. Ile kosztuje ściągnięcie blokady na koła w BB. Czy firma pokrywa koszt?

Endrju

Jak wygląda praca w Cooper Standard GBS w Finansach? Na jakie stawki oraz benefity pozapłacowe mogą liczyć pracownicy? Co z organizacją pracy i atmosferą w niej panującą? Jakie umowy są proponowane? Nie ma osobnego wątku, a firma już jest dość mocno rozbudowana w tym zakresie.

Bielsko-Biała
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
On

Umowy są przez agencje,od nich nie dostaniesz pod gruszą

Wiadomo ile zarabia się na początek w biurze? Są normalne umowy o pracę?

A nie przyznacie racji, że w każdej pracy jest lepiej, gdzie nas nie ma? Ja też narzekam na wynagrodzenie, ale patrząc po innych zakładach wcale nie ma tak źle. Skoro już kilka lat przerobiłem w tym zakładzie i mam stawkę taką a nie inną to gdzie na start będę mieć lepiej?

Kato

Nie zgadzam się z Tobą. Zasiedzialeś się i nie masz odwagi żeby to zmienić. Trwałem w takim samym stanie kilka lat aż w końcu doszedłem do ściany i się zwolniłem. Po 3 miesiącach zarabiałem więcej niż w cooperze po 15 latach. Póki jesteś młody trzeba ryzykować, tak tam emerytury nie doczekasz. Szkoda zdrowia

O>N>A
@Kato

Zgadzam się z obydwoma wypowiedziami. Z jednej strony zaczynać od nowa nie ma sensu ,a z drugiej tkwić w gównie też nie. Każdy musi zadecydować sam. W Cooperze spotkałem bardzo inteligentnych ludzi ,ale też dużo betonu. NIe oszukujmy się niektórzy ludzie nie nadają się do pracy nawet na produkcji w Cooperze ,a wymagania z kosmosu.Różnorodność ludzi jest tak wielka ,że ciężko dyskutować na temat ścieżki kariery. Jedni marnują się w Cooperze ,a inni nawet do łopaty się nie nadają. O toksycznych kobietach ,które zajmują się wymyślaniem konfliktów i obgadywaniem ludzi ,zamiast pracą to nawet nie wspominam.

Opera,,,tor
@O>N>A

Ścieżka kariery ???? Tak jeśli jesteś z rodziny kogoś z góry to jak najbardziej możesz liczyć na przywileje ,albo sypiasz z decyzyjnym to też znajdziesz ciepłą posadkę.

Ona
@Opera,,,tor

Nie chodziło mi o ścieżkę kariery w cooperze tylko ogólnie co każdy człowiek osiąga w swoim życiu, na gównianym cooperze się nie kończy życie.

Remo
@O>N>A

Jesli nie pasują Ci warunki pracy i wspolpracownicy to co tam jeszcze robisz. Pewnie nie chce się pracować ani uczyć więc najłatwiej narzekać na innych nie widząc w tym swojego niskiego poziomu. Jak nie pasuje zakład pracy to droga wolna...nie upadaj tak nisko by innym obrzydzać pracę. Twoje zachowanie jest rzenujące.

Zainteresowana

Czy wiadomo jak toczą się rozmowy o podwyżkach?

Xxxxx
@Zainteresowana

A jak mogą się toczyć.....zapewne będzie powtórka z zeszłego roku....podwyżka o 50 groszy - śmiech na hali

Mmmm
@Zainteresowana

Nasze związki to słaba siła

@Mmmm

rok temu było 60 groszy.

Mam dość
@warszawiak

To w tym roku będzie 65 groszy. Bo mają nas za tanią siłę roboczą. Bylo by inaczej gdybyśmy byli wszyscy razem i zrobili bunt

@Mam dość

Ostatnio dużo nowych, mają stawkę 16 brutto i cieszą się ,że mają prace. Dobre czasy w Polsce chyba się skończyły.

Stary
@warszawiak

Warszawiak a ty do której bramki grasz ? . Czytając Twoje wpisy dochodzę do wniosku że na pewno nie jesteś osobą z PODŁOGI ...

Biku

Czy wiadomo już coś odnośnie podwyżek?

Emil

Bo tam się sypie produkcja....jak i u nas....jest coraz gorzej....nawet ludzi nam zabierają aby tam im świąt ratować a my musimy sie borykać sami z problemami

Ciekawy

Wiadomo coś na temat domniemanych podwyżek w tym roku? Słyszałem, że ludzie odchodzą z ekstruzji na potęgę.

Gacek
@Ciekawy

Dla Tych co są w solidarności pseudo zarząd WYWALCZY ze 30 gr. Dla pozostałych za lojalność zakład z dobrej woli da 1 zł. do godziny .

@Ciekawy

Szkoda, bo odchodzą doświadczeni pracownicy... ale góra i tak nie widzi problemu, finanse się cieszą, że pracownicy ze stażowym się zwalniają... żal się robi na sercu jak się widzi co się z tą firmą dzieje...

zajebiaszczy1

3 zł megabrutto

Dżeki

Chciałbym pracować w tej firmie, czy ktoś pokrótce mógłby opowiedzieć jak wygląda praca na różnych stanowiskach produkcyjnych? I jakiego zarobku można spodziewać się na początek

Ona

To jest forum o Cooper Standard a nie o prywatnym życiu pracowników po pracy.

Andzia

A wpadłaś na taki pomysł że miałaś zły numer? Przez tydzień dzwonisz i nikt nie odbiera to powinno dać do myślenia.

warszawiak

Hej! Co myślicie o nowej wodzie?

Miki
@warszawiak

Chce te wędrówki po wodę zobaczy w upały. Ciekawe kto to będzie latał co chwila ludziom po wodę.

@Miki

Z doświadczenia wiem ,że ludzie i tak norme zrobią. Więc nie ma problemu. Wszystko będzie dobrze. Firma idzie do przodu. Jesteśmy jedną z nalepszych firm Coopera na świecie i jednym z najlepszych pracodawców w Bielsku

Xyz
@warszawiak

A co myślicie o nowej firmie sprzatajacej podobno mają jeszcze mniej ludzi do roboty?

zenada
@warszawiak

jak jestescie ajlepsza firma skoro dobrych ludzi po 20 latach pracy na maszynach zwolniliscie były wasz pracownik starszy juz (usunięte przez administratora) został przez was wyzucony wstyd i hanba kto tak robi tylko hamy i wiesniaki i buraki masakra z takim pracodawca co nie uszanuje osoby co tak długo dla was pracowała przez was chłopak chodzic nie moze a wy go wyjebaliscie wstyd wstydżcie sie co z was za pażdziochy zeby tak ludzi doswiadczonych (usunięte przez administratora) z pracy po 20 latach

Płotka

To akurat w dużej mierze zasługa co niektórych operatorów, którzy kultury korzystania z miejsc użytkowania publicznego jakimi są toalety mogliby się wiele nauczyć nawet od świń w chlewie.. (usunięte przez administratora) i prostactwo TFU!

warszawiak

Radzą sobie dobrze. Porządek jest taki sam jak dawniej teraz nawet wody spuszczać nie musze po dwójce.

Byly pracownik
@warszawiak

Kiedyś tam pracowalam i jak czytam co pisze ten facet to ręce odpadają,a tak na marginesie to radze wszyskim nie splukiwac.Powodzenia w pracy dla wszystkich.

Ć poon

Daj namiary na dilera

W czasach świetności tej firmy nie dostałeś się do niej nie mając w środku dobrego znajomego albo rodziny. Takie czasy. Teraz każdego biorą

Czas na pożegnanie z Cooperem . Pięć lat zleciało, nie dostałam kolejnej umowy na czas nieokreślony. Nie zastanawiam się dlaczego ,nie żałuję. Dzieki Koleżanką i Kolegą ,ktorzy byli wsparciem,pomocą to dzięki Wam ta przygoda trwała tak długo.Wam życzę podwyżek ,sobie fajnej pracy... Adios Amigos !

Zawiedziony

Krakus oddał nowego Nisana do Myślenic . Znów na wiosnę będą zrzucać balast w postaci nowo przyjętych którzy mieli pracować na tym projekcie ...

@Zawiedziony

Wiadomo było ,że pierwsze spadki zamówień i nowi z agencji pójdą na bezrobocie. Potem dzwonią do ludzi ,żeby przyszli znowu i nikt nie jest chętny. Strategia znana. Ludzie pracowali po 4 lata w agencji pracy "tymaczasowej" a potem im podziękowali ,po czym po paru miesiącach dostawali telefony czy chcą wrócić. W tym roku też będzie mały kryzys w okolicach negocjacji płacowych.

Xxxxxx
@Zawiedziony

On nic nie oddaje bo nie ma nic do gadania jest za mały. Ale robi wszystko żeby zrobić karierę nie patrząc tylko na siebie bo reszta go średnio o..... Tego człowieka nie interesują ludzie tylko kariera. Boli tylko ze to krskus który trafił do najlepszego zakładu. Nie robiąc nic jest wielki ale zawsze tego chciał i zawsze chciał być w tym zespole. Niestety.

Xxxxxx
@Xxxxxx

On miał może 14 lat jak Bielsko ruszalo a teraz on zbiją śmietankę no żyć się nie chce. Ten zakład bez jakiego kolwiek dyrektora sory Tomek sobie bardzo dobrze poradzi bo ma super ludzi a to ważne jest bardzo. I szanuj cie to...

pepa
@Xxxxxx

trzeba się bylo uczyć jak mama kazała, to może też byś lepiej skończył.. :D

Stary .
@pepa

Studia wieczorowe to byle osioł skończy , wystarczy w terminie opłacać semestry . Ty pewnie sam takie skończyłeś skoro się wypowiadasz . Teraz nawet od sprzątaczki wymaga się wykształcenia i znajomości dwóch języków .

Tom

Jak wyglada praca magazyniera w Bielsku? 2 czy 3 zmiany? Jak finansowo? Dzieki

Cooperanin
@Tom

3 zmiany to na bank, a co bardziej prawdopodobne to 4 brygadowka

Xxxxxxx

Zaws będą. Byle nie ten gość bo zniszczy ten zakład. On pomninol się z powołaniem . Zniszczysz ten zakład niestety za wiele osób ci zaufało. A to błąd i to wielki.

Xxxxxxx
@Xxxxxxx

Tylko Ty dobrze grasz .... Tylko nie tu chodz nie do końca w to wierzę. .... A chce Ci podziękować. Bardzo.

Zostaw merytoryczną opinię o Cooper Standard Automotive - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Cooper Standard Automotive?

Zobacz opinie na temat firmy Cooper Standard Automotive tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cooper Standard Automotive?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 11 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 47 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cooper Standard Automotive?

Kandydaci do pracy w Cooper Standard Automotive napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cooper Standard Automotive