Opinie o PBGiT GÓR-BUD Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie PBGiT GÓR-BUD Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PBGiT GÓR-BUD Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PBGiT GÓR-BUD Sp. z o.o. w Częstochowa

zdezorientowany

To jest forum i każdy ma swoją opinie nikt mu nie grozi i nie wypisuje na jego prywtny emial itd. ludzie są poprostu wkurzeni nikt nie chce praowac za fryyyy trzeba rodzine utrzymać opłaty itd.

ryl
@zdezorientowany

A to co piszesz kurs z kosmosu pewnie już jesteś w górkarbo i masz wypłatę i cwaniakujesz pewnie to ty bakoń przydupasie zawsze luz dupek dobrze ze podali jego adres tego jebanego złodzieja ja nie mam za cokupic dzisiaj dzieci jedzenia a ten złodziej otworzył sobie firmę mordę powinisny mu obić i kasa by się znalazła która nam się należy za robotę

jo
@ryl

Prędzej czy później zacznie się to, że prezesi TAK ZWANI prezesi, jeżeli nie będą płacić zaczną kanałami chodzić.

nl
@jo

Osly dobrze wam tak !! Wiedzieliscie na czym stoicie haha teraz do holandi na szklarnie !!!! Ha

Kutas z kosmosu

Panowie nie żeby mnie to obchodziło ale czystą głupotą jest tutaj wpisywać groźby i adresy prywatne. Takie rzeczy podchodzą pod paragraf. Ale pewnie Wy moje drogie ryle jestescie na tyle bystrzy, że IP macie dobrze zamaskowane. Bo chyba nie piszecie tego z domowych komputerów. Pozdrawiam.

?????

Bardzo proszę o ten numer i adres jak tej kasy nie odda to lepiej niech uważa my tylko chcemy nasza kase .No proszę gór karbo dostali nam też niech lepiej to odda

Proman

Dzisiaj po południu będę miał adres prezesa i numer jego komórki. Chętnie udostępnię. Gór Karbo dostało wypłatę dzisiaj a my nadal bez kasy.

Firma PBGiT GÓR-BUD Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Częstochowa
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON
;-(

Ugadajmy sie wszyscy i jedzmy tam okradł nas w biały dzień tak nie może być niech wie że z nami nie ma żartów albo oddaje co nam jest winny i nie robi wiochy bo inaczej to wątpie że mu to płazem przejdzie zrobimy porządek z tym i tyle psudo prezesik z nas też sobie nic nie robi więc my też nie będziemy mieć wzgledem niego żadnych skrupułów (usunięte przez administratora) i najgorszy oszust z tą nową firmą będzie tak samo prędzej czy pózniej manifestacja do częstochowy do sprawy do reportera zgłośmy to niech mu idzie w pięty ludzie to są nasze pieniądze zarobione naszymi rękami

Tik

Złodziej i przekretas prezesik wisi każdemu po min 4000 nie wspominając o kartkach za ponad rok co da kolejne ok 2000. Trzeba po prostu jechać do Konopisk i zrobić z nim porządek

Proman

O jeszcze coś. W Gór Karbo dostaniesz 1500 na pasek a resztę do koperty. Wiec do emerytury mało będzie szło. Urząd skarbowy powinien się tym zainteresować jak ludzie są płaceni.

jo
@Proman

Więc zgłoś to do Urzędu Skarbowego i nie piej jak Pawian

Proman

Gór Bud na Budryku już nie istnieje. Jedynie nowa firma Prezesa Marka Raka Gór Karbo. Nie radziłbym tam pracować bo prezes ten sam. W nowej firmie tak naprawdę to jest właścicielem. Prędzej czy pózniej zrobi to samo co w gór budzie. On nie ma szacunku dla ludzi. Twoja decyzja.

Proman

Panowie spokojnie. Dużo piszecie ale to nic nie da. Proponował bym żeby naprawdę się zgadzać na jakas manifestacje. Bo za pisanie nikt nam nic nie da. Wiadomo gdzie w konopiskach mieszka. Niech ludzie się dowiedzą jaki człowiek z niego. Co niedziele chodzi do kościoła i pokazuje jaki z niego człowiek wierzący. Ale to tylko fasada. Ludzie powinni się dowiedzieć jaki człowiek z niego i co zrobił z nami. Niech się wstydzi i cała jego rodzina. Albo coś z tym zrobimy albo przestańmy pisać tutaj.

""""""""

To mu płazem nie przejdzie swoimi rękami robiłem na jego d...?????? odda co nasze a jak nie to my mu oddamy ale on wie w co .

Ktoś

Jakie Bielszowice?? tam też już jest lipa robota tylko i wyłącznie do sierpnia a potem zielona czy tam biała trawka i bez kasy

Dinozaur bez dupy

Brawo, brawo < klask, klask, klask> taką fajną firmę rozdupcyć... Jednak Pan prezes ma talent

Proman

Żadnej upadłości nie ogłasza. Są jeszcze bielszowice.

;-(

To niech jest koniec nawet niech sobie nie myśli że mu to przejdzie płazem odda to co nam jest winny reszte wypłaty kolejną teraz na 10.07. i jak daje wypowiedzenia to zgłasza upadłosc i daje odprawy ludzie do sądu pracy z nim w jakich my czasach żyjemy tak nie może być

Proman

Koniec Gór Budu wszyscy dostają wypowiedzenia. Wypłata nie wiadomo kiedy.

Proman

Podobno ma być jutro i powiedzieć co dalej będzie.

:-(

nie pracujmy i już niech sam sobie na swoją d........!!!!!!! pracuje i tyle kolejny miesiąc się zaczoł a kasa gdzie nie zaczekał na zmiane bo się boi i tyle oszust , a ludzie są cierpliwi do czasu każdy już jest naładowany robi się już mega nie ciekawie jak ta sytuacja z tymi pieniędzmi się nie wyrówna to pan Prezes z swoją rodzinką będzie jezdził na budryk do pracy bo nikt tam pracowac nie będzie to nie jest jedyna firma są firmy które płacą na czas i szanują pracowników niech odda kase naszą .

ryl
@:-(

Ja tez nie miałem reszty wypłaty trzeba mu chyba obić mordę bo inaczej kasy to my nie dostaniemy jak tylko przyjedzie na budryk to zatrzymany go w biurze i nie wyjdzie dopóki nie zrobi resztę przelewów

Proman

Dzisiaj był prezes i nawet na zmianę nie poczekal bo jak powiedział nie ma zmianie nic do powiedzenia. Traktuje nas jak ostatnich murzynow. Tylko niech się zastanowi bo bez nas byłby nikim. I tak w mich oczach jest on nikim bo jak człowiek do drugiego nie ma szacunku to jest po prostu nic nie wart.

??

to już jest przesądzone do sądu pracy i tyle w temacie

Proman

Prezes ma być w czwartek na budryku. Więc napewno kasy nie będzie.

Zostaw merytoryczną opinię o PBGiT GÓR-BUD Sp. z o.o. - Częstochowa

PBGiT GÓR-BUD Sp. z o.o.