Opinie o Poczta Polska w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat firmie Poczta Polska, lecz również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Poczta Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poczta Polska w Częstochowa

Waldek Nowy wpis
Klient

Rano dostaje SMS z numery jakiegoś debila że została nadana do mnie paczka. W południe że dziś doręczymy paczkę. A o 17:40 ten sam (usunięte przez administratora) wysyła mi wiadomość że paczka czeka na odbiór w urzędzie pocztowym w następnym dniu roboczym , czyli po świętach za cztery dni. Mam nadzieje że (usunięte przez administratora) w końcu tą dziadowską instytucję i jej funkcje przejmie inpost lub jakiś inny normalny dostawca usług pocztowych.

Studentka26 Nowy wpis

Pan kurier obsługujący Północ Gombrowicza ma w nosie klientów. Nie chcę mu się nawet sprawdzić czy klient jest w domu, awizo już jest wypisane zanim paczka dostarczona. Siedziałam w domu cały dzień a Pan awizo zostawił ... Masakra

Martyna Nowy wpis

jestem baaaardzo zawiedziona pocztą. Pan, który dostarcza przesyłki w dzielnicy stradom i dźbów jest OKROPNY i to mało powiedziane. Przesyłki są często pogięte, zniszczone. Pan jest obrażony na cały świat, ma w "nosie" klienta i często paczki po prostu są nie dostarczone i trzeba ich dosłownie szukać bo o jakimkolwiek awizo nie ma mowy. Podsumowując jestem w szoku, że Poczta Polska w Częstochowie kogoś takiego trzyma w swojej firmie

Adrian ;P

Poczta polska. Przeważnie nie narzekam na usługi, ale jak mi towar z paczki ginie, to ja dziękuje... Wolę dopłacić i mieć pewność że kurier dowiezie paczkę nie tkniętą. Pozdro

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Poczta Polska - Częstochowa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Poczta Polska