Opinie o MWM Brzesko w Brzesko

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy MWM Brzesko. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w MWM Brzesko o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MWM Brzesko w Brzesko

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Czy nowo zatrudnione osoby w MWM Brzesko otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Xyz Nowy wpis

Witam, jak wyglada praca operatora Frezarek CNC w mwm brzesko? Jaki jest park maszynowy oraz na jakim sterowaniu sa maszyny? Jakie sa widelki zarobkowe osoby wykonujacej detal od postawy (mocowanie,program,ustawianie)? Czy są przyjecia? Bardzo dziekuje za szczera odpowiedz

Gamon

A czy już się wyjaśniło co do firmy? Jaka jest przyszłość? Ktoś ja kupił? Czy dalej syndyk nią zarządza?

@Gamon

Firma przejęta. Poszukiwani pracownicy na maszyny cnc

Kgm Nowy wpis

Możesz napisać jakie są to maszyny? Na jakim sterowaniu?

Kgm Nowy wpis

Możesz napisać jakie są to maszyny? Na jakim są sterowaniu?

Łukasz

@Cnc czy patrzą tylko na papier, że ma się uprawnienia czy też na doświadczenia?

Gamon
@Łukasz

Aaa o jakich uprawnieniach tu mówisz?? Na cnc są jakieś specjalne uprawnienia??

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie MWM Brzesko? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Cnc

Może ktoś napisać jak wygląda aktualnie sytuacja w firmie? Czy są przyjęcia na maszyny cnc? Jacy są ludzie I kierownicy oraz na jaka stawkę można liczyć?

Łukasz

Jak wyglada system premiowania w tej firmie?

PamRamPam

I jak, jest ktos zaqinteresowany zeby to kupic?? 4 przetarg..... a tu nic.... pierwsza cena 25mln.... wzieta z innej planety..... teraz cena wywoławcza 8,8mn..... tez malo realne zeby to bylo tyle warte.... ciekawe jaka niespodzianke zrobi syndyk....

Konstanty

Szkoda, że zakończyła się upadłością działalność firmy

Izydor

Czy firma rozliczyła się z pracownikami?

Leon

Zawsze jest trudna sytuacja po ogłoszeniu upadłości firmy.

Czy brak nowych komentarzy o MWM Brzesko oznacza, że dobrze Wam się pracuje i nie ma rotacji?

Do Administratora

Tak

zzz

szkoda

Kinia

Dobry wałek poszedł na tej firmie. Pijawki z nikąd, Matacze zasłaniając się miłością do Boga, wykorzystały słaby punkt właściciela i odbyły mu firmę. Za ten przekręt szacun ???? szkoda ze byliśmy tak bardzo prawilni i stanęliśmy po drugiej stronie barykady, zamiast kroić go razem z nimi tak jak nam proponowano. Teraz cwaniak i mają życie jak w Madrycie ???? fajnie było móc popatrzeć na ten cyrk i trochę się poprzepychać z prezesami. Miło to wspominam ???? cieszę się że wydojony na godne zycie pijawek, zakład wyszedł na prostą, a ludzie mają pracę. Pozdrawiam!

franio
@Kinia

ale co ty bylas

xavi

prezes tej firmy jest człowiekiem niepoważnym. Jeśli idziecie na rozmowę o pracę na jego telefon to idziecie by sobie z nim pogadać o d...Maryny. Nic z tego nie wynika - szkoda czasu.

pracownik umysłowy

Praca wre wypłaty po podwyżkach są znakomite . Oby tak dalej.

Bolo

Czy coś dzieje się w firmie?

Otoczenie

Nastąpiła przerwa w komentarzach, a tu niespodziewanie zmiana prezesa. Ciekawe co na to dotychczasowi zarządzający. Może teraz coś się zmieni na lepsze ?

Odpowiadający na pytania :)
@Otoczenie

Zmiana na lepsze już jest, dlatego nie ma komentarzy. Wypłata na czas, materiały, klienci, wszystko jest. Zmiana prezesa nic nie wnosi do sprawy. Prezes w tym momencie jest funkcją tytularną. Zarząd w spółce pełni syndyk niezależnie od prezesa. Więc prezesem może być królowa Elżbieta ale i tak nie ma to żadnego wpływu na MWM, dlatego dotychczasowi zarządzający nic na to ;)

Krytyk
@Odpowiadający na pytania :)

Dlatego bardzo wygodnie tym prezesem być. Wypłata jest, tytuł też jest, a nic robić nie trzeba - wszak syndyk za wszystko odpowiada. I co najważniejsze - nic nie trzeba umieć - co do tej pory wszyscy zarządzający wykorzystywali. A w tej firmie jak juz się prezesem było, to i wypłata pozostaje na stałe. To dalej jest patologia. Co z tego, że teraz są pieniądze na wypłaty, skoro firma nie rozwija się, tylko dalej wegetuje? A PGNiG kiedyś upomni się o swoje...

Otoczenie
@Odpowiadający na pytania :)

Z tego co zrozumiałem to zarządza Syndyk. W takim razie po co w MWM Dyrektor Zarządzający. Może należy powołać tytularnie królową Elżbietę. Jaki prestiż i pewnie nie wzięła by wynagrodzenia. Dla Firmy duże oszczędności i mniej zamieszania. Z tego co wiem to w MWM już był jeden dyrektor zarządzający i do niczego dobrego to nie doprowadziło.

Prorok

Mając takich pracowników jak Ty też nie ma szans.

superior

Upomnienie dla rafa. Użycie inicjałów A.R. może pokrzywdzić niepowiązane 2 osoby w 2 różnych firmach na terenie Brzesko. MWM Więckowscy Sp. z o.o. Małopolska Wytwórnia Maszyn Brzesko Sp. z o.o. Powyższe firmy posiadają osobne fora z opiniami. Oficjalnie wg KRS nie istnieje firma dla której założono to forum, czyli firma MWM Brzesko.

Ziutek
@superior

Ciekawie prawisz. Czyli np. jak jeżdżę Saabem to tak naprawdę nie jeżdżę Saabem bo firma już nie istnieje?

obserwator

Jesli prawdą jest że produkcja ruszyła to przepraszam za wklejenie artykułu.... Druga sprawa znajomy pracujący w MWM potwierdził fakt zwolnień Nie jestem jednym z tych którzy chcieli wyrwać kawałek tortu,jak to opisałeś Panie Dziennikarz,jestem byłym pracownikiem który uciekł z tonacego statku pare lat temu

Dziennikarz.

Obserwator to szkodnik, a jego posty znikają bo są głupsze niż ustaw przewiduje. Obserwator jest niezadowolony, bo to pewnie jeden z tych co chcieli wyrwać swój kawałek tortu z MWM Brzesko, lecz się nie udało. Obserwator, w tym artykule jest wypowiedź syndyka cyt. "Powyższa informacja jest nie prawdziwa, proszę o jej usunięcie. W przypadku jej nie usunięcia podejmę kroki prawne w celu ochrony dóbr MWM Brzesko Sp. z o.o. Nikt w tej sprawie się ze mną nie kontaktwał, ani nie konsultował. Informacje wyssane z palca proszę prezentowac na Pudelku lub innych podobnych portalach internetowych o podbnej wiarygodności Piotr Klempka - Syndyk"

Zostaw merytoryczną opinię o MWM Brzesko - Brzesko

• Jak się pracuje w MWM Brzesko?

Zobacz opinie na temat firmy MWM Brzesko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

MWM Brzesko