Opinie o Kaemmerer AG (Działalność zakończona) w Ingolstadt im unterfranken

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kaemmerer AG (Działalność zakończona). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kaemmerer AG (Działalność zakończona) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaemmerer AG (Działalność zakończona) w Ingolstadt im unterfranken

__abc

bylem na rozmowie, prace jzu rozpoczalem. podoba mi sie, ale wiadomo, dla kazdego co innego. jesli chodzi o wroclaw to zaproponowali najlepsze warunki. pozdro i do zo na szlaku

No i jak tam twoja rozmowa z pania G czy moze pan N z toba rozmawiali? I jak wrazenia? No mialem przez pewien okres czasu mozliwosc wspolpracy z ta firma. Hmmm... no coz wiele im brakuje jaki w dziedzinie zarzadznia ludzmi tak i rowniez razacy brak wiedzy inzynierskiej oraz kulejace prowadzenie projektow. Profesjonalizm no coz duzo im brakuje. Ale co prawda to prawda obiecuja wiele ale niestety w wielu prypadkach to jedna wielka sciema no prezes T nawija makaron na uszy latwowiernych chopakow. Nie pozwalajac im normalnie zarobic. No ale preciez najwazniejszy jest zysk ale dlaczego kosztem pracowniczych zarobkow.

___abc

Zastanawiam sie ile komentarzy jest od pracownikow a ile od konkurencji... Dostalem zaproszenie na rozmowe rekrutacyjna, sam pojde i zobacze. Napisze jak bylo. Sam szukam informacji o firmach, ciekawe czy sie sprawdzi.

I

Jak chcesz się nauczyć stawiać punkty i linie to idź do nich.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Kaemmerer AG (Działalność zakończona)? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
I

Człowieku daj sobie spokój, niczego się tam nie nauczysz.

Chapka na kaske

Cześć wszystkim, mam pytanie do doświadczonych inżynierów w tej firmie. A mianowicie czy jest to dobra firma żeby wybić się po jakimś roku może dwóch do DE ? Z góry dzięki za odp.

@Chapka na kaske

Oczywiscie ze jest taka mozliwos ale to tylko i wylocznie twpje umiejetnosci pozwola ci to osiagnac, firma ciebie wysyla do de po to aby na tobie zarabiac i jest dla nich super jak ciebie przedluzaja w projektach, wtedy wiesz ce dajesz rade i mozesz myslec po jakims czasie o szukaniu pracy bezposrednio(usunięte przez administratora)

katjav5

chlopaki, wezcie sie za siebie, ogarnijcie sie, nauczcie sie cos, a nie wylewacie gorzkie zale - temat jst prosty, jests dobry - bedziesz miec prace, wszedzie, w kammerer, czy w de. jak ktos ogarnia temat, to bedzie mial robote, proste? w kammerer jst tak jak powiedzial kolega - co sobie wyngocjujsz to masz, wyjazdy sa, normalna firma projektowa.

To juz zalezy tylko i wylacznie od ciebie ile sobie wynegocjujesz to tyle masz! To tez zalezy ile doswiadczenia masz w jakich programach i w jakiej dziedzinie. NEGOCJACJE wynagrodzenia sa indywidualne czyli zaleza od ciebie.

...a jak wyglądają zarobki w tej firmie, na ile może liczyć doświadczony konstruktor, pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.

Ogolnie jak jestes freelancerem to wszystko sobie oplacasz sam firma pomaga znalesc mieszkanie lub hotel itp. A jak jestes na etacie to wszystko oplaca pracodawca. Jesli chodzi o podwyzki to sa, o wyjezdzie decyduje szefostwo jak ma zamowienie na jakigos pracownika to wysylaja jesli masz doswiadczenie i znasz jezyk i programy najczesciej Catia tak jak wszczedzie. A na jakie stanowisko chcialbys awansowac z Konstruktora na ???

Jak się pracuje w tej firmie we Wrocławiu, czy jest możliwość awansu? zdarzają się podwyżki, ko i kiedy decyduje o wyjeździe na projekt do de? Kto opłaca mieszkanie? Pozdrawiam.

Obudzcie sie wiekszosc to bzdury wyssane z palca jacys sfrustrowani idioci pisza o swoich zyciowych niepowodzenia oraz ktozy nigdy ne byli na delegacji, w ktorej masz delegacje 42e, oplacone mieszczkanie i przejazdy, do tego wyplata w PL i prywatna opieka zdrowotna. A czy sa projekty to jak w kazdej firmie outsorcingowej myslicie ze w N-G czy I-M-P jest inaczej zlapia projekt i dalej jazda. Wszyscy chca zarobic normalne! Nie umiesz jezykla i nie masz wyobrazni przestrzennej to bedziesz mial problem wiec do nauki buraki a nie biadolicie i narzekacie. No i na koniec dlatego jestescie tam gdzie jestescie przy AutoCadzie za marne grosze

I

Witam, ile można zarobić w tej firmie w Polsce? Czy wypłacają delegację w Niemczech i czy płacą za mieszkanie?

A ja odradzam zupelnie ta firme. Jeszcze moze i praca w Polsce jako tako ale juz wyjazd do Niemiec majac zatrudnienie w Polsce to porazka. Po pierwsze bedac zatrudnionym przez Polska firme nie macie benefitow przyslugujacych osobom placacym podatki w Niemczech. Po drugie Wasze zarobki moze troche wzrosna ale koszty zycia w Niemczech (szczegolnie wynajmu mieszkan) to zrownaja. Po trzecie za pracownika z Polski firmy ktorym kaem.. podrzuca ludzi placa polowe stawki niemieckiej (za osobe z Polski placa 30-38 euro na godzine, za kogos z firmy Niemieckiej 60-70 euro). Kolejna sprawa to brak wsparcia ze strony firmy. W momencie podpisania skierowania do projektu czlowiek zostaje sam w dzikim kraju :p Nie liczcie tez na jakies kursy niemieckiego. Moze cos zaproponuja ale czlowiek z zajec raz w tygodniu nic nie wyciagnie. Wiec podsumowujac. Jesli ma ktos sie decydowac na prace w Niemczech to jedynie poprzez Niemiecka firme (zarobki dwukrotnie wyzsze wzgledem kaem..owych).

Katjav5
@pracownik

Ziomus, tak czytam i sie zatanawiam, czy ty nazwy firmy ni pomyliles? hehehe, jakbys (usunięte przez administratora) przczytal co prawo polskie pracy mowi na ten temat, to bys se sam nic nie szukal. NORMALNIE firma ci szuka miszkania, w kammerer znaja prawo pracy i ci fima szuka !

wini

pojedz i zobacz. z ciekawosci wlazlem i zobaczylem wpisy - u mnie jest spoko, podoba mi sie. ale kazdy ma swoj rozum i niech sam decyduje. jestem na projekcie w de. pzdr

ciagle sie zastanawia

Hej, ja tez mialem oferte z tej firmy do katowic. Ale jaks te opinie na tej stronie mnie zniechecili. Sam juz nie weim jaka jest prawda. Czekam na info. Najlepiej to pojechac tam i zobaczyc

inż

ja pracuję od kwietnia i wszystko jest ok. są jakieś kłopoty z informacjami, ale jestem zadowolony.

Oczekujacy

Zapracowany - 2012-07-19 15:56:31 Pracy jest dużo. WIadomo - jesteś na projekcie, to jesteś daleko od domu, ale to specyfika naszej pracy. Rozliczenia są o czasie, firma w wielu kwestiach idzie na rękę. Zresztą ja w ogóle mam wrażenie, że te wszystkie wpisy są od konkurencji. Trochę marny sposób Panowie... hehe pozdroCzesc Thomas fajny bajer masz ;)

Zapracowany

zainteresowany

Czy ktoś już pracował lub pracuje dla tej firmy w Niemczech i mógłby powiedzieć o realiach? Jak z lokum, zapłatą itp?

Kaemmerer AG (Działalność zakończona)