Opinie o Dziecięce Centrum Tańca "Majery" w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Dziecięce Centrum Tańca "Majery". Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Dziecięce Centrum Tańca "Majery" o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dziecięce Centrum Tańca "Majery" w Częstochowa

Antosia

Zajęcia trwają 45 min. Z czego Pani w tym czasie sprawdza obecność na koniec stawia pieczątki dzieci się bawią a tańce jest raptem 20 min. Jest beznadziejnie szkoda czasu i pieniędzy na to.

Odpowiedź Nowy wpis
@Antosia

Czas przeznaczony na sprawdzenie obecności to max. 5 minut, w czasie których dzieci mają czas na zadanie pytań, odpoczynek i nawodnienie :) Proszę zauważyć, że nie jest to typowa szkoła tańca, a Akademia, która prowadzi program edukacyjno-wychowawczo-zdrowotny, w związku z którym poprzez taniec oraz zabawę dzieci uczą się m.in. utrzymywania prawidłowej postawy ciała, a także świadomości swojego ciała. Pragnę zwrócić uwagę, iż podczas zajęć tanecznych w profesjonalnej szkole tańca, które trwają 1-2h młodzi tancerze również nie przeznaczają całego czasu wyłącznie na choreografię :)

Pani B

Nie poważny pracodawca. Straciłam 2 dni i ponad 100 zł na jeżdżenie na „szkolenie” do Katowic, a w rezultacie oni zrezygnowali z mojej kandydatury. Chcecie stracić swój czas i pieniądze zapraszam do Majery.

Pani G
@Pani B

Jak wyglądały szkolenia?

:) Nowy wpis
@Pani B

Szkolenie wstępne to 3 intensywne dni, podczas których przyszły pracownik uczy się niezbędnych rzeczy do pracy w tej firmie. Ponadto jest to również forma rekrutacji, ponieważ pracodawca musi ocenić wiele składowych, nie wyłącznie CV. Należy zauważyć, że to praca wymagająca pewnych umiejętności, które na takim szkoleniu również są oceniane. Dla potencjalnego przyszłego pracownika jest to także czas na to, aby samodzielnie zdecydować czy czuje, że to praca dla niego :)

Czy pracownicy w Dziecięce Centrum Tańca "Majery" dogadują się między sobą?

. Nowy wpis

Kadra jest zgrana, każdy pomaga sobie nawzajem, nie ma miejsca na kłótnie i problemy. Miła atmosfera jest ważna, aby wszystkim dobrze się pracowało :)

Niezadowolony

Nie wiem po co sprawdzanie obecności skoro czy dziecko jest (usunięte przez administratora) go nie ma to i tak trzeba płacić Najgorsza Szkoła ????

Mik
@Niezadowolony

Przeczytałeś umowę? Chyba nie... Obecność jest po to by dziecko, przynajmniej w teorii mogli odrobić zdjęcia w innej grupie.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Dziecięce Centrum Tańca "Majery" spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Częstochowa
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Zostaw merytoryczną opinię o Dziecięce Centrum Tańca "Majery" - Częstochowa

• Jak się pracuje w Dziecięce Centrum Tańca "Majery"?

Zobacz opinie na temat firmy Dziecięce Centrum Tańca "Majery" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Dziecięce Centrum Tańca "Majery"