Opinie o MWM Brzesko w Brzesko

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy MWM Brzesko. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w MWM Brzesko o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MWM Brzesko w Brzesko

Arkadiusz Kusibab

Szanowny Panie, Proszę mnie nie wikłać we własne gierki. Tak na marginesie proszę przyjąć do wiadomości, że wszystkie te wpisy nie obejdą się bez echa. Kiedyś przekonam Zarząd i Inwestora, aby podjąć w tym zakresie odpowiednie działania. Gdyby nie niechęć tych osób do rewanżu, nic nie powstrzymałoby mnie przed wykazaniem swych możliwości. Gdy już to nastąpi, zapewniam spotkamy się twarzą w twarz i porozmawiamy o wszystkich problemach, poczynając od działań na szkodę spółki. Pozdrawiam, Arkadiusz Kusibab PS Sugeruję odpoczynek ponieważ surfowanie po internecie o godz. 01:15:53 nie służy zdrowi psychicznemu jak domniemuje po lekturze wpisu.

magister

z tych wpisów wynika że zakład upadnie ! co z ludzmi będzie , co dalej ? czyja to wina że mwm jest tak nieudolne w zarządzaniu ?

Doinformowany

Ametyst a ile byś chciał ? Btw robotnicy tyle nie zarabiają, proszę nie kłamać.

Doinformowany

Widzę że komuś bardzo zależy na upadłości MwM i wypisuje bzdury. Zresztą nie ma się co dziwić jak się w życiu nic nie osiągnęło to pozostaje jedna możliwość "plucie jadem". Typowa, bardzo zła, polska cecha. Jestem nikim, a w dodatku jestem zazdrośnikiem i mam kompleksy, wobec tego dowalę tym co mieli na tyle kreatywności, by dać mi pracę. Jak już ktoś wcześniej trafnie powiedział droga wolna. Załóż firmę i konkuruj, a wówczas zyskasz szacunek. Warto przypomnieć - szacunek (słownik języka polskiego PWN)"stosunek do osób lub rzeczy uważanych za wartościowe i godne uznania".

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie MWM Brzesko? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
obserwator

Znow MWM szuka spawaczy za 1750 zl brutto.Nawet ukrainiec dostaje wieksze stawki niz placa w MWMie....

Doinformowany

Kulesza, jak się ma obrót w milionach to nie dziw, że przeoczy się jakąś drobnicę. Poza tym KRD to prywatna spółka wpisuje co popadnie, nie sprawdzając czy faktycznie zapłata się należy. Doinformuj się.

Kulesza

Doinformowany ale z Ciebie dyplomata!Wystarczy zobaczyć w KRD a tam wpisów jest bez liku więc Waldek może niech tak uderzy

Doinformowany

Waldek, MwM nie zamawia od Ciebie żadnych uszczelek. Nie współpracujemy z drobnymi dostawcami. Proszę nie prowokuj dyskusji, która w tym miejscu nie ma żądnego sensu i jest niewiarygodna. Wiedza o finansach MwM to tajemnica handlowa, doskonale chroniona. Nie dzielimy się z nią na forach.

Waldek Małopolskie

jestem drobnym producentem uszczelek które MWM też używa i chcę wiedzieć jak jest finansowo u was na prawdę by nie wtopić moich małych zysków u was więc może się ktoś tu wypowie jak rzeczywiście jest obecnie w Brzesku po kogo mam spytać by uczciwie odpowiedział jak nie na forum ?

Obiektywny

Wszystko idzie w dobrym kierunku. Nowa perspektywa widoczna gołym okiem. Swoją drogą po co pytać o byłe miejsce pracy ?

Hej,jak tam sytuacja w MWM??

pracownik mwm

Zenek wróć!!!!!

życie

To jest bardzo proste... Pracujesz tam czyli popierasz. Jak warunki nie pasują to się zwolnij. Stara mądra zasada: "Nie sraj tam gdzie jesz".

xxx

Wesolych Swiat dla wszystkich pracownikow MWM

majkel

Szef fabryki sztorcuje szefa produkcji: - Podnieście wydajność pracy albo będziemy zwalniać robotników! - A w kierownictwie zatrudnienie wzrosło dwukrotnie! - A oni na wydajność nie wpływają, oni waszą liczą!

katrina

Czy ktoś ma już jakieś przemyślenia o nowym dyrektorze zakupów ?

Jarek

Kedy upadłość MWM Brzesko?

nick

poprawka. nie kierownik tylko dyrektor... chyba 7 już w zakładzie

mniej zawiedzony

zgadzam się z tobą dobre wyliczenie i ciekawy algorytm, ja się zwalniam mam nadzieje że ty też.

Robert

Mam pytanie do pracownikow MWM.Slyszlem od bylego pracownika ktory jest na emeryturze ze pod halami fabryki jest duzy schron przeciwatomowy:).Laczy sie z schronem pod obecnym budynkiem prokuratury.Prosze napisac ile jest w tym prawdy? pozdrawiam Robert

Zawiedziony
@Robert

Nieprawda. W planach jest co prawda wyjście ewakuacyjne koło dawnej sprężarkowni(obecnie "kurczaki"), ale nie zostało wykonane. Miało zaczynać się w śluzie wejściowej, faktycznie była tam komora wejściowa, ale korytarz nie został wykonany. W czasach ZNTSiS awaryjne wyjście można było wyczuć w posadzce koło kasy - była tam klapa. Drugie awaryjne wyjście jest poprzez pomieszczenie z urządzeniami filtrowentylacyjnymi. Kończy się w kominku, który jest widoczny na parkingu przed budynkiem biurowym. Nie ma natomiast żadnych przejść z samego schronu pod ARiMR, tylko to, co typowe w takich schronach - łazienki, ubikacje, kuchnia, jadalnia, pomieszczenia radiostacji i dowodzenia, sypialnie, komora dekontaminacyjna. Żadnych tuneli, korytarzy, zapadni oraz tajnych przejśc.

Zostaw merytoryczną opinię o MWM Brzesko - Brzesko

• Jak się pracuje w MWM Brzesko?

Zobacz opinie na temat firmy MWM Brzesko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

MWM Brzesko