CEZAR P. P.

Opinie o CEZAR P. P.

Joanna

Rozumiem że możesz kogoś nie lubić, ale żeby od razu pisać takie przykre rzeczy o dziewczynie?? Chyba już wiem czemu już tam nie pracujesz...

pan-pancer-nick

Odradzam - bałagan, brak kultury i absurdalne awantury robione przez zarząd. Zmienianie umów pomiędzy tym co ustalisz z nimi, a tym co dają do podpisu.

Majkel

Co powiecie o zakładzie na Krzemowej? Jak tam kierownik, mistrzowie? Jakie mają podejście do pracownika? Jak warunki socjalne i praca na produkcji? Przynieść CV do kadr czy może sobie darować?

Idealny
@Majkel

Szkoda czasu i przy okazji brygadzistów , mistrzów nie wspomnę o pracownikach Szok

Witam, chciałbym się trochę dowiedzieć na temat firmy Cezar, ponieważ widzę, że poszukują elektryka utrzymania ruchu. Może ktoś z Państwa podzielić się informacjami jak wygląda praca na tym stanowisku oraz zarobki? Czy polecacie Państwo tę firmę, czy lepiej jednak omijać ją z daleka. Z góry dziękuję za szczerą opinię.

Nie polecam
@Marek

Nerwówka mocna, stres i reanimacja maszyn, które dawno powinny iść na złom, dyżury pod telefonem oraz brak zrozumienia przez pracowników produkcji i kierownictwo ze wszystkich działów, pomijam fakt wykorzystywania do innych prac nie związanych z działem utrzymania ruchu i to wszystko za (usunięte przez administratora) pieniądze. Jednym słowem nie polecam i radzę każdemu elektrykowi omijać to miejsce z daleka, bo to jest szkoda czasu i nerwów, o czym zresztą świadczy duża rotacja na tym stanowisku. Pozdrawiam :)

Elektryk
@Marek

Powiem tak fajna Ekipa na dziale UR fachowcy w swojej dziedzinie kierownik rozsądny,ale dyrektorzy zakładu jak dla mnie (Moja subiektywna ocena) z kulturą nie mieli za dużo do czynienia. kilka nadgodzin i dyżur to zarobek w okolicach średniej krajowej. Narzędzia raczej kiepskie lub ich brak co bardzo ogranicza . Dużo pracy bez sensu prowizorek bo trzeba wszystko na już a na jutro by można było zrobić od razu porządnie. Brak planowania i współpracy między wydziałami, Dużo pracy oderwanej od UR jakieś naprawy drzwi okien wieszanie oświetlenia choinkowego przestawiania maszyn z kąta w kąt i z hali do hali i innych dziwactw. Ja raczej dobrze wspominam ale ja lubię pracować. Po zaprzestaniu stosunku pracy w ciągu tygodnia bez problemu znalazłem lepiej płatną pracę (kilka ofert z których wybrałem jedna). Myślę że warto iść na rozmowę i sprawdzić co możesz wynegocjować. I wtedy podjąć dezyzję

@Elektryk

@ Elektryk Dziękuję za dość obszerny opis. Udam się do nich i zobaczymy co zaproponują. Czy możesz polecić inne firmy w Ełku lub okolicach warte polecenia (rozglądam się za pracą jako elektryk bądź automatyk)?

Powiem tak nawet w święta Wielkanocne chcą zmusić pracowników do pracy. Wiec radze sie zastanowić czy warto jest pracować w takiej firmie.

ełczanin

podobno kogoś mają zatrudnić na stanowisko kierownika. ktoś coś wie?

ełczanin

kto to? zna ktoś?

Rychu
@ełczanin

Kierownika czego? Jakiego działu?

Ja sam
@ełczanin

Na który zakład? Strefowa , Krzemowa a może na Metal?

Zając
@Rychu

Szkoda zdrowia

Ilona
@Zając

Co tutaj ma wpływ na zdrowie? I chodzi o fizyczne czy psychiczne? ;>

Zając
@Ilona

Jedno i drugie jak popracujesz to zrozumiesz

Jak dużo osób pracuje w CEZAR P. P.?

Maja

W firmie jest że 300 osób,a pracuje tak z 80????

Maja

Tą firmę opanował truscovid 19,a lekarstwa nie ma.

Gregor

Co to takiego truscovid?

@Gregor

To taki mały,wredny wirus. Niszczy wszystko co spotyka na swojej drodze. Pozdrawiam odpornych :-)

Byłyok
@Maja

To całkiem długo trzyma się ten zarazek patrząc na jego szkodliwość. Aż strach pomyśleć o schorzeniach.

Karlos.
@Maja

Jest już inny wariant. Nowa mutacja wirusa przyjęła kolejną postać.

@Karlos.

Nie ma nic wiecznego. Zdrowie i życie jest jedno i trzeba je szanować. U siebie i u innych.

Czy w firmie Cezar są toalety? Czy można robić przerwę na siku?

pytanie na pytanie

dostajesz pampersa na wejściu zdajesz na wyjściu

Byly

Praca jak praca to ze za najnizsza to kazdy wie.wymogi jak w ekskluzywnym butiku.w lecie goraco w zimie zimno bo oszczednosci.jezdzi z gory jedno za drugim i sie czepiaja stwarzajac ciagly postrach a zero pomocy.wlasciciel pewno nie wie ze ci ludzie to tylko utrudniaja prace i dzialaja na szkode firmy.mimo wszystko dobrze bylo sie pozegnac z nimi

BrusLi

Firma poraz kolejny szuka specjalisty ds exportu. Proszę powiedzcie mi, jeżeli macie informacje, co sprawia, że od prawie roku nonstop duplikują te same ogłoszenie na znanym protalu. Jak nie specjalisty to asystenta specjalisty i tak w kółko. Zastanawiam się czy ktoś tam to ogarnia. Dział kadr i płac to jest, wiadomo. Ale czy jest tam jakiś dział HR i konkretny fachowiec do pozyskiwania kadr? Czy naprawdę warunki pracy i płacy są na tyle "atrakcyjne" że trudno tam zagrzać dłużej niż okres próbny albo jeszcze krócej. Proszę o informację czy warto poświęcić swój czas i energię i wysłać zgłoszenie rekrutacyjne? Chciałbym uniknąć udostępnienia danych poprzez cv i późniejszego ewentualnego spamu z ofertami z katalogow firmy lub firm z branży. Dlatego chcę mieć pewność że oferty pracy tej fimy są rzetelne i zgodne ze stan faktycznym. Bardzo dziękuję za rzetelne opinie.

Magazynier

Oferta pracy na znanym portalu z ogłoszeniami. Myślę sobię wymagane uprawnienia mam, doświadczenie też. Oferują umowe o prace. Postanawiam wysłać CV na stanowisko magazynier. Odezwali się i zaprosili na rozmowę kwalifikacyjną, która zakończyła się pomyślnie. Dostałem informację od kiedy zaczynam itp. Pierwszy dzień pracy wyglądał tak że pakowałem cały dzień towar do wysyłki. Dzień niby normalny jak na początek ale okazało się w trakcie pracy że umowę dostane na drugi dzień. Nie czekając mówię do przełożonego że jeśli nie dostanę dzisiaj umowy to jutro nie przyjdę ponieważ dbam o bezpieczeństwo. Nagle umowa znalazła się jeszcze tego samego dnia ale nie o prace jak oferowali tylko umowę zlecenie. Nie byłoby nic dziwnego gdyby na umowie oprócz pakowania towarów dopisali inne czynności magazyniera zamiast prace porządkowe, pomoc przy produkcji wyrobów pvc i otrzymanie identyfikatora pracownika z podanym stanowiskiem pomocnik produkcji. Rozkojarzony wróciłem do domu. Drugi dzień zaczął się od przerzucenia na inne stanowisko. Starasz się pokazać bo jesteś nowy w pracy i wykonujesz swoje zadania w tępie współpracownika to jeszcze dostajesz reprymende od niego za zamienienie 2 zdań z innym pracownikiem podczas wykonywania obowiązków i tak zakończył się dzień 2. Trzeci dzień zapowiadał się normalnie. Wróciłem na stanowisko z pierwszego dnia. Dwie godziny przed skończeniem pracy przyszedł przełożony że mam iść na bhp i później przyjść do niego. Po 2 godzinach bhp zachodze do biura i dostaję wypowiedzenie. Pytam się jaki jest powód? na co odparł że pracownicy z 1i3 dnia nie chcą ze mną pracować. Pytam się ich co im nie odpowiadało w mojej pracy to mówią że nic nie mówili przełożonemu. Doszedłem do wniosku że to musiał być współpracownik z 2 dnia pracy. Teraz to już punkt krytyczny zamieszania w mojej głowie. Były wojskowy, pracownik z dużym stażem pracy a pogania nowych pracowników i traktuje ich przedmiotowo w dodatku mówi dla kierownika że nie chce ze mną pracować. Trzymają (usunięte przez administratora) i szukają następnego (usunięte przez administratora) który z tamtym wytrzyma bo przede mną było podobno już 6 na tym stanowisku w ostatnim czasie i żaden nie dał z nim rady. Ta historia odbyła się na magazynie stali!! Odradzam całkowicie firmę bo jeżeli na jednym dziale takie historie się dzieją to na innych również. Jeśli szukasz pieniędzy nie zważając na to że traktują cię jak "murzyna od czarnej roboty" to serdecznie polecam! Firma nastawiona jest jedynie na zysk

Adred
@Magazynier

A truskawkowy jeszcze tam jest ?

Niestety tak

cov

który to?

@cov

Ten co jajka wiejskie skupuje od pracowników.

RedBart

Nie

Być może nowy pracownik

Proszę o info jak zmieniła się atmosfera w zakładzie po odejściu szefa produkcji. Czy jest już nowy, a może ktorys z jego przybocznych został obarczony nową funcją? Bo nie wiem czy warto tam się zatrudnić. A przecież atmosfera pracy jest bardzo ważna w dzisiejszych czasach.

Spięta "Justa"
@Być może nowy pracownik

Cieżka praca pod presją czasu - to jest to co szukam. Lubię pot, kurz i adrenalinę. Pieniądze to nie wszystko. Czy w firmie mogę liczyć na to że zostaną spełnione moje oczekiwania?

Jaki jest styl zarządzania w CEZAR P. P.?

Duszek

(usunięte przez administratora) nic więcej. Nie polecam

Optymista

Zacznę tym zdaniem: Na szczęście już tam nie pracuję ???? Cała kadra zarządzająca nastawiona jest aby nieustannie wywoływać konflikty na miejscu pracy! Tak! Jeżeli masz problem, niea do kogo się zwrócić o pomoc. Na jeszcze lepiej jak zrobisz coś źle, zawsze można sprzedać delikwenta do kierownika i liczyć na oklaski lub podwyżkę. Brak jakiegokolwiek socjalu. Nawet ubezpieczenie jest tak fatalne, że szkoda gadać. Był covid, wpadli na pomysł aby zwolnić 30-40 ludzi dla pomocy od rządu. Później były błagania, strasznie żeby robić nadgodziny pod presją zwolnienia! Aby podsumować wszystko w jednym zdaniu. Wyobraź sobie firmę która jest miejscem przyjaznym dla pracownika, gdzie zarabiasz odpowiednio do obowiązków, gdzie przełożony, dyrektor i właściciel z szacunkiem odnoszą się do Ciebie, gdzie stając rano chcesz iść do pracy... ta firma jest tego przeciwieństwem.

Karlos
@Optymista

Jak tam w ełckiej dolinie krzemowej? Jakieś pozytywne zmiany? Warto złożyć papiery?

co
@Karlos

Przecież on tam już nie pracuje to skąd ma wiedzieć?

Stary
@Karlos

Brak przyjęć

Velo

Tragicznie zarządzana firma, słabe kierownictwo. Normy z kosmosu, a pensja głodowa. Jeśli potrzebujesz pilnie pracy na chwilę, to można brać, ale na dłuższą metę nie da się wytrzymać.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w CEZAR P. P.?

Fredi

Pracować za prawie najniższą krajową.

Turek

Ten team ma już członka. Popytaj na mieście :-)

BHO

Wystarczy nie mieć honoru i ambicji oraz niezależnie od przekonań wypełniać na ślepo rozkazy, bo do poleceń im daleko.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie CEZAR P. P.?

Drf

Umowa o prace

@Drf

Po przepracowaniu miesiaca na umowę zlecenie

Umowa zlecenie.

Optymista

Nie ważne jaki. Nie przynoś CV - unikniesz przykrości i niesprawiedliwości. Fatalna firma, fatalne warunki pracy - jak niewolnictwo. Nie dbają o pracowników. Uważają że w Ełku każdy chciałby tam pracować a jest odwrotnie. Nawet w PUP odradzają. (usunięte przez administratora)

"szybcy i wolni"

Mandaty karne na produkcji wg wewnątrzzakładowego taryfikatora i o premii zapomnij. Płać i płacz. Zmiany po 12h, najniższa krajowa do wypłaty, Święta Bożego Narodzenia minęły paczek dzieciom zero, dodatku świątecznego na Wielkanoc zero, wakacji pod gruszą zero, urlop najlepiej po wakacjach w listopadzie. Ogólnie jak chcesz to łap okazję.

Co jaki czas w CEZAR P. P. można ubiegać się o podwyżkę?

Bemowo

co 2 tygodnie

aw

po 35 latach może dostaniesz 100 brutto

Wraz ze wzrostem najniższej krajowej

Zostaw merytoryczną opinię o CEZAR P. P. - Ełk

• Jak się pracuje w CEZAR P. P.?

Zobacz opinie na temat firmy CEZAR P. P. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CEZAR P. P.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CEZAR P. P.?

Kandydaci do pracy w CEZAR P. P. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CEZAR P. P.