HarmoniquePR

Kraków

Opinie o HarmoniquePR

Przemek 2015-09-25 13:13:47
Pracuję w tej agencji i nie mam powodów by narzekać.

Warunki finansowe - ile ustalisz tyle dostaniesz, nie można mieć pretensji o coś, na co dobrowolnie się zgodziło. Nie pasuje: odchodzisz.

Praca w PR'ze nigdy nie jest 8 godzinnym czasem pracy - jeśli chcesz etat: wybierz budżetówkę.

Szefostwo - upublicznianie negatywnych opinii świadczy tylko o braku dyskrecji i dyskwalifikacji w branży, gdzie klienta "rozbiera się do gaci" i nie wynosi informacji poza budynek.

Rozwój - od pracownika zależy czego się nauczy. Jeżeli wykazujesz zaangażowanie i kompetencje - pracodawca zainwestuje w Ciebie. Jeśli nie: czego wymagasz?

Projekty - nie zawsze pracuje się przy wysokobudżetowych projektach i z wielkimi markami. Małe projekty dają również dużo satysfakcji. Z czasem przeradzają się w większe i kontynuowana jest współpraca z tym samym klientem.
HarmoniquePR 2015-12-02 14:59:47
Agencja HarmoniquePR istnieje na rynku od 5 lat. Przez cały ten czas nieustannie się rozwijamy, proponując klientom nowe usługi. Wprowadzenie systemu praktyk i staży było dla Nas ogromnym wyzwaniem, cały czas analizujemy informację zwrotną od osób, które z nami współpracują i reagujemy na zmieniające się warunki na rynku.
W oparciu o to stworzyliśmy przejrzyste ścieżki kariery i program edukacyjny o silnych podstawach merytorycznych, usprawniliśmy procesy wewnętrzne w firmie, tworzymy nowe działy.
Naszym celem jest praca w przyjaznej, zdrowej atmosferze, aby każdy czuł się częścią zespołu. Chcesz przekonać się jakie warunki współpracy od nas otrzymasz, przyjdź na rozmowę - każdego traktujemy indywidualnie dopasowując ofertę pracy do kompetencji i doświadczenia. Przyjdź, poznaj nas i sam się przekonaj.
Anna Ganew i Marta Hycnar.
HrmoniquePR 2015-12-10 22:46:40
Właśnie startujemy z Akademią Talentów! Jest to program skierowany do studentów, którzy swoją przyszłość wiążą z marketingiem i PRem!Z okazji jubileuszu 5-lecia istnienia Agencji zapraszamy na Dzień Otwarty 14 grudnia w trakcie którego będzie można poznać szczegóły. Więcej informacji na naszym Facebooku http://on.fb.me/1OUohSE
Pozdrawiamy Anna Ganew i Marta Hycnar.
student 2015-12-21 15:46:58
Hej, nie wiem wiele o tej agencji ale zainteresowały mnie praktyki dla studentów. Nie zdecydowałem się jednak bo trafiłem na informacje, że agencja ma 5 lat a na stronie www przy strategiach podaje, że ma 10 lat doświadczenia. Na Fb ciągle nowe osoby a do tego powyższe negatywne komentarze.
Składa się to w jedną niepokojącą całość! Poszukam praktyk w innym miejscu!
Ax 2016-02-10 20:03:38
Wszystko zalezy od chęci do pracy i motywacji. Jesli faktycznie chce się pracować w PR i się wykazać, okazji nie bęðzie brakować. Dzięki licznym szkoleniom można się bardzo dużo nauczyć i raczej inne agencje nie inwestują tyle czasu w nowych pracowników. Wiele także można wnieść do firmy, jeśli faktycznie chce się pracować w tej branży i ma się ciekawe pomysły.
paweł 2016-03-15 11:20:29
też mi się wydaję że szkolenia są fajne, większość firm nawet o tym nie myśli a jeśli płacą za praktyki to już bardzo rzadko spotykane, ja odbyłem praktyki co prawda w innej agencji i teraz pracuję tam już 2 rok :)
emwu 2016-07-04 17:20:19
Byłam na rozmowie w sprawie pracy dla Grafika równo rok temu - ponieważ mam działalność zaproponowano mi pracę (u nich w siedzibie) po kilka godzin dziennie "na fakturę". Czasem w siedzibie na Celnej, czasem w Łagiewnikach gdzie mają drugą pokrewną agencję eventową. Jako oczekiwaną kwotę netto na tejże fakturze podałam 2500zł. Panie kilka dni zwlekały z odpowiedzią po czym napisały że mogą zaoferować 1600zł. Na moje pytanie jaki sprzęt i oprogramowanie oferują na stanowisku Panie nie bardzo potrafiły odpowiedzieć, padła też sugestia że poprzedni grafik pracował na własnym sprzęcie (?!) Daje to wg mnie wyobrażenie o dziwnych warunkach zatrudniania pracowników. Ich strona www nie urzeka ani poziomem graficznym ani specjalnie nie zachęca potencjalnych klientów... Mała i przeciętna firma jakich wiele...
andrew 2016-08-08 18:32:47
@Wafel no jak na praktyki to sporą sumę zaproponowałeś, wydaje mi się to raczej niemożliwe. Zawsze możesz wziąć udział w rekrutacji, tam poznasz szczegóły :)
Zostaw swoją opinię o HarmoniquePR - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HarmoniquePR