HarmoniquePR

Kraków

Opinie o HarmoniquePR

Przemek 2015-09-25 13:13:47
Pracuję w tej agencji i nie mam powodów by narzekać.

Warunki finansowe - ile ustalisz tyle dostaniesz, nie można mieć pretensji o coś, na co dobrowolnie się zgodziło. Nie pasuje: odchodzisz.

Praca w PR'ze nigdy nie jest 8 godzinnym czasem pracy - jeśli chcesz etat: wybierz budżetówkę.

Szefostwo - upublicznianie negatywnych opinii świadczy tylko o braku dyskrecji i dyskwalifikacji w branży, gdzie klienta "rozbiera się do gaci" i nie wynosi informacji poza budynek.

Rozwój - od pracownika zależy czego się nauczy. Jeżeli wykazujesz zaangażowanie i kompetencje - pracodawca zainwestuje w Ciebie. Jeśli nie: czego wymagasz?

Projekty - nie zawsze pracuje się przy wysokobudżetowych projektach i z wielkimi markami. Małe projekty dają również dużo satysfakcji. Z czasem przeradzają się w większe i kontynuowana jest współpraca z tym samym klientem.
3
Adam 2015-09-25 17:06:22
Przeglądałem oferty pracy i trafiłem tutaj. Analizując wypowiedź mojego przedmówcy postrzegam jakąś podpuchę;-) Żeby się godzić na takie warunki trzeba dostać naprawdę dobrą ofertę 4K netto minimum, albo robić dobry PR dla firmy. Sprawdziłem firmę kreuje się na największą i najlepszą w branży z wielkością pracowników według GUS 1-5. Sorry, ale ale liderzy zatrudniają po kilkanaście.
2
Przemek 2015-09-26 17:45:08
Adamie, prawdopodobnie wielokrotnie spotkałeś się z opiniami na temat firm, które rozmijały się z rzeczywistością, dlatego też rozumiem Twoje sceptyczne podejście do mojego wpisu.

W swoim komentarzu odnosisz się do warunków: "Żeby się godzić na takie warunki trzeba dostać naprawdę dobrą ofertę 4K netto minimum, albo robić dobry PR dla firmy." Zapewne zgodzisz się że mną, że jeśli otrzymujesz wynagrodzenie zgodne z oczekiwaniami, odczuwasz zadowolenie i identyfikujesz się z firmą, z którą współpracujesz i promujesz ją.

Co do GUSu - pracodawca przekazuje informacje o osobach zatrudnionych na umowę o pracę. Sprawozdania nie obejmują ilości osób świadczących usługi na rzecz danej firmy, dlatego też mierzenie wielkości firmy na podstawie danych GUS nie zawsze jest adekwatne do stanu faktycznego.

Jeżeli masz pytania odnośnie pracy / współpracy / warunków w HarmoniquePR, skontaktuj się ze mną na adres przemyslaw.pyzowski@harmoniquepr.pl. Chętnie odpowiem.
1
HarmoniquePR 2015-12-02 14:59:47
Agencja HarmoniquePR istnieje na rynku od 5 lat. Przez cały ten czas nieustannie się rozwijamy, proponując klientom nowe usługi. Wprowadzenie systemu praktyk i staży było dla Nas ogromnym wyzwaniem, cały czas analizujemy informację zwrotną od osób, które z nami współpracują i reagujemy na zmieniające się warunki na rynku.
W oparciu o to stworzyliśmy przejrzyste ścieżki kariery i program edukacyjny o silnych podstawach merytorycznych, usprawniliśmy procesy wewnętrzne w firmie, tworzymy nowe działy.
Naszym celem jest praca w przyjaznej, zdrowej atmosferze, aby każdy czuł się częścią zespołu. Chcesz przekonać się jakie warunki współpracy od nas otrzymasz, przyjdź na rozmowę - każdego traktujemy indywidualnie dopasowując ofertę pracy do kompetencji i doświadczenia. Przyjdź, poznaj nas i sam się przekonaj.
Anna Ganew i Marta Hycnar.
HrmoniquePR 2015-12-10 22:46:40
Właśnie startujemy z Akademią Talentów! Jest to program skierowany do studentów, którzy swoją przyszłość wiążą z marketingiem i PRem!Z okazji jubileuszu 5-lecia istnienia Agencji zapraszamy na Dzień Otwarty 14 grudnia w trakcie którego będzie można poznać szczegóły. Więcej informacji na naszym Facebooku http://on.fb.me/1OUohSE
Pozdrawiamy Anna Ganew i Marta Hycnar.
student 2015-12-21 15:46:58
Hej, nie wiem wiele o tej agencji ale zainteresowały mnie praktyki dla studentów. Nie zdecydowałem się jednak bo trafiłem na informacje, że agencja ma 5 lat a na stronie www przy strategiach podaje, że ma 10 lat doświadczenia. Na Fb ciągle nowe osoby a do tego powyższe negatywne komentarze.
Składa się to w jedną niepokojącą całość! Poszukam praktyk w innym miejscu!
Ax 2016-02-10 20:03:38
Wszystko zalezy od chęci do pracy i motywacji. Jesli faktycznie chce się pracować w PR i się wykazać, okazji nie bęðzie brakować. Dzięki licznym szkoleniom można się bardzo dużo nauczyć i raczej inne agencje nie inwestują tyle czasu w nowych pracowników. Wiele także można wnieść do firmy, jeśli faktycznie chce się pracować w tej branży i ma się ciekawe pomysły.
paweł 2016-03-15 11:20:29
też mi się wydaję że szkolenia są fajne, większość firm nawet o tym nie myśli a jeśli płacą za praktyki to już bardzo rzadko spotykane, ja odbyłem praktyki co prawda w innej agencji i teraz pracuję tam już 2 rok :)
emwu 2016-07-04 17:20:19
Byłam na rozmowie w sprawie pracy dla Grafika równo rok temu - ponieważ mam działalność zaproponowano mi pracę (u nich w siedzibie) po kilka godzin dziennie "na fakturę". Czasem w siedzibie na Celnej, czasem w Łagiewnikach gdzie mają drugą pokrewną agencję eventową. Jako oczekiwaną kwotę netto na tejże fakturze podałam 2500zł. Panie kilka dni zwlekały z odpowiedzią po czym napisały że mogą zaoferować 1600zł. Na moje pytanie jaki sprzęt i oprogramowanie oferują na stanowisku Panie nie bardzo potrafiły odpowiedzieć, padła też sugestia że poprzedni grafik pracował na własnym sprzęcie (?!) Daje to wg mnie wyobrażenie o dziwnych warunkach zatrudniania pracowników. Ich strona www nie urzeka ani poziomem graficznym ani specjalnie nie zachęca potencjalnych klientów... Mała i przeciętna firma jakich wiele...
2
andrew 2016-08-08 18:32:47
@Wafel no jak na praktyki to sporą sumę zaproponowałeś, wydaje mi się to raczej niemożliwe. Zawsze możesz wziąć udział w rekrutacji, tam poznasz szczegóły :)
Zostaw swoją opinię o HarmoniquePR - Kraków
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HarmoniquePR