Opinie o Leroy Merlin w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Leroy Merlin. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Leroy Merlin o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leroy Merlin w Częstochowa

Jacek K

Jestem pod wrażeniem, bardzo pozytywnym wrażeniem, fachowości osób na dziale ogród. Kompetencje plus miły uśmiech wraz z uprzejmością. Miło w takiej atmosferze robić zakupy.

Jolanta

Bardzo jestem zadowolona z obsługi na dziale ogród.Sa tam bardzo ładne kwiaty

wanda.zygmunt@gmail.com

Za pośrednictwem tego komunikatora chciałam wyrazić swoją wdzięczność za okazywaną mi pomoc w trakcie zakupów w Waszym markecie w okresie ostatnich 9 miesięcy mojego remontu. Zaznaczam, że jest to dla mnie bardzo ważne, żeby choć w ten sposób podziękować za pomoc i obsługę jakiej od Was doznaję. Jestem osobą z niepełnosprawnością i poruszam się na wózku inwalidzkim, a na dodatek jestem sama, więc w większości zakupy robię samotnie. I za każdym razem otrzymuję pomoc od całego personelu; wtedy gdy o nią proszę, jak również kiedy o nią nie proszę, a personel widzi, że jej potrzebuję. Jeszcze raz serdecznie dziękuję całemu personelowi i życzę wszystkiego najlepszego. Z poważaniem Wanda Zygmunt.

JA

Miła obsługa. Super się robi zakupy.

Zbigniew
@JA

Od jak dawna robisz już zakupy w Leroy Merlin? Zapytałem o to, ponieważ może zauważyłeś, czy często dochodzi do zmian wśród pracującej tam kadry pracowniczej. Pozwoliłoby mi to ocenić stabilność zatrudnienia w tej firmie.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Leroy Merlin? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON
majka

Fajny sklep. Polecam.

Aneta

Obsluga w dziale ogrod bardzo mila, szczegolnie pomocna paniUrszula

marikrol7

Obsługa w Poczesnej w dziale ogród na najwyższym poziomie. Polecamy, my byliśmy bardzo miłe zaskoczeni. Pozdrawiamy i dziękujemy.

Zbigniew
@marikrol7

Często korzystacie z zakupów w Leroy Merlin? Zapytałem o to, ponieważ chciałbym dowiedzieć się, jak często zmieniają się osoby, które obsługują w tym hipermarkecie. Dzięki Wam mógłbym wstępnie ustalić, czy często pojawiają się nowe twarze.

Jaro

jak wyglądają obecnie zarobki ? ostatnio pojawiają się ogłoszenia i zastanawiam się czy aplikować ?

Wkurwiona

Ludzie (usunięte przez administratora), nie chce im się pomóc klientowi - pracownik mnie dziś (usunięte przez administratora)???? Jeden powiedział co innego, drugiego się pytam mówi inna wersje. Ludzie zacznijcie szkolić tych ludzi, aby byli godnymi zaufania. Bo o to chodzi w branży handlowej, aby móc zaufać sprzedawcy, abysmy my klienci wychodzili zadowoleni, bo jak na razie nie polecam obsługi w LM w Poczesnej. Znaleźć pracownika tam, który nam pomoże graniczy z cudem. A ich kultura osobista do klienta jest tragiczna, ton jakim odpowiadają gdy się ich spytamy, mówi sam za siebie. Nie polecam , ale postanowiłam ze na drugi raz poproszę z kimś kompetentny aby utrzeć nosa jednemu i drugiemu.

mateo121
@Wkurwiona

Jak można znaleść kogoś na tym sklepie douczonego i znającego asortyment , skoro głownym celem tego sklepu jest pozbycie sie doswiadczonych pracowników i przyjecie ludzi których poziom inteligencji jest poniżej przeciętnej , a wiedza o handlu znikoma....Dno i pięć metrów mułu plus wodorosty....

Spokojny
@Wkurwiona

A jesteś pewna, że sobie też nie masz nic do zarzucenia? Może byłaś też niemiła? Może sprzedawcy też mają gorsze dni?

Pani Katarzyna z działu meble-kuchnia! ( Sobota 02.03.19 - na zmianie) Leroy POCZESNA Szczerze w żadnym tego typu sklepie nie spotkałem lepszego pracownika, zaangażowanie, poczucie humoru, fachowe doractwo, realne terminy, uśmiech i front do klienta... wszystko tak jak się należy! Pojechałem zobaczyć meble do kuchni a je kupiłem! Życzę sobie i nam wszystkim więcej tekich pracowników w branżowych marketach... a remonty będą przyjemniejsze... A Dyrektor Marketu powien pozostałej części załogi, kazać Panią Katarzynę naśladować ! Jak kuchnia to do do Poczesnej!

Były

Pracodawca bardzo dobry. Ludzie którzy tam pracują są naprawdę wporządku. Dużo mówi się i robi aby atmosfera pracy była ok. Zarobki??? Ok 2200-2500 brutto Gdyby tylko były troche wyższe. Dostałem kilka premi cos ok 10-15% ale to nie co miesiąc i zależy od wyników. Fajne sa akcje firmy ktore sie dostaje na wiosnę taka 13. Duży plus to karta multisportu ale to dla tych co korzystają z basenów siłowni. Mozna zaoszczędził kilka zł bo wtedy wszystko za darmo. Co ciekawe jak sie chce wykazać to mozna awansować na zastępcę kierownika i kierownika ale to trwa i trzeba miec troche oleju w głowie. Dużo szkoleń dla pracownikow.

@Były

Jako klient wiem jedno - obsługa ucieka chowa się po katach żeby tylko nie zawracać im głowy. Właśnie stoję przy pustym stanowisku by odebrać zamówione kafle. Jest rano i pusto tylko pracownicy pałętający się i udają, ze mnie nie widzą. Zaraz minie pół godziny i nic.....

@Były

Obecnie najniższa w LM 2800. Premie xD raz na rok się trafi to jest dobrze, akcje firmy jaka trzynastka xD kpina po drugie akcje dostaje się jak pracownik przejdzie na umowe stałą a najpierw trzeba przebrnąć przez próbną, z akcji może jedynie uzbierać się jakaś kwota pod warunkiem że regularnie co roku się je wymienia. Dlaczego pracownik który się zatrudnia nie może mieć udziałów od razu( uważam to za dyskryminacje już takiego pracownika na starcie). Dobrzy ludzie xD kilka osób raptem(całe szczęście) a reszta to zależy z kim układy masz !!! Atmosfera pracy coraz gorsza, traktowanie ludzi jak przedszkolaków i półgłówków którzy nie mogą mieć własnego zdania !!! A no i zbędny etat w firmie który donosi na wszystkich pracowników !!! Jaki zastępca kierownika, nie ma czegoś takiego to jest zwyczajny Kordynator a nie zastępca xD Gdzie kordynator dostaje nie wiele większą pensje od zwykłego pracownika a ma o wiele wiele więcej obowiązków za stówę więcej. Typowe Korpo, jak potrafisz dobrze wchodzić w zad to może będziecie wysoko. Lepsza już Castorama, serio !!!

Joker

Pracowałem kilka lat w firmie LM Poczesna , jeżeli ktoś się tam pcha to nie polecam, zarobki takie że osoba która przychodzi ma praktycznie tyle co pracownik który pracuje 10 lat ( jawna kpina), próbują robić ludzi uniwersalnych od wszystkiego a wiadomo człowiek od wszystkiego to od niczego, coraz więcej zwolniej, zwłaszcza osób, które pracowały wiele lat (o czymś to świadczy) o premiach zapomnijcie. Ogólnie nie polecam jako pracodawce.

Iga

Jeśli znają się na pracy którą mają wykonywać to nie widzę powodu żeby zarabiali mniej!

Franek

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

@Franek

Napisze tak osoby które przychodzą maja tyle co pracownicy po 7 latach pracy w tej firmie

Klient

Ten sklep to porażka,czekam na meble już drugi miesiąc, pracownicy niedouczeni masakra

@anonymous, rozumiem Twoje niezadowolenie zaistniałą sytuacją. Jednak to forum nie jest poświęcone opiniowaniu firm pod kątem świadczonych usług, ale jako pracodawców. Jak aktualnie wygląda sytuacja w leroy merlin? Co osoby zatrudnione w tej firmie mogą powiedzieć o obecnych warunkach zatrudnienia jakie mogą zostać zaproponowane nowym pracownikom?

@ktos nikt jeszcze nie udzielił odpowiedzi na Twoje pytania. Rozumiem, że wypowiadasz się z perspektywy byłego pracownika. Co, w takim razie, możesz od siebie powiedzieć na temat leroy merlin jako pracodawcy? Na jakim byłeś stanowisku i jaka panowała atmosfera i warunki w Twoim miejscu pracy?

Zolza

Co za ludzie pracuja w lm poczesna. Dojrze nie mili pani justyna na metalowy -elektryczny laske robi ze sie cos jej zapyta to dzis maz mial upadek z niemowlakiem a pracownicy robili wystawke 10m dalej nikt nie zareagowal maz po obijany corka placz a oni smiechy (usunięte przez administratora) br /> Na kolkach Pozatym fakturo maty kto to wymyslik czlowiek sie spieszy a dojrze w kolejce stac to jeszcze do automatu. A faktura nie wiele wieksza od paragonu

ktos
@Zolza

co tam , słychać w Leroy Merlin, D(usunięte przez administratora)

@południe Polski , to chyba jest część obowiązków? To bardzo ważne ,że szkolenia odbywają dla nowych pracowników, jednak jak ktoś przyjmuje się w okresie gdzie szkoleń nie ma to dostaje osobę/opiekuna który uczy nowego pracownika zasad oraz obowiązków? Możesz coś więcej napisać o warunkach zatrudnienia?

P.T

Pracuje od niedawna i jestem bardzo zadowolony. Wynagrodzenie zależy od twoich chęci do pracy. Pracujesz dostajesz. Nie pracujesz ...... . Zarobki od 2400 brutto plus dodatki za niedziele oraz premie. W tym roku sporo tego było nawet 50% wynagrodzenia. Kierownicy zaangażowani, pomagają. Ogólnie najlepszy pracodawca gdzie pracowałem. Polecam! Dużo się mówi obecnie o podwyżkach! Wiem ze starzy pracownicy dostają i są mocno zaskoczeni. Mówią ze tylu podwyżek nie dostali jak pracują.

Zostaw merytoryczną opinię o Leroy Merlin - Częstochowa

• Jak się pracuje w Leroy Merlin?

Zobacz opinie na temat firmy Leroy Merlin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Leroy Merlin