Opinie o Cooper Standard Automotive w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Cooper Standard Automotive. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Cooper Standard Automotive o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cooper Standard Automotive w Bielsko-Biała

Adios CSA

Praca jak praca , ale za najniższą krajowa to lepiej unikać tutaj wyzysk przybiera całkiem nowy poziom nie mówiąc już o traktowaniu zwykłego pracownika tak zwykłego .. bo ci niezwykli to (usunięte przez administratora) sama w sobie nawet się z tym nie kryją jak obsadzają swoimi kompanami ze wsi stanowiska pracy przesuwając delikwenta na najgorszą robotę żeby sam się zwolnił atmosfera .. bez atmosfery czekając jak wystrzelą w powietrze nie liczcie w tej firmie na aplikacje a już na pewno to nie przyszłość dobra jedynie dla młodego co chce dorobić na wakacje i prysnąć a i tak musi się liczyć z pogarda i pracą na hiper obrotach ludzie robili po 3 lata przez agencje brakowało ludzi dostali na zatrzymanie umowę przez zakład na rok i do pola . Pracowałem w kilku korporacjach więc mam porównanie były większe mniejsze świństwa wszystko zależy od czasy przyjęcia się tak szczęście obywatele jak nie jesteś w mafi licz tylko na nie albo na wchodzenie w 4 litery a w 75% to ciebie ten teges i tak … Obiecują złote góry .. nie słuchajcie co gadaja sa w 100% nie słowni i zakłamani nie wierzcie w ani jedno słowo .A ci co maja umowy na czas nieokreślony to szukała bym już nowej pracy bo i tak zapewne prędzej czy póżniej do pola bo na umowę na stałe nie ma co liczyć no chyba że sami wiecie.

@Adios CSA

umowa na czas nieokreślony to własnie umowa na stałe. Oczywiście domyślam się o czym myślisz i masz rację. Ja lubię tam pracować i obserować tą patologię ,szczególnie jak są jakieś audyty zewnetrznę. Szkoda ze ktoś nie napisze ksiązki o tym jak źle zarzadzać firmą. Jeden wielki nepotyzm i brak organizacji. Maszyny tez w coraz gorszym stanie. Ale spokojnie wprowadzaja szkolenia jakieś nowe podobno super ekstra ,która mają zmienić WSZYSTKO ,czyli jak zawsze NIC. Pozdrawiam Cooperową szlachtę ,która nie pracuje.

Wiedzma

Jak można zwolnic osobe przebywająca na L4i powiedzieć jej wina jakim hukiem trzeba być ja tego nie opuszczę zrobię bydło tym co zwolnili mi chłopaka (usunięte przez administratora)A tych z solidarności też (usunięte przez administratora) zamiast pracownikow bronić to oni Jeszcze i am kłody odkładają wstyd

Kolnel
@Wiedzma

Dla czego go zwolnili? Podali powód?

Ciekawy
@Kolnel

Bo musieli by mu wypłacić jubileuszowe a z czego jak roboty niema.

wiedzma
@Kolnel

ze za długo był na L4 i ze przekroczył iles dni

Wiedzma

Co mi Adminów używasz opinię i tak pójdzie to do gazety niech wiedzą jaka jest ta firma (usunięte przez administratora)

Ciekawe co uda się załatwić naszym związkom podczas tegorocznych negocjacji płacowych

Prasiarz

Słyszałem od osób blisko związanych z NSZZ, że 20- 30gr do godziny i złotówka dla młodych aby ich zachęcić

Nikodem
@Prasiarz

Widzisz jak dają przecież oni do niczego się nie nadają tylko patrzą na siebie w lusteru gróby i chudy bawili się w piaskownicy ha ha ha....

Ciekawy
@Prasiarz

A ja słyszałem ze 5 zł. tylko płatne w ratach do 2025 bo ADP tego nie przeskoczy.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
Lemar

Zgadzam się ze tu można pisać wszystko. Narzekacie na związki, na liderów i koordynatorów bo jesteście anonimowi. Wszyscy są be tylko wy jesteście zajebiści a tak na dobrą sprawę to gęby nie potraficie otworzyć,lepiej pisać bzdety w internecie bo wam nic nie grozi. Piszecie że kierownictwo nie ma szkół, to ja się pytam po jakich szkołach wy jesteście jak ortografia i poziom waszych wypowiedzi kłuje w oczy. Prostactwo nic więcej.

Kami
@Lemar

Dobrze gadasz Lemar, każdy najeżdza na każdego bo gęby nie widać, dla mnie osobiście to forum jest na najniższym poziomie, same buraki tu piszą. Mam osobiście na gnieździe paru takich cwaniaczków co kozaczą i na wszystkich, narzekają a jak przyjdzie co do czego to zawsze wszystko jest ok. Nikt nie potrafi powiedzieć komuś w twarz co myśli tylko piszą i obgaduja wszystkich dookoła bo nikt nie wie kto to pisze. Takich kozaczkow mamy na zakładzie. Zresztą nie ma się nimi co przejmowac bo to zwykłe buraki są.

Solus contra omnes
@Lemar

Pisać jak najbardziej można wszystko. Jednak ktoś kto sądzi, że wpisy są anonimowe i nie można dotrzeć do tego kto jest ich właścicielem, jest w błędzie - zapewniam.

@Solus contra omnes

Noi co związku ztym mogą mnie w pyrtka pocałować. Jak juz tam nie pracuje no co zwolnis mnie drugi raz hahaha ogarnij się oszolomie boś daremny

Agnes

Ale prostactwo. Boże widzisz, i nie grzmisz.

@Agnes

Na co dzień jestem romatykiem. I proszę nie nazywaj mnie prostakiem bo bedzie mi bardzo przykro.

@Agnes

Tak po. za tym to wypiłem dziś bardzo duzo piwa i jedtem zmeczony i spsc ide pozdraeism

Agnes

Rzeczywiście, kompetencja naszego kierownictwa jest na zerowym poziomie ale praca ogólnie nie jest zła, znam ludzi co mają gorzej,a pracować trzeba.

admin
@Agnes

Firma jest dobra. Jedynie pomaranczowi przesiadują przed komputerami i na palarni. Bamda (usunięte przez administratora) po zawodówkach. Człowiekowi rece opadaja jak sie stara ale nic to nie daje bo nad Tobą takie debile mają stanowiska. Jedna wielka rodzina.

Honorata
@admin

Dokładnie to prawda. pomaranczowi to durnie ale prawdziwymi kretynami sa kierownicy większość z nich ma mniej mózgu niz kura jak ja dziekuje bogu ze mnie tam nie ma. Najgorszy zaklad na Podbeskidziu

@admin

To prawda, chodzą co chwila grupkami na papieroska a koordynatorzy jakoś tego nie widzą, tylko nas pilnują. Ich wiedza też nie powala, no ale to są wybrańcy. Jak to mówią ręka rękę myje. Koordynatorzy cóż, towarzystwo wzajemnej adoracji, bez wyższych szkół, znajomości języków obcych, awansowali jedynie po znajomości. Takie właśnie mamy kierownictwo.

beast
@admin

Pragnę zwrócić uwagę że zapewne bywasz na tej palarni tak samo często skoro widzisz kiedy tam przebywają. Przy komputerach siedzą bo pozycja stojąca nie jest ergonomiczna ( o ile znasz znaczenie tego słowa, jeśli nie to zachęcam do lektury słownika). Zapewne Cię zaskoczę ale komputer jest narzędziem pracy liderów stąd też nawet powinieneś widzieć ich przed ekranem monitora. Poziom wykształcenia nie świadczy o umiejętnościach zawodowych a skoro ktoś obsadził ich na tych stanowiskach najwyraźniej miał do tego podstawy. Jeśli kierownictwo Ci nie odpowiada to może czas na zmianę miejsca pracy, zapewne w innej firmie będą bardziej kompetentni przełożeni.

Olla
@beast

Drogi adm...Ja za to pragnę przypomnieć, że to nepotyzm w zdecydowanej większości, decyduje o obsadzie na stanowiskach liderów i wyższych, nikt się z tym specjalnie nie kryje w tej firmie.A co do pracy przy komputerach, no cóż, w mojej poprzedniej firmie również zakupiono ten typ, wysokich biurek pod komputery,wymieniając na poprzednie,niskie, typowe do pracy siedzącej. Powód był jasny...Nowe,z racji swojej wysokości, przystosowane są do pracy w pozycji stojącej,z racji krótkich zadań. Nikt nie pisze przecież epopeji, tylko wstukuje kilka cyferek... Tak np.zrobiono również we Fiacie i skończyło się wysiadywanie ..

beast
@Olla

Jakież to infantylne żeby na każdym kroku krytykować każdy ruch i zachowanie kadry kierowniczej. Jestem ciekaw czy sobie nie macie nic do zarzucenia i wasza praca jest w 100 % tak przyzwoita żeby móc oceniać i oczerniać innych.

Solus contra omnes
@admin

Z ciekawości zapytam tylko, co masz na myśli pisząc, że się starasz i czego oczekujesz wzamian od przełożonych?

Stary

"BielSczanin" -jak Cię już wylali to nie oczerniaj zakładu który chciał Ci (usunięte przez administratora) uratować . Jeszcze nikt nie wyleciał z tego zakładu bez powodu . Niektórzy myślą że przychodząc do pracy robią łaskę zakładowi . Teraz jak już jesteś WOLNY to możesz razem z kolegami ze wschodu iść palić te śmieci pod mostem ...

@Stary

Wiem juz teraz dlaczego ten (usunięte przez administratora) dalej jescze istnieje bo jak sie poobstawiali takimi (usunięte przez administratora)jak ty. Tak poza tym to jest wiele ciekawszych prac w okolicy. Zycze ci powodzenia w naciaganiu gumy na instrument a po drugie jak nie wiesz o co chodzi to sie (usunięte przez administratora) nie wpierdalaj miedzy wodke a zakaske

Agnes

Też tak sądzę, przecież dyscyplinarki nie dostaje się za byle co. Chociaż z drugiej strony tutaj można pisać wszystko, wymyśleć sobie Nick i wypisywać głupoty bo i tak jest się anonimowym.

Stary

Po zakładzie krąży plotka że SOLIDARNOŚĆ nie będzie walczyła o podwyżki w tym roku. A tu proszę początek roku a nasi PANOWIE już wywalczyli 150% podwyżki za pakiet PZU komfort . BRAWO PANOWIE . Miejsce na produkcji czeka na WAS .

Maja

Czy nasze drogie Związki , wrzucając info na Facebooku o nowo powstającym. Hatchinsonie, chcą dać nam do zrozumienia, iż nie zamierzają starać się o tegoroczne podwyzszki? Bo przekaz mówi sam za siebie...

@Maja

Jestesmy za drodzy.

Maja
@Anonim

Tani czy drodzy..Mamy jednak projekty,klientów, wiec firma zarabia. To co piszesz, że jesteśmy zadrodzy, jest ostatnio ulubionym mottem naszych związków. A może problem leży w zarządzaniu, a nie cenie..

Taktoja

Mógłby ktoś podzielić się opinią o aktualnuch zarobkach i o panującej atmosferze w zakładzie? Warto się przyjąć?

@Taktoja

Nie radzę ci. hamstwo i brak empati kierownicy po szkołach specjalnych kompletne dno zaklad wygląda z ulicy ślicznie ale na tyłach kolo ogrodzenia ukraincy palą śmieci zarobki 2000 brutto piszę szczerze rób jak uważasz

On
@Taktoja

Atmosfera ok zarobki też. POLECAM

@On

Co ty chlopczyku do mnie mówisz chyba nigdy w tym bajzlu nie pracowałeś. Ja poprosilem pana kierownika o kilka sni wolnego bo moja córeczka byla chora to. Buc zwolnił mnie dyscyplinarne ( po ponoć mu nic nie zglasalem) no ale ile (usunięte przez administratora) mozna tluc do tego pustego Łeba sprawę mam zamiar zgłosić do prokuratury!!!!!!!!!!!!

Pikantny pomidor
@Bielsczanin

Masz racje kierownikami sa osoby ktore nawet nie umieją posługiwać sie smartfonem a o znajomosci jezykow obcych nie wspomnę no chyba ze mówimy o łacinie podworkowej

@Bielsczanin

2000 brutto. To chyba inna firma inny kraj. Jacy Ukraińcy jakie śmieci ?

Casanova

Ładne dziewczyny ? Ty chyba nie widziałeś nigdy pieknej kobiety same pasztety i nic wiecej ( chyba ze ktos cale zycie bil konia przy wamperach z kiosku ruchu) tak ja domniemywam robisz ty impreza slaba tylko sraczki dostalem i nic wiecej

@Casanova

Duzo młodych nie poszlo. Impreza zakładowa wiadomo wiocha i obgadywanie ludzi.

On
@Casanova

Ciekawy jestem jaki Tu pasztet jesteś?

Jaja

A którzy liderzy na finishingu są spoko, a którzy nie ?

@Jaja

Tam nie ma ludzi spoko nie spoko. Sama elita, fachowcy.

Maria konopnicka

Proszę nie zwalnianiajcie mnie!! Ja bez mojego coooperka uschne jak majestatyczny kwiat na pustyni cooper moim jedynym swiatem jest opoka oazą spokoju błagam do waszycych sumiem ulitujcie sie na de mną. Nigdzie noe nie bedzie mi lepiej jak u was

Taki sobie jeden z produkcji

Impreza jak impreza źle nie było ale jakiś fajerwerków również. Dużo ludzi nie poszło i to tylko i wyłącznie przez atmosfera jaką góra wprowadza wśród ludzi. Jeszcze ze 2 3 lata temu chętnych było by sporo więcej. Bo i robiło się przyjemniej. Teraz każdy na każdego już patrzyć nie może, a już w szczegolnosci na tych z góry.

:):):)

Wigilia firmowa fajna ... mozna bylo pohulac na parkiecie, wypic kilka glebszych ze znajomymi i przede wszystkim wyluzowac. Nawet jeżeli noc zakończyła się zgonem to nie ma co sie przejmowac reset czasami sie przydaje:) oby do nastepnego roku :)

Koko
@:):):)

Tez tak uważam. Narzekają ci, co zawsze i wszędzie jęczą.

Zbigniew

Cześć słuchajcie czytam te opinie. Az wlos mi sie jezy na glowie naprawde jest tak zle na firmie bo planuje sie tam przyjac i slyszalem dobre opinie a teraz mam nieszane uczucia powiedcie mi cos wiecej

Lemar

Jak tam po imprezce wigilijnej,ładne dziewczyny w cooperze pracują to się poszalało????

Agnes

Oj Gienio,Gienio,rzeczywiście musi być to wielka miłość skoro po dziesięciu latach,mając zardzewiałe tico i nie mogąc pozwolić sobie na nic lepszego,nadal w cooperku pracujesz,a może kolega załatwi Ci robotę u siebie,po roku merca sobie kupisz (po roku)he he

Lemar

Ludzie co z Wami,piszecie że mało zarabiacie,że robota syfiasta.Mówicie że w innych zakładach jest o niebo lepiej,że lepiej płacą,stąd moje pytanie-co Wy tam k....jeszcze robicie skoro gdzie indziej jest o niebo leiej.Prawda jest taka że w główkach się poprzewracało i ciągle macie mało ,"on"-zgadzam się w 100%,jak się nie podoba to do biedry na kasę zapraszam,tam się napewno spałnicie się zawodowo????

Eugieniusz
@Lemar

Oj ludzie co ja mam juz z wami praca jet super zarobki idealne jedne z lepszych na podbeskidziu 4 brygady ok ja robie tam 10 lat i nie narzekam co prawda dalej jezdze zardzewialym tico a muj sąsiad ( synek 21 lat ) po roku pracy w innym podobnym zakladzie kupil sobie terenowego merca za 100 tys ( po roku pracy ) otrzywiscie mi to nie przeskadza i nie zazdroszczę bo kocham mojego cooperka. Pozdrawiam Gienek

Zostaw merytoryczną opinię o Cooper Standard Automotive - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Cooper Standard Automotive?

Zobacz opinie na temat firmy Cooper Standard Automotive tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cooper Standard Automotive?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 11 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 47 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cooper Standard Automotive?

Kandydaci do pracy w Cooper Standard Automotive napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cooper Standard Automotive