Opinie o Cooper Standard Automotive w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Cooper Standard Automotive. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Cooper Standard Automotive o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cooper Standard Automotive w Bielsko-Biała

Czy w firmie obecnie są jakieś przyjęcia do pracy? Złozylem CV i nadal czekam. Jak wygląda praca i jaka jest stawka poczatkowa?

PracMen
@Nowy

Jest duże zapotrzebowanie na ludzi, aż dziwne że nie dzwonili. Ciągle nas mało.

@PracMen

zastanów sie 2 razy czy chcesz tu pracowac ....

Joe
@Nowy

Praca jak praca. Wszędzie trzeba pracować. Jeśli chodzi o warunki to ciezko abo kasa taka sobie...

Lekin
@Joe

Zarobki jak wszędzie a praca w warunkach nie do zniesienia......temperatura wykańczająca

Pawel

Impreza bez szalu......ale co niektórzy to dali pokaz.......

Olo

Było spoczko....????????????

co masz na mysli ??

Ignacy
@Pawel

Impreza według różnych źródeł się podobała, było naprawdę fajnie, na tyle na ile che się bawić z ludźmi z pracy. Jak ktoś ma spoko ekipę to z imprezy pewnie zadowolony. Było co zjeść, alkoholu we świat, muza do zabawy. Co. Chciałeś więcej?

Krzysztof
@Pawel

Ja również jestem zadowolony z imprezy, bylo fajnie, oby doczekaliśmy się drugiej takiej

Zadowolony
@Krzysztof

Wg mnie impreza. Super...Było na czym oko zawiesić....co niektóre czyszczące pięknie dawały czadu na parkiecie....pięknie się ruszały...a co niektóre....dawały......można było skorzystać....to było super....

@Zadowolony

Które to takie.

Prasiarz
@Zadowolony

Chyba żadne

Jaja

Jak myślicie będą jakieś podwyzki czy raczej niema co liczyć i szukac innej pracy

Natal

Słyszałem o firmie , że jest bardzo dobrym pracodawcą. Czy potrzebujecie aktualnie pracowników?

Mona
@Natal

Poszukują pracowników właściwie nieustannie,ponieważ ludzie się zwalniają i jest spory deficyt .Praca jest bardzo różna, można trafić na fajną ale też i ciężka.Pracuje pięć lat,przyzwyczaiłam się do warunków i do pieniędzy, taka prawda.Trzeba mieć na uwadze iz to nie jest kariera na długie lata,ponieważ temperatury wysokie oraz opary gumy i z malarni sa bardzo szkodliwe.Ludzie jak wszędzie, też różni jeżeli chodzi o współpracę. Jeżeli chcesz spróbować pracować to przyjdź i przekonaj się sam jak jest.Zarobki dla początkujących nie stanowią już konkurencji w B ielsku.

Le.
@Mona

szczerze pracowalem w tej firmie kilkanascie lat i to co sie dzieje od 3 lat to istny zal.. nic tylko normy i normy patrza jak dolozyc ci pracy zebys czasem nie mial 15 sekund przerwy w pracy . Land Rover to szkoda gadac nie dosc ze normy za duze to jeszcze ludzie zwlaszcza niektore czyszczace obgaduja kazdego kogo zobacza . Nie polecam pracy w tej firmie

Wieloletni pracownik
@Le.

Co się tak przejmujecie że ktoś kogoś obgaduje. Ludzie tacy są i nie ma co się przejmować. Fakt że ci co pracują od wielu lat miło wspominają pracę. Jakoś tak atmosfera była przyjemna wysocy jakoś tak bardziej przyjaźnie nastawieni. Teraz to atmosfera gęste że można siekierą ciąć. Zle się tak pracuje. Już nawet nie chodzi o kasę bo pracujący ponad 5 lat mają już to stawkę przyzwoita. Ale podejście do pracownika coraz gorsze. Traktują Cię jak kogoś gorszego. Kiedyś wszyscy byli równi i przyjaźni. Mam nadzieję że ktoś z tych wyżej czasem tu coś poczyta i przemysli co nie co.

Bielsko-Biała
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
Igor

Ja dzielnie pracuje na prasach lubie to. Czasem nawet nie mam ochoty iść na przerwę, bo mi brakuje pare sztuk. Co powie przełożony na ten przejaw lenistwa. Czyszcząca tez musze mieć wymagająca bo wtedy wiem ze robie cos źle. Wiadomo człowiek jak chce to potrafi robić dobrze wystarczy chcieć. Nie moze być żadnych bubli, żadnych niedolan czy pęknięć. Poza tym gdzie młody pracownik po roku stażu pracy zarobi te 14,60 brutto.

W-Igor
@Igor

Niech zgadnę ... urwało ci jajca na maszynie?

ha ha no dokładnie....

Jebnijsiewlebglupiababo
@Igor

Brutto to nie netto takie pieniądze to nawet na zmywaku dostaniesz

blada

Hej, Jak pracuje sie w Cooper w biurach? Są nadgodziny ? Jeśli tak to jak one są rozliczane, płacą czy do wybrania, czy może za free? Jaka atmosfera panuje w biurach?

Misza

Szukają pracowników?

Milutki

Czy wiecie coś o bonach na święta ?

@Milutki

Ponoć 11 grudnia mają być

slepek
@Śmieszek

i co dawali kase na swieta?

cooper
@slepek

Od 13 grudnia można będzie odbierać karty podarunkowe

troll

Praca całkiem spoko chyba, że trawisz na prasiarza, który nie wie co to dezodorant zresztą można sobie poradzić co tam pęknięcie czy przepchanie jak nie idzie oddychać i wolisz wdychać opar z uszczelki. Towarzystwo czyszczący też fajne zabijają się o sztuki, która zrobi więcej a potem zdziwione, ze podnieśli norme. Narzekają na koordynatorów a kto leci i kabluje (Ci którzy najgłośniej ich krytykują). Wlazenie w (usunięte przez administratora) lidera norma co dla niektórych.Ja przychodzę robię co mam zrobić i do domu. Wkurza mnie jedynie ze wg umowy wyplata ma być do 5-tego dnia roboczego a tu znowu lipa Przy okazji pozdrawiam Panie z HR obyście jutro nie schodziły na halę.

Ddddddd

Pracowalem w Cooper od jakiegoś czasu jestem w nowej firmie gdzie zarabia sie lepiej jest wiekszy spokoj a przede wszystkim nie gonia jak poje*** i tylko norma norma Uwolnilem sie od tego syfu i nikomu pracy nie polecam bo teraz mam porownanie wszedzie lepiej tylko nie w COOPER pozdrawiam :)

Maniek
@Ddddddd

A gdzie teraz pracujesz? Ja też chcę coś zmienić w swoim życiu i zacznę od pracy...

Ddddddd
@Maniek

Ci co mnie znaja to wiedza gdzie poszedlem i wiedza za ile nie bede sie tu publicznie wypowiadał moge jedynie podpowiedzieć że pracowalem na land Rover

@Ddddddd

405?

@Ciekawy

czy to ważne :)od stycznia znowu duzo ludzi sie zwolni bo czekaja tylko na bony...

A Ty to 494?

@Ciekawy

ja póki co sie nie zwalniam ale 2 kolegów tak

Napewno K.K

....
@lol

osobiscie wcale im sie nie dziwie

prasiarz

to jak z ta osoba towarzyszącą można czy nie?

Joe
@prasiarz

Nie. Nie można zabrać osoby towarzyszącej....To impreza zamknięta tylko dla pracowników. Szkoda....

Jesteś pewny. Gdzie to piszę

Jesteś pewny. Gdzie to piszę

Mietek
@pracownik

Nie lepiej zapytać się u źródła ? Nie nie można i dla nie zorientowanych zapisani nie mogą oddać komuś talonów i nie przyjść na imprezę bo wtedy zostaną obciążeni kosztami jak sie zapiszesz i nie przyjdziesz to trzeba oddać talony do HR

Stiw

No właśnie jak z osobą towarzyszącą na wigilię do klimatu można zabrać? Wie ktoś coś?

@Stiw

Tak, każdy może zabrać swoją połówkę ale ja wezmę 0,7 :)

Stiw
@Śmieszek

To można czy nie? Pytam poważnie

@Stiw

Tak twoją starą też możesz zabrać

@Śmieszek

? Mało plakatów jest z informacjami. A po co ci osoba towarzysząca. Drzewo do lasu będziesz nosił ?... To jak z tą osobą towarzyszącą można czy nie. Bo to ponoć 20lecie i wigilijka i że za dużo osób i nie można. Ma ktoś fote tego plakatu

mix
@pracownik

się do roboty przejdź to plakat zobaczysz

@mix

A to gdzie one są trzeba wchodzić na zakład przez bramki

Majster :)

Hej wiecie już coś na temat imprezy wigilijnej w klimacie? Można wziąść osobę towarzyszącą ? I jaki zespół muzyczny tym razem będzie ?

Majk
@Majster :)

A to do roboty nie chodzisz? Mało plakatów jest z informacjami. A po co ci osoba towarzysząca. Drzewo do lasu będziesz nosił ?

butem go
@Majk

A Ty co książkę piszesz czy ciekawski jesteś?

Disko
@Majster :)

Bayer Full !

@Majk

Śmieszek

Niezapomnijcie reklamówek żeby jedzenie zabrać hihihi :)

Okoń

Czy to prawda że na Fordzie V408 rusza 4-brygadowka? Co nagle takie zmiany? Teraz właśnie się dowiedziałem

Zawiedziony pracownik

Starych pracowników rzucają do najgorzej roboty bo jak młodego postawią to klika dni i tylko szafka po nim zostanie. A starzy w mniejszym stopniu odchodzą ale też uciekają. Fajnie się tu robiło kilka lat temu. Teraz coraz gorzej. Sam powoli zastanawiam się czy czegoś nie szukać. A kupę lat człowiek tu robi. Zero perspektyw na przyszłość, no chyba że dobrze wchodzisz w 4 litery i (usunięte przez administratora)to może gdzieś zajdziesz

pol

Land rover to dno wszyscy sie go boja

dahola

Teraz w cooper to jest dopiero tragedia ludzi maja w tylku nowych przyjmuja starych wykanczaja ... ludzie z ponad 10-letnim starzem uciekaja .. rzucaja na najgorsze roboty zamiast nowych uczyc.. liderzy obsrani lizydupy najchetniej to by kordynatorom w (usunięte przez administratora) wchodzili ... normy wyswirowane a sprobuj nie zrobic to bedziesz rzucana po wsyzstkich stanowiskach cooperowskich .. pozdrawiam nie polecam

Juda
@dahola

Wszystko przez dyrektor Anne P. Nie zna się kobieta na robocie. Zwolnijcie ją tylko szybko bo zakład popłynie

Cooperowy człowiek

Coraz więcej będzie projektów wyjeżdża do innych zakładów. Bielsko docelowo, pewnie w odleglejsze przyszłości, ale już się to powoli zmienia ma posiadać tylko ekstruzje z wykańczaniem online. Co rusz state linie dostosowują do tego a i każde następne projekty już będę zapewne z procesem wykańczania online.

Jastin
@Cooperowy człowiek

Czyli Bielsko nastawia się tylko na ekstruzje? A co z finishingiem? Z ludźmi?

Cooperowy człowiek
@Jastin

No takie założenia i plany są ale to pewnie potrwa jeszcze sporo czasu za nim tak się stanie całkowicie. Jak co z ludźmi przejdą na linie pewnie.

Maniek
@Cooperowy człowiek

Jestem w szoku co się z tym zakladem stało. Kiedyś tak dobrze stał...miał dobrą opinie...a teraz ludzie sami uciekają

...

masz racje pracownicy się szanują :) lecz przełożeni już maja z tym problem

Olo
@...

Masz rację nie wszyscy przełożeni sa w porzadku ale nie sa najgorsi....mozna to jeszcze tolerować. Ja nie narzekam bo wiem ze w innych zakładach jest gorzej.

Zostaw merytoryczną opinię o Cooper Standard Automotive - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Cooper Standard Automotive?

Zobacz opinie na temat firmy Cooper Standard Automotive tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cooper Standard Automotive?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 11 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 47 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cooper Standard Automotive?

Kandydaci do pracy w Cooper Standard Automotive napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cooper Standard Automotive