Opinie o MAN Bus Sp. z o.o., Tarnowo Podgórne, zakład zamknięty w Tarnowo Podgórne

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy MAN Bus Sp. z o.o., Tarnowo Podgórne, zakład zamknięty. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w MAN Bus Sp. z o.o., Tarnowo Podgórne, zakład zamknięty o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAN Bus Sp. z o.o., Tarnowo Podgórne, zakład zamknięty w Tarnowo Podgórne

paweł

tam tylko wysysk na smieciówce dobrze ze to sie przenosi do starachowic

manek

Wydaje mi się , że wypowiadają się tu ludzie ze Starachowic i myślą , że temat poświęcony jest firmie Man w Starachowicach. Otóż nie, tu mowa o Manie w Sadach , więc poszukajcie proszę na Gowork odpowiedniego zakładu i tam wpisujcie posty o przyjmowaniu do zakładu nowych pracowników itp. Man w Sadach się zamyka i tu interesują ludzi inne tematy. Dzięki.

salomon

to do czerwca 2016 czy do końca 2016 maja przenieść cala produkcje do starachowic ? wiadomo co stanie się wtedy z biurem inżynierskim ? będzie dalej robilo ksw czy idzie na bruk ?

greg

ciężko się wbić bo zakład w sadach przenoszą do starachowic, więc po co maja szukać ludzi w sadach?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w MAN Bus Sp. z o.o., Tarnowo Podgórne, zakład zamknięty rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Elektryk - elektronik od zaraz?
logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
ATN Service ApS
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Pracownik ochrony - obiekt logistyczno-magazynowy - Tarnowo Podgórne
Tarnowo Podgórne
Seris Konsalnet Holding S.A.

czuły

Czytaj kilka postów w góre a nie tylko ostatni to się dowiesz.

jojo

ja mam pytanie czy może ktoś z was wie co tu będzie po manie.

obserwator

Aha! Gratulacje dla Pana śp.Henry Forda Motor Ford Company za diabelski pomysł. a raczej wymysł jak wycisnąć z robola wszystkie siły poprzez zastosowanie ruchomej taśmy produkcyjnej./To właśnie temu Panu można "zawdzięczać" wymyślenie czegoś takiego- no ale to był przełom XIX i XX wieku a teraz mamy już XXI wiek i nadal taki proceder ma miejsce oczywiście zmodyfikowany bo sam pomysł może jest nie najgorszy ale "współcześni" pewnie z 3 razy zwiększyli tempo przesuwania się linii.

OE

Panowie praca w MAN była bardzo dobra.Obecnie pracuje w VW Poznań i mogę powiedzieć ,że tam jest (usunięte przez administratora) Przeniosłem się z MAN do VW i żałuje strasznie. Tempo pracy jest wyśrubowane do granicy wytrzymałości organizmu ,sprzęt do pracy to jakieś nieporozumienie.Bardzo dużo buraków z wrześni i okolic którzy dali by się pociąć za to pracę.Pracodawca dyma całą załogę a oni się cieszą ,że dostali 100 zł do wypłaty.Kochane nadgodziny po 12 h w niedziele i soboty (strasznie sapią jak nie chcesz przyjść. Odradzam wszystkim kolegą z MAN przejście do VW. SZAMBO SZAMBO i kilo mułu. Niebawem sam się zwolnię po wakacjach 2016 i poszukam normalnej pracy jeśli chodzi o tępo.Wole mniej a żyć.

@OE

Każdy miał możliwość być w VW i na własne oczy zobaczyć jak wygląda tam praca na taśmie. Nie trzeba być super spostrzegawczy aby obserwując tam pracę ludzi dojść do wniosku,że tego typu praca to jakieś wielkie nieporozumienie.Przecież ,gdyby to była jakaś cywilizowana praca to auta te w tym systemie produkowali by nasi koledzy robotnicy w Niemczech.Ale tam takie coś jest nie do zaakceptowania/nie będę tu oczywiście mówił o wynagrodzeniu niemieckiego pracownika na takiej linii/Poza tym, chyba wiadomym jest ,że "nabytek" z MAN-a skierowany zostanie do prac, powiem dyplomatycznie,niekoniecznie odpowiadającym "swoim" z VW.A pokusa mamony i stałych umów to bzdura-bowiem każdą umowę na okres nieokreślony można w każdej chwili rozwiązać,a zarobek 4 czy 5 tyś.za pracę 2 m-cy w miesiącu to następna ściema.Tak więc moje współczucie dla Ciebie jet z mojej strony bardzo bardzo umiarkowane, a raczej malutkie.Jedynie gratuluję podjętych w tej sprawie kroków./Uciekaj chłopie póki jeszcze masz całe gnaty/Pozdrawiam

oj tam oj tam

Co tam aktualnie ciekawego w Manie? Dużo segmentów już przenieśli do Starachowic czy jeszcze nic? Pozdrawiam całą załogę.

klemens

czasami moze fajnie było, ale sie skonczylo nie ma zoltych pierdzacych w stolek po 4 przy kazdym kompie.Kierasow udajacych panow swoich murzynów.Zlikwidowac to gowno i moze amazonik tam zagosci z jakims mini magazynem i bedzie dobra robota

Do hindus

Widać nie znasz tematu. Zarząd informację o zamknięciu a w zasadzie o przeniesieniu produkcji do Starachowic ogłosił już ponad rok temu. Zakład w Sadach ma funkcjonować do końca 2016 stopniowo przenosząc produkcję do zakładu w Starachowicach.

GrUby

kto mial okazje pracwac to pracowal w tej firmie ale sa ludzie co spokojnie moga powiedziec o tej firmie ,,Sady Zdrój" bez sciemy w wiekszosci firm mozna tylko sobie pomarzyc o takiej pracy kumaci wiedza oco chodzi i tak juz zostanie :)

Mmm

Popieram cię w tym co napisałeś. Miło się tam pracowało.

oj tam oj tam

...a tak wogóle wiadomo coś kto wykupi zakład w Sadach i co tam będzie?

oj am oj tam

;Tak , jak w nicu. :) Pracowałem w MANie. Zwolniłem się , bo zakład się zamyka i chciałem uniknąć zostania bezrobotnym zanim mnie " zastąpią" ludźmi ze wschodu :) Prawda jest taka, że na wiele rzeczy w Manie się narzekało ale teraz u obecnego pracodawcy zdałem sobie sprawę, że MAN to była dobra firma i klimat pracy o obciążenie pracą były naprawdę ok. Szkoda zakładu... Jakby mi ktoś powiedział, że odwołują przeniesienie zakładu do Starachowic to skakał bym z radości i chętnie bym tam wrócił. Nie wszystko ale wiele wiele rzeczy na które nikt nie zważał uwagi i traktował za "normlne" u innych pracodawców nie istnieją poprostu i tego w mi brakuje. Ogólnie zakład w Sadach to praca do której się chodziło patrząc z dzisiejszej perspektywy z luzikiem i przyjemnością :) Pozdrawiam wszystkich byłych kolegów z pracy i szkoda że Starachowice nie są dużo bliżej :)))))

obserwator

No niestety nie jest to raczej opinia konkurencji, a w każdym zapisie,czy opinii jeżeli nie nie wszystko może jest w 100% prawdziwe-to na pewno coś tam na rzeczy jest.Jak w każdej nawet plotce jest ziarenko prawdy

Patryk
@obserwator

Witam Poszukuje opinii autobusu MAN Lions Star R02 z 2006 roku Nosze sie z zamiarem kupna takiego autobusu do mojej firmy. Prosze o pozytywne i negatywne opinie Pozdrawiam

KrzysztofA

Firma u której często wynajmujemy autokary korzystają z busów MAN i naprawdę wszyscy klienci jak i kierowcy są bardzo zadowoleni. Naprawdę gorąco polecam te busy oraz firmę http://www.autokaryakord.pl/ cięki której poczujesz się bezpiecznie i zaznasz miłej obsługi.

xcx

A ten szala lala z kuninka jeszcze tam robi ten nazgul................

obserwator

w ostatnim zdaniu mojej opinii winno być:-"to w zasadzie coraz MNIEJ mnie to wszystko interesuje"

obserwator

Mnie na szczęście przynajmniej w MAN-ie już nic ani nikt nie ochlapie błotem gdyż piszę moje opinie i spostrzeżenia na podstawie relacji osób które tam jeszcze pracują.Jeżeli zostałeś kierowniczku niesłusznie obrzucony błotem to oczywiście mam nadzieję,że sprawa się wyjaśni na Twoją korzyść/czego Ci oczywiście życzę/.Niemniej coś na rzeczy musi być i oby tylko osoby naprawdę winne poniosły konsekwencje,a nie była to "masówa" pt."bo byłeś kierownikiem" Tak,jak widzisz staram się obiektywnie patrzeć na te sprawy i do czasu pełnego wyjaśnienia tych spraw pewnie zaprzestanę jednak obserwować i komentować,a tak w ogóle - to w zasadzie coraz mnie mnie to wszystko interesuje.Cześć!

Zostaw merytoryczną opinię o MAN Bus Sp. z o.o., Tarnowo Podgórne, zakład zamknięty - Tarnowo Podgórne

MAN Bus Sp. z o.o., Tarnowo Podgórne, zakład zamknięty
2.8/5 Na podstawie 106 ocen.

MAN Bus Sp. z o.o., Tarnowo Podgórne, zakład zamknięty