Opinie o HarmoniquePR w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie HarmoniquePR. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie HarmoniquePR o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - usługi PR

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HarmoniquePR w Kraków

HrmoniquePR

Właśnie startujemy z Akademią Talentów! Jest to program skierowany do studentów, którzy swoją przyszłość wiążą z marketingiem i PRem!Z okazji jubileuszu 5-lecia istnienia Agencji zapraszamy na Dzień Otwarty 14 grudnia w trakcie którego będzie można poznać szczegóły. Więcej informacji na naszym Facebooku http://on.fb.me/1OUohSE Pozdrawiamy Anna Ganew i Marta Hycnar.

HarmoniquePR

Agencja HarmoniquePR istnieje na rynku od 5 lat. Przez cały ten czas nieustannie się rozwijamy, proponując klientom nowe usługi. Wprowadzenie systemu praktyk i staży było dla Nas ogromnym wyzwaniem, cały czas analizujemy informację zwrotną od osób, które z nami współpracują i reagujemy na zmieniające się warunki na rynku. W oparciu o to stworzyliśmy przejrzyste ścieżki kariery i program edukacyjny o silnych podstawach merytorycznych, usprawniliśmy procesy wewnętrzne w firmie, tworzymy nowe działy. Naszym celem jest praca w przyjaznej, zdrowej atmosferze, aby każdy czuł się częścią zespołu. Chcesz przekonać się jakie warunki współpracy od nas otrzymasz, przyjdź na rozmowę - każdego traktujemy indywidualnie dopasowując ofertę pracy do kompetencji i doświadczenia. Przyjdź, poznaj nas i sam się przekonaj. Anna Ganew i Marta Hycnar.

Przemek

Pracuję w tej agencji i nie mam powodów by narzekać. Warunki finansowe - ile ustalisz tyle dostaniesz, nie można mieć pretensji o coś, na co dobrowolnie się zgodziło. Nie pasuje: odchodzisz. Praca w PR'ze nigdy nie jest 8 godzinnym czasem pracy - jeśli chcesz etat: wybierz budżetówkę. Szefostwo - upublicznianie negatywnych opinii świadczy tylko o braku dyskrecji i dyskwalifikacji w branży, gdzie klienta "rozbiera się do gaci" i nie wynosi informacji poza budynek. Rozwój - od pracownika zależy czego się nauczy. Jeżeli wykazujesz zaangażowanie i kompetencje - pracodawca zainwestuje w Ciebie. Jeśli nie: czego wymagasz? Projekty - nie zawsze pracuje się przy wysokobudżetowych projektach i z wielkimi markami. Małe projekty dają również dużo satysfakcji. Z czasem przeradzają się w większe i kontynuowana jest współpraca z tym samym klientem.

gość

Kiepskie warunki pracy, brak możliwości rozwoju, bardzo niskie wynagrodzenie.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie HarmoniquePR.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o HarmoniquePR - Kraków

HarmoniquePR