Tesco

Bielsko-Biała

Opinie o Tesco

Klient

Najgorsza obsługa w Tesco to ta na Złotych Łanach.Opryskliwe ,niemiłe kasjerki i gruba kierowniczka-brunetka. Dwie czy trzy naprawdę przemiłe kasjerki i kasjer,do których aż chce się ustawić w ogonku.Na dziale z mięsem od dawna nic nie kupuję-odrzuca mnie i obsługa i towar.Brrr ... A najwięcej do gadania ma sprzątaczka,która potrafi uderzyć klienta wózkiem ,albo koszykiem i pali głupa,że niewinna.Tak "miło" robi się zakupy w Tesco na Złotych Łanach.Chodzę,bo muszę (czasami).

Poszodowana klientka.

Tesco Bielsko-Biala. Nie kupujcie nic w tesco. Na półkach czyhają towary w uszkodzonych opakowaniach i plamią np. Obuwie olejem ze śledzi. Prawnik tesco twierdzi, że nie ma szkody.

Zuzanna
użytkownik zarejestrowany

Obecnie w całej Polsce ruszył Program Rozwojowy Dla Absolwentów Ekstraklasa - Operacje Sklepowe. Jest to roczny program, który intensywne przygotowuje do objęcia stanowiska kierowniczego w ramach firmy. Czy jesteście zainteresowani wzięciem w nim udziału? Jakie pytania macie dla osób, które są obecnie pracownikami Tesco?

Paolo

Witam. Apropos tesco w Bielsku bialej to wydzialem tam kiedys piekna zjawiskowa kobiete o czekoladowym kolorze skóry. Nie orientuje sie ktos czy jeszcze tam pracuje??

Zuzanna
użytkownik zarejestrowany

Przypominam, że komentarze muszą spełniać wymogi Regulaminu forum. Nie mogą dotyczyć konkretnych osób, ani zawierać pomówień. Chętnie za to dowiemy się więcej na temat tego jakim pracodawcą jest Tesco.

ktoś

Przypadkiem przeczytałam wypowiedzi powyżej o dwóch paniach i wiem o kogo chodzi ludziom wypowiadającym sie.Napewno chodzi o panie Marie i Jolante.Pare lat temu pracowałam z nimi w piotrze i pawle.Obydwie opierniczały sie jak mogły Starsza zamiast robić swoje to gadała głupoty z ochroną.Młodsza była taka niedostosowana do pracy że sie nigdy nie mogła sie wyrobić i zawsze zostawiała za sobą bałagan.Oby dwie były takimi lizusami że zawsze ze wszystkiego się wykręcały obronną ręką i zawsze było na natępną zmiane.Po nich zawsze były brudne półki na sklepie że nawet klijenci się skarżyli kasjerką i biedne panie musiały sie tłumaczyć klijentom.Więc drodzy ludzie uważajcie na te panie.

megan

Koleżanko masz racje z nimi nie da się pracować.Zostawiają wszedzie bałagan a później zwalają na kogoś innego.Najgorsze że nikt z nimi nic nie robi.Powiesz coś córecce to pani mamusia leci na skarge do Jacusia.Nie wiem co to za chory układ.A widocznie Tesco lubi takie porządki na sklepie.

Pracownica

Ja pracuję w firmie sprzątającej pracującej dla tesko w bielsku białej.Na początku było wszystko w porządku dopóki nie wiadomo skąd pojawiły się dwie panie matka z córką: pani M i pani J.Obydwie o wszystko się czepiają i o wszystko mają pretensje a same nic nie robią.Co chwila chodzą do pana Jacusia z donosami a on im we wszystko wierzy.Nie wiem czy one mu coś dają od siebie że on taki miły dla nich.Więc jeśli chcecie mieć chody w pracy to bierzcie przykład z mamusi i córuchny i zgłoście się ze swoją darowizną do pana Jacusia ja niestety będę musiał sobie poszukać innej pracy bo taka jak one nie jestem.

emerytka

Kochani uciekajcie z Tesco w Bielsku-Białej ! Fatalna dyrekcja, wstrętni niektórzy kierownicy, a jacy wredni tzw. audytorzy ! Co chwilkę mają jakieś kontrole stoisk , punkty karne , jakieś trójświatełka ? czerwone, zółte , zielone , jak na skrzyżowaniu ! Beznadzieja. Panie na stoiskach dwoją się i troją aby sprostać wymaganiom, widziałam też zapłakane pracownice. Mobbing, mobbing i jeszcze raz mobbing ! Szkoda mi tych Pań. Ja osobiście robię zakupy w Auchanie i to w zasadzie tylko w tygodniu. Jestem emerytką mam czas i obserwuję .

Jane
użytkownik zarejestrowany

Witam wszystkich czy ktoś z Was pracował u nich może na stanowisku doradcy i zechce powiedzieć coś na temat pracy u nich? Zależy mi najbardziej na informacjach w zakresie wynagrodzenia oraz umowy bo nie wszędzie chcą dawać o pracę będę wdzięczny ! Dzieki

qwerty

wg mnie również obsługa jest zawsze miła.

woopa

Ja w niedzielę zakupów nie robię. Pracuję od pn- pt, i czasem w sobotę. Nigdy nie miałem problemu ze zrobieniem zakupów w tygodniu, a też mam rodzinę, i jeszcze dorabiam popołudniami, więc wymówki że ludzie nie mają czasu w tygodniu na zakupy to bzdura. Nudzi się im w domach i mają gdzieś tych pracowników.

podbeskidzie!

Kasjerki są nie miłe bo muszą w weekendy zapier... kiedy ty z rodziną bujacie się po sklepie jak smród po gaciach!. Jeszcze gorzej mają dostawcy internetowi tesco. Nie dość że przynoszą zakupy pod nos, to w weekendy pracują po 10 godzin dziennie. Targają po 100 kilo na 4 piętro lub więcej a jedyne co słyszą to non stop opi..dol!

k

Ja jestem tylko klientem..Ale przyznam, że mieszkam bardzo niedaleko Tesco w BB, ale wolę robić zakupy o wiele dalej w Społem w centrum i noszę ciężkie zakupy. Dlaczego?Nie wiem co się dzieje wśród pracowników, ale za każdym razem trafiam na nie miłą kasjerkę(różne kobiety).Wiem, że nie jest łatwo siedzieć na kasie i uśmiechać się przez ileś godzin do każdej osoby(wiem też ile się zarabia), dlatego zawsze staram się pierwsza mówić dzień dobry, do widzenia i uśmiechnąć się do kasjerki. W Tesco pewnego razu powiedziałam dzień dobry uśmiechnęłam się- a kasjerka nawet mi nie odpowiedziała... Przyznam, że to było już chamskie.Pracownicy względem siebie są nieuprzejmi, wszyscy są albo jacyś złośliwi albo zdołowani. W TAKIM SKLEPIE AŻ SIĘ NIEMIŁO ZAKUPY ROBI. W dodatku jest w każdym sklepie jakiś kierownik, a do Tesco w bb jak się wchodzi śmierdzi przy wejściu... i nic z tym nikt nie robi 3 tydzień.GDybym nie musiała czasem kupić pieczywa czy jajek, omijałabym to miejsce z daleka.

kastet
użytkownik zarejestrowany

Witajcie, czy ktoś może potwierdzić jak to jest z praca na stacjach benzynowych Tesco?, czy to prawda, że tam jest najlepiej i finansowo i wogole człowiek sie nei przepracuje? słyszałem, że jak już sie dostanie na beznynówkę to już się tam zostaje - czy jestem w błędzie? Moze ktoś mi jakieś mylne informacje dał, prosze o potwierdzenie.

yogi........

Czy ktoś już z was widział nową ofertę pracy, którą proponuje firma Tesco? Moim zdaniem wygląda to interesująco, ale proszę was o opinie i komentarze. Firma Tesco (Polska) Sp z.o.o poszukuje pracownika do Sklepu znajdującego się w Warszawie przy ul. Sosnkowskiego 1c (U... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5718296?keywords=&region=

sweet

Znam realia stoiska odziez w tesco w bielsku na warszawskiej. Ostatnie miejsce w jakie bym wrocila. To co napisano o kieeowniczce odziezy to prawda. Kobieta ewidentnie lamie prawo stosujac mobbing i zastraszajac pracownikow. Oczywiscie nie wszystkich, jest tam nietykalna grupa pupili i kolezaneczka o takim samym imieniu jak kierowniczka - tzw pani kadrowa co nic nie robi tylko "liczy godziny" caly czas. Babka chyba wyzsza matematyke skonczyla. Stoja obydwie oparte o kase i usmiechaja sie swoimi sztucznymi zabkami obrabiajac tylki wszystkim na sklepie. Ochrona powinna zajac sie magazynem i rzeczami ktore sa tam na odziezy pochowane i czekaja na wyniesienie pod granatowym polarem. Zalosne!

claudio

Kierownik stoiska odzież to osoba która już dawno powinna z tamtąd wylecieć. Uważa sie za szefową wszystkich działów i myśli że wszystkie rozumy pozjadała. Doszły mnie słuchy, że pozwala sobie na wiele w innych sprawach również... Już dawno ową osobą powinien zająć się tamtejszy monitoring... Jest tam wiele nieprawidłowości, które nie wynikają z zaniedbań ale z zuchwalstwa Pani kierownik. P(usunięte przez administratora).

czarna
@claudio 12.02.2014, 23:02

( usunięte przez administratora )jednym słowem potrzebują bo jak są mało spostrzegawcze to potem się tak dzieje ja też pracowałam na małym sklepie na stawowej i to co tam się wyrabiało to przechodziło ludzkie pojęcie ;przerw niebyło lub szybko bo niema czasu w dwie na mięsie pracowały non stop bo jedna na chorobowym była 3 miesiące ,a druga dobiegała do kasy z mięsa heh no paranoja kierowniczka nie umie robić korekt ,a od innych wymaga-zresztą co ona wie

fvu

Trzeba tam pracować żeby zrozumieć o co chodzi, gromadka pupilków tłoczy się w pobliżu kasy, reszta pracuje, nie można nawet do nikogo się odezwać bo od razu komentarze, podczas gdy tamte stoją, śmieją się, obgadują pracowników, a jedna z tych osób dosłownie nic nie zrobi przez cały dzień, a pod koniec zmiany jeszcze narzeka jaka to zmęczona jest.. Paradoks jakiś.. Chcesz tam pracować w miłej atmosferze to musisz donosić i tak dostaniesz się do grona "najlepszych" czyli takich którzy pracują tam na innych zasadach..

mati

pracuje niestety

iii

chciałbym zapyta czy ta pani kierownik [usunięte przez moderatora] jeszcze pracuje w Tesco Bielsko Biała?

Mona

[usunięte przez moderatora]. Niestety musze potwierdzić opinie o [usunięte przez moderatora]-pracowałam to wiem. W życiu nie spotkałam tak obłudnej i zakłamanej osoby w swoim życiu. Jak chcesz pracować w Tesco w BB to omijaj odzież!

ja

hehe czy chodzi Ci moze o kierowniczke stoiska odziezowego? bo jesli tak to twoj opis zgadza sie w 100 %, czyli jest nie mila, niesprawiedliwa, wiecznie niezadowolona ze wszystkiego, codziennie krzyczy na pracownikow i to w dodatku tak zeby bylo slychac na caly sklep, nie ma szacunku nawet do klientow a co dopiero do swoich pracownikow... jedyne to dobrze sie odzywa do swoich pupilkow czyli osob ktore kabluja na innych i donosza jej o wszystkim co ktos zrobil czy powiedzial nawet jesli tak naprawde nic nie zrobil... nie polecam pracy tam!!!

tomm

Nie polecam pracy w tesco Bielsko Biała. Jest tam kierownik który pomiata pracownikami dzień w dzień wydziera się po nich i to przy klientach na sklepie!

Zostaw opinię o Tesco - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tesco