Opinie o Tesco w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Tesco. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tesco o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tesco w Bielsko-Biała

Czy rozmowa rekrutacyjna w Tesco odbywa się również w języku angielskim?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Tesco? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Zadowolony Nowy wpis

Jeżeli startujesz na podstawowe stanowisko podstawowe to szybko. Zazwyczaj natychmiast albo w ciagu dnia dwoch.

Jakubczyk Nowy wpis

Tesco ul.jutrzenki bardzo dobry sklep miła obsługa polecam każdemu

Ala

W jakich godzinach są zmiany w Tesco?

Firma Tesco poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Bielsko-Biała
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
plesewaplus

Nie mam pojęcia czym kierują się ludzie dodający te złośliwe opinie ?! Od lat robię zakupy na ul.Jutrzenki w tesco i jestem z tego bardzo zadowolona. Panie na kasach i na stoiskach uśmiechnięte, Bardzo czytelnie poukładane towary na półkach , a w razie potrzeby szybka informacja. Zawsze jestem zadowolona z zakupów ,towary spożywcze zawsze świeze. Skąd się biorą takie krzywdzące opinie niektórych z Państwa?? Aby to sprawdzić trzeba po prostu przyjść i zrobić zakupy ;)

Kuba

Bardzo miła obsługa, dobre promocje łatwo znaleźć towar

Dawny pracuś

Dobrze że tam nie pracuję bo podobno straszny (usunięte przez administratora) się tam zrobił. Ja wyszedłem z pełną premią i trzema miesiącami wolnego a ci co tam teraz zostali podobno będą inaczej traktowani.

Jak się pracuje? Warto szukać szczęścia w firmie?

Igor

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Klient

Najgorsza obsługa w Tesco to ta na Złotych Łanach.Opryskliwe ,niemiłe kasjerki i gruba kierowniczka-brunetka. Dwie czy trzy naprawdę przemiłe kasjerki i kasjer,do których aż chce się ustawić w ogonku.Na dziale z mięsem od dawna nic nie kupuję-odrzuca mnie i obsługa i towar.Brrr ... A najwięcej do gadania ma sprzątaczka,która potrafi uderzyć klienta wózkiem ,albo koszykiem i pali głupa,że niewinna.Tak "miło" robi się zakupy w Tesco na Złotych Łanach.Chodzę,bo muszę (czasami).

Klientka
@Klient

Na złotych to masakra. Na kasach.Panie co za kare. Obgadują klientów poprzednich , zamiast obsługiwac a reszta czeka. Rozumiem wszystko, ale jak za kare to te panie tam siedzą. Często t bywam i jestem cierpliwy ale są pewne granice

Zuzanna

@Garda, na forum powinniśmy pisać na temat warunków pracy w Tesco, a nie poszczególnych osób, których zachowanie nie powinno być przedmiotem konwersacji. Wcześniej pytałam o organizację pracy, czy możesz napisać jak wyglądają zmiany czy możliwości awansu?

Poszodowana klientka.

Tesco Bielsko-Biala. Nie kupujcie nic w tesco. Na półkach czyhają towary w uszkodzonych opakowaniach i plamią np. Obuwie olejem ze śledzi. Prawnik tesco twierdzi, że nie ma szkody.

@Poszodowana klientka.

Ha ha. Wyczuwam spisek.

kundzio

Tesco na Warszawskiej to istne dziadostwo ...Zmieniono Kierowniczke na Delikatesach i weszla jakas Inna Pani Malgorzata co pojecia nie ma o Tym ,i zaczyna mieszac ,chce pokazac Ze umie rzadzic a guzik jej to wychodzi ...Dojdzie do Tego ze bedzie sama pracowala .,bo nikt sie nie zgodzi zeby kims poniewierano ...Nie wiem co bedzie dalej .To co sie wyprawia tym Tesco to nie do przyjecia...

Garda.
@kundzio

Pani Malgorzata mysli Ktora obiela delikatesy ,piekarnie,bistro i warzywa ze da Sobie rade guzik prawda ..Przechodzi kolo swoich pracownikow jak by ich nie widziala .Dzien dobry nie uznaje ,nie wiem kto wychowywal ta kobiete ,kultura uleciala .Brak slow co do nowej Kierowniczki ..Pani Malgorzato ogarnij sie kobieto ..

Zemczak-anek

Tesco na ul. Jutrzenki (Złote Łany ) Masakra i ta baba Iwona K . B co za patol w pracy i po za

Kacper

Ja ...Pracuje Tesco ,kazdy narzeka na tesco na obsluge a Wy jak klijeci traktujecie nas ktorzy was obslugujea jak smieci ...Nabierzecie towarow ful i wywalacie gdzie popadnie .Po co to tyle brac i wyrzucac gdzie popadnie ...Wymyslacie wedlinami .Sa napisy na wedlinach na serach ale palcem pokazujecie jak male dzieci ta wedline i po szybie ,nie mowiac o dzieciach dracych sie po sklepie ,czlowiek nie moze sie skupic na obslugujacych ...Nas pracujacych sklepie oczerniac a nie patrzyc na Siebie ...To fakt ze kierownictwo jest do bani nie mowiac o menadzerach ...

Zuzanna

Wasze opinie przedstawiają Tesco z punktu widzenia klienta. Jednak celem tego forum to pozostawianie przez użytkowników merytorycznych uwag o firmach jako pracodawcach. Co osoby zatrudnione w Tesco mogą powiedzieć o organizacji pracy w okresie świątecznym, który zaczął się już w dużych marketach? Macie więcej obowiązków? Czy pracodawca na ten czas zatrudnia dodatkowe osoby?

Zuzanna

Obecnie w całej Polsce ruszył Program Rozwojowy Dla Absolwentów Ekstraklasa - Operacje Sklepowe. Jest to roczny program, który intensywne przygotowuje do objęcia stanowiska kierowniczego w ramach firmy. Czy jesteście zainteresowani wzięciem w nim udziału? Jakie pytania macie dla osób, które są obecnie pracownikami Tesco?

Paolo

Witam. Apropos tesco w Bielsku bialej to wydzialem tam kiedys piekna zjawiskowa kobiete o czekoladowym kolorze skóry. Nie orientuje sie ktos czy jeszcze tam pracuje??

ola
@Paolo

juz nie

Zuzanna

Przypominam, że komentarze muszą spełniać wymogi Regulaminu forum. Nie mogą dotyczyć konkretnych osób, ani zawierać pomówień. Chętnie za to dowiemy się więcej na temat tego jakim pracodawcą jest Tesco.

ktoś

Przypadkiem przeczytałam wypowiedzi powyżej o dwóch paniach i wiem o kogo chodzi ludziom wypowiadającym sie.Napewno chodzi o panie Marie i Jolante.Pare lat temu pracowałam z nimi w piotrze i pawle.Obydwie opierniczały sie jak mogły Starsza zamiast robić swoje to gadała głupoty z ochroną.Młodsza była taka niedostosowana do pracy że sie nigdy nie mogła sie wyrobić i zawsze zostawiała za sobą bałagan.Oby dwie były takimi lizusami że zawsze ze wszystkiego się wykręcały obronną ręką i zawsze było na natępną zmiane.Po nich zawsze były brudne półki na sklepie że nawet klijenci się skarżyli kasjerką i biedne panie musiały sie tłumaczyć klijentom.Więc drodzy ludzie uważajcie na te panie.

Zostaw merytoryczną opinię o Tesco - Bielsko-Biała

Tesco